Buļļupe

spiningošana
Buļļupē ja neskaita vienu zivju koncentrēšanās vietu tad varu teikt galīgi švaki! Līdz 11;30 met kurā āliņģī gribi ( eholoti) , rāda ka zivju nav vispār. Nu tad talumā ieraudziju ka veči vienā vietā čupojas. Izrādās ka tur raudas un asari. Mans dienas loms, 4 asari, raudas nevienas!!! ))))

ginca71, 14.janvāris 2017, 21:47

Kur biji?
14.janvāris 2017, 21:50 | links
 
Buļļupē ja neskaita vienu zivju koncentrēšanās vietu tad varu teikt galīgi švaki! Līdz 11;30 met kurā āliņģī gribi ( eholoti) , rāda ka zivju nav vispār. Nu tad talumā ieraudziju ka veči vienā vietā čupojas. Izrādās ka tur raudas un asari. Mans dienas loms, 4 asari, raudas nevienas!!! ))))
14.janvāris 2017, 21:47 | links
 
Rīt uz Buļļupi, tad jau atskaitīšos kā gāja. Slāvu forumā raksta ka ķeras!!!

ginca71, 13.janvāris 2017, 18:38

Ribak.lv nekā nav. Parīt iešu uz līci pie jahtkluba. Uzdevums ir 1 panna asaru. Vairāk nevajag. Ne asakas.
13.janvāris 2017, 19:28 | links
 
Rīt uz Buļļupi, tad jau atskaitīšos kā gāja. Slāvu forumā raksta ka ķeras!!!
13.janvāris 2017, 18:38 | links
 
Vakar biju. Daļēji upe ciet. Tur pie rūpnīcas varēja ielaist laivu. Otrā pusē gan nē.
14.decembris 2016, 20:28 | links
 
Vai Buļļupe vaļā ? var laivu ielaist?
13.decembris 2016, 17:45 | links
 
Vakar velns mani parāva doties pabradāt ar MJ un padzenāt tos cemmerētāju barus. Izņemot sevi nevienu citu pie upes nemanīju :D:D:D. Aizbraucot uzreiz kaujnieciskais noskaņojums noplaka - augsts līmenis un duļķains kā pavasarī. Sākumā bija tikai vējš, tad sākās lietus, kas pludeni pārgāja sniegā. Visumā ekstrēmi.
Bet ... neskatoties uz to notika neticamais -asaris bija, ne tik daudz, bet bija un pat brokastu tiesai sanāca ko paņemt, neskaitot amnestijas. Asaris gaiši dzeltens, nu nokrāsojies tās zupas krāsā kur dzīvo :D:D:D.
28.novembris 2016, 07:20 | links
 
Varkalī dēļ remonta vai līmeņa visu laiku bija švaki ar zivīm. Arī cemmerētāji gudrāki - atbrauc pirms saullēkta un vēlāk ielien niedrēs, ap 9-10 jau prom...
26.novembris 2016, 17:00 | links
 
Esmu zvanījis šādos gadījumos vairrākkārt un katru reizi šamie ātri ir reaģējuši, kas viņiem arī ir jādara. Bet, nedaudz kādas lietas apdarījuši pie "sit sev pa pieri" androīdiem, tie aizbrauc.
Grūti jau tā ko pierādīt kā noprotu, bet trobelēt šamos vajag. Vājāks aizrāda ar vārdiem, stiprāks ar darbiem. Ja tikai grozīs galvas, nekas nemainīsies. Patiesībā tā sērga tieši Buļļupē un Loču kanālā ir vairumā novērota. Citur šamie nava iedzīvojušies. Augoņi.
o.

otinjsh, 22.novembris 2016, 15:22

Varkaļu kanāls ar ir visiem zināma šī festiņa norises vieta!

Fishmens, 22.novembris 2016, 16:33

Nu jau kādu laiku tie tur kautkā aprāvušies, acīm redzot pārāk atklāta un populāra vieta, agrāk tur plecs pie pleca stāvēja un chakarēja zivis, tur pat es zvanīju ka lai dara ko ar to jēlību.

snitraM, 22.novembris 2016, 21:16
26.novembris 2016, 16:57 | links
 
Kur tad tie bari cemerē? kautka nav nācies redzēt vairak pa 2-3 individiem....
24.novembris 2016, 08:59 | links
 
Šovakar fāters zvanīja. Prasa, kas tai Buļļupē notiek!? Cemmerētāju bari!
Tad kas tur ellē notiek?
23.novembris 2016, 20:59 | links
 
Esmu zvanījis šādos gadījumos vairrākkārt un katru reizi šamie ātri ir reaģējuši, kas viņiem arī ir jādara. Bet, nedaudz kādas lietas apdarījuši pie "sit sev pa pieri" androīdiem, tie aizbrauc.
Grūti jau tā ko pierādīt kā noprotu, bet trobelēt šamos vajag. Vājāks aizrāda ar vārdiem, stiprāks ar darbiem. Ja tikai grozīs galvas, nekas nemainīsies. Patiesībā tā sērga tieši Buļļupē un Loču kanālā ir vairumā novērota. Citur šamie nava iedzīvojušies. Augoņi.
o.

otinjsh, 22.novembris 2016, 15:22

Varkaļu kanāls ar ir visiem zināma šī festiņa norises vieta!

Fishmens, 22.novembris 2016, 16:33


Nu jau kādu laiku tie tur kautkā aprāvušies, acīm redzot pārāk atklāta un populāra vieta, agrāk tur plecs pie pleca stāvēja un chakarēja zivis, tur pat es zvanīju ka lai dara ko ar to jēlību.
22.novembris 2016, 21:16 | links
 
Esmu zvanījis šādos gadījumos vairrākkārt un katru reizi šamie ātri ir reaģējuši, kas viņiem arī ir jādara. Bet, nedaudz kādas lietas apdarījuši pie "sit sev pa pieri" androīdiem, tie aizbrauc.
Grūti jau tā ko pierādīt kā noprotu, bet trobelēt šamos vajag. Vājāks aizrāda ar vārdiem, stiprāks ar darbiem. Ja tikai grozīs galvas, nekas nemainīsies. Patiesībā tā sērga tieši Buļļupē un Loču kanālā ir vairumā novērota. Citur šamie nava iedzīvojušies. Augoņi.
o.

otinjsh, 22.novembris 2016, 15:22


Varkaļu kanāls ar ir visiem zināma šī festiņa norises vieta!
22.novembris 2016, 16:33 | links
 
Vienmēr noder 112. Savienos gan ar dienestu, gan ar tiem, kuri tajā dienā uz ūdens atrodas

Vel ir tāds labi zināmais kā Gints Zemitāns 29152158. Laipns un reaģet gatavs.

Pareizi! Telefona zvans mūsdienas maksā tik maz, bet sver tik daudz.

o.

otinjsh, 22.novembris 2016, 16:03

Paldies
22.novembris 2016, 16:07 | links
 
Vienmēr noder 112. Savienos gan ar dienestu, gan ar tiem, kuri tajā dienā uz ūdens atrodas

Vel ir tāds labi zināmais kā Gints Zemitāns 29152158. Laipns un reaģet gatavs.

Pareizi! Telefona zvans mūsdienas maksā tik maz, bet sver tik daudz.

o.
22.novembris 2016, 16:03 | links
 
Otinjsh, tev likumsargu numurs ir? Padalies lūdzu
22.novembris 2016, 15:30 | links
 
Esmu zvanījis šādos gadījumos vairrākkārt un katru reizi šamie ātri ir reaģējuši, kas viņiem arī ir jādara. Bet, nedaudz kādas lietas apdarījuši pie "sit sev pa pieri" androīdiem, tie aizbrauc.
Grūti jau tā ko pierādīt kā noprotu, bet trobelēt šamos vajag. Vājāks aizrāda ar vārdiem, stiprāks ar darbiem. Ja tikai grozīs galvas, nekas nemainīsies. Patiesībā tā sērga tieši Buļļupē un Loču kanālā ir vairumā novērota. Citur šamie nava iedzīvojušies. Augoņi.
o.
22.novembris 2016, 15:22 | links
 
Inspektori ir ljoti labi informeeti par situaciju,visas shiis zivju ziemoshanas bedres ir zinaamas,tikai tiek dariits absoluuti 0
22.novembris 2016, 15:08 | links
 
Šodien biju piebraucis apskatīties,kas tur notiek uz lielās ielas bolderājā. Piebraucot,redzēju dažas jau zināmus cemmeristu mūļus. Paskatījos minūtes 15. Pa to laiku gan no laivām,gan no krasta izvilka 3 brekšus ap 800gr un 2 vimbas. Sistēma-svins apakšā,2 3žuburu āķi augšā. Un tik vēzējas.Žēļ,ka biju viens pats.Neriskēju iet klāt Pufaikbaram. Tas jau notiek cik zinu kādas 2 nedēļas. Kur inspektori????

ga_rais, 22.novembris 2016, 13:32


Svētdien arī viens pie attīrīšanas stacijas atvilkās, paprasīju pieklājīgi, lai nedara tā, aizbrauca.:) Bet vajag zvanīt pašvaldībniekiem un inspektoriem...
22.novembris 2016, 15:06 | links
 
ga_rais, kādēļ nepiezvanīji pašvaldībniekiem, bet raksti šeit?
22.novembris 2016, 14:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager