Ledus urbji

Vislabākais ir, ka urbis ledu nav redzējis, bet tas jau ir slikts, jo viens teica to, a otrs teica to. :D
Viss ok, mājsede dažiem dara savu. Diemžēl ledus sāksies, un būs jāurbj

Abavnieks, 15.janvāris 2021, 21:20

neviens taču nevērtē- labs vai slikts...cilvēks nopirka preci un atnākot mājās sapratis,ka ir pazīmes,ka prece tomēr nemaz tik jauna nav...ja tu pirktu jaunu spini un atnākot mājās ,atrastu pazīmes,ka ar spini kāds ir darbojies,saki vai tu to norakstītu uz mājsēdi:)?un kā tu "aizbāstu,norītu "to netaisnības sajūtu.!?:)
15.janvāris 2021, 21:35 | links
 
Nu ja citi eksperti pēc bildes saka ka metams, tad uzskatu, ka jāpielabo un jāpaskaidro ka tādu no veikala pirku ka jaunu!

Vislabākais ir, ka urbis ledu nav redzējis, bet tas jau ir slikts, jo viens teica to, a otrs teica to. :D
Viss ok, mājsede dažiem dara savu. Diemžēl ledus sāksies, un būs jāurbj

Abavnieks, 15.janvāris 2021, 21:20
15.janvāris 2021, 21:28 | links
 
Vislabākais ir, ka urbis ledu nav redzējis, bet tas jau ir slikts, jo viens teica to, a otrs teica to. :D
Viss ok, mājsede dažiem dara savu. Diemžēl ledus sāksies, un būs jāurbj
15.janvāris 2021, 21:20 | links
 
Es arī domāju ka tas ir vietējas nozīmes misēklis :)
15.janvāris 2021, 21:15 | links
 
Cik pie mums pirkuši, atgriezto nav, šodien apskatijos atlikušās 5 galvas, spīd un laistās.
15.janvāris 2021, 21:11 | links
 
Nopirkt ledus urbi par tā galvas cenu it kā nav slikts variants Cik skatos Netā E boats galvas 155 tirgo pa 61 eur
15.janvāris 2021, 21:05 | links
 
Nesatraucaties viss urbs un pēc pirmās copes par šiem vizuālajiem kreņķiem aizmirsīsiet
15.janvāris 2021, 21:02 | links
 
Sāksim ar to ka
1. Esi mēģinājis ar viņu urbt ?
2. ja viņa nepilda savas funkcijas vari vērsties ar pretenziju
Pie manis vakar bija iebraucis puisi kurš arī nopirka šādu dempinga Heinolu -nekādus defektus neredzēju Kaut gan tā bija 115 mašīna
.Pēc mana funktiera un NG teiktā ka Salmo likvidē Heinolu /to vairāk neizplatīs/ Varētu būt ka ir kāds entais skaits ar visādu veidu galvām tā saucamais apmaiņas fonds kuru nokomplektējot ar lētiem šnekiem var vēl izlobīt labu profitu.
Šis mans funktieris ir stingri subjektīvs un robežojas ar sazvērestības teoriju :)))))))
15.janvāris 2021, 20:57 | links
 
Arī pasūtīju Heinola Speedrun Sport 115 mm ledusurbi. Galvai krāsojums visai bēdīgs, bet nu izskatās labāk, kā te iepriekš ieliktajās bildēs. Dzeltenie rokturi nepārliecinoši izskatās. Augšējais liekas nedaudz pavēries
15.janvāris 2021, 20:52 | links
 
Ko nu? Rakstīt NG, ka salmo kārtējo reizi lažu nolaida?
100 % par to neesmu pārliecināts! Tik pat labi kāds padomāja, ka var paņemt jaunu galvu un uzlikt kolhozu! Bet par to vai otrā galā patērētājs galīgi glups un nesāks domāt kā tā, ka šneks ok, bet galva kādā citā caurumā pabijusi neaizdomāsies???
15.janvāris 2021, 20:34 | links
 
Man arī radās jautājumi par galvas kvalitāti. Vairāk izskatās, ka tā ir atjaunota galva. Uzaudzēts metāls un pārkrāsota. Pati galva arī vietām apdauzīta, paviršas slīpējuma pēdas šuves rajonā un vecā krāsa (ļoti iespējams) apakšā.

kachis, 14.janvāris 2021, 21:45Izmet to galvu ārā. Kurš, ledus urbi, asina no ārpuses?

urmaas, 14.janvāris 2021, 22:39[/quote]

Urbis atsūtīts jauns no salmo.lv pat ledu nav redzējis!
Vismaz domāju ka perku jaunu, par labu atlaidi!
15.janvāris 2021, 20:29 | links
 
Likās tas bija sarkasms, par nepareizo pusi. Nu neko, man ar tādi.. Neko, 5. Sezonu bez problēmām

Gandrīz ieberzies :)
15.janvāris 2021, 18:59 | links
 

Likās tas bija sarkasms, par nepareizo pusi. Nu neko, man ar tādi.. Neko, 5. Sezonu bez problēmām
15.janvāris 2021, 16:10 | links
 
Tā nav ražotne bet galvu REMONTS Vienkārši asināšana un viņi asina no abām pusēm Tā ka tavs pļūtiens par asināšanu no vienas puses uz galvas izmešanu ārā bija galīgi lieks /Man gar to puiša nopirkto bori nav nekāda sakara/ Es viņu neesmu acīs redzējis un par kvalitāti nemācēšu teikt ,be jebkurā gadījumā viss ir labojams
15.janvāris 2021, 15:16 | links
 
bums [15.01.21]: https://www.youtube.com/watch?v=2PFok2z0HEk

Sīli tas tev lai tu saprastu vismaz vizuāli kā to lietu dara
Aivar nesalīdzini nesalīdzināmas lietas.
15.janvāris 2021, 13:20 | links
 
naži no rūdīšanas pirms smalkās asināšanas
Papīru griež :)
15.janvāris 2021, 09:35 | links
 
Rēzeknei labā virziena Nero naži gatavi izsūtīšu šodien
15.janvāris 2021, 09:30 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=2PFok2z0HEk

Sīli tas tev lai tu saprastu vismaz vizuāli kā to lietu dara
15.janvāris 2021, 08:08 | links
 
 
Tā asina Krievijā Te viens runāja ka galvu var izmest ārā :)
15.janvāris 2021, 08:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager