Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
jā noteikumos rakstīts ka tomēr līdz spuras galam.... esmu sevi nedaudz apkrāpis pa dažiem centimetriem
21.augusts 2012, 14:09 | links
 
daddi_j

nu man nav tik smalku instrumentu lai to visu samērītu :D
21.augusts 2012, 14:11 | links
 
Andzy - nuja, tāpēc tavējie 17cm asarīši bija knapi 100gramnieki, a manējie - tik 70gr :))
21.augusts 2012, 14:40 | links
 
daddy_j

nu ja pats sevi apkāsu... nakošreiz ņemšu arī tādus sīkaļas :))) bet ja nopietni tad arī tie 100gr priekš jūras ir maziņi...
21.augusts 2012, 14:45 | links
 
Estipoisiem asara izmērs sākas no 19cm.Ziemā iekšējos ūdeņos vēl neko-tīri ciešams izmērs.Bet vasarā .......
:)
21.augusts 2012, 14:48 | links
 
Estipoisiem tas mērs arī tikai jūrā, ezeros slaktē kādus grib. Vismaz te tā stāv rakstīts
http://www.kalastusinfo.ee/sisu/amatieru-makskeresana-igaunijC481/minimC481lie-atlautie-zivju-izmeri.php
21.augusts 2012, 14:53 | links
 
Daddy_i
Uz Peipusu ar tie razmeri attiecās.:)
21.augusts 2012, 14:58 | links
 
Urmaas - nu tas, ka zirgazobus no peipusa kauns vest mājās, tas skaidrs :)) a kur tam visam likumīgs pamats, jo tai igauņu lapā breksim un vēdzelei peipī ir noteikts mērs, līdakai visā valstī, bet asarim tik jūrā. Ja ir cita infa, padalies!
21.augusts 2012, 15:01 | links
 
Padalīsies inspektors ar normatīvajiem aktiem un soda kvīti.:D
Man uz Peipja ,dažus gadus apakaļām, viens inspektors mēģināja "skaidrā krievu valodā" izskaidrot šo tēmu.Bet viņam ru valodas zināšanas bij kā man angļu.Tā ari neko no stāstītā nesapratu.:))
21.augusts 2012, 15:10 | links
 
...vakar atkal tika apciemots līcis...salīdzinoši ar iepriekšējo reizi copīte bija kļuvusi mazliet kūtrāka-ja nerēķina,ka rīta agrumā uzdūrāmies vietai,kur ašukus kādu stundu varēja labi pavilkt,pārējo dienas daļu bijām spiesti pavadīt meklējumos...izmet enkuru,daži asarīši un viss...vairāk ne piesitiena...un tā gandrīz katrā vietā kur apstājāmies...beigu rezultāts-man 6.5 kg. asaru,kolēģim pāris kilo mazāk,bet uz pludu trāpijās rupjāki...ja laikapstākļi atļaus,vēl reizi mēģināšu nedēļas nogalē-tad gan būs jāliek punkts...
...un vēl...vakar pirmo reizi tika ieprovēts Brālīša ieteiktais zivju tīrāmais...nezinu,par ko te iepriekš daļa tautas cepās,bet aparātam nav pilnīgi nekādas vainas...ātri,ērti...ir OK!!!
22.augusts 2012, 10:18 | links
 
marca...
kurā vietā, uz ko ???
22.augusts 2012, 11:10 | links
 
Andzy35-mēģināju netālu no Ķ-raga...ēsma-pārsvarā sliekas...
22.augusts 2012, 15:03 | links
 
Es ceru, ka iekšējos ūdeņos jūs šitā nekāšat tos asarus..!

Kāds no jums lielajiem un masveidīgajiem asaru copmaņiem vispār zin, cik gadus asarim vajag, lai sasniegtu tos 13 cm???

Padomājiet biki :)
22.augusts 2012, 23:09 | links
 
silver
Es teiktu ka jūrā pietiktu ar 2 varbūt nepilniem trijiem gadiem
23.augusts 2012, 06:26 | links
 
kāda starpība cik gados sasniedz 13cm ???
Atļauts ir ķert tikai no 17cm..... un tas jau būtu aktuālāks jautājums ;)
23.augusts 2012, 09:32 | links
 
silver - viss atkarājas. ja asarītim jaunībā nav bijis ko ēst, viņa attistība aizkavējas un viņš vispār var neizaugt garāks par 13cm, lai gan būs pilnībā pieaugusi, nārstojoša zivs. Viņa bērni, nnākot labos apstākļos var izaugt normāli kumpaiņi.
23.augusts 2012, 09:46 | links
 
Jā viss atkarājas :)))...kā saka Dady :)
Silver makšķernieki ķer zivis ,zvejnieki zvejo - cilvēki ķer,zvejo,ēd.Mēs esam plēsoņas,gaļēdāji. Veģetāriešiem un grīnpīsistiem ir citi forumi kur var ņaudēt ka ašukus miljoniem Latvijas makšķernieku izķer,izkāš :))) Sviestu tu dzen.
23.augusts 2012, 09:53 | links
 
nu veči.... jums gan atkarājas..... :D :D :D
23.augusts 2012, 10:02 | links
 
Andzy - kad nekarājās, tad mēs vienkārši makšķerēt neejam... :DDD
23.augusts 2012, 10:54 | links
 
tas tiesa gan.... kā anekdotē: kurš tad tādā laikā makšķerē!!!
23.augusts 2012, 11:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager