Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Jūrmalā tas pats, jūra vaļā un par ledu nekas neliecina...
18.janvāris 2013, 15:04 | links
 
Tiko čoms no Saučiem zvanīja. No ledus ne smakas! Tīra jūra, spogulis, pat pie krastiem vaļā. Tā ka cerēsim ka dubaks neatkāpsies, savādāk jau otro gadu netiek uz jūrjas..
18.janvāris 2013, 14:44 | links
 
iztās ka pēc aukstajām brīvdienām varēs tikt Saučos vai Jūrmalā kādu stinti vai luci patrenkāt :))http://www.smhi.se/oceanografi/istjanst/produkter/sstcolor.pdf
17.janvāris 2013, 14:07 | links
 
karte ir vakardienas,šodienas būs +- ap 10
15.janvāris 2013, 08:47 | links
 
Heisā, kāds ir bijis tepat Saulkrastos uz ledus?

Ir zināms, cik ir biezs caurmērā tas leds tagad?

Te ir it kā karta, šodienas:
http://portal.liikennevirasto.fi/portal/pls/portal/!PORTAL.wwpob_page.show?_docname=22094004.PDF
15.janvāris 2013, 00:14 | links
 
Sveiki!!!
Ir ko tagad darit uz spininga lici???
18.septembris 2012, 21:31 | links
 
asari veel ir tikai ne taniis vietaas kur parasti ,bariibas baaze ir palikusi nabadziigaaka un nestaav uz vietas,jaabraukaa ar ehalotu un jaamekjee.Dažreiz mekleešana aizņem dienas lielaako daļu.
3.septembris 2012, 10:35 | links
 
Nu re...tad jau copmaņi nav vainīgi,ka nav asaru,bet gan mencas...!Fūūū...labi ka tā!:)))
3.septembris 2012, 09:21 | links
 
Protams... dārzi bija jamēslo ar, bet ne visiem Jūrmalniekiem tādi bij :D

Protams... Menca nāca baroties, rija lučus, Asari barojās ar luču mazuļiem.... tagad nav luču, nav līdz ar to arī mencu un asaru.....

Kautkā tie kazaragi, laikam, šiem neiet pie sirds :D
3.septembris 2012, 09:12 | links
 
Andzy35.Tāda kašķunstva notika sākumā.Pēc tam jau pa božeski...mēsloja dārzus.Viss kas dārzos auga pa naktīm no fosfora spīdēja kā jāņtārpiņi!!!:)))Bet ja nopietni,tad tajos laikos zinātnieki stāstīja,ka kaut kāda ixa pēc mencas bija sanākušas līcī no Ziemeļu jūras.Vēl šie prātuļoja,ka mencas vainīgas pie luču izēšanas.Kā un kas īstenībā bija nez vai kāds var apgalvot,bet cope bija tāda kā Kvieša profila bildē,tas točna.
2.septembris 2012, 18:36 | links
 
Snipiens... tā bija gan... tikai laivā sēdēja divi, viens ķēra a otrs grieza āra aknas un lādēja pāri pa bortu, Kviesim otrs laikam nebija atnācis :D
2.septembris 2012, 15:15 | links
 
Patinot atpakaļ filmu par mencu ķeršanu astoņdesmitajos...Kvieša profila bilde ir ,,nagļadnij primer",kā tas notika...!
2.septembris 2012, 11:20 | links
 
Vari nebraukt! Piebraucu garciema pie juras- vilni memi! Es uz duni. Busu ar peleku laivu un sieviski laiva :) ja kas pamaj paplapasim :) es uz duni
2.septembris 2012, 05:24 | links
 
es gan... ja kas, tad vēlāk pārbraukšu uz Dūni
2.septembris 2012, 04:39 | links
 
itkā laiks ir mierīgs bet es laikam neriskēšu un braukšu uz dūņezeru :)
2.septembris 2012, 04:05 | links
 
Vispār Koklītēs sola vilni līdz metram 02.09.2012. (es dotu ap 70cm), tas nozīmē 80% no visiem viļņiem būs līdz metram ar individuāliem viļņiem līdz 2m. Varbūt jūra neizskatīsies viļņaina, bet iebraucot būs šūpošanās šādos augstumos. Reku Prognožu lapas. Var jau braukt uz otru līča pusi tur līdz 1-2km līcī ūdens būs mierīgs.

Toni
Neteikšu Tev tādu informāciju cik "mugursumas no tās pašpaterīņ zvejas vidēji vienā reizē aizved uz to svēršanu", jo ir tāds ticējums:"Ja makšķerniekam pasaka šādu informāciju, pie makšķernieka atnāk briesmīgākais radījums pasaulē un sāk darīt to ko viņš parasti ar cilvēkiem dara."
1.septembris 2012, 23:46 | links
 
kas tev par laivu? es uz 4:30 uzliku :) ja ne braukšu uz dūņezeru :)
1.septembris 2012, 22:05 | links
 
riskēšu, es ar tārpus saraku, uz Koklītēm notēmēju... Piecelšos ap 5 vai 6:00, paskatīšos, ja koki vējā nelocīsies, braukšu.
1.septembris 2012, 22:03 | links
 
nu jā tas gan :( vot ar domāju tagad pētot windguru par to:(
1.septembris 2012, 20:52 | links
 
lacuks007...


Veiksmīgu šūpošanos.... Vēju tak 7-10 m/s sola...
Pie tam rietumu, kas tai līča pusē sanāk "jūras vējš"...
1.septembris 2012, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager