Makšķerēšanas noteikumi - MOSP jautā

rakstam, kas mūsuprāt MN būtu jāmaina
Jā tur Tev taisnība mazās neskaita par zivīm, es vienkārši saku ja ievieš LM ,tad tīkli nost no ezera, murdi varētu palikt, un melioratīvā zveja ,kontrole, un reizi 3 gados plēsīgo zivju mazuļi ezerā iekšā laižami, tad tas būtu kaut cik normāli.
18.janvāris 2012, 17:09 | links
 
Nu ko , kopsaucējs ir atrasts :)))
18.janvāris 2012, 17:09 | links
 
CHPOKH...
:DD
18.janvāris 2012, 17:07 | links
 
Nu Urmass- vārds vardā pirmais teikums :))))))))))))))))
18.janvāris 2012, 17:06 | links
 
Ja ir laba kontrole , nekas nav jālaiž. Es vispār ierosinātu par tiem simtiem tūkstošiem ls pieņemt jaunus darbiniekus, kas kotrolē ūdeņus un nemaz tik daudz nevajag....Jēga laist iekšā zivis, ka no otras puses tās smeļ ārā :) Var vēl tur korigēt to sugu samerīgumu ar zivju parvietošanu, tas arī būdu 10 reizes letāk neka audzēt no jauna...
18.janvāris 2012, 17:06 | links
 
Maliķis
Ja būs normāla kontrole,tad neko nav jālaiž.Daba pati parūpēsies par pārējo.Tik visi grib OHŪNĀS zivis vilkt.Mazās vairs neuzskata par zivīm.Tāpēc jums ari tāda domāšana.
:))
18.janvāris 2012, 17:05 | links
 
Rolis
Urmass- labāk iemērkt tos metalurga augstsprieguma vadus ezerā, tici man , mūs ilgi vēl atcerēsies :)))
18.janvāris 2012, 17:00 | links

Kad tos mērksi,tad pajem labi daudz garšvielas līdzi.Var gadīties ka zivju zupa būs OK.
:DDD
18.janvāris 2012, 17:03 | links
 
Ar kontroli nepietiks, jālaiž iekšā, daudz jālaiž, pasakiet kas kārtīgi spiningo un ziemā ķer līdakas ,cik vidēji gadā noķerat?
18.janvāris 2012, 17:02 | links
 
Rolis
Aizliedzot kaut ko kas pastāv var panākt gan, bet ar kontroli un nākotnē....
18.janvāris 2012, 16:59 | links

Eh ku foršs teikumiņš.Aš siltāk palika.Beidzot vismaz vienam pieleca!
:DDD
18.janvāris 2012, 17:01 | links
 
Urmass- labāk iemērkt tos metalurga augstsprieguma vadus ezerā, tici man , mūs ilgi vēl atcerēsies :)))
18.janvāris 2012, 17:00 | links
 
Maliķis- tā nav . Man vislabāk savā lielajā rajona ķerās tur kur nav LM, jo visur kur ir licencētā makšķerēšana ir licencētā zveja plus tik pat liela maluzvejniecība.
Aizliedzot kaut ko kas pastāv var panākt gan, bet ar kontroli un nākotnē....
18.janvāris 2012, 16:59 | links
 
Maliķis
Izsvītro na sava saraksta plaudi.Tas ir sorņaks!
:DD
18.janvāris 2012, 16:58 | links
 
Man ir ezeri kur vilkt, nezinu kur zivis likt:D
18.janvāris 2012, 16:58 | links
 
Rolis
Vadu saki - Liepājas kanālā.Pēc tam pierubīt bez drošinātāja pie trafiņa!!!
:DDD
18.janvāris 2012, 16:57 | links
 
Kad jums dažiem pieleks ka aizliedzot kaut ko kas pastāv nekas neuzlabosies,tikai vairāk būs maluzvejniecība,Es saskatu tikai makšķerēšanas attīstību licencētajā, kā to izpilda tas cits jautājums,kur nebūs LM tur varēsiet turpināt bļaut ka nav zivju, jo visiem vajaga lielu līdaku, zandartu, plaudi , vēdzeli, bet kur tad radīsies,dabiski plēsēji nepaspēj savairoties, jo makšķernieki ir daudzreiz mobilāki nekā kādreiz, ja kur labi ķeras tā otrā dienā jau 20 uz ezera,ja vēl ķeras trešā dienā 50 sēž, un pasakiet ka tā nav?
18.janvāris 2012, 16:56 | links
 
Urmass- beidz rakstīt kārtējās muļķības :)

Domā labāk kur vadu var vilkt, labprāt patīrītu tavas puses ezerus :))
18.janvāris 2012, 16:54 | links
 
Nezinu, tik smalku aci neesmu redzējis jēgu likt, uz līni vismaz piecdesmitnieci , nu murdam jā, ar 30 pietiktu ....
18.janvāris 2012, 16:53 | links
 
Maliķis
Ar tīklukura acs 30x30 tikai smalci sasmelsi.Kātad.
:DDD
18.janvāris 2012, 16:52 | links
 
Te gadijumā neveidojās zveinieku artelis???
:DD
1.Atjaunot nepieciešamo inspektoru skaitu.
2.Likvidēt tīklus un murdus no iekšējiem ūdeņiem.Jo to Daugavā un dažos ezeros ir krietni par daudz.
3.Sakārtot likumdošanu nevis ķeksīša pēc,bet lai tie ari reāli strādātu.
4.Pretējā gadijumā neredzu jēgu apspriest "ATĻAUT" vai "NEATĻAUT" tīklus un murdus iekšējos ūdeņos.Tas pats attiecās ari uz LM.
18.janvāris 2012, 16:50 | links
 
Tādos trāpīsies arī 10cm, murdiem tas pats 30x30
18.janvāris 2012, 16:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager