Ledus urbji

Svens76, paldies par info. Tad vēl jautājums cik ilgi jau tev ir mora nova, un vai nav bijušas kādas problēmas ar karbona galvu?
19.novembris 2018, 17:00 | links
 
bandiiits [19.11.18]: Sveiki! Meklēju sev šai sezonai jaunu urbi doma ir uz 130 mm. Par cik esmu lielāka auguma nekā vidusmēra cilvēks, tad droši ka vajag teleskopisku, lai urbjot biezāku ledu nav jāsametas 9 līkumos. It kā metu acis uz mora nova garo versiju, vai kādam ir pieredze? Tad vēl ir Iceberg. Varbūt kāds var vēl ko ieteikt?
Man Mora Nova, esmu apmierināts. Vienigais aizvedu bumam nedaudz "notūnēt". Pēc tam urba krietni labāk
19.novembris 2018, 16:54 | links
 
Bumam paldies par info.
19.novembris 2018, 16:00 | links
 
Video -kādi trūkumi jānovērš Isberg galvām lai tās borētu kvalitatīvi
19.novembris 2018, 09:41 | links
 
Pēc konstrukcijas Isberg ir noklonēts no Moras tikai smagāks un ar savādākiem nažiem ,bet lētāks par Moru Novu Starpība ir tieši 2x

Vienīgais krievi Isboram liek virsū Moras galvas
19.novembris 2018, 09:26 | links
 
Sveiki! Meklēju sev šai sezonai jaunu urbi doma ir uz 130 mm. Par cik esmu lielāka auguma nekā vidusmēra cilvēks, tad droši ka vajag teleskopisku, lai urbjot biezāku ledu nav jāsametas 9 līkumos. It kā metu acis uz mora nova garo versiju, vai kādam ir pieredze? Tad vēl ir Iceberg. Varbūt kāds var vēl ko ieteikt?
19.novembris 2018, 06:25 | links
 
Griezes piE BUMA FORUMA .par adopteriem izskaidrOs ieteiks
9.marts 2018, 13:57 | links
 
Kāds var ieteikt, kādu adapteri priekš elektriskā skrūvgrieža pirkt?

Combo ir šāds - mora expert+bosch GSB18 + 2X6Ah akumulatori

Vai šis adapteris būs gana labs?

http://www.eboat.lv/lv/ziema/ledus-urbji/nero/adapteris-nero-standart-as01
9.marts 2018, 09:47 | links
 
Ir jau vēl palicis arī"ļeņingradietis",pirmais mans urbis-diemžēl jau citus ledus plašumus urbjoša drauga dāvana.
Ja jauni naži,urbj labi.Arī kaut kāds tolaik experimentālais modelis skaitījies.Tā vieta,kur naži skrūvējas,tāda stingra,bieza(lieta,kalta?)nesalieksi urbdams,nažu leņķis netiks nejauši izmainīts.Es viņam savienojumu,reizē pagarinot,iekombinēju no Tonar,tas tāds sakarīgāks viņiem sanācis.Tāds pasmags,bet savu darbu jau dara.
Kas strādājis ar skandināvu instrumentu piekritīs,ka tie kaut kā perfektāk saplūst ar ķermeni,kā austrumu analogi.
Gribās jau lai tas urbis kalpo tev,nevis tu urbim.
25.februāris 2018, 11:56 | links
 
willijs [25.02.18]: willijs [4m]: Nu ja gribās ledu grauzt nevis vieglām urbt tad Ļeņingradietis ir pašā laikā!Tikmēr ar Makitu, vispār bez piepūles... :)

Katram savs. :)

Abavnieks, 25.februāris 2018, 11:18
Kamēr vēl krampīts kaulos i negribu boreni staipīt!)))
Urbšanā sava romantika, tā jau ir :)
25.februāris 2018, 11:30 | links
 
willijs [4m]: Nu ja gribās ledu grauzt nevis vieglām urbt tad Ļeņingradietis ir pašā laikā!Tikmēr ar Makitu, vispār bez piepūles... :)

Katram savs. :)

Abavnieks, 25.februāris 2018, 11:18

Kamēr vēl krampīts kaulos i negribu boreni staipīt!)))
25.februāris 2018, 11:19 | links
 
willijs [25.02.18]: Nu ja gribās ledu grauzt nevis vieglām urbt tad Ļeņingradietis ir pašā laikā!
Tikmēr ar Makitu, vispār bez piepūles... :)

Katram savs. :)
25.februāris 2018, 11:18 | links
 
Nu ja gribās ledu grauzt nevis vieglām urbt tad Ļeņingradietis ir pašā laikā!
25.februāris 2018, 11:14 | links
 
he mans vecais krievu leņingradietis jau vairāk par 35 gadien kalpo tik asmenīšus pieslīpējuu un verga vēl no vectēva laikiem kalpo
25.februāris 2018, 10:45 | links
 
...rodas priekšstats,ka Heinola SpeedRun Classic 135(starp ledusurbjiem),ir tāda "kalašņikova"triecienšautene...

2PU4JU, 24.februāris 2018, 22:10


Domāju ka kalašņikovs tik daudz neizvilktu!)))
Manējam aizgāja astotā sezona bez jebkādas iejaukšanās!Tas par heinolu!Tikai ručkas pajukušas!Nez vai rem komplektu var dabūt?
25.februāris 2018, 09:52 | links
 
Par Novu nevienu sliktu vārdu nevaru teikt Viegls galva izturīga -nav dzirdēts par lūzumiem Esmu labojis torosos liektos ,bet ko tad nevar saliekt mūsu štengrie puikas :)
24.februāris 2018, 23:09 | links
 
Man jau Mora Nova 110-ā vēl savā laikā par 100Ls pirkta.Akcija kaut kāda bija, plus rezerves naži bonusā.Neko sliktu nevaru pateikt.BUMS te drusku paārstējis bija,kaut kā ledū negribēja kosties,nažus paasināja,tā Ok.
Tagad te salasījies gudru un kompetentu vīru rakstus izdomāju, ka man ar tākā vajadzētu reizēm, lai varētu lielāku to cokumu izborēt,visādam gadījumam.Tāds optimālākais variants izskanēja:Heinola SpeedRun 135 oranžais,somu.Gribās Classic,tam mazāk to visādu lieko savienojumu(man Nova arī garā,pat rokturis vēl velokās ar to puļķīti,pirmajiem izlaidumiem).Tad vēl doma klāt bija piepirkt galvu 155.
Nu kaut kā tā.Tā īsti kritiku par SpeedRun neesmu redzējis.Itkā esot pagaidām labākais.

2PU4JU, 24.februāris 2018, 21:35


pat ļoti labs. Es nomainīju uz rapalu tikai lai nebūtu rezerves galva jāstaipa. Ar asmeņu komplektu ir vienkāršak.
24.februāris 2018, 22:16 | links
 
...rodas priekšstats,ka Heinola SpeedRun Classic 135(starp ledusurbjiem),ir tāda "kalašņikova"triecienšautene...
24.februāris 2018, 22:10 | links
 
"Viena tante teica...",ka to Heinolu pasūtot kāds viens tur dīleris priekš visiem LV tirgotājiem, reizi sezonā, un citi vairs bez viņa ziņas nevarot klāt ko piesūtīt no Suomi.
24.februāris 2018, 21:48 | links
 
Aivar,pirmdien būšu pie tevis,motors urbim ir,ja šneks nederēs,vajadzēs pāreju.
24.februāris 2018, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager