Buļļupe

spiningošana
šodiena-Buļļupe!Sāku no kādiem 8 rītā Velkoņu ielas rajonā!Nu baigie mini asari!Neizturēju šito murgu un pārbāzējos pie autobusa pieturas Buļļupe,tā ir starp Silikāt ielu un jaunajiem Bolderājas kapiem.Tur vismaz no 5 ašukiem viens bija ņemams!Darbojos aptuveni 4 metri no krasta!Copi pabeidzu 5 vakarā,lai gan varēja copēt līdz pat tumsai,jo copēju līdz pat autobusa atbraukšanai!Vismaz atvikos tā no sirds,kādus 1,5 kg cepamos salasīju!
9.marts 2018, 21:25 | links
 
Šodien mini cope upē. Nolēmu adarus meklēt uz *ui bui dui metodes. IKāpu no busa pie pirmās izejas uz ūdeni. Sāku burties no pie krasta. Dziļums 1.5m. Sīkie perdeļi brūk virsū mormenei kā sieva vīram, kad tas ir pārnācis no copes gan tukšā, gan arī pilnā:D... šitas c&r apnīk un urbjos uz dziļumu. Viens otrs pa tukšo un nākamajā cokumā 4 metru dziļumā sākas smukie knābieni. Vienu pēc otra izvelku 4 cepamos un tikko jau nodomāju, ka varēs pameditēt... no mugurpuses mani uzrunā- labdien, pašvaldības policija... parādīju MK, domāju nu tik turpināšu meditēt, bet te vīri formās saka, ka šajā vietā cope ir liegta. Prasu porke, man atbild, ka ledus nav labs. Jautāju cik un saņemu atbildi, kura mani vēl ilgi sāpināja- veseli 24 centimetri... pa tādu ledu jau ar lokomotīvi var braukt vagonus skaldīt pilnus. Uz lūgumu vai varu palikt un pacopēt nedaudz- saņēmu negatīvu atbildi ar ko arī pikšķerēšanas prieki beidzās. Ne asakas

shaiba, 25.februāris 2018, 18:57


kur biji?
27.februāris 2018, 20:12 | links
 
Rīgas pašvaldībai laikam ir citi kritēriji par ledus drošību,ja reiz atļautajā vietā pie velkoņu ielas 300 zonu ir samazinājuši uz 250 metriem!Vienkārši riebjas viņu neizdarība un likumu izzīšana no pirksta!Šodien biju aiz Varkaļu kanāla,tur upe ir staigājama visur,ar ko tad Lielupe atšķiras no Buļļupes?Tur ledus citādāk uzsalst vai?
26.februāris 2018, 22:42 | links
 
Opa, nebiju dzirdejis par tadu gadijumu, bet katra ziņā viņš ne pirmais un visticamāk ne pedējais, nu kā var nesaprast, ka zem tilta ledus nav un ja ir tad max daži cm.....
26.februāris 2018, 19:40 | links
 
Dzirdēts pirms kāda laika ka kāds Buļļupē bija jau izpeldējies.

Elvijs1, 26.februāris 2018, 07:33

nevis izpeldējies, bet pie tilta noslīka
26.februāris 2018, 07:36 | links
 
Dzirdēts pirms kāda laika ka kāds Buļļupē bija jau izpeldējies.
26.februāris 2018, 07:33 | links
 
Šodien mini cope upē. Nolēmu adarus meklēt uz *ui bui dui metodes. IKāpu no busa pie pirmās izejas uz ūdeni. Sāku burties no pie krasta. Dziļums 1.5m. Sīkie perdeļi brūk virsū mormenei kā sieva vīram, kad tas ir pārnācis no copes gan tukšā, gan arī pilnā:D... šitas c&r apnīk un urbjos uz dziļumu. Viens otrs pa tukšo un nākamajā cokumā 4 metru dziļumā sākas smukie knābieni. Vienu pēc otra izvelku 4 cepamos un tikko jau nodomāju, ka varēs pameditēt... no mugurpuses mani uzrunā- labdien, pašvaldības policija... parādīju MK, domāju nu tik turpināšu meditēt, bet te vīri formās saka, ka šajā vietā cope ir liegta. Prasu porke, man atbild, ka ledus nav labs. Jautāju cik un saņemu atbildi, kura mani vēl ilgi sāpināja- veseli 24 centimetri... pa tādu ledu jau ar lokomotīvi var braukt vagonus skaldīt pilnus. Uz lūgumu vai varu palikt un pacopēt nedaudz- saņēmu negatīvu atbildi ar ko arī pikšķerēšanas prieki beidzās. Ne asakas
25.februāris 2018, 18:57 | links
 
Šodien rīta cēlienu līdz apm 12 pavadīju Buļļupē, Bolderājas galā, līcī pie baznīcas un arī nedaudz uz attīrīšanas iekārtu pusi. Rezultāts bēdīgs. 7 ķīši, kādi 15 špickastes asarēni un viens lielais, uz gramiem 100 apm. Tas arī viss. Ledus laps, laiks arī, bet zivi pierunāt nemācēju. Lai gan eholotē ar ne ko ievērības cienīgu nerādīja.
Veču salīdzinoši maz.
Ne asakas!
11.februāris 2018, 19:34 | links
 
skaidrs
8.februāris 2018, 13:44 | links
 
Biju gan lielupes galā gan Roņu ielā, atļautaja posmā, tur veči jau ap 13-14 diena jau bija parāvuši koferi uz mājām vai kadu citu vietu....
7.februāris 2018, 11:51 | links
 
paldies kura gala biji
6.februāris 2018, 13:06 | links
 
Voldins [06.02.18]: Sveiki copmani ka ar ledu bullupe .?
Ledus zvērīgi labzz ;) 10-15cm. Ar copi gan hrenova. Viismaz b-dienas bija bēdīgi.....
6.februāris 2018, 13:03 | links
 
Sveiki copmani ka ar ledu bullupe .?
6.februāris 2018, 12:59 | links
 
davidsonsd [18.12.17]: Ko tu raudi šeit. Zvani miličiem lai brauc un potē tos kropļus.
Es neraudu, bet rakstu atskaiti.
18.decembris 2017, 13:20 | links
 
shaiba [18.12.17]: Pie baznīcas līcī viss notiek. 5 laivas un visi cemmerasti... velk brekšus aiz pakaļas. Sūdzās, ka nav vimbu. Pašam uz džigu 6 asari. Ne asakas
Ko tu raudi šeit. Zvani miličiem lai brauc un potē tos kropļus.
18.decembris 2017, 12:38 | links
 
Pie baznīcas līcī viss notiek. 5 laivas un visi cemmerasti... velk brekšus aiz pakaļas. Sūdzās, ka nav vimbu. Pašam uz džigu 6 asari. Ne asakas
18.decembris 2017, 12:35 | links
 
Aizvakar 3h ap 40 asaru, vakar un šodien pa 2h pabiju nekā.... pa 3 gab, laikam bezstraume un bezvējš dara savu, uz otvada jako.
21.novembris 2017, 17:35 | links
 
Man gan ir cita, pārbaudīta informācija. Šodien no 10.30 līdz 15.30 man 6 mēra žaņi, 3 zemmēri, viens labs shods un trīs nerealizētas copes. Lielākais 1.68 kg. Pārēji zem kg. Daža laba ekipāža tika pie vēl labākiem lomiem!
Tas uz dropšotu, Bolderājas pusē!
20.novembris 2017, 20:34 | links
 
Hmmm,to gan nezināju. Paldies. Turpmāk zināšu.
20.novembris 2017, 18:25 | links
 
Ronis ir pirmā pazīma, ka jāmaina vieta. Kur ronis, tur copes nebūs!
20.novembris 2017, 17:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager