Buļļupe

spiningošana
drīz buļļupe būs vaļaa
29.maijs 2015, 19:37 | links
 
skaidrs ,tagad zināšu ko kaimiņam teikt ka šis ar savu bada pātagu skries pēc raudiņām .....-)
3.maijs 2015, 20:39 | links
 
To: jkp123
V. Makšķerēšanas aizliegumi dažās ūdenstilpēs


30. Makšķerēšana aizliegta šādos laikposmos:

30.1.5. Daugavā, no moliem un no tās ietekas Rīgas jūras līcī 6,5 kilometru posmā augšup pret straumi līdz augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā, kā arī Buļļupē, Loču kanālā un Sarkandaugavā – no 1.maija līdz 31.maijam;

P.S. Ar ko makšķerēšana ar tārpu atšķiras no jebkāda cita veida makšķerēšanas?????
3.maijs 2015, 10:08 | links
 
nedrīkst jau tikai spiningot ,makšķerēt uz tārpu jau var .tā arī līdz 1maijam nedabūju no buļļupes nevienu copi .......kur tās zives pazudušas .
3.maijs 2015, 09:55 | links
 
Vakar braucot gar Buļļupi ar nožēlu konstatēju, ka cilvēkiem viss p...j, copē, kaut arī no 1.maija to darīt nedrīkst. It sevišķi to dara vietējie pērtiķi. Arī pagājušā gadā aiz 36. autobusa galapunkta ejot uz L-upi ir viens lielisks līcītis, kur vīri sēž un nebēdā ne par ko. Šogad varu derēt dara to pašu, jo neviens viņus tur nekontrolē. Lūk tādas tās lietas, inspektori!!!!
2.maijs 2015, 10:29 | links
 
Šodien lielās talkas ietvaros izgāju pastaigāties. Nogājos gar Buļļupi no tilta un cik vien tālu varēja uz Daugavas pusi, līdz jūras spēku bāzei.
Kamēr blakus vieni atkritumus lasa, citi (vairākas kompānijas, tur pat atbraukuši atpūsties, cept gaļu) viņus atstāj aiz sevis. Es pa ceļam arī pielasīju divus līdzpaņemtos maisus.
Bet ja par zivīm - tad no Buļļupes paliku tukšā, viens ņēmiens bija, bet to es nogulēju.
Tālāk nezinu kā raustīts es izdomāju ka gribu pamērcēt gumiju turpat blakus esošajās aizsarggrāvī, kas iet ap Daugavgrīvas cietoksni, un jau 2. metienā pieteicās smuka līdaciņa (1,3 kg), viņu atbrīvojis, appētijis un palaidis vaļā es izdomāju ka uz tādas nots arī jābeidz.
Mana pirmā zivs šosezon, cerams ne pēdējā.
25.aprīlis 2015, 16:16 | links
 
pie ietekas lielupē gan nav redzēts neviens cemmerētājs ,bet arī copes nav .varbūt tamdēļ ka eju pa dienas vidu pamētāt rotiņu vai MJ.
24.aprīlis 2015, 10:44 | links
 
Tas gan, buļļupē netrūkst maluzvejnieku un cemeratāju, viņus visus vajadzētu sadzīt viena bedrē un aprakt !

Tas izklausās pēc cemerātāju halakausta :)
22.aprīlis 2015, 08:33 | links
 
Tas gan, buļļupē netrūkst maluzvejnieku un cemeratāju, viņus visus vajadzētu sadzīt viena bedrē un aprakt !
20.aprīlis 2015, 20:59 | links
 
Austri; Būtu nobildējies kopā ar to trako cemeretaju un ielicis bildi Blogos.
20.aprīlis 2015, 20:11 | links
 
zinu vienu fruktu cemmerētāju.
regulāri dzīvojas pa Buļļupi. neviens viņiem neko nevar padarīt... Nu skumji.

viens no viņa argumentiem - tieši tagad Buļļupē esot tīkli. Droši vien šie tīkli ļoti labi pildās.
Pilns tirgus esot arī ar kriminālajām zivīm. Īstais noziegums esot tīkli.

Bet nu jomajo. nevajadzētu aizstāvēties aiz lielo noziedznieku muguras. Lielais vairums cemmerētājam tās zivis tiek izvilktas aiz astes, vēdera. Un daudzas noraujas. Droši vien ar izārdītām iekšām.
20.aprīlis 2015, 19:26 | links
 
Jū! Cemmerētāju armijas apsēdušas Buļļupi. Šovakar daudzi jo daudzi ēdīs vimbas un arī šo to daudz eksotiskāku.
19.aprīlis 2015, 19:14 | links
 
Trakums Buļļupē bariem cemmerētāju!! Žēl noskatīties!! Tikai divi inspektori ar laiviņu braukā un viņiem ar neko nedara!! Bēdīgi!!
18.aprīlis 2015, 20:38 | links
 
Atskaite.
Uz pāris stundām aizgāju līdz Loču kanālam, šogad pirmo reizi un ar domu apskatīties, kas ar upi noticis pa ziemu.
Kamēr soļoju līdz savai ierastajai vieta laiks bija burvīgs, spīdēja saulīte un no vēja nebija ne miņas, protams, tiklīdz kā es biju gatavs sākt copēt viss mainījās, vējš pacēlās, saule pazuda - rokas sāka salt un makšķerēšana uz robežas, gandrīz neiespējama.
Upes gultne (vismaz tās dažas vietiņas ko es zināju) ir izmainījušās līdz nepazīšanai, staigāju, meklēju kādu interesantu vietu, kur asarītis varētu atrasties, bet tas man neizdevās. Pa kādām 3 h copes, bija viens piesitiens un tas pats visdrīzāk zaļsvārces, jo atdeva man tikai pusgumiju.
Tagad secinu tikai to, ka būs jātgriežas un jāmeklē jaunas bedrītes, kantītes kur to zivi meklēt turpmāk.
Ne asakas.
18.aprīlis 2015, 14:51 | links
 
ja kāds grib braukt uz buļļupi varu aizvest ,varu arī līdz aizbraukt ,kopā tač interesantāk .
16.aprīlis 2015, 12:47 | links
 
nu pilnīgs tukšums ,vakar izmētājos gan ar gumijas zivteli gan ar rotiņu ....klusums kā vannā .
11.aprīlis 2015, 10:40 | links
 
var jau var liegums ir no 1-05--31-05 zvaniju inspektoram viņš apliecināja tā kā uz priekšu
9.aprīlis 2015, 19:49 | links
 
[quote=402130]Kungi!! īsti nevaru iebraukt buļļupē tagad var vai nevar copēt? šodien braucu pārpatiltu un ap viņu veči 25 sēdēja, a man kautkā likās ka no pirmā datuma liegums tur! Pārlasiju noteikumus un tapat neiebraucu var vai nevar copēt :(

kaimins, 5.aprīlis 2015, 16:58[/quote


copēt vēl līdz 1maijam var bet paturēt līdakas nevar ...
9.aprīlis 2015, 14:35 | links
 
ūdens ir stipri liels ,bet vējš arī riktīgs .....vakar drusku pamētāju uz gumijas zivtiņu ,bet fiksi nosalu un laidos uz mājām .....jāgaida tomēr siltāks laiks vai arī bezvējš .
9.aprīlis 2015, 14:32 | links
 
Varbūt. Es vairāk par to, ka vispār nevienu dzīvu dvēseli upē ne redzēju, ne sajutu. Pie krasta jau bandīti vienmēr uzbrūk pāris minūšu laikā.

kraft, 8.aprīlis 2015, 14:52

Bandīti pēc olu dauzīšanas atpūšās.:))

kutis, 8.aprīlis 2015, 16:00
9.aprīlis 2015, 14:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager