Ledus urbji

Sakarā ar ziemas iestāšanos -varbūtēju Laikam atsākšu šo nažu būvēšanu no atspertērauda
11.janvāris 2021, 20:34 | links
 
Es domāju ka katrā copes bodē -protams attālināti :)
11.janvāris 2021, 20:31 | links
 
Šodien iepirkos un tikai tad paskatījos atsauksmes. Kur meklēt Volžankas apaļos nažus lai dabūtu Rextor urbi kondīcijā?
11.janvāris 2021, 19:48 | links
 
Moš kādam ir aizķēries ledus urbis pa lēto uz pārdošanu. Izņemot barnaulu.
10.janvāris 2021, 21:58 | links
 
:) aizej un izmēģini uz ledus Ja borē tad ok Ja neborē tad ir jautājumi

Asinājumam jābūt šādam Spožam
10.janvāris 2021, 19:53 | links
 

Te būs abi rakursi
10.janvāris 2021, 18:22 | links
 
Nobildē no iekšpuses ar lielāku zummu
10.janvāris 2021, 17:17 | links
 
bums [10.01.21]: Pēc būtibas taj skruves galvai ar novīlēto šķautni jātrodās tieši pretīm šneka vijumam Tas domāts laj šajā vietā tā kontrētos un neietu pa riņķi un būtu atskruvejama ar vienu atslēgu
Tas skaidrs. Bildē var redzēt, ka arī ar nenofleksēto daļu viņa līdz šnekam nesniedzās
10.janvāris 2021, 16:48 | links
 
Krāsa vēl tagad jēla, līp pie rokām. Nu pirkts pie Normunda Juglas Ēsmā, nevajadzētu būt kādai lažai.
10.janvāris 2021, 16:30 | links
 

Te būs
10.janvāris 2021, 16:20 | links
 
Too RaimisD nobildē pašu galvas griezošo daļu un es pateikšu vai tā jau nav bijusi asināšanā :) Izkatās ka tur ir ķīmija :)
10.janvāris 2021, 15:47 | links
 
Pēc būtibas taj skruves galvai ar novīlēto šķautni jātrodās tieši pretīm šneka vijumam Tas domāts laj šajā vietā tā kontrētos un neietu pa riņķi un būtu atskruvejama ar vienu atslēgu
10.janvāris 2021, 15:42 | links
 
Es jau nesaku, speerun ir slikts. Urbj labi, kluss (man gan nav īsti ar ko salīdzināt, savā nelielajā zemledus makšķernieka pieredzē esmu urbis tik ar ķīniešu urbi , ar sildīšanas metodi :) )
10.janvāris 2021, 15:17 | links
 
Šogad Somijā paņemu Heinola Vanaja 115 ar melno galvu sausam saldūdens ledum ar atlaidi bija60€. Urbi iesaku visiem,par tādu cenu ļoti labs. Pašlaik man ledus 30cm un visu dienu borēju laimīgs. :))
10.janvāris 2021, 12:52 | links
 
Sanāca laika pieķerties savai nesen iegādātajai heinolai. Bija jānomaina galva uz lielāku. Jāsaka, bišķi vilšanās par šo Somijas izstrādājumu.
Ražotājs svaigi krāsotu galvu ar jēlu krāsu iemaucis šnekā, kā rezultātā tas saķepis vienā klucī. Bez labi nofiksēta urbja un pacietas gumijas āmuru pat nedomā ārā dabūt. Fiksējošās skrūves galva ar nofleksēta bezjēgā, tā neatduras pret urbja korpusu, nefiksējas , lai atskrūvētu ir nepieciešamas divas atslēgas. Urbja roktura fiksējošais gredzens ar salauzts.
PS. Sacensībās uz ezera šie sīkumi varētu kapitāli tracināt, bet tā, siltā garāžā bez steigas pie atvērta aliņa nav problēmu. Iztīram šneku no tās zampas, pieslīpējam un nogruntējam. Uzmanīgi ar nazīti piegriežam krāsas ,,paķokus,, tai galvai ko liksim iekšā. Un stumjam iekšā, nepieciešams būs dornītis, lai izcentrētu urbumus skrūvei, bez tā skrūvi nedabūsiet cauri. Uz urbja roktura liekam kaprona savilcēju vai virpojam kaprona gredzenu un viss.

RaimisD, 10.janvāris 2021, 10:27


Rokturis ar temogumiju labi dabūnams normālā dziesmā....
10.janvāris 2021, 10:40 | links
 

Sanāca laika pieķerties savai nesen iegādātajai heinolai. Bija jānomaina galva uz lielāku. Jāsaka, bišķi vilšanās par šo Somijas izstrādājumu.
Ražotājs svaigi krāsotu galvu ar jēlu krāsu iemaucis šnekā, kā rezultātā tas saķepis vienā klucī. Bez labi nofiksēta urbja un pacietas gumijas āmuru pat nedomā ārā dabūt. Fiksējošās skrūves galva ar nofleksēta bezjēgā, tā neatduras pret urbja korpusu, nefiksējas , lai atskrūvētu ir nepieciešamas divas atslēgas. Urbja roktura fiksējošais gredzens ar salauzts.
PS. Sacensībās uz ezera šie sīkumi varētu kapitāli tracināt, bet tā, siltā garāžā bez steigas pie atvērta aliņa nav problēmu. Iztīram šneku no tās zampas, pieslīpējam un nogruntējam. Uzmanīgi ar nazīti piegriežam krāsas ,,paķokus,, tai galvai ko liksim iekšā. Un stumjam iekšā, nepieciešams būs dornītis, lai izcentrētu urbumus skrūvei, bez tā skrūvi nedabūsiet cauri. Uz urbja roktura liekam kaprona savilcēju vai virpojam kaprona gredzenu un viss.
10.janvāris 2021, 10:27 | links
 
Ja Grabis tā saka tad droši pērkat -kas ir palicis Par to naudu _NEDOMĀJIET Es pats būtu pircis bet man viss jau ir kan 3 daļigā Rapala gan visu izmēru galvas
16.decembris 2020, 14:11 | links
 
cenas Heinola urbjiem un galvām tiešām ir izcilas, jo tās ir atvadu cenas :))), iztirgosim un viss, šo urbju vairs nebūs, Krievijas ražotāji ir krietni pievilkuši kvalitātē un pārspējuši servisā, tāpēc Heinola daudz maz tirgojās tikai Baltijā, abet te nav ziemu :)))
Bums apstiprinās, ka tāds klasiskais Heinola, bijusī Rapala , pie normālas apkopes gadus padsmit, ja ne pārdesmit, kalpo ļoti labi

tiesa palikuši ir tie urbju izmēri kas ir, citu vairs nebūs
16.decembris 2020, 09:47 | links
 
Cena ļoti salda;)
15.decembris 2020, 19:20 | links
 
Tīri tā info, nav reklāma. Juglas Salmo labi labās cenas Heinolai -40%. Pats sev paņēmu Heinola speedrun sport pa 62 eur. Uzskatu, ka ļoti ok.
15.decembris 2020, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager