Buļļupe

spiningošana
Vakar 28.06 biju buļļupē uz personīgo atklāšanu , biju vietā kur kādreiz stavēja boja upes vidū , upes vidū sēklis 1,5 m , ap krastu ap 6 m dziļums , tie kas pārzin buļļupi zinās par ko iet runa , stāvēju uz sēkļa no plst. 9 , zivis sāka dauzīties pa ūdens virsmu tiklīdz norietēja saule , bet zandarts tā arī vēl nebija atnācis , bet kā jau nakts dzīvnieks , ap plkst. 23:30 kad sāka iestāties tumsa , pa 10 min sanāca pacīnīties ar 2 eksemplāriem , ap 3kg , 3. eksemplārs aŗi nebija ilgi jāgaida , bet neveiksmīgs rāviens un ar asti man pamāja un aizgāja mājās ar visu manu gumijas zivtiņu lūpā.
29.jūnijs 2015, 10:30 | links
 
Es šodien izbracu cauri Buļļupei un no daugavas lidz tiltam vispar gandriz zivis nebija! Pie tilta ari ehalote neko neradija, vispar buļupē tukšums vismaz uz tām vietām kur es pētiju grunti

holmz, 28.jūnijs 2015, 23:22



Arī biju, tikai gar krastu. Pēc stundas, apmēram, notiknos... šito dūņu kārtu gar krastu nespēju izturēt.... Eholotē nevarēja redzēt, vai breksis baros nestāv?
29.jūnijs 2015, 08:20 | links
 
Es šodien izbracu cauri Buļļupei un no daugavas lidz tiltam vispar gandriz zivis nebija! Pie tilta ari ehalote neko neradija, vispar buļupē tukšums vismaz uz tām vietām kur es pētiju grunti
28.jūnijs 2015, 23:22 | links
 
Vai ir info kas labs daras Buļļupē pie bolderājas tilta tajā rajonā ar asari un zandartu??
28.jūnijs 2015, 23:04 | links
 
buļļupē pie vārnukroga -pilnīgs klusums ....es par špini runāju .
21.jūnijs 2015, 10:35 | links
 
Biju šovakar uz upi,pagaidām klusums,pa kādam smalkam ašukam un zandartelim!Tas no Vakarbuļļiem!
16.jūnijs 2015, 21:21 | links
 
Pēdējās 2 nedēļas nogales Buļļupē (kaut kur pa vidam starp Balto kāpu un bolderāju) pilnīga 0. Ne uz dzīvo, ne tārpu, ne balto, grūbu, mīklu. Asaris dzenā, bet neķeras. Brekši vēl brīvdienās ņēmās, pliči ar ikriem tā kā vēl nārsto. Apkārt, cik paprasi arī nevienam nekā nav.
15.jūnijs 2015, 18:40 | links
 
Interesanti - zalkti var ēst? Piektdien es tos vismaz desmit gab redzēju. Viens vispār, kuilis desa, pāri plikajām manām pēdām pārlīda. Varēja lasīt kā nēģus :D
15.jūnijs 2015, 12:54 | links
 
Biju no ceturtdienas vakara uz piektdienu.
Pilnīgs zero uz fīdera. Kaut kādas raudeles jau bija un mikro breksēni. Bet nekā jēdzīga.
Otrā cope no ceturtdienas uz piektdienu nekāda tur.
Bet nu - gan jau būs.
15.jūnijs 2015, 12:50 | links
 
Vakar ap 23:30 viena vāja cope uz drop shot
15.jūnijs 2015, 06:20 | links
 
kaut ko citi ir dabūjuši tik uz dzīvo ....
14.jūnijs 2015, 22:07 | links
 
bullupē pie lielupes(vārnukrogs) absalūtā necope ,mēģināju gan uz rotiņa ,gan gumiju ,gan vobleri nu pilnīgs abloms ...atlika tik vēl uz sliekas pamēģināt ,bet dārzā nevarēju atrast tārpus .....
nākošnedēļ būs gatava laiva pēc kapremonta ,skatīsimies tad .
14.jūnijs 2015, 22:06 | links
 
Fīders: Tiko no upes. Šoreiz izskatījās nedaudz cerīgāk, kaut gan copes joprojām samērā retas. Tomēr vienu ap kilo un dažus zem, izsēdēju. Dīvaini ka visi pārējie izvilktie bija mazāki par plaukstu.
13.jūnijs 2015, 08:55 | links
 
No 2000 līdz 2200, pa Loču kanālu, 2 piesitieni, bet atkal es tukšā.
12.jūnijs 2015, 22:37 | links
 
Fīders: Aizvakar no 1800 līdz 2200 un vakar no 2000 līdz 0600. Konkrēta necope, tas uz breksi.
10.jūnijs 2015, 16:30 | links
 
Būs,būs zivtiņa,ka nāks iekšā,tad ies uz urrā,pagaidām klusums,pa retai zivei tikai!Es ķeru ar garajiem zābakiem,pieiešana laba,nav ne vainas,lomi ļoti labi,izņemot švakāk ir ar zanderu,tur gan vajag laivu,bet ir tāpat,praktiski sākot no Rītabuļļiem īdz Vakarbuļļiem krasts ir labs,tikt klāt ir labi,šur tur nākas pa niedrēm palīst,papiņķerēties pa brikšņiem,bet kopumā labi,grūtāk ir,ka iepūš ūdeni,tad ir vietas,kur nevar ar zābīšiem tikt,bet normālā līmenī bez problēmām,pa to krastu vietas ir izcilas,lieli asari nāk pie pašas malas,nevajag tālu nekur mest,metra dziļumā!Ta,ka gaidam zivi!

artig, 8.jūnijs 2015, 12:12

Pagāšo sezon tā bija,ka nāca smuki strīpainie.. Nevaru sagaidīt,kad viņi ieceļos. Uz kuru laiku viņi parādās? Es pagāšo gad tur biju pirmo reizi un tas bija augusta sākumā..
8.jūnijs 2015, 23:25 | links
 
Būs,būs zivtiņa,ka nāks iekšā,tad ies uz urrā,pagaidām klusums,pa retai zivei tikai!Es ķeru ar garajiem zābakiem,pieiešana laba,nav ne vainas,lomi ļoti labi,izņemot švakāk ir ar zanderu,tur gan vajag laivu,bet ir tāpat,praktiski sākot no Rītabuļļiem īdz Vakarbuļļiem krasts ir labs,tikt klāt ir labi,šur tur nākas pa niedrēm palīst,papiņķerēties pa brikšņiem,bet kopumā labi,grūtāk ir,ka iepūš ūdeni,tad ir vietas,kur nevar ar zābīšiem tikt,bet normālā līmenī bez problēmām,pa to krastu vietas ir izcilas,lieli asari nāk pie pašas malas,nevajag tālu nekur mest,metra dziļumā!Ta,ka gaidam zivi!
8.jūnijs 2015, 12:12 | links
 
Es tur tikai ar briemo copēju. Lomi ir mazāk,nekā ar laivu,bet nu noķert var un noķeru.. Tagad tikai tā švakāk. No divām makšķerēšanas reizēm esmu noķēris tikai vienu līdaku uz 58cm. Pagāšo vasar ļoti daudz un smukus asarus saķēru. Un tikai ar brienamo. Ťākā ir vērts pamēģināt.

slipknot45, 6.jūnijs 2015, 17:27


Kad ķeras... :D:D:D
8.jūnijs 2015, 08:34 | links
 
Es tur tikai ar briemo copēju. Lomi ir mazāk,nekā ar laivu,bet nu noķert var un noķeru.. Tagad tikai tā švakāk. No divām makšķerēšanas reizēm esmu noķēris tikai vienu līdaku uz 58cm. Pagāšo vasar ļoti daudz un smukus asarus saķēru. Un tikai ar brienamo. Ťākā ir vērts pamēģināt.
6.jūnijs 2015, 17:27 | links
 
p.s
Tas ja ar špini.
6.jūnijs 2015, 16:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager