Makšķerēšanas noteikumi - MOSP jautā

rakstam, kas mūsuprāt MN būtu jāmaina
Andri- zini kāpēc Bārtā atcēla liegumu spiningot rudenī ? Neviens zvejnieks pumpaino ezerā nebija noķēris šijā gadu simtā :)
18.janvāris 2012, 16:13 | links
 
Ja murda siena no atbilstoša diametra diega tad ezeros sētā ir, bet reti zivs trāpās.
18.janvāris 2012, 16:11 | links
 
Un ar stipri aktīvāk - aizaug nenormāli, vietās, kur iepriekš zāles nebija kā paklājs.
18.janvāris 2012, 16:10 | links
 
Maliķis- tas nav nekas dīvains, līņi nārsto no jūnija līdz jūlija beigām un gandrīz katrā pļencka savāk :) Zvejnieki šos dalīja nu vairs īsti neatceros tik tos nosaukumus...Ja vajag varu uzzināt :))
18.janvāris 2012, 16:10 | links
 
Urmaas ko uzdod muļķīgu jautājumus ja zini atbildi, makšķernieks nekur nereģistrē cik līdaku noķer, izņemot licencētos ezerus
18.janvāris 2012, 16:09 | links
 
Murdiem problēma, ka viņos salīdzinoši mazāk zivju lien (pārsvarā murda sienā), līdz ar ko viņus liek daudz un aizņem tie daudz teritorijas. Beigās būs tā, ka ar spiningu nebūs, kur izvērsties, jo liek zivīgākajās vietās, kur arī makšķernieki pārsvarā uzturas...

Un jā - līdakas murdos reti, pārsvarā līņi un ruduļi (tas Liepājniekā)... Bet pumpainos tāpat spainī met un pat uz rudenspusi aktīvāk aizsprosto vietas, kur viņi migrē, bet tas jau par zvejnieku dabu, ne murdu būtību :)

Kā arī - Liepājniekā esmu novērojis, ka kopš sāk masveidā vienā teritorijā stumt murdus, zāles tur pēdējos gados vairojas stipri aktīvāk. Acīmredzot, piedzen straume pilnus ar zālēm, viņi bloķē dabīgo upes gultnes vietu, kā rezultātā aiz murdiem zāles aug griezdamās.
18.janvāris 2012, 16:09 | links
 
Nu par upēm nezinu, bet ezeros pie mums jūnijā visi iznārstojuši
18.janvāris 2012, 16:06 | links
 
Maliķis
Urmaas ,ja esi tik aprobežots,.......
Izvēlies izteicienus.Mans tevi vēl nav nosaucis "mīļvārdiņos"!!! :))
Ja nav ticība makšķerniekam,tad kāpēc lai ticētu zveiniekam?Zveinieks uzkāps zemmēram ar kāju - uj sory,'tāpat neizdzīvos un maisā iekšā.Tāpēc jau nezcik reizes esmu rakstijis-kontroles trūkums.Tas ir pirmais kas būtu jānovērš.:))
18.janvāris 2012, 16:06 | links
 
Līņi ir cauru vasaru...jūnijā , jūlijā kad šie nārsto var ieskriet visa saime murdā. Līdakas arī nekāds retums nav, kaut gan mērķzivs gan nav.
18.janvāris 2012, 16:05 | links
 
Par līņiem,trāpās jūnijā nu pa kādam jūlijā,kā ar karūsām pie mums daudz un mazi līnīši,šogad pabraukāju līdzi zvejniekiem, murda galā pa spainim, nav ko paņemt
18.janvāris 2012, 16:01 | links
 
Un tie kas sēž bez darba tāpat licenci neņem, tāpat kā tie kas zivis tirgo par pudeli
==========================
Nu un kurš tad pie tā ir vainīgs ? Baigā nauda ienāk no tas licences ? Tāpēc saku, dibina komercfirmu un bezdarbniekus ņem darbā .
18.janvāris 2012, 15:56 | links
 
Maliķis- es ceru Tu tak neuzskati ka līņi ir mazvērtīgas zivis :)
18.janvāris 2012, 15:55 | links
 
Un tie kas sēž bez darba tāpat licenci neņem, tāpat kā tie kas zivis tirgo par pudeli
18.janvāris 2012, 15:53 | links
 
Nu ja tā zeme robezojās tad es vēl varētu saprast, bet tā , es tam neredzu nu nekādu jēgu !


DOMĀJU KA ŠO JAUTĀJUMU OBLIGĀTI IR JĀPACEĻ VSOP TIKŠANĀS GAN MOSP GAN AUGSTĀKĀS INSTANCĒS !!!!
18.janvāris 2012, 15:53 | links
 
Ar murdiem viņi neizķers zivis ko lielākā daļa makšķerē, asari reti, līdakas labi ja 5 gadā,pārsvarā karpveidīgās
18.janvāris 2012, 15:52 | links
 
Nez kāpēc ,ja pesonu x pieķer ,viņu sauc par zagli.Labāk ar viņu sadarboties,sāks vēl zagt desas;))
18.janvāris 2012, 15:50 | links
 
Malikis Persona X ilgstoši bez darba un dzīvesvietas.Veikalā paņem maizi-PAŠPATĒRIŅAM.Tā ir darījis visu mūžu un neviens nespēj izkontrolēt.
Ja jau ir komunisms,tad visur.
18.janvāris 2012, 15:45 | links
 
Maliķi- tas jau būtu reālāks risinājums (par otru priekšlikumu).
18.janvāris 2012, 15:44 | links
 
Nevaru tam piekrist, zinu kā vietējos maliķus ir pārmācījuši, pie tam es neredzu nekādu šķēršļus veidot komercdarbību par 1ls pamatkapitālam. Es nekad nebūšu par to, lai zagļiem atļautu zagt, jo viņi redz zog no bērnības un veikals ir pie mājas :)
18.janvāris 2012, 15:44 | links
 
Varbūt varētu pašpatēriņu nodarboties tikai tiem kam zeme robežojas ar konkrēto ūdenstilpni.
18.janvāris 2012, 15:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager