Ledus urbji

Ja visi leņķi ir kārtībā galvu asina /ne šmirģelē /no iekšpuses Pie ārpuses var ķerties tikai tad kad ir piemērots stends un bez pieredzes tur nav ko eksperimentēt Ja ir vēlme tad varu noteikt kas ar to galvu ir ticis darīts Vari ievest Valdeķu 1
Šeit arī skaidri redzams ka griezošā daļa ir no cita /cietāka/metāla piemetināta pie pašas galvas Zoba smailei jābūt gludai bez redzamām abrazīva pēdām
15.janvāris 2021, 07:33 | links
 
Galvas kuras ir melnā krāsā taisītas no vienas loksnes Sarkanām zobs metināts atsevišķi Redzamā svītra norāda par metālu atšķirību Tas jāprasa Salmo kur šis galvas ir taisītas Zviedrijā , Krievijā vai Ķīnā Es to nezinu
15.janvāris 2021, 07:15 | links
 
Galava kura asināta Zviedrijā zoba korekcija no ārpuses No sākuma likās neloģiski kāpēc no ārpuses Uzliku stendā un viss nostājās vietā -sapratu kāpēc Zviedrs to darījis Apmaiņas fonda galva no Zviedrijas
15.janvāris 2021, 07:09 | links
 
urmaas [14.01.21]: kachis [Vakar]: Too RaimisD nobildē pašu galvas griezošo daļu un es pateikšu vai tā jau nav bijusi asināšanā :) Izkatās ka tur ir ķīmija :)

bums, 10.janvāris 2021, 15:47

Man arī radās jautājumi par galvas kvalitāti. Vairāk izskatās, ka tā ir atjaunota galva. Uzaudzēts metāls un pārkrāsota. Pati galva arī vietām apdauzīta, paviršas slīpējuma pēdas šuves rajonā un vecā krāsa (ļoti iespējams) apakšā.




kachis, 14.janvāris 2021, 21:45Izmet to galvu ārā. Kurš, ledus urbi, asina no ārpuses?
Jā... Un tie, kurus griež pulksteņrādītāja virzienā arī...
15.janvāris 2021, 01:02 | links
 
kachis [14.01.21]: Too RaimisD nobildē pašu galvas griezošo daļu un es pateikšu vai tā jau nav bijusi asināšanā :) Izkatās ka tur ir ķīmija :)

bums, 10.janvāris 2021, 15:47

Man arī radās jautājumi par galvas kvalitāti. Vairāk izskatās, ka tā ir atjaunota galva. Uzaudzēts metāls un pārkrāsota. Pati galva arī vietām apdauzīta, paviršas slīpējuma pēdas šuves rajonā un vecā krāsa (ļoti iespējams) apakšā.




kachis, 14.janvāris 2021, 21:45
Izmet to galvu ārā. Kurš, ledus urbi, asina no ārpuses?
14.janvāris 2021, 22:39 | links
 
14.janvāris 2021, 22:15 | links
 
Too RaimisD nobildē pašu galvas griezošo daļu un es pateikšu vai tā jau nav bijusi asināšanā :) Izkatās ka tur ir ķīmija :)

bums, 10.janvāris 2021, 15:47

Man arī radās jautājumi par galvas kvalitāti. Vairāk izskatās, ka tā ir atjaunota galva. Uzaudzēts metāls un pārkrāsota. Pati galva arī vietām apdauzīta, paviršas slīpējuma pēdas šuves rajonā un vecā krāsa (ļoti iespējams) apakšā.




kachis, 14.janvāris 2021, 21:45



14.janvāris 2021, 22:02 | links
 

14.janvāris 2021, 21:51 | links
 
osscar [13.01.21]: Jā man arī seškantes ir..aizmirsu pieminēt...tas ir labs variants
Es paņēmu šodien ņeržas DIN7991 M6x10. Gremdgalva torčī ārā no asmeņa. Skrūves sanāk jāapšmirģelē bik.
14.janvāris 2021, 21:50 | links
 
14.janvāris 2021, 21:49 | links
 
14.janvāris 2021, 21:46 | links
 
Too RaimisD nobildē pašu galvas griezošo daļu un es pateikšu vai tā jau nav bijusi asināšanā :) Izkatās ka tur ir ķīmija :)

bums, 10.janvāris 2021, 15:47


Man arī radās jautājumi par galvas kvalitāti. Vairāk izskatās, ka tā ir atjaunota galva. Uzaudzēts metāls un pārkrāsota. Pati galva arī vietām apdauzīta, paviršas slīpējuma pēdas šuves rajonā un vecā krāsa (ļoti iespējams) apakšā.


14.janvāris 2021, 21:45 | links
 
Jā man arī seškantes ir..aizmirsu pieminēt...tas ir labs variants
13.janvāris 2021, 21:22 | links
 
Es savukārt nomainīju oriģinālās skrūves ar krustiņu (sauktu arī par Philips) pret tādām pašām ar iekšējo sešstūri. Skrūvējamais + lieki naži kastē un, ja nu kas, mainu nažus svilpodams.
13.janvāris 2021, 21:19 | links
 
bums [13.01.21]: izmantot zilo šķidrumu skruvju kontrēšanai
Tas odekolons bildē ir tipa kā Loktaita skrūvu līme vai kas savādaks?
13.janvāris 2021, 20:36 | links
 
osscar [13.01.21]: Tie Buma kritizētie "tolmeta" naži , kuri ar muciņu vai atslēgu tonaram jāskrūvē...man kalpoja ne sliktāk pat tiem kuri ar skrūvgriezi jāskrūvē..
+: neskrūvējas vaļā, vieglāk atskrūvēt/aizskrūvēt

tagad uzliku klasiku...cerams vaļā nenāks un varēs izskrūvēt :D urbj vienādi man kā svētdienas ziemas copmanim
Nu tiklīdz būšu uz ledus notestēšu starpību starp tiem jokainiem ar seškanti un Bumša sievišķajiem apaļumiem. Man kad bija tādi uz tonāra bora - atmiņas atlikušas tikai tās labākās.
13.janvāris 2021, 20:26 | links
 
Tie Buma kritizētie "tolmeta" naži , kuri ar muciņu vai atslēgu tonaram jāskrūvē...man kalpoja ne sliktāk pat tiem kuri ar skrūvgriezi jāskrūvē..
+: neskrūvējas vaļā, vieglāk atskrūvēt/aizskrūvēt

tagad uzliku klasiku...cerams vaļā nenāks un varēs izskrūvēt :D urbj vienādi man kā svētdienas ziemas copmanim

osscar, 13.janvāris 2021, 20:11

Es izteicu savas domas no asināšanas viedokļa piekrist vai nepiekrist tā ir katra personīga lieta
13.janvāris 2021, 20:25 | links
 
Lai naži neskruvētos vaļā zem tiem ieliec avīzes gabaliņu Vai arī pieskruvē ar šādu skruvgriezi :) Tikai nelīmē vari izmantot zilo šķidrumu skruvju kontrēšanai

13.janvāris 2021, 20:23 | links
 
Tie Buma kritizētie "tolmeta" naži , kuri ar muciņu vai atslēgu tonaram jāskrūvē...man kalpoja ne sliktāk pat tiem kuri ar skrūvgriezi jāskrūvē..
+: neskrūvējas vaļā, vieglāk atskrūvēt/aizskrūvēt

tagad uzliku klasiku...cerams vaļā nenāks un varēs izskrūvēt :D urbj vienādi man kā svētdienas ziemas copmanim
13.janvāris 2021, 20:11 | links
 
staff [13.01.21]: Sveiki,

Varbut kads var padalities ar info, kur var iegadies ledus vergu ? Jo visur izpirktas..

Balista, 13.janvāris 2021, 10:57

Spice home viena vēl bija...
25614672
Foruma dalibnieks jau izpalidzeja. Ja vel kadam vajag, uz ritdienu varot vel vienu dabut.
13.janvāris 2021, 14:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager