Makšķerēšanas noteikumi - MOSP jautā

rakstam, kas mūsuprāt MN būtu jāmaina
Neredzēs vis! kādā privātajā noteikti!
28.janvāris 2012, 09:00 | links
 
Drīz Jūs redzēsiet līdzīgus darboņus uz LV ūdeņiem!
27.janvāris 2012, 20:35 | links
 
VSOP, ja pie ūdens pārbaudīs licenžu datubāzi :) citād tos papīrus (pietiekot arī ar bildi telefonā) nomainīt vārdu uzvārdu ir tīrākais khm ja iespringtu es arī varētu to izdarīt :D
27.janvāris 2012, 17:57 | links
 
Kases automātus LV programmē kā vajag. Kamēr nebūs iegādes caur internetu ar maksājumu kartēm, tikmēr garantiju arī nebūs.
Šodien vācu kopā visus ieteikumus par nepieciešamajiem ierobežojumiem zemūdens medniekiem. Pirmdien pēdējā diena nosūtīšanai uz ZMZD. Ja vēl kāda ideja aizķerusies - laipni lūgti neturēt zem pūra.
27.janvāris 2012, 17:32 | links
 
Tere, v-z!

Labas domas Tev ir. Apsveicu!
P.s. No kurienes rāvi, ka MRK tēma slēgta?
27.janvāris 2012, 14:17 | links
 
V-Z visas licences ir prasība reģistrēt un to dara VID. Tāpat arī stingrās uzskaites kvītis Jūs varat nopirkt attiecīgajā veikalā un tad Jūs ejat uz VID un reģistrējat. Pārkāpt likumu var jebkurā brīdī ja vien nav bail no rezultāta, daži pat licences tirgo tad kad licencētās makšķerēšanas nolikuma laiks ir beidzies, tas nozīmē ka iekasē nelikumīgi.
Lai pašvaldība ierobežotu jābūt pamatojumam, nemaz tik vienkārši nav kā Jūs iedomājaties. Lai regulētu lomu skaitu ir nepieciešams atzinumi un pamatojumi un tad vēl apstiprinājumi. Pagaidām nēsu manijis nevienu ezeru kur darbotos atsevišķi makšķerēšanas noteikumi. Protams ir organizēts LM tad cita lieta. Nav slikta doma par saviem noteikumiem katrā novadā, bet tad būs reāls bardaks!
27.janvāris 2012, 10:59 | links
 
Cienījamais Nazis es nevēlos ieslīgt neauglīgā diskusijā. Es piedāvāju pilnigi jaunu kārtību nevis dublēt veco. Žurnālus raksta, pārraksta tie nozūd tos var apēst suns. Ieņēmumu dienestam neviens neiestāstīs ka ir pazudis kases aparāts ar visu lenti vai nozagta kvīšu grāmatiņa. Mūsu valstī vienīgie dokumenti kuri pierāda darījumus ar naudu starp juridisku un fizisku personu ir - kases aparāta čeks, stingrās uzskaites kvīts, bankas pārskaitījuma, vai maksājuma kvīts, varbūt vēl kaut kas, bet ne pārdoto licenžu uzskaites žurnāls, kuri arī var būt divi - viens baltais otrs melnais. Licenzes kurās pat numuri neatkārtojas tagad var sadrukāt gandrīz jebkurš vidusskolnieks.
Ja viss būtu tik skaisti ar esošo kārtību, tad mums arī pārdoto licenžu skaita statistika nebūtu tik smieklīgi maza.
Cik saprotu pēc pašreizējiem likumiem arī pašvaldība var nodarboties ar LM savā teritorijā un noteikt, ka šajā ezerā drīkst paturēt tikai divas līdakas, vai vienu un nekur nav teikts, ka par to būtu jāņem maksa un noteikti, ka to var izdarīt arī bez LM - izdodot savus dabas resursu izmantošanas ierobežojošus aktus, ja tas nepieciešams savā teritorijā.
26.janvāris 2012, 23:02 | links
 
Cienijamais V_Z , nav slikta doma par kases aparātiem, bet priekš kā jādublē jau notiekošais. ir noteikts kāda veida licencēm ir jābūt. Licences reģistrē žurnālā kurš atrodas pie pārdevēja, kopija atrodas pie izplatītāja. Katrai licencei ir pasaknis vai kopija. jo uz licences parakstaties ka esat iepazinies ar LM noteikumiem, kā arī ir lomu uzskaites tabula.
Man interesē kā var ierobežot loma skaitu savādākā veidā kā LM. Un vispār vai šo ierobežojumu kāds ievēro, es nerunāju par tiem kas ir makšķernieki kuri'uzskata ka pietiek ar tikai vienu vai divām.
26.janvāris 2012, 21:57 | links
 
Atvainojiet, ja esmu nepareizajā vietā.
Palasīju MRK tēmu, bet nesanāca laicīgi ielikt savu komentāru un tagad tēma ir ciet, jaunu sākt negribas un nav jau arī nekādas sevišķas jēgas, jo šajā tēmā ir visas tās pašas personas kuras bija MRK tēmā.
Cik noprotu šeit ir valdībai tuvāk stāvošas personas, kuras varētu izbīdīt cauri varas gaiteņiem manu necilo priekšlikumu sakarā ar LM. Protams ja to atbalsta tauta.
Priekšlikums ir šāds:
Ar ministru kabineta noteikumiem, vai kādu citu normatīvo aktu (tik smalki nepārzinu visu to darīšanu) noteikt, ka vietās kur ir ieviesta LM vienīgais derīgais dokuments kurš apliecina licenzes (makšķerēšanas atļaujas) iegādi ir - LM organizētāja vai tā licenžu izplatītāja kases aparātu čeks, vai stingrās uzskaites kvīts, kur tiek norādīts pircēja personas kods, vai cita personu apliecinoša dokumenta numurs, kā arī kāda veida licenze nopirkta.
Visi citi papīrīši bez licenzes pirkuma apliecinoša dokumenta tiek uzskatīti par nederīgiem.
Lai šo ieviestu - valstij jāizdod viens normatīvais akts un pasākuma realizēšanai praktiski nav jāiztērē ne santims no mūsu nodokļu naudas.
Ir tikai viens jautājums - kā būs ar gribēšanu?
Tad mēs varētu iegūt daudz maz ticamu statistiku un valsts nodokļus. Pie šādas kārtības ar diezgan lielu ticamības pakāpi - viena daļa no LM vietām nomirs dabīgā nāvē un jaunas nemaz nevēlēsies izveidoties.
Es pats personīgi esmu pret LM. Izņēmums varētu būt vietas, kurās ir pārlieku liels makšķernieku presings, bet arī to ir iespējams regulēt ar loma daudzumu - to samazinot.
Visi pārējie argumenti no LM aizstāvju puses manā skatījumā ir vistīrākais sviests.
26.janvāris 2012, 21:43 | links
 
njaa ja tos cemmeretajus kads vel soditu :( inspektori tik brauc uz tikliem kur zivju vairak lai ir ko apest :D
24.janvāris 2012, 03:06 | links
 
Lemtspējīgie un ietekmīgie! Vēlaties izskaust cemmerēšanu - sazinaties ar mani! PM
(Lemtspēja, ietekme un reāla griba to izdarīt obligāta)
24.janvāris 2012, 01:09 | links
 
skutans

Ir labi, ka kāds zin ko citi nezin :)

Lai nu būtu kā būdams, jo šoruden cemmerē gan no laivām, gan no krasta un dara to īpaši neslējot gan Lielupē, gan Buļļupē, gan Daugavā, ostā. Par lašiem stāsts ir atšķirīgs, atkarīgs no lašu daudzuma.
23.janvāris 2012, 15:18 | links
 
v.s.o.p. 94-97 gadam daugavā ziemā varēja tiešām pārliecināties un ievērtēt kas ir cemmerēšana. acīm redzot tev tas prieks gājis secen. balansieri ar cemmeri salīdzināt, kniebt āķus, tas ir pilnīgs sviests. nez kā vārdā tam sviestgalvim kurš sacerēja to āķu kniebšanu.
23.janvāris 2012, 13:20 | links
 
drl-,

šad tad informācija par to parādās.
Kaut vai šeit:
http://www.burtniekunovads.lv/ari-sogad-latvijas-udenstilpes-tiks-ielaists-liels-skaits-zivju-mazulu
23.janvāris 2012, 13:18 | links
 
Jaunajās izmaiņās balansiera liegums upēs vairs nebūs. Izmaiņas gaida risinājumu z/m jautājumā, lai varētu pieņemt un kādu laiku MN likt mierā. Domāju, ka līdz nākamajai sezonai būs. Nevaru apgalvot kaut ko inspektoru vārdā, bet sodīšanu par šo punktu neesmu manījis. Zivju cemmerēšana šobrid ir ļoti izplatīta parādība pierīgā un īsti neviens ar viņiem necīnās.
23.janvāris 2012, 13:00 | links
 
Vispār jau ar Salmo bleķi un ar balansieri nekad nav bijis lieguma copēt ....
23.janvāris 2012, 11:19 | links
 
Vakar TV vēroju kā M.Olte iekabināja ar 3. nr Mepu-parasto vertikālo bleķi- P.Liderim asaru copē.Var saprast, ka ar balansieri var copēt!P.Lideris visu laiku mainīja balansierus....
23.janvāris 2012, 11:13 | links
 
Vai kāds pazīst kādu, kas reāli būtu sodīts par balansieri upē vai caurtekā?
Inspektoriem tak nevajadzētu būt galīgi stulbiem..
23.janvāris 2012, 11:04 | links
 
Kā tur īsti ir ar to balansieri upēs? Nesen lasīju, ka taisās atcelt to aizliegumu (http://www.delfi.lv/news/national/politics/makskernieku-sadarbibas-padome-rosina-mainit-makskeresanas-noteikumu.d?id=41285939)
Ar balansieri neesmu nekad ķēris, bet tā kā beidzot sāk salt ledus ir doma pamēģināt, tikai negribas viņu kropļot kniebjot nost āķi, nav jau viņi tik lēti.
23.janvāris 2012, 10:54 | links
 
Copmani, es lieliski zinu, ka tā nav zivs, bet ir parazīts un vampīrs, pamatā :). Tāpēc arī rakstīju "zivjveidīgie".

Hotentot, nēģi tiek laisti??
23.janvāris 2012, 09:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager