Ledus urbji

Esmu iegādājies no Buma heinola ledusurbja pāreju. Pāris reizes palietojot, novēroju ka parādās brīvkustība bildē norādītajā vietā. Heinolas urbja gals ir ''D'' profils, bet adapterim ''O''. Bums arī nav ielicis pareizā diametra skrūvi (viens no iemesliem, dēļ kā veidojās kustība) + caurumi nav izurbti vienā līmenī (saliekot urbi un adapteri, skrūvi nevar ielikt bez piepūles. Ir jāizmanto atslēga un jāskrūvē pa vītni). Kopumā manta ir Ok, bet varētu būt labāka. Pluss ir pieredze ar citām mantām. Bilde izskatās izcili, kad saņem - ir kasjaki.

P.S. Es izteicu savu viedokli par kvalitāti. Bums neuztver to nopietni, tev ir zelta rokas. Kritikai ir jābūt, lai meistars būtu vēl labāks.

SoTo, 19.februāris 2021, 23:23

Pašlaik visām pārejām Heinolai ir 12 mm skruve un uzgrieznis Pirmajām liku 10 mm tāpēc bija lufte tagad tas ir novērsts Ja kāds grib pāriet uz 12 mm vītni bez problēmām ievediet Valdeķu 1 pārlikšu Kā jau minēju visiem maniem ražojumiem ir beztermiņa garantija
20.februāris 2021, 18:58 | links
 
 
Var iemest kāds linku uz to NERO ledus urbja modeli par kuru bija labas atsauksmes?
Cik sapratu ir vairāki modeļi, bet tas laikam ir tas kas jāgriež pa pulksteni un ir salāgojams ar aķeni?
20.februāris 2021, 14:50 | links
 

Esmu iegādājies no Buma heinola ledusurbja pāreju. Pāris reizes palietojot, novēroju ka parādās brīvkustība bildē norādītajā vietā. Heinolas urbja gals ir ''D'' profils, bet adapterim ''O''. Bums arī nav ielicis pareizā diametra skrūvi (viens no iemesliem, dēļ kā veidojās kustība) + caurumi nav izurbti vienā līmenī (saliekot urbi un adapteri, skrūvi nevar ielikt bez piepūles. Ir jāizmanto atslēga un jāskrūvē pa vītni). Kopumā manta ir Ok, bet varētu būt labāka. Pluss ir pieredze ar citām mantām. Bilde izskatās izcili, kad saņem - ir kasjaki.

P.S. Es izteicu savu viedokli par kvalitāti. Bums neuztver to nopietni, tev ir zelta rokas. Kritikai ir jābūt, lai meistars būtu vēl labāks.
19.februāris 2021, 23:23 | links
 
Bija visi beigušies Vakar ir izvirpotas 10 sagataves gan Morai gan Heinolai Kā vienmēr nerūsējošis tērauds un adatgultnis
19.februāris 2021, 20:54 | links
 
sushnjaks [19.02.21]: Mekleju adopteri heinola borim. Kas var palidzet atrast?MEKLE meistaru BUMS.
25871679, Aivars(tas pats Bums). manai heinolai uztaisiija
19.februāris 2021, 19:18 | links
 
Mekleju adopteri heinola borim. Kas var palidzet atrast?MEKLE meistaru BUMS.
19.februāris 2021, 19:12 | links
 
Mekleju adopteri heinola borim. Kas var palidzet atrast?
19.februāris 2021, 14:03 | links
 
PALDIES BUMS,UZ TAVU ATBILDI ARI CEREJU.
11.februāris 2021, 19:13 | links
 
CLASIK
11.februāris 2021, 19:00 | links
 
PALDIES PAR ATBILDEM,HEINOLA IR COMFORT CLASIK SPORT.KURS TAD BUTU LABAKS,VAI ARI STARPIBAS NAV.
11.februāris 2021, 13:55 | links
 
vvg [11.02.21]: SVEICINATI. KADS LEDUSURBIS BUTU LABAKAIS ASARU UN LIDAKU MEKLESANAI.CAURUMI 50+
Heinola speedrun un par neko vairs urbja sakarā nav jādomā
11.februāris 2021, 13:13 | links
 
vvg [11.02.21]: SVEICINATI. KADS LEDUSURBIS BUTU LABAKAIS ASARU UN LIDAKU MEKLESANAI.CAURUMI 50+
es urbju daudz. lietoju heinolu speedrun. esmu loti apmierināts. otrs urbis ir mora nova, arī nav ne vainas, tik jāseko lai salā galva tai neapsalst
11.februāris 2021, 13:04 | links
 
SVEICINATI. KADS LEDUSURBIS BUTU LABAKAIS ASARU UN LIDAKU MEKLESANAI.CAURUMI 50+
11.februāris 2021, 12:58 | links
 
Redz šiem boriem visa vaina nažu asinājumā Nu nevar tie krievi vai ķinieši notrāpīt to Moras nažu knifu Asi it kā ir bet neņem kā vajadzētu .Tā ka ja kādam vēl ar Rexstor boriem vai nažiem problēmas laipni lūgtum :)
11.februāris 2021, 07:42 | links
 
bums [10.02.21]: Jā,
Redz pietika ar nažu leņķa izmaiņu Boris atdzīvojā:) Un laiks pagāja tieši 2 minūtes lai to sakārtotu :)
Jā, paldies! Nu kā jau saka meistara pieskāriens un cita lieta.
Šķietami tāds sīkums, bet bez tā - jauns boris itkā ir, bet jēgas maz :)
10.februāris 2021, 22:09 | links
 
Pirmās kompozīta galvas bija trauslas /bija gadījumi kad lūza/pašlaik nekas tāds nav dzirdēts
Svara ziņā protams ka naži ir vieglāki un ērtāki pārvietošanā nekā galva
10.februāris 2021, 21:09 | links
 
Kāda pieredze ar rapala urbjiem? Labāks ar metāla galvu,vai ar to kompozīta?Naži,laikam,abiem vienādi.Liekas,varētu būt ērtāk ielikt kastē rezerves nažus,nevis heinola galvu.
10.februāris 2021, 20:55 | links
 
Jā, ir tas pats. Tad jau nažu maiņa neko nedos, žēl...

Hamurapi, 6.februāris 2021, 18:38

Redz pietika ar nažu leņķa izmaiņu Boris atdzīvojā:) Un laiks pagāja tieši 2 minūtes lai to sakārtotu :)
10.februāris 2021, 20:05 | links
 
Sorri. Es rextor automatiski sapratu ka tas dzeltenais (blast). Salmo ķīniets 110 man ir melns. Bums lika moras nažus vai regulēja nezinu. Grauž normāli.
6.februāris 2021, 19:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager