Tāšu ezers

Gint, ja sašausi kādu, kurš gar taviem tīkliem gramstās, tad pašu Tevi var iesēdināt. Izlasi noteikumus kārtīgi, tur ir tāds maģisks vārdiņš kā galējas nepieciešamības gadījumā un nedrīkst pārkāpt nepieciešamās aizstāvēšanās robežas. Tev ir jāizsauc policija, nevis jātēlo Teksasas reindžers.
21.jūnijs 2012, 18:39 | links
 
Fiskare , pilnīgi pareizi , jā tīklam nav marķējuma , tad viņš ir nelikumīgs .
21.jūnijs 2012, 18:23 | links
 
Kraft , ir gan mums tāds likums kurš nosaka ka šaujamieroci drīkst pielietot aizsargājot savu dzīvību , veselību , vai mantu .
21.jūnijs 2012, 18:19 | links
 
Jo biš stulbi iznāk - makšķernieka karte 10Ls(par pāris siļķītēm) tīklistiem 50 Ls kas velk pa 40 līņiem vienā reizē un ved uz tirgu......
21.jūnijs 2012, 14:26 | links
 
Fiskare, labs :)
21.jūnijs 2012, 13:44 | links
 
A par to "lodi ribās" ar jau ir bijusi diskusija Usmā. Uz velcīti gar krasta zālu malu ejot, ierauju tīklā. Redzu marķēts nav, tātad nelikumīgs. Izvelku nazi un sāku griezt. Tajā brīdī no niedrēm izkuļas divi papuasi. Traļi vaļi, tas esot viņu tīkls, ko es atļaujoties. Saku, ka tīkls nelikumīgs tādēļ griežu kopā. Šie man bļauj virsū, ka netaisoties ar makšķeri sēdēt kā es ezerā un neko nenoķert. Solījās mani piežmiegt. Es vēsā mierā parādīju savu tuteni un teicu, ka vismaz vienu paņemšu līdzi. Tad šie apdomājās un niedrēs atpakaļ. Es ar sagriezto tīklu atgrizos krastā un vēlāk miskastē izmetu - beigta balle.
21.jūnijs 2012, 13:40 | links
 
Tie divi tīkli, kurus vakar es redzēju, nu galīgi nebija nomarķēti tā kā tam jābūt pēc visiem noteikumiem. Vienkārši divus mietus iedzīt gruntī arī nevar! Jābūt ar karodziņiem galos, uz stoderes jābūt īpašnieka vārdam, uzvārdam un tel.nr. Es vakar biku velcēju no vienas makšķerēšanas lokācijas uz otru un tad arī knapi pamanīju, ka esmu jau pārbraucis tīklam pāri. Labi, ka vobleri bija zem pašas ūdens virsmas. Citā ezerā, kur velcēju dziļāk, būtu aizķēris.
21.jūnijs 2012, 13:32 | links
 
Gints, mums nav tāda likuma, ka pārkāpjot privātīpašumu, drīkst pielietot šaujamieročus (šaut ribās).

Nejauc ar Meksiku :)
21.jūnijs 2012, 13:12 | links
 
Fiskare , saprotu Tavu sašutumu un pilnīgi Tevi atbalstu , bet jā Tu ierausi vobleri tīklā , tad tieši Tu būsi brakars , jo Tu būsi makšķerējis tuvāk par 50 metriem no tīkla , kas pēc noteikumiem ir aizliegts , un pa brutālo griezt ar nazi arī nevajadzētu , tas būs sveša īpašuma ļaunprātīga bojāšana un par to var ne tikai cietumā nokļūt , bet tīkla īpašnieks , aizsargādams savu īpašumu var arī lodi ribās ielaist , un tas būs pilnīgi likumīgi . Parakstus gan būtu labi savākt un iesniegt pašvaldībai .
21.jūnijs 2012, 13:05 | links
 
Pīcka nav mocības, tas ir hobijs ;)
21.jūnijs 2012, 12:48 | links
 
Ta ko es mocos ar savu pīcku? Rūtaino iekšā un sieva pārlaimīga bez gala. Labi, nēesmu gaļinieks! Bet tas ir pilnīgs neprāts, kas ir tajā likumdošanā. Jāsāk vākt paraksti pret! Jūru izkāsa padomju laikā un vēl piecūkoja, ko tad tagad ļausim lai ezerus par tuksnešiem padara?
21.jūnijs 2012, 12:44 | links
 
Tieši tā...un tā license ja nemaldos 50 Ls....un zvetē....par šo joku jau Liepājniekā veči cepās un visur citur.
21.jūnijs 2012, 12:16 | links
 
Tad es saprotu tā, ka ja ūdenskrātuve pieder pašvaldībai, tad es varu iet uz domi un prasīt, lai man izsniedz licenci zvejot ar tīkliem? Tas kaut kādos dokumentos arī ir noteikts?
21.jūnijs 2012, 12:03 | links
 
Tīklus tur liek jau gadiem. Preincipā jau var ielikt jebkurā peļķē izņemot licensi, bet nu....funkcionāriem būtu jāizvērtē katrs gadijums atsevišķi . Tāsiti ieliekot 4 tiklus pa 100 metriem....kirdik tam ezeram būs.
21.jūnijs 2012, 10:34 | links
 
Salutem!

Vakar devos līdakās un copīte bija, bet nekas izcils. Kā vienmēr lielākās netika izceltas tad vēl kādas 8 amnestētas.
Kas mani pārsteidza, bija tas, ka Maztāšu saimnieks paziņoja, ka ezerā esot tīkli salikti. Tas esot oficāli atļauts. Es gandrīz gar zemi, jo tas nozīmē, ka ezera ihtiofaunai ir kaput. Var kāds gudrais pastāstīt, kurš āzis šito ir pieļāvis? Es personīgi piezvanīšu un pateikšu ko par to domāju. Ja arī es kādreiz ieraušu vobleri tīklā, tad lai nedomā, ka es akurāti piņķerēšu to no tīkla ārā - būs pa brutālo ar nazi šņik šņak. Tā ir cūcība augstākā mērā. Nepietiek, ka Papes un citus ezerus izkāsuši tagad arī Tāsī būs tas pats - pēdējā nekomerciālā ūdens tilpne, kur vēl kaut ko varēja noķert! :(((
21.jūnijs 2012, 08:29 | links
 
Šovakar no 17:00-22:30 4 līņi,no kuriem 1 turpina pieņemties augumā un svarā.Vēl viens norāvās.
14.jūnijs 2012, 23:44 | links
 
Vakar Tāsī visi sēdēja uz līni. Es iebraucu zaļsvārces kacināt kopā ar famīliju. Cope varētu teikt nekāda, kamēr sieva un bērns bija laivā. Secinājums - sievietes un sīči ir "persona non grata" copējot no laivas. Vismaz līdz zināmam vecumam un makšķerēšanas nobriedumam. Tad sievietēm palika auksti un nācās vest krastā.
Cope, man vismaz, sākās 20.45 un beidzās ap saulrietu. Pirms tam bija tikai smuki pakaļ nācieni līdz laivai un pāris piesitieni. Ap manis minēto laiku laikam barošanas poga tika nospiesta un īsā brīdī man bija trīs realizētas copes, pie kam divas no tām bija uz velci. Neticēsiet, bet tas bija uz Rapala Subwalk. Kam nav nekādas spēles ūdenī vienkārši velkot!!!! Tad jau panesās azarts un sāku pa Tāsi velcēt. Rezultātā bija sešas līdakas (visas zemmēri) un divi smuki asari 500g un 700g. Īsi sakot:"Labs nedēļas fināls."
11.jūnijs 2012, 10:58 | links
 
Patiesība Tavā pusē un piedod, ka tā neuzrakstījās. Taču prieks, ka esam vienā "smilšu kastē". Dūšīgs makšķernieks sacīja, ka noķer- sabučā un atlaid ir atkarīgs no ledusksapī esošo nosaukumu saraksta.....
11.jūnijs 2012, 09:21 | links
 
Vai tad es nedrīkstu ķert kaut 50 gab.jebkāda izmēra?Piekrītu,ka vairāk par 5 līņiem,ne mazākiem par 30 cm lomā paturēt aizliegts.Es sapratu,ka uzbrauciens no VVSS bija man.
8.jūnijs 2012, 19:19 | links
 
Tāšu ezers nav privāta ūdenskrātuve, kur vienojies par visu ar saimnieku, un vai spēles noteikumos nebūtu rakstīts, ka 5 x līņi virs 30 cm ?
8.jūnijs 2012, 09:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager