Makšķerēšanas noteikumi - MOSP jautā

rakstam, kas mūsuprāt MN būtu jāmaina
Roli,un ierēdņi neskatoties uz algu samazinājumiem turpina godprātīgi pildīt savus pienākumus.Personīgā labklājība nevienu neinteresē,ka tik valstij labi;))
18.janvāris 2012, 13:24 | links
 
Andri- ne tik daudz cik ierēdzņi, cik pārējie uzdzīvotāji...
18.janvāris 2012, 13:11 | links
 
Personīgi es, kopā ar copes biedriem, eholoti izmantojam lai sekotu dziļumam un kantēm. Par izmēriem un sugām..... :))
18.janvāris 2012, 13:02 | links
 
Roli, tagad ierēdņi kā asinssuņi dzenas pēc katra santīma, ko var iemest valsts kasē, nevis samazināt valsts aparāta izdevumus. Atļauj mežus slaucīt nost, drīz arī ūdeņus tukšot. Jo.... tas ir vieglākais variants un nav daudz jādomā par iespējamām alternatīvām... Diemžēl, bet tā mums te notiek...
18.janvāris 2012, 13:01 | links
 
maliķi

man 5 gadus ir 997 csi un esmu ļoti pamatīgi iepazinies ar tā spējām, regulējumiem, softa atjaunojumiem un citām lietām. Zivs sugu un garumu noteikt nevar. Var atškīrt brekšu barus, vimbu barus, zandartu barus pēc vairāku gadu pieredzes ar precīziem regulējumiem, bet tik un tā gadās kļūdīties.
18.janvāris 2012, 13:00 | links
 
V.S.O.P
Balsot pret ir skaisti, LV labākā tradīcija :) Kamēr nav cita plāna vietā, sistēmu ārdīt ir bīstami, var iestāties anarhija. Tāda pati kāda bija 90-tajos.
18.janvāris 2012, 12:27 | links

Anarhija JAU IR iestājusies,kopš laikiem kad samazināja inspektoru skaitu!!!Kaut līdzekļi to uzturēšanai nav samazinājušies.Esi tik laipns un Nestāsti bērniem pasakas.
:))
18.janvāris 2012, 12:36 | links

Ja nepamaniji,tad šis ir secinājums nevis jautājums!!!
:))
18.janvāris 2012, 13:00 | links
 
vilkām 600 garu vadu - 300 m katrs spārns, augstums 12m, acs spārniem bija sākot ar 60, tuvāk astei, 40, pašai astei 15-20 mm. Varu par kādu cm kļūdīties, jo tas bija 1987. gadā, upesciema brigādē, ķīsezers, citi ezeri, strādāju vasarā-rudenī.
18.janvāris 2012, 12:58 | links
 
Es runāju par tādiem un labākiem eholotēm HUMMINBIRD 898cx SI Combo ,šogad ar pārs runāju speciāli iegādājušies lai labāk uz velces iet
18.janvāris 2012, 12:58 | links
 
Urmas

iemācies saprotami uzdot jautājumus un iedziļināties atbildēs.
18.janvāris 2012, 12:55 | links
 
VSOP- kāda acs bija vadam ko kādreiz vilki ?
18.janvāris 2012, 12:54 | links
 
Maliķi

Negribas tev publiski teikt, bet man tomēr veidojas sajūta, ka ar eholotēm Tev ir saruna uz Jūs :) Man ir ļoti laba eholote, daudz gadus, bet teksti par zivju garumiem :))))))
18.janvāris 2012, 12:52 | links
 
Njā, no iepriekšējām diskusijām par zvejas vispārīgu aizliegšanu iekšējos ūdeņos, esam nonākuši pie ezeru kāšanas ..psc...Kā var nerasties naids , es nesaprotu ...Saprotu zvejniekus, lai ķer ar saviem murdiem, bet nu ne jau šādi...Un tās blēņas ka mums zivis ved no visam malām neiztur kritiku, ir bijušas sarunas ar zivju audzetājiem, NAV KUR NODODT un ja ņem tad par smieklīgam summām.
18.janvāris 2012, 12:51 | links
 
V.S.O.P
Iemācies skarīgi atbildēt uz jautājumiem nevis visus dēvēt par bļauriem utt.Parādi kaut vienu vārdu šodienas komentos kur es būtu pieminējis šo:
Plika taurēšana par valsts nozagšanu un arhiju un zagļiem un tamlīdzīgi... neko nedod.

:))
18.janvāris 2012, 12:51 | links
 
Brusi

tikko tevis miinētie argumenti jau sen ir manā sarakstā kā jautājumi zvejnikeim un darbības priekšnoteikumi vadu zvejā. Tikai plānotās tikšanās vietā parādījās divas sēdes(nu ļoti ātri un operatīvi) kur mums atteica dalīb + likuma grozījumi.

OK.
Es off, pēc 2 stundām daudz ko risināsim.
18.janvāris 2012, 12:50 | links
 
Pielikums;Ja ir gājušas bojā zivis,kuras neatbilst izmēriem,vai ir aizsargājamas,vides inspektors sastāda adminstratīvo aktu un piemēro tarifu atbilstoši MN noteiktajām summām.
18.janvāris 2012, 12:48 | links
 
Tas ir mērķis izvilkt krastā daļu zāles un dūņu, ne tikai zivi, ja meiģināsi vilkt tikai tur kur var piebraukt tad zūd jēga, paši zināt cik vietās var normāli pieiet un krastā ātri apaugs ar zāli, bet kur var aizvākt tur obligāti.Jaunie eholotes uzrāda labi kas apakšā ja stāv garāks pa 1m droši līdaka vai sams, varētu būt zandarts aizķēries un tie kas pie mums pa Daugavu braukā izmanto labus aparātus.
18.janvāris 2012, 12:48 | links
 
Urmas

Tev kādreiz vajadzētu padomāt, vai teiciens: "atkārtošana ir zināšanas māte" attiecas uz visām lietām.
Ja vadīsimies tikai pēc taviem ieskatiem, tad nekur nenonāksim. Plika taurēšana par valsts nozagšanu un arhiju un zagļiem un tamlīdzīgi... neko nedod. Darbības programma - visiem vajag kārtīgi darīt savu darbu ir ļoti kodolīga, taču daudzkārtēja tās nosaukšana nevienu strādāt nav piespiedusi un nez vai piespiedīs.

Varbūt mazliet padomā pirms vienu un to pašu uzsaukumu atkārtot n-desmito reizi. Dēļ tukšas bļaušanas un populistiskiem uzbraucieniem šeit vairāk sakarīgi cilvēku nekļūs un risinājumi neradīsies.
Nebļauj tukšās frāzes, nekurini naidu, domā kā panākt vēlamo rezultātu, varbūt palīdzēsi pats sev...
18.janvāris 2012, 12:46 | links
 
Labi teikts-Ja grib,un kas to visu kontrolēs.Uz šiem jautājumiem arī spied.Vispār, manuprāt būtu nepieciešams prasība;Lai ievērotu noteikumu prasības, zvejas ar vadu laiks iepriekš jāpaziņo zivju inspekcijai un pašvaldībai -iespējamai kontrolei.Darbības ārpus atļautā laika aizliegtas.Visas atskaites tiek publiskotas.Vietējās pašvaldības vides pārstāvis pēc šīs zvejas apseko ūdenstilpnes krastus,iespējamo krastā atstāto zāļu,dūņu u.c.piesārņojumu gadījumos sastāda pārkāpuma protokolu.
18.janvāris 2012, 12:43 | links
 
Maliķis
Eholots vajadzīgs,lai vieglāk atrastu potenciālās uzturēšanās vietas,kantes,nevis lai meklētu zivis.Jo eholots nerāda zivju sugu!!!
:))
18.janvāris 2012, 12:41 | links
 
Atļaut pašvaldībām veikt melioratīvo zveju ar vadu, ar saviem līdzekļiem neiesaistot privātās struktūras un bez liekām papīru rakstīšanām ,saņemot BIOR slēdzienu par nozvejas limitu katrai sugai, bez liekām papīru rakstīšanām.
18.janvāris 2012, 12:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager