Buļļupe

spiningošana
Buļļupē ielaista peledas????????????
Hm. Visvajadzīgākā zivs Latvijas ūdeņos? Vai kārtējais pisnesa projekts?


Makšķerniekiem kompensācija par to, ka visi pierīgas ūdeņi ir pilni ar rūtainajām makšķerēm?;)

Zivju mazuļu iegādi un ielaišanu Rīgas domes Mājokļu un vides departaments finansē no līdzekļiem, kas iegūti, iekasējot maksu par rūpnieciskās zvejas tiesību izmantošanu iekšējos ūdeņos un jūras piekrastē.
http://www.diena.lv/foto/redakcijas-foto/latvija/bullupe-ielaisti-peledu-mazuli-14009363
-------------------------------------------------
http://www.latvijasdaba.lv/zivis/alosa-fallax-lacep/
Izplatība. Atlantijas piekraste no Skandināvijas līdz Ziemeļāfrikai, arī Vidusjūra. Baltijas jūrā reta. Pavasaros ķerta Daugavā un Lielupē (1934). Literatūrā attiecināta uz Gaujas, Salacas un Ventas baseiniem (1960). Rīgas līcī un jūrā noķertas 1908., 1936.-1938. un 1947. gadā. 80.-90. gados Rīgas līča un atklātās jūras piekrastē, galvenokārt pavasarī un vasaras sākumā, tiek noķertas 2-3 zivis katru gadu. Ziemeļjūrā atsevišķi eksemplāri regulāri konstatēti 1967.-1977. un 1984. gadā. Francijā parasta. Kopš 1995. gada iekļauta Latvijas Sarkanās grāmatas reto sugu (3.) kategorijā.
25.maijs 2013, 16:14 | links
 
Varbut kads zina,vai Bullupe,varbut Daugavas griva var iznomat laivu copei?
11.maijs 2013, 18:18 | links
 
tāpēc ka šajā laikā laiž iekšā mazos lasēnus un taimiņus.
3.maijs 2013, 13:15 | links
 
Daugavā arī
3.maijs 2013, 12:10 | links
 
Varbūt var kāds apgaismot,kādēļ Buļļupē no 1.maija līdz 31.maijam nevar copēt?
2.maijs 2013, 11:01 | links
 
šodien bija cirks pie būļupes un daugavas krustojuma, tā kā uz lielupi pec pēdējām dienām bija skepse no rīta aizgāju ķerstīt bolderājā stintes . Stinte neķērās un nolēmu sekot vietējo bariņam uz asari daugavā. Ledus man dikti nepatika, vietām 5 cm, bet nu asars bija. Kaut kur pirms 12 nogaja lielgabarīta kuģis un tad sākās jautrība, vienu brīdi skatāmies - krasts sāk kustēties... Tālāk liela atrumā notika evakuācija uz mīlestības saliņu , viss beidzās bez ekscesiem. Tai vietā kur no rīta ķēra asari pēc 1,5 st bij pliks ūdens, ledus izgāja milzīga tempā un upe tai rajona ir brīva no ledus.

Nedaudz strjomains atradu vietu ar min 15-20 cm ledus un pieslēdzos stintei. Ap 13 stinte arī ieslēdzās līdz 5 savilkās krietni, būs ko cept pāris dienas.
29.marts 2013, 20:41 | links
 
Vakar un aizvakar copeju Bullupe,Vakarbullu puse,pa abam dienam salasiju asarus,lidz 200 gramu tadi,kur bija,cope uzreiz nema,parsvara 1 no cauruma,bij ari pa 2-3,bet reti!bet daudz jabore caurumi,nepietiek ar 10 pa dienu!
16.marts 2013, 07:30 | links
 
Nu cik es esmu novērojis vis lielais kolhozs dzenājas ap rajonu pie atīrišanas iekartām... vismaz tas bolderājas galā, pats biju reizes 2vas-3 aizvicies laimes meklējumos... neatradu ne zivis ne laimi :(
15.marts 2013, 22:04 | links
 
:)
15.marts 2013, 20:52 | links
 
Kutis pilnīgi manas domas. Ka ja tur kāds tā atklāti redzami sāktu vilkt, tad onkas ātri vien sarastos un vēl līdz ledus iešanai nebūtu nodzenami, jo Zdjes klivalo! :)
15.marts 2013, 20:47 | links
 
viss ir tikai mazliet citās vietās kā citus gadus un zacenē izvēlīgāki bet tas ka nav gaļinieki uzgājuši ir pat ļoti labi-tas priecē,var mierīgi pa kluso pacopēt...

kutis, 15.marts 2013, 20:20


Tev labi...vauva ar aparātu uz muguras skraida un tur,kur zivs tik ,,iezīmē"...!!!:)))
15.marts 2013, 20:38 | links
 
viss ir tikai mazliet citās vietās kā citus gadus un zacenē izvēlīgāki bet tas ka nav gaļinieki uzgājuši ir pat ļoti labi-tas priecē,var mierīgi pa kluso pacopēt...
15.marts 2013, 20:20 | links
 
Savukārt par baltajām gan interesanti, ja sakiet, ka naff. Es gan šogad tu tā ari no ledus neesmu ieurbies, bet pagajušo gadu lielupes galā uz kantes un lielajā placī tautas bija dafiga. vilka visādus plinderus, breseļus, raudas un protams vilmmbeles steriem.

bet šogad Ejot uz un ejot prom no uzvaras salakām, tai galā šogad nevienu neredzēju sēdam. tukšums. Varbūt tie divi nelaimīgie onkas ziemas sākumā uzlika banu uz to vietu? :)

Es gan domāju, tas daļēji saistīts ar to ka viss
bullupes kontingents šobrīd dzīvojas pie uzvaras.

kraft, 15.marts 2013, 18:43


Gan jau, ka zivis ir. Nav vēl neviens uzurbies. Buļļupe aktīvā cope uz balto zivi parasti sākas atkušņos. To šogad vēl nav ... :(
15.marts 2013, 18:49 | links
 
Savukārt par baltajām gan interesanti, ja sakiet, ka naff. Es gan šogad tu tā ari no ledus neesmu ieurbies, bet pagajušo gadu lielupes galā uz kantes un lielajā placī tautas bija dafiga. vilka visādus plinderus, breseļus, raudas un protams vilmmbeles steriem.

bet šogad Ejot uz un ejot prom no uzvaras salakām, tai galā šogad nevienu neredzēju sēdam. tukšums. Varbūt tie divi nelaimīgie onkas ziemas sākumā uzlika banu uz to vietu? :)

Es gan domāju, tas daļēji saistīts ar to ka viss
bullupes kontingents šobrīd dzīvojas pie uzvaras.
15.marts 2013, 18:43 | links
 
Man tieši taspats 5cm asari un ķīši, nevienu citu zivi buļļupē redzējis neesmu , salaka tagad ir trešā zivs suga šoziem :D
Rit tad ari iešu provēt kādu no tām noķert !
15.marts 2013, 18:36 | links
 
Ja,esmu izstaigajis daudzas vietas pa upi,bet looti bedigi,nu labi,asars nenem,bet breksuks,rauda,kapec tad ta nenem,labi speciali barojis neesmu,bet urbjot tik daudzus caurumus un ejot pa kantem,tak vinai vajadzeja but,un galvenais esmu keris dazados dzilumos,gan mormiska,gan zuks,krati,ko gribi,nenem!es noskatos tie veci sez krata visu dienu viena cauruma,nu nezinu,ja es izurbju 100,vinu moz 5 pa dienu,bet redzejis neesmu,ka vilktu,iznemot kisus!jagaida,kad bus vala udens,tad zivite bus,rauda,breksis,bet pedejais ledus bus pa cietiem udeniem,vel jau nedelas 3 tocna!
8.marts 2013, 22:18 | links
 
artig , es ar par šito esmu domājis , un šķiet kraft un kutis ir taisnība, tai 9 km kanālā saskrien tik daudz sīko , ka visi lielie ir atēdušies. Man ar tai bulī šogad laikam 1x biaj puslīdz diena kad pavilku 200-300 gr asarus, pārējās dienas, cik nu tur ir būts (jo ir skepse) , lielākoties naf nekā. Reizēm speciāļi nobraucu no bolderājas līdz vārnukrogam pa to zemes ceļu, - nav tur nekadas lielās tautas aktivitātes un arī te foruma ta upe ir švaki apdainota, tatad ir tur kads āķis... Pat bolderājā , piem. lielupes iela, kur pēc loģikas proletariātam būtu ritīgs eldorado - izej no 5-stavenes dzīvokjļa un uz ledus virsū , tukš un kluss, pa kadam pensim sēri rausta murmuli un skrubina cepumu
8.marts 2013, 21:29 | links
 
artig:

Nu varbūt tu izlasi ko kutis raksta? :)

Logiski, ja upe pilna ar smalci salaku, tad visi
ašuki sākot virs sprīža ir piedušies lidz uukai. nerunājot par lielākām zivēm. sīkie kam tāda barības bāze neder, tad arī ķeras.
8.marts 2013, 14:17 | links
 
Man nav skaidribas ar sito upi,cik dzirdu,veci runa,ja,eholote rada,ka zivju biezs,milzigi bari,bet,kapec tad nevar nokert.Ja,bezledus sezona ir i rauda,breksits,a ziema klusums,pirksta garuma asarisi un kisi,sogad cik esu bijis,lielaku pa 200 gramu asari neesmu dabujis,kaut gan vietas perspektivas,kantes,bedres,bet balta zivs vispar kluse.it ka vinas nebutu!sodien biju,vieni kisi un asarisi,gan mormiska,gan zuks,ari uz blitkinu sita!
8.marts 2013, 12:39 | links
 
es uz vienu stundu nekad nebraucu copēt ,tāpēc tikai ehalots un boris-asprāšu kungi -lai gan jūs tāpat visu zinat ,priekš kam velti bakstīt pogas...:):)
28.februāris 2013, 22:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager