Ledus urbji

dakterp ir urbjmašunas un ir Milwaukee :) Man arī ir tāda Nenožēloju ne minūti šo pirkumu Visādi ķeneri ir mēģinājuši patronu ar roku nobloķēt -skuju ziepes /protams uz 2 ātruma/
4.janvāris 2017, 18:34 | links
 
Divus gadus lietoju Milwaukee 18V, 4 Ah. Otru aķīti iemetu kastē, ja nu kas. Otru aķi esmu uzlicis tikai vienreiz, kad -25, urbāmies divatā un daudz(baigi bija jāmeklē ašais). Tā neatceros, ka būtu izlādējis pilnībā vienu aķi.
Urbju ar Mora 130nieku
4.janvāris 2017, 17:58 | links
 
4.janvāris 2017, 17:09 | links
 
Nopirku Makitu kopā ar urbi Rapala,apmēram 370 eir.Boat ,čiekurkalna 1līn.Paskaties bildē ir redzams.18V -4,0Ah divi aķi komplektā,otro gadu iet superīgi.
4.janvāris 2017, 17:03 | links
 
Paldies visiem par komentiem. Es tomēr skatu laikam vairāk metīšu uz jaunu mantu. Dārgāk ir, bet "skopais maksā divreiz."
4.janvāris 2017, 16:51 | links
 
Ar 65 nm nebūs par švaku? Ledus urbim tomēr vajag kautko ņiprāku. Es jemtu sākot no 80nm. Jo ne tikai ar 110mm urbīti braucu copēt. :)
4.janvāris 2017, 16:34 | links
 
Nopirku ebaja izsolē Makitu 18v, 65 Nm pa 40 naudiņām. Bez aķa, to dabūju tepat uz vietas 4 Ah par 50 naudiņām. Jāsaka, ka šim pasākumam veltīju nedaudz vairāk kā mēnesi, bet rezultātā ieguvu ļoti labu štrumu ne tikai izklaidei, bet arī darbam, ko jau notestēju.
P.s. Jāpiebilst, ka sūtīšana arī maksā naudu (no ASV), bet tik un tā ievērojami lētāk.
4.janvāris 2017, 16:12 | links
 
Tikai tā un nekādi savādāk Ja runa par barnaulu
4.janvāris 2017, 15:38 | links
 
Barnaulam var pielikt adapteri ,bet tikai caur reduktoru lai griezšanas virziens būtu kreisais Visiem skandināviem nav problēmu pa taisno uz bormašīnas,jo labai virziens
4.janvāris 2017, 15:34 | links
 
Nez Barnaulam arī ir kāds uzmeistarojis tādu adapteri?

starpcitu Barnaul urbim nav nekada vaina! no savas pieredzes saku, protams, ja katru dienu borē tad jau varbūt kas labāks jāmeklē, bet uz mūsu ziemām ja pa ziemas mēnesi tās 4-5 reizes aizbrauc itkā neko, urb un urb! pa 5eur naža komplekts, tādi divi komplekti līdzi. nezinu kāda cena tagad, bet kad pats pirku bija kādi 25 ls laikam, šķiet, ka 3-4 gadus ir man.
4.janvāris 2017, 15:00 | links
 
 
Pirkt bu ir laimes spēle. Jo akumulatori nav no lētajiem. Otrs kas mani nedaudz uztrauc, ir tas ka ne visi akumulatori pacieš aukstumu. Kā iznes ārā, tā slinki griež, ienes iekšā-nevar noturēt. :) Ja pērkat, tad ieteicams bezoglīšu urbjmašīnas. Tas tā iesākumam.
4.janvāris 2017, 14:45 | links
 
 
ss.lv ir pa 250eur ar bačām kopā
4.janvāris 2017, 14:41 | links
 
starp citu ...., ja meklējat sev labu un lētu urbi, tad ir tāds , arī šeit jau aprunāts un pozitīvi novērtēts urbis kā I Dabur, ukraiņu darinājums, kuram der visi krievu boru naži arī.
Janvārī Salmo veikalos 130 mm borim, ar Salmo klienta karti, ir 25% atlaide un tad urbja cena ir ap 27 naudiņām, kas jau ir izcili laba cena :)))).
tā pat nav reklāma, jo iztirgosim tik un tā viņus':), vairāk kā informācija tiem, kas meklē bori, bet ar naudiņām ir kā ir
4.janvāris 2017, 14:12 | links
 
jau kuro gadu veiksmīgi urbju un barības maisu ar Makitu, 18+ v ir vajadzīgi, man ir 3Ah baterijas, pie ledus ap 15-20 cm ar vienu pietiek aptuveni 70 āliņģiem, bet labāk saurbt kādus 10-15 un noņemt aķīti un turēt to kabatā, arī pašai urbmašīnai vajag izdomāt kaut kādu čeholu, lai sniegi nesasnieg

ja gribās ietaupīt un nav morālu iebildumu, tad lombardi, garām ejot esmu tur redzējis jaudīgas Makitas ar 3 aķiem pa 200 eiriem, tā, ka nestrebjot karstu var atrast :)
4.janvāris 2017, 14:08 | links
 
apskaties ss lombardu piedāvājumu
4.janvāris 2017, 12:20 | links
 
Nu ja tā godīgi, zem 400 neko netradīsi kas der borim. Varbūt kādreiz uz atlaidēm, bet svarīgi aparāta parametri. Nm.
4.janvāris 2017, 12:16 | links
 
Sveiki spečuki. Uzradusies doma urbim (Mora Nova sistem 130 mm) piepirkt urbmašīnu, lai pārvarētu savu slinkumu meklējot asarus. Padalieties, lūdzu, ar savu pieredzi šajā jomā. Cik saprotu, vajag 18 V urbjmašīnu ar vismaz 4Ah aķīti. Interesējos veikalā un pārdevējs teica, ka priekš šāda pasākuma obligāti vajag ar dzelzs patronu. Plastmasene neizturēšot. Uzmetu aci uz Makita DDF481RTJ. Viss jau baigi feini, bet bišķi atbaida cena(ap 430 eirām) . Varbūt kādam ir pieredze ar lētākiem variantiem.
Paldies
4.janvāris 2017, 12:09 | links
 
Vai meistars pēc tam palīdzēs ar asināšanu?

spura, 29.novembris 2016, 20:17


Protams .
29.novembris 2016, 21:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager