Buļļupe

spiningošana
Nezinātāja jautājums - kungi jūs no krasta copējat klasiskajā izpratnē vai ar brienamajiem kostīmiem? Respektīvi jautājums - kādi ir krasti? :)

pusdienlaiks, 6.jūnijs 2015, 16:22


Lielākā daļa aizaugusi ar niedrēm bet brīvie logi bieži aizņemti ar fīderētājiem, labāk protams laivā bet var vietām ar iebrišanu,tikai aktīvu copes vietu nav daudz. Ar veidersiem var izlausties cauri niedrēm un vairāk izredžu.
6.jūnijs 2015, 16:37 | links
 
Nezinātāja jautājums - kungi jūs no krasta copējat klasiskajā izpratnē vai ar brienamajiem kostīmiem? Respektīvi jautājums - kādi ir krasti? :)
6.jūnijs 2015, 16:22 | links
 
Nure,man jau tā likās,ka viņš kautko jauc. Viņš vēl piebilda,ka tie ir jaunie noteikumi.. :D
6.jūnijs 2015, 13:52 | links
 
Šorīt no 8-12:00 biju pabradāt un paķert kādu asari. Pilnīgs klusums. Vienīgais ko noķēru bija aiz puņča aizķerts mikro asarītis.. :D Man viens copmanis uzjautāja,kāds ir izmērs asarim,kuru var paturēt. Es īsti nevarēju atbildēt,jo viņš teica ka esot kautkur izlasījis,ka ir kautkāds izmērs. Es zinu,ka jūras asariem ir jābūt ne mazāk par 17cm,bet iekšējos ūdeņos es nezinu.. Vaitad ir kāds izmērs noteikts?

Nē, iekšējos ūdeņos izmēra ierobežojumu nav, tikai kopējais svars ne vairāk kā 5kg.
slipknot45, 6.jūnijs 2015, 13:29
6.jūnijs 2015, 13:46 | links
 
Šorīt no 8-12:00 biju pabradāt un paķert kādu asari. Pilnīgs klusums. Vienīgais ko noķēru bija aiz puņča aizķerts mikro asarītis.. :D Man viens copmanis uzjautāja,kāds ir izmērs asarim,kuru var paturēt. Es īsti nevarēju atbildēt,jo viņš teica ka esot kautkur izlasījis,ka ir kautkāds izmērs. Es zinu,ka jūras asariem ir jābūt ne mazāk par 17cm,bet iekšējos ūdeņos es nezinu.. Vaitad ir kāds izmērs noteikts?
6.jūnijs 2015, 13:29 | links
 
3 uzsitieni 4 ostieni un 6 paraustieni
6.jūnijs 2015, 09:09 | links
 
Jau pirms 5iem biju pie ūdens. Trīs stundas, pa viņām 3 uzsitieni, visi pa tukšo. Visi trīs sitieni pa MOSYU.
Brīdi pamainīju arī uz lielāku gumiju (3collīgo), arī klusums.
Agri no rīta ar saulēktu ūdens bija ļoti dzīvīgs, un radīja lielas cerības, bet....
6.jūnijs 2015, 08:47 | links
 
Vakar vakarā MJ nomainīju pret J. Rezultāts analoģisks kā iepriekš. Zivij konkrēti mute ciet. Laikam jau jāgaida izmaiņas laika apstākļos, vai vienkārši jātrāpa, kad tā zivs ir ienākusi :D.
5.jūnijs 2015, 08:23 | links
 
Biju pie Upes ap 18:40 , klusā cerībā cerēju uz žani tāpēc neliku pavadu, bet par spīti tam 57cm līdaka krastā un mānekli nenokoda, tas no krasta pustundas copēšana, māneklis - Savage gear , real eel.

Mieriigs, 2.jūnijs 2015, 00:22

Tas laikam biji Tu ar ko vakar papļāpājām un kam tās zaļās ķeras :D:D:D

Vakar vakarā atklāju sezonu ar MJ no krasta. Sākums izskatījās sērīgs, ne piesitiena. Tas bija JOCO nākamais tests, bet aiz bezcerības vēlāk nomainīju pret kalsiku un pamazām lieta aizgāja. Tagad nezinu ko pat domāt, būs jānostaigā tas pats gabals ar klasiku un otrādi. Principā ar asari švaki, jo ir tikai vietējais un pa vienam un reti. Lielākais divus no vienas vietas dabūju. Paņēmu 5 brokastīm (ņam, ņam), pārejais peld un paaugas.

Lucky, 2.jūnijs 2015, 10:09

Jā Tas bijus es , hehe :D

Mieriigs, 2.jūnijs 2015, 13:54


tad jau man paveicies, ka tad zaļā pieteicās :))
4.jūnijs 2015, 09:17 | links
 
Nafigan tur liegums visu maija mēnesi, ja upe tukša? Až sāku lauzties, braukt, vai nebraukt turp. Bet nu neaizbrauksi neuzzināsi.
3.jūnijs 2015, 14:56 | links
 
Es arī vakar vakarā biju upē,no Vakarbuļļu puses,pārgāju zināmās točkas,divi mazi strīpainīši,viens simtgramīgs,otrs nedaudz lielāks par sērkociņu,mēģināju gan vēzīšus,gan Tiogas,bet nav,tas arī bija vienīgās copes,jāgaida,asaris būs!
3.jūnijs 2015, 09:56 | links
 
Vakar eksperiments turpinājās, diemžēl zivi pat rokā paturēt nevarēju. Pilnīgs bezkļovs. Vienīgais uz ko biju spējīgs, tas ir "pierunāju" nokost divām zivīm astes galus. Un kā saldais ēdiens līdaka nogriezās, pa daļai izleca pie kājām pēc gumijas. Atkārtotai copei nebija ne par kam pierunājama. Jo labāks laiks, jo sliktāka cope. Cik parunājos ar citiem makšķerniekiem, tas pats, ne baltā, ne plēsējs. Uz ūdens arī kā izmiris, nevies neko nedzenāja un tas jau ir rādītājs. :(
3.jūnijs 2015, 08:31 | links
 
Biju pie Upes ap 18:40 , klusā cerībā cerēju uz žani tāpēc neliku pavadu, bet par spīti tam 57cm līdaka krastā un mānekli nenokoda, tas no krasta pustundas copēšana, māneklis - Savage gear , real eel.

Mieriigs, 2.jūnijs 2015, 00:22

Tas laikam biji Tu ar ko vakar papļāpājām un kam tās zaļās ķeras :D:D:D

Vakar vakarā atklāju sezonu ar MJ no krasta. Sākums izskatījās sērīgs, ne piesitiena. Tas bija JOCO nākamais tests, bet aiz bezcerības vēlāk nomainīju pret kalsiku un pamazām lieta aizgāja. Tagad nezinu ko pat domāt, būs jānostaigā tas pats gabals ar klasiku un otrādi. Principā ar asari švaki, jo ir tikai vietējais un pa vienam un reti. Lielākais divus no vienas vietas dabūju. Paņēmu 5 brokastīm (ņam, ņam), pārejais peld un paaugas.

Lucky, 2.jūnijs 2015, 10:09


Jā Tas bijus es , hehe :D
2.jūnijs 2015, 13:54 | links
 
Biju pie Upes ap 18:40 , klusā cerībā cerēju uz žani tāpēc neliku pavadu, bet par spīti tam 57cm līdaka krastā un mānekli nenokoda, tas no krasta pustundas copēšana, māneklis - Savage gear , real eel.

Mieriigs, 2.jūnijs 2015, 00:22


Tas laikam biji Tu ar ko vakar papļāpājām un kam tās zaļās ķeras :D:D:D

Vakar vakarā atklāju sezonu ar MJ no krasta. Sākums izskatījās sērīgs, ne piesitiena. Tas bija JOCO nākamais tests, bet aiz bezcerības vēlāk nomainīju pret kalsiku un pamazām lieta aizgāja. Tagad nezinu ko pat domāt, būs jānostaigā tas pats gabals ar klasiku un otrādi. Principā ar asari švaki, jo ir tikai vietējais un pa vienam un reti. Lielākais divus no vienas vietas dabūju. Paņēmu 5 brokastīm (ņam, ņam), pārejais peld un paaugas.
2.jūnijs 2015, 10:09 | links
 
Biju pie Upes ap 18:40 , klusā cerībā cerēju uz žani tāpēc neliku pavadu, bet par spīti tam 57cm līdaka krastā un mānekli nenokoda, tas no krasta pustundas copēšana, māneklis - Savage gear , real eel.
2.jūnijs 2015, 00:22 | links
 
Šodien no 9-14:00 biju pabrizt pa upi un pie viena ietestēju jauno jig.lv komplektiņu. Ļoti labs kātiņš. ;) Cope bija švaka. Viena knapmēriņa līdaka. Viens asaris ap 800g nopeldēja līdz pat spices galam,uzsita un parādija asti.. :D
1.jūnijs 2015, 18:19 | links
 
Nja. Jūnis jau nekad tur nav bijis zivīgs. Vismaz man fīderējot. Bet nu esmu sariktējis un sataupījis vienu pilnīgi jaunu fīderēšanas komplektu. Ot i domāju, pataupīt vēl, vai nevainību Buļļupei dāvāt.
Tad jau redzēs.
1.jūnijs 2015, 14:28 | links
 
Šodien pēc ilgas gaidīšanas beidzot devos uz upi,lai atklātu Buļļupes copes sezonu,biju Vakarbuļļos,pie upes 6.00,tā nu sāku iet pa zināmajām vietām,mēģināju gan šo,gan to,bet klusums,bet beigu beigās ar lielu lūgšanos trīs ašukus pierunāju,lielākais 280gr.,pārējie divi brāļi mazliet mazāki,paņēma uz ļoti lēnas pravodkas,strādājot asāk,pat ne piesitiena!
1.jūnijs 2015, 12:16 | links
 
Nezvai tie onkas kuri šorīt ar pīckām brauca uz Buļļupi lieto internetu, bet ja tomēr .... Nu uzraksta, kas tur notiek ar balto zivi. Es a šonedēļ braukšu :)

Slinkais, 1.jūnijs 2015, 09:59


Nav jau tur onkas vien. :D
Šorīt izstaigāju Loču kanālu, un pēcāk aizgāju uz augšu, tiltam otrā pusē gabaliņu pabradāju. Mērķēju es gan uz asari un cope ļoti izdevusies, jo nevienu pašu zivtiņu mocīt nevajadzēja. :D
Ar vīriem kuriem parunāju gāja bēdīgi, labi ja pa plicītim, dažam pat cope nebija bijusi. Viens kungs stāstīja ka ņēmis viņam esot ap 4iem-5iem, bet arī tad nekas liels.
1.jūnijs 2015, 10:04 | links
 
Nezvai tie onkas kuri šorīt ar pīckām brauca uz Buļļupi lieto internetu, bet ja tomēr .... Nu uzraksta, kas tur notiek ar balto zivi. Es a šonedēļ braukšu :)
1.jūnijs 2015, 09:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager