Ledus urbji

Ja kadam interese veikala Jusu sportiskais stils ir pardosana ICEBERG-EURO 130 ari.
16.decembris 2021, 10:52 | links
 
Pamatā lietoju vecās rapalas esmu ļoti apmierināts, bet ir arī ar ice berg 130 mm, urbim nav ne vainas viegli urbties, var pieregulēt pēc auguma vai ledus biezuma, maināmi naži - sanāk lētāka maiņa. Dēļ regulēšanas iespējas urbis ir smagāks par rapalu vai heinolu. Tonar urbjus LV zemledus makšķernieku izlase izmanto jau 3 gadus, pēdējos divus tieši ice berg.
16.decembris 2021, 10:28 | links
 
Jurik [15.12.21]: Specifisks lūgums. Pateikšos, ja kāds padalīsies pieredzē par Tonar IceBerg. Bet pie nosacījuma, ka iepriekš kaut kas lietots - vislabāk, ja arī Hrinolas, Rapalas, Moras. Paldies iepriekš!
Nu urbis ir ok, ledu urbj viegli, jo ir skaidas ierobežotāja. Bija reizes kad ejot cauri pēdējam ledus centimetram minimāli iebuksēja, bet to novērsu uzliekot nažus kuri paredzēti mitram ledum. Tajā pat laikā salīdzināju ar copesbiedra heinolu tā arī viegli urba un nebija nekādu aizķeršanos.
Ērts roktura pozīcijas fiksators- vienkārši paceļot atbrīvojas un nolaižot piefiksē pozīciju. Vienīgais pa laikam pēc aktīvas urbšanas atslāba bija jānospiež uz leju. Bet to niansi ar fiksatoru elementāri novērsu- uzsvēru no velosipēda kameras nogrieztu gumiju un piefiksējis pozīciju fiksatoram uzliku un urbu bēdu nezinādams.
Es izlēmu iegādāties tonar iceberg un ne momentu nenožēloju, jo tas ir teleskopiskais un ērti varu pielāgot savam augumam 1,98m, jo ar standarta urbjiem baigā locīšanās un neērti.
15.decembris 2021, 22:52 | links
 
 
Es rakstiju par Tonar urbi ar adapteru. Tas tiem kuri nesaprata par ko iet runa.
15.decembris 2021, 20:23 | links
 
Specifisks lūgums. Pateikšos, ja kāds padalīsies pieredzē par Tonar IceBerg. Bet pie nosacījuma, ka iepriekš kaut kas lietots - vislabāk, ja arī Hrinolas, Rapalas, Moras. Paldies iepriekš!
15.decembris 2021, 20:14 | links
 
220.lv šī prece bija lētāk,kaimiņš nopirka,viss OK!
15.decembris 2021, 17:59 | links
 
Pie mums Ice drill 130R Motoshtorm maksa79.99
15.decembris 2021, 09:56 | links
 
Tomas [14.12.21]: Labdien. Jelgava Veikala Jusu sportiskais stils 8 modeli no Tonar ir uz letes. Adapteriari ari ir.
Cik cena kopā urbis 130mm plus adapteris?
14.decembris 2021, 17:46 | links
 
Labdien. Jelgava Veikala Jusu sportiskais stils 8 modeli no Tonar ir uz letes. Adapteriari ari ir.
14.decembris 2021, 15:00 | links
 
TONAR urbjiem pusapaļie ir slapjam ledum

par 130mm šneku urbjmašīnai,
sev tikko paņēmu Tonar Tornado bori, ar tādiem mēs PČ Kazahstānā 120 cm ledu urbām smaidot, no tā brīža izjūtu cieņu pret tiem urbjiem :))), bet jāskatās, jo ir uz labo un uz kreiso pusi griežamie urbji, urbjmašīnai vajag uz labo pusi griežamos
13.decembris 2021, 13:44 | links
 

Taisnie naži arī super, bet nav veikalā 150 mm.
Ir otrs urbis ar pusapaļiem nažiem, bet neparocīgs.
13.decembris 2021, 12:19 | links
 
Alex [13.12.21]: 1. Vai šāda tipa naži labi griež ūdenī? Agrāk bija parastie pakāpienu naži: nevarēja pagriezt atkusnī.
2. Vai pusapaļie naži labi griež atkusnī?
Uzliec pusapaļos un labi griezīs gan sausu, gan slapju. Teorētiski kantainie naži griež (lauž) labāk sausu ledu, bet ar slapju netiek galā, jo, cik saprotu, leņķis par lielu, tādēļ sprūst.
13.decembris 2021, 12:07 | links
 

1. Vai šāda tipa naži labi griež ūdenī? Agrāk bija parastie pakāpienu naži: nevarēja pagriezt atkusnī.
2. Vai pusapaļie naži labi griež atkusnī?
13.decembris 2021, 11:58 | links
 
Fishingdiscount.lv
13.decembris 2021, 11:50 | links
 
Sveiki , vai kāds zin kur var iegādāties ledus urbi skrūvmašinai, ar 130mm diametru?, visur piedāvā 155mm.
13.decembris 2021, 11:35 | links
 
..tagad protams bik kodīgāk,, bet krievu laikos (tagad ar protams) .. man ir divi ejošie urbji, sausam ledum ar lielāku leņķi, slapjam ar mazāku,, jo lielais leņkis slapjā ledū ņem pārāk lielu skaidu un pat ķīlē ! Jo urbji standartā ir universālais variants, gan, gan !
10.decembris 2021, 08:11 | links
 
šim pietika ar nažu asināšanu nebija bora leķos jālien iekšā
9.decembris 2021, 18:25 | links
 
sveiki visiem ledus grauzejiem, es gribetu vienu jautajumu,protams bus apdirsana,bet tomer,ka varetu dabut atraku mora spiralen grausanu

dartsx, 9.decembris 2021, 18:03

Jāmaina ģeometrija saprāta robežās :) vajag stendu
Man tāds ir uztaisīts priekš Rextoniem un pārējiem Moras kloniem Ja esi no tālienes tad paliec zem zoba griezošās škautnes 0.2 mm saplāksni būs līdzēts Faktiski tur jāpieet kompleksi nažu leņķi un tikai tad ķerties pie lāpstu leņķiem
9.decembris 2021, 18:20 | links
 
sveiki visiem ledus grauzejiem, es gribetu vienu jautajumu,protams bus apdirsana,bet tomer,ka varetu dabut atraku mora spiralen grausanu

dartsx, 9.decembris 2021, 18:03


Vecajiem PSR varēja asmens stiprinājuma vietā rāmim lenķi noslīpēt slīpāku un asmens grāba biezāku kārtu, kā šiem, nezinu.
9.decembris 2021, 18:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager