Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Tas priecē!Pirmdien rāda ideālu laiku,iespējams aizbraukšu.Ko labāk šie ēd,džigu vai tārpu?
22.jūnijs 2019, 09:48 | links
 
Varu Apstiprinat ka asars ir virs Saulčiem...rit no rita braukšu vēl.
21.jūnijs 2019, 22:35 | links
 
Šodien no 5 līdz 10 no rīta 14 normāla izmēra asari un viena vimba. Ūdens + 19 virs Saučiem .
21.jūnijs 2019, 20:23 | links
 
Pazīstami teica,kad ūdenim 6 grādi!Vai tiešām?

bezbarda, 16.jūnijs 2019, 12:18


A tas skatoties kurā līča pusē, un kādi vēji pūš.
Provizoriski var skatīt šeit, bet taisnība tik uz vietas redzama.
https://www.meteo.lv/laika-prognoze-jurai/udens-temperatura/?nid=559
16.jūnijs 2019, 16:56 | links
 
Es aizvakar paeldejos....normals bija udens...17 gradi +- uz sajutam
16.jūnijs 2019, 12:19 | links
 
Pazīstami teica,kad ūdenim 6 grādi!Vai tiešām?
16.jūnijs 2019, 12:18 | links
 
Pie saulčiem tīklos jau ir. Domāju nākošnedēļ mēģināt iebraukt.
16.jūnijs 2019, 10:40 | links
 
Vai asari Tūjas pusē kožas?
16.jūnijs 2019, 10:37 | links
 
Čau. Tajā ainažu molā neķeras jūras grunduļi?
4.maijs 2019, 14:12 | links
 
Sveiki biedri. Kas ķeras tūjas pusè. Kā ar asariem

Aiwars1, 27.aprīlis 2019, 07:45

Ašuki vēl nav pametuši nārsta vietas, bišku jāpagaida.
27.aprīlis 2019, 09:52 | links
 
Sveiki biedri. Kas ķeras tūjas pusè. Kā ar asariem
27.aprīlis 2019, 07:45 | links
 
kāds tur fanāts - ko darīt martā? ledus švaks, Salacā licences nav vairs...jūrā vismaz drīkst - es pat pavelcēju uz pumpaino jo zinu ka viņi ir :-) No rīta laiks vnk bija labs jūras copei ...ok vējš bija biku krasta, kas nav labi + līmenis augša + biku duļķains
16.marts 2019, 20:40 | links
 
Fanāts
16.marts 2019, 20:31 | links
 
Ņemot vērā, ka šodien bezvējš un neliels lietutels- ielaidu ar kajaku līcī aiz saulčiem - cope zeero - eholots arī klusēja (2-7 m dziļumā biju) - reņģe vēl nav, lucītis mēms. Ūdens biku augšā + duļķains biku - temp. 2-3 grādi + ////vēl 3 ned. jāpagaida...
16.marts 2019, 18:37 | links
 
Šodien 5st. pa tukšo, ašuki nebija pierunājami.
26.augusts 2018, 22:38 | links
 
Labvakar! Tā arī neesmu nevienu reizi līdz līcim ticis jau gadus 2,,, Ir vērts mēģināt pa brīvdienām, jeb pa Ķīšezeru meklēties?
24.augusts 2018, 20:29 | links
 
krumujancis [7m]: krumujancis [7m]: ....tīkliņi, piena pudeles, pirkumi fasēti papīros, tikai 4 mljrd iedzīvotāju uz planētas... Ko iesākt - kjāni?

juliuss, 9.augusts 2018, 19:49
Dievs vien zina ko iesākt?
Mēs, tu un es, neko vairāk par nemēslošanu dabā, pie upes, jūras vai ezera, neko vairāk iesākt nevaram. Varbūt, varam piedaloties kādos piketos, demonstrācijās vērst "tautas" izvēlēto deputātu uzmanību uz notiekošo un prasīt konkrētu rīcību.
Taču skaidrs par skaidrāku ir fakts, ka par cilvēku dabai nodarīto ļaunumu daba lēnām un pamazām sāk mums atmaksāt. Jo ātrāk to sapratīs valdoņi un arī mazie pilsoņi, jo labāk būs priekš pašiem.
Taču mani ļoti māc šaubas vai tas notiks tik drīz. Vēl jau visi nav aizrijušies ar to plastmasu un citiem mēsliem, vēl jau ir kur tos vest, kā piemēram, uz Latviju, Ukrainu, un dedzināt dabā.
Bet tas laiks straujiem soļiem tuvojas, tas laiks, kad cilvēku izdzīvošana uz šīs planētas būs zem jautājuma. Tas ir, ja nenāks šī saprašana ko drīkst un ko nedrīkst dabai nodarīt.Tu sekta gadijuma nesastavi ka pa mirshanu vien runaa..runajot pa piedirsanu kamer valdiba bus tupa un nebus maksas pienjemsanas punkti kur naudu sanjemt ..tikmer ar dirsis pilnu zemi nahuj vakt ja esmu nodokli samaksajis lai suda vejonja brigade vac

Jurasasaris, 9.augusts 2018, 23:12
Nē kungs, ar sektu te nav nekāda sakara.
Tikai esmu pietiekoši garu mūžu nodzīvojis, daudz redzējis, piedzīvojis un mācījies, lai saprastu vairāk nekā viens otrs šībrīža gudrinieks.
Tas arī viss.Ta jau ja gribi plurkstet bez ponjas ej pa deputatu lai kko izdaritu nevis vienkarsi aiz nav ko darit

Jurasasaris, 9.augusts 2018, 23:20

Paldies par pamācību, iztikšu kaut kā bez tām.
Ja jau esi piedrazotājs, tad dari tā, pats vien drīz pa saviem mēsliem bradāsi, jo vājonis jau nelasīs tos tāpat.
Par to neko darīt, iesaku to pašu tev. Uzrakstīju savu viedokli, kas tad pašu raustīja te mani aizskart personīgi. Nepatika ko rakstīju, tad tā arī raksti, nevis sāc ar personīgi aizskarošiem bļam, bļam., regulēt, ko man darīt vai nedarīt!
9.augusts 2018, 23:28 | links
 
Jurasasaris [09.08.18]: krumujancis [7m]: krumujancis [7m]: ....tīkliņi, piena pudeles, pirkumi fasēti papīros, tikai 4 mljrd iedzīvotāju uz planētas... Ko iesākt - kjāni?

juliuss, 9.augusts 2018, 19:49
Dievs vien zina ko iesākt?
Mēs, tu un es, neko vairāk par nemēslošanu dabā, pie upes, jūras vai ezera, neko vairāk iesākt nevaram. Varbūt, varam piedaloties kādos piketos, demonstrācijās vērst "tautas" izvēlēto deputātu uzmanību uz notiekošo un prasīt konkrētu rīcību.
Taču skaidrs par skaidrāku ir fakts, ka par cilvēku dabai nodarīto ļaunumu daba lēnām un pamazām sāk mums atmaksāt. Jo ātrāk to sapratīs valdoņi un arī mazie pilsoņi, jo labāk būs priekš pašiem.
Taču mani ļoti māc šaubas vai tas notiks tik drīz. Vēl jau visi nav aizrijušies ar to plastmasu un citiem mēsliem, vēl jau ir kur tos vest, kā piemēram, uz Latviju, Ukrainu, un dedzināt dabā.
Bet tas laiks straujiem soļiem tuvojas, tas laiks, kad cilvēku izdzīvošana uz šīs planētas būs zem jautājuma. Tas ir, ja nenāks šī saprašana ko drīkst un ko nedrīkst dabai nodarīt.Tu sekta gadijuma nesastavi ka pa mirshanu vien runaa..runajot pa piedirsanu kamer valdiba bus tupa un nebus maksas pienjemsanas punkti kur naudu sanjemt ..tikmer ar dirsis pilnu zemi nahuj vakt ja esmu nodokli samaksajis lai suda vejonja brigade vac

Jurasasaris, 9.augusts 2018, 23:12
Nē kungs, ar sektu te nav nekāda sakara.
Tikai esmu pietiekoši garu mūžu nodzīvojis, daudz redzējis, piedzīvojis un mācījies, lai saprastu vairāk nekā viens otrs šībrīža gudrinieks.
Tas arī viss.Ta jau ja gribi plurkstet bez ponjas ej pa deputatu lai kko izdaritu nevis vienkarsi aiz nav ko darit
Ja te butu pie.irsts roņi te nebutu pilns..un man garšo šašliks no roņiem ..tik tauki jaatgriz un jaizmet juraa
9.augusts 2018, 23:24 | links
 
krumujancis [09.08.18]: krumujancis [7m]: ....tīkliņi, piena pudeles, pirkumi fasēti papīros, tikai 4 mljrd iedzīvotāju uz planētas... Ko iesākt - kjāni?

juliuss, 9.augusts 2018, 19:49
Dievs vien zina ko iesākt?
Mēs, tu un es, neko vairāk par nemēslošanu dabā, pie upes, jūras vai ezera, neko vairāk iesākt nevaram. Varbūt, varam piedaloties kādos piketos, demonstrācijās vērst "tautas" izvēlēto deputātu uzmanību uz notiekošo un prasīt konkrētu rīcību.
Taču skaidrs par skaidrāku ir fakts, ka par cilvēku dabai nodarīto ļaunumu daba lēnām un pamazām sāk mums atmaksāt. Jo ātrāk to sapratīs valdoņi un arī mazie pilsoņi, jo labāk būs priekš pašiem.
Taču mani ļoti māc šaubas vai tas notiks tik drīz. Vēl jau visi nav aizrijušies ar to plastmasu un citiem mēsliem, vēl jau ir kur tos vest, kā piemēram, uz Latviju, Ukrainu, un dedzināt dabā.
Bet tas laiks straujiem soļiem tuvojas, tas laiks, kad cilvēku izdzīvošana uz šīs planētas būs zem jautājuma. Tas ir, ja nenāks šī saprašana ko drīkst un ko nedrīkst dabai nodarīt.Tu sekta gadijuma nesastavi ka pa mirshanu vien runaa..runajot pa piedirsanu kamer valdiba bus tupa un nebus maksas pienjemsanas punkti kur naudu sanjemt ..tikmer ar dirsis pilnu zemi nahuj vakt ja esmu nodokli samaksajis lai suda vejonja brigade vac

Jurasasaris, 9.augusts 2018, 23:12
Nē kungs, ar sektu te nav nekāda sakara.
Tikai esmu pietiekoši garu mūžu nodzīvojis, daudz redzējis, piedzīvojis un mācījies, lai saprastu vairāk nekā viens otrs šībrīža gudrinieks.
Tas arī viss.
Ta jau ja gribi plurkstet bez ponjas ej pa deputatu lai kko izdaritu nevis vienkarsi aiz nav ko darit
9.augusts 2018, 23:20 | links
 
krumujancis [7m]: ....tīkliņi, piena pudeles, pirkumi fasēti papīros, tikai 4 mljrd iedzīvotāju uz planētas... Ko iesākt - kjāni?

juliuss, 9.augusts 2018, 19:49
Dievs vien zina ko iesākt?
Mēs, tu un es, neko vairāk par nemēslošanu dabā, pie upes, jūras vai ezera, neko vairāk iesākt nevaram. Varbūt, varam piedaloties kādos piketos, demonstrācijās vērst "tautas" izvēlēto deputātu uzmanību uz notiekošo un prasīt konkrētu rīcību.
Taču skaidrs par skaidrāku ir fakts, ka par cilvēku dabai nodarīto ļaunumu daba lēnām un pamazām sāk mums atmaksāt. Jo ātrāk to sapratīs valdoņi un arī mazie pilsoņi, jo labāk būs priekš pašiem.
Taču mani ļoti māc šaubas vai tas notiks tik drīz. Vēl jau visi nav aizrijušies ar to plastmasu un citiem mēsliem, vēl jau ir kur tos vest, kā piemēram, uz Latviju, Ukrainu, un dedzināt dabā.
Bet tas laiks straujiem soļiem tuvojas, tas laiks, kad cilvēku izdzīvošana uz šīs planētas būs zem jautājuma. Tas ir, ja nenāks šī saprašana ko drīkst un ko nedrīkst dabai nodarīt.Tu sekta gadijuma nesastavi ka pa mirshanu vien runaa..runajot pa piedirsanu kamer valdiba bus tupa un nebus maksas pienjemsanas punkti kur naudu sanjemt ..tikmer ar dirsis pilnu zemi nahuj vakt ja esmu nodokli samaksajis lai suda vejonja brigade vac

Jurasasaris, 9.augusts 2018, 23:12

Nē kungs, ar sektu te nav nekāda sakara.
Tikai esmu pietiekoši garu mūžu nodzīvojis, daudz redzējis, piedzīvojis un mācījies, lai saprastu vairāk nekā viens otrs šībrīža gudrinieks.
Tas arī viss.
9.augusts 2018, 23:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager