Buļļupe

spiningošana
Tāds jocīgs kukainis,kaut kāds vēža un vaboles krustojums,ar daudzām kājām:)Bait Breath Mosya saucas,pērku Avotu ielā,veikalā JIG.LV,ļoti labs māneklis!
21.oktobris 2014, 17:13 | links
 
Reim,
http://lmgtfy.com/?q=mosya
21.oktobris 2014, 15:43 | links
 
artig///
kas tās par mosya gumijām ,ja nav noslēpums
21.oktobris 2014, 15:34 | links
 
Šorīt asaru medības turpinājās Loču kanalā,cope ar pirmo metienu,un tā tas turpinajās līdz apnika skaitīt,cik metienu bez ašuka,bet izmērs gan pašvaks,trāpījās arī smuki asari,lielākais 520.gr.,bet ne daudz!Mosya strādāja uz urrā,blakus redzēju,ka ķēra ar citām gumijām,un citām sistēmām,uz otvodnoj,bet copes daudz,daudz mazāk,salīdzinot,kā ņēma uz Mosjas,tad uz citām varētu teikt,ka nekā,vismaz,ko es redzēju,varbūt,kādam strādāja,kas cits!
21.oktobris 2014, 15:07 | links
 
Šodien pabūts upē,neskatoties,ka no rīta lija,vēlāk tomēr laiks bija labs,silts,pa brīžam palija,kas copei netraucēja!Asari ņēma visu dienu,praktiski bez apstājas,vietām kā no ložmetēja,bet ar to izmēru gan bija tā pabēdīgāk,lielākais bija 32cm,bet viens tikai tāds,pārējie,kuri tika paņemti,bija nedaudz mazāki,pēc skaita padsmit,bet kopumā labi pavadīta diena!Tas viss copē no krasta un beigās vēl piesmelts lielais zābaks!:)Ķēru ar Mosya un 7gr. bumbiņu!Lielo vēzi šodien kaut kā nevēlējās strīpainis!Rīt jauna diena un jauna sērija asaru medībās!Visiem ne asakas!
20.oktobris 2014, 19:32 | links
 
Vakar atkal patrenkājām strīpainos kopā ar otinju,katrs strādājām savā tehnikā ar dažādiem mānekļiem. Es piekopu agresīvu spēli ar vienu vai divām pauzēm jo strādāju ar remix-chiby bet otinjsh skrāpēja lēni ar mosya. Rezultātā abi tikām pie smukiem asariem tikai katrs no savas puses jo tur kur ņēma viņa skrāpi man tikai piebakstija un otrādi, viņam nebija tanī pusē kur ņēma man. Varbūt ka otinjsh iemetīs kādu bildi ar kādu komentu,es šoreiz nefočēju jo copes vienā laidā.
18.oktobris 2014, 14:48 | links
 
Dažas rīta stundiņas pabūts pie upes,apstaigāju zināmās un pārbaudītās vietas,šur tur bija,šur tur nekā,ņēma negribīgi,bet salasīt varēja šo to,izmērā ne lielāki par 28cm,dažiem nepaveicās,jo tiks uzcepti,pārējie peld tālāk!
15.oktobris 2014, 13:33 | links
 
Biju šovakar līdz upei,trīs stundiņas sanāca asarīti pamānīt,bet šoreiz viņš apmānīja mani,tikai daži drosmīgakie iekrita,nu tādi maziņi,simtnieciņi!Jāgaida cita diena!
14.oktobris 2014, 22:30 | links
 
Pēc vakardienas razdāčas šodiena īsta atpūtas diena. Visvairāk priecēja laiks kāds reti gadās oktobrī. Lieliem mutes bija ciet bet mazie tikai knakstījās un ilgi bija jāpierunā lai paņemtu.
13.oktobris 2014, 19:53 | links
 
Šodien ar cerīgu prātu devos uz upi lielā rudens asara meklējumos,sāku ap 8.00,vajadzēja cītīgi meklēt,bet asaris bija diezgan neatsaucīgs,šur tur pa kādam 200-250gr.,copītes un uzsitieni diezgan vāji,tomēr viena vieta nostrādāja,varēja paķert,izmērā līdz 350gr.,ar sīku driblu bumbojot pa apakšu,pēc vieniem cope apsīka,šur tur pa kādam uzsēdās,bet nekas ievērības cienīgs!16.00 šim jaukajam pasākumam pieliku punktu,laiks burvīgs un asari arī priecīgi,jo tika palaisti augt lielāki,resnāki un stiprāki!
13.oktobris 2014, 17:57 | links
 
Vakar ari pabuts Buļupē, Daugavā bet tik daudz un lieli asari gan nebija. Neviena lielaka ari pa 200 grami nebija, ne man ne naparņikam. Labi stradaja Mosya, ko gan lieki biju norakstijis un nemaz netiku mēģinājis. Abos Buļupes galos pa 10 laiva sež, visi ašukus velk (tā vismaz izskatijās)
12.oktobris 2014, 22:22 | links
 
Vakardienas cope bullupe no 7:30 lidz 13:00 salasijusi ap 70 asariem videjais izmers 300-400 g.
12.oktobris 2014, 14:15 | links
 
Šodien patrenkājām strīpainos Bolderājas rajonā ar džigu.
Nebija daudz bet ļoti smuka izmēra no trīssimt līdz kilo kā arī vairāki žaņi bet tie mazliet par maz paugušies tāpēc aug tālāk. Labi strādāja mosya un Hogy Shrimp ar skrāpēšanu.
10.oktobris 2014, 21:12 | links
 
Šodien viegla pastaiga gar upi,ar mērķi noķert kādu ašuku,patestēt mānekļus,pirmajā metienā jau cope,bet sīks,tad vēl pa kādam,līdz nonācu līdz zināmai un pārbaudītai vietai,kas uzreiz arī sāka strādāt,viens pēc otra,līdz 200.gramu izmērs,lielāku nebij,laika ar vairs nebija,bet prieks tāpat!Mēģināju gan Long John,gan Ballist,gan Bugsy Shad,bet no tā visa ašuks atteicās,bet vēzim gan garām nevarēja papeldēt,tas viņam garšoja,mazliet pabumbo pa grunti un ašuks ņam,ņam!
9.oktobris 2014, 15:03 | links
 
Šodien diena kaut arī stipri vējaina,pavadīta pie upes asaru meklējumos,un pavadīta veiksmīgi,strīpaiņi bija atsaucīgi un labprāt uzēda piedāvātos gardumus!Lielākie bija pa 400.gramu,bija arī divi shodi,tie bija rupjāki,varēja būt 500+,trāpījas arī viens ščukinens,mēriņš,53cm!Bija arī zandīts,kas turpina uzņemt svaru un stiepties garumā!Kā vienmēr-uz džiga!
8.oktobris 2014, 19:13 | links
 
Aha :)
Tur tādi visādi turpinās līdz pat Lielajai upei? Pa šitām reizēm paspēju kādu 1.5-2km no attīrīšanas iekārtām uz Lielupes pusi pačamdīt.

martins_, 6.oktobris 2014, 11:25


Vairāk vai mazāk visur.
6.oktobris 2014, 15:10 | links
 
Kur Buļļupē var laivu iznomāt ?
Un varbūt kāds var mani kompānijā līdz paķert Sestdien vai svētdien uz cope buļļupē?
Gaidīšu atbildi, Paldies.
6.oktobris 2014, 12:05 | links
 
Aha :)
Tur tādi visādi turpinās līdz pat Lielajai upei? Pa šitām reizēm paspēju kādu 1.5-2km no attīrīšanas iekārtām uz Lielupes pusi pačamdīt.
6.oktobris 2014, 11:25 | links
 
Nu jā, es tur tik div reizes esmu bijis, bet abas paliku pavisam apmierināts.. paveicās :)
vispār nebiju gaidījis tādu interesantu reljefu, kādu nācās tur ieraudzīt..

martins_, 6.oktobris 2014, 11:07


Kangaru kalni :D
6.oktobris 2014, 11:18 | links
 
Nu jā, es tur tik div reizes esmu bijis, bet abas paliku pavisam apmierināts.. paveicās :)
vispār nebiju gaidījis tādu interesantu reljefu, kādu nācās tur ieraudzīt..
6.oktobris 2014, 11:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager