Buļļupe

spiningošana
Čaumalu var apmest kā div pirksti aprasināt.Savam pūslim varu stāvēt uz borta(balona),i mierīgi rasināt.Tas pie nosacijuma ja neviļņojas!:))
31.jūlijs 2012, 17:17 | links
 
Hotentots, vari nodemonstrēt kā pūsli var apgāzt?
31.jūlijs 2012, 16:48 | links
 
Bijām vakar aizbraukuši zanderos.Līdz 6.00 uz trijiem četri ņemami skaistuļi.Viens eksemplārs pāri par 2kg.Un kas pats interesantākais,viena mēra vedzelīte.No rīta blakus paradijās brekšotaji.Cik manīju arī viņi tika pie zvīm.
31.jūlijs 2012, 16:26 | links
 
Lāčuk,

būsi dzēris Tarhūnu un savajadzēsies atliet. Kā līdīsi tuvāk bortam, lai laistu pāri, laiva apgāžas un tu nogrimsti. Viens nodokļu maksātājs mazāk, valstij zaudējumi u.t.t.
Bet tā - lūdzu - smeļamo izmantojam par nosacītu naktspodu, saturu pār bortu un visiem labs prāts :)
31.jūlijs 2012, 07:49 | links
 
Šovakar fāters uzzvanija. Diu kilo breksis bet tālāk kajukts - kaut kāds kukainis grunteni lupatās salauzis un viss. Rezultātā tas diu kilo breksis, salauzta gruntene un vēl trīcošas rokas. Ir, ir tur kukaiņi.
30.jūlijs 2012, 23:58 | links
 
Par so temu esmu runajis ar daudziem copmaniem! Nevienam nebija argumenteta atbilde
11.jūnijs 2012, 07:53 | links
 
lacuks007 - :D atradi arii kur logiku mekleet ;)
11.jūnijs 2012, 07:49 | links
 
Kads man var ieskaidrot nakujam puslim smelamais trauks vajadzigs?! Vinu tak noslicinat nav iespejams! Cietajai ja saprotu! Kur logika?
11.jūnijs 2012, 07:37 | links
 
to janchuks,
Nekā nebija, vajag abus divus gan vesti, gan riņķi! Pašam bija divas vestes, bet ar to nepietek!
Neaizmirsti, ka vajag arī paķert līdz smeļamo trauku!
11.jūnijs 2012, 07:31 | links
 
pertiki, saki, ja ir piepusams rinkis laiva, tad nevajag vesti?
10.jūnijs 2012, 23:08 | links
 
Beidzot, arī mani Pašvaldības policija ar savu spec kuteri izvālēja!!! :( Tāda sajūta, ka bija uzdevums visus čakarēt arā... Norāvos par grobano riņķi laivā! :( Cik noprotu sods ir no 20-40ls

P.s. Tiem, kam nav riņķis iesaku, ieraugot pašvaldības kuteri vālēt krāstā viņi ar savu Monstru jums pat pakaļ nebrauks!
10.jūnijs 2012, 21:51 | links
 
copēju no krasta,spiningoju...gluha.
3.jūnijs 2012, 20:29 | links
 
Es šodien biju :D Pašvaldības policija ar savu spec kuteri vīlēja...
3.jūnijs 2012, 20:29 | links
 
kā ar zandartiem šinī peļķē?
3.jūnijs 2012, 13:22 | links
 
Kāds jau ir bijis Buļļupē? Ja ir,tad kādi panākumi?
3.jūnijs 2012, 12:41 | links
 
Pertiķis

Rādīties jau drīkst, tikai bez copenēm. Divas nedēļas vēl palikušas...
Braukšu jau jūnijā, tāpēc arī tāds jautājums.
Tad drīkst vai nedrīkst?
18.maijs 2012, 15:35 | links
 
Līdz jūnijam buļļupē pat rādīts nedrīkst!
18.maijs 2012, 15:20 | links
 
Sveiciesn,

sakiet lūdzu vai Buļļupē drīkst vispār noenkuroties vai arī tas skaitās kuģu ceļš?
Paldies!
18.maijs 2012, 15:14 | links
 
Vakar 26 februārī buļļupē kērās maziņi asarīši tādi līdz 100 gr. Bija arī 7 brekseni 1 plicis un 1maziņa vimba kuru protams nepaturēju. Veči gar krastu redz ka zivis uz ledus mētājās bet klāt netiek . Nokrasta ūdens josla kādi 10 - 15 metri. Pats tiku virsū ar sausām kājām no veikala puses. Tāka ir arī baltā zivs Buļļupē paradijusies!
27.februāris 2012, 20:35 | links
 
daddy : pilnībā piekrītu, ka ir bardaks. un visādi pārkāpēji un "minoritātes" ir simts reizes pasargātāki, kā izpildvara un jebkurs likumpaklausīgs baltais cilvēks. Tālu jau nav jāmeklē - pagājušā gada UK grautiņi. Tāda impotence no tiesībsargājošām iestādēm šajā gadsimtā vēl nebija redzēta...


Savukārt mans koments bija "emocionālo taisnības sargātāju" dārziņā. Vienk padomājām, par to kādas muļķibas un lozungus mēs ik pa laikam skaļi izkliedzam. Kas notiktu, ja pēķ'šiņi tie īstenotos- nu viduslaiki pēc būtības. :)
10.februāris 2012, 15:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager