Makšķerēšanas noteikumi - MOSP jautā

rakstam, kas mūsuprāt MN būtu jāmaina
pie gaujas

jaukāku par tevi grūti iedomāties :)
18.janvāris 2012, 22:18 | links
 
Literāt urmas,

Sory ir svešvārds, to pareizi raksta ar diviem r, proti - sorry. Bez pārmetumiem, tikai par lietu, jo tev tas ir svarīgi :)
18.janvāris 2012, 22:16 | links
 
Malikis2011 to jau ar drīz panāks.
18.janvāris 2012, 22:15 | links
 
Kārtas numur, mēs sanumurējāmies un tagad veidosim biedrību ar mērķi piedalīties likumu izstrādē, lai aizliegtu makšķerēšanu visos ezeros kā kaitējošu parādību dabai, lai nevelkājas visādi makšķernieki pa ūdeņiem, lai sēž pilsētās un asfaltā akas urbj un ķer kanalizācijā zivis:D
18.janvāris 2012, 22:14 | links
 
V.S.O.P. apmēram sāku nojaust ,kas tu esi par tipiņu un gan jau ka ne es viens to sāku saprast.
18.janvāris 2012, 22:13 | links
 
pie gaujas

es domāju par tiršanu uz lauka (c) pats zini par ko ir runa.tālākais vairs tevi neskar.


Kāpēc arī es nevarētu palekties, nu tā kā te pieņemts? Jebkurā tēmā par jebvaiko...

Īstenībā ir tā, ka valdes sēdes protoklu vispirms apstiprinās pārējie valdes locekļi, proti, vai neesmu ko pārpratis vai aizmirsis. Pēc tam arī būs info MOSP mājas lapā.
18.janvāris 2012, 22:11 | links
 
Maliķis
Vismaz 2011 maliķu jau ir.Tas ja tavs cipars ir kārtas numurs!
:DDD
18.janvāris 2012, 22:09 | links
 
Es jau sāku domāt ka jāpiesakās sabiedrības informēšanas pasākumiem, sadrukāsim plakātus, ļauj zivij dzīvot, padalīsim vietējiem maliķiem ar visu kalendāru un tabulu kur ieraksta cik nelegāli noķēra zivju un gad beigās kad nodod ceineri saņem.Būs statistika par nelegālo zveju un tauta izglītota, tikai raudošu zivi ko uz plakāta uzlikt vajag uztaisīt:D
18.janvāris 2012, 22:07 | links
 
Šis:
Vai ir kas slēpjams no tautas.
Ir jautājums.
Sory.Neielikās jautājuma zīme.
:)
18.janvāris 2012, 22:03 | links
 
V.S.O.P. tev urmaas vienkārši pajautāja par sapulci.Ko atkal locies no atbildes.Jeb makšķernieki nevar zināt sapulces saturu.
18.janvāris 2012, 22:02 | links
 
Literāt urmas,

Citāts:
"Pats tak sapulci vadiji.Vai ir kas slēpjams no tautas.Teicies tak padalīties,kad atgriezīsies."
Citāta beigas.

Tas ir apgalvojums, jautājums vai viedoklis?
18.janvāris 2012, 21:58 | links
 
Nazi- es jau tā nodomāju,ka grieza pīrāgu pa daļiņām, cik šogad sabiedrības izglītošanai?
18.janvāris 2012, 21:55 | links
 
urmaas...

es tak atskaiti nosūtīju uz MRK maillisti...
18.janvāris 2012, 21:52 | links
 
V.S.O.P
Pats tak sapulci vadiji.Vai ir kas slēpjams no tautas.Teicies tak padalīties,kad atgriezīsies.
:))
18.janvāris 2012, 21:50 | links
 
Malikis ZF lēma par naudiņu, kam cik atdot!
18.janvāris 2012, 21:37 | links
 
jurciks- es teicu ka es par to Ogres LM maz zinu, jo es tur nepiedalijos. Es tanī neredzēju ka varētu sasniegt solīto!
Mainijās daudzkas, tāpat kā BIOR daži cilvēki bija apvainoti par to ka nanī gadā viņi neatļāva Ogres upē tieši zem HESa ķert raudas un laist uz augšu. kad vajadzēja saskaņojumu man skaidri un gaiši tika pajautāts kāpēc es izvazāju to gadijumu pa TV. Tad viņam paskaidroju ka tas es nebiju, bet gan viens topošais deputāts J. Balodis pirms pašvaldību vēlēšanām dēļ tā uztaisija PR. Laba reklāma sanāca gan mēs- zivīm gan deputātam, vairāk gan otram. Un tanī laikā arī viss notika ar Ogres upi. Vaitad deputāti nesarunās? ;) Bet mans vārds visās vietās tika pavilkts pa riktīgo!
18.janvāris 2012, 21:36 | links
 
Vakarā netraucēšu.Bet rīt pie skaidrības tikšu.
18.janvāris 2012, 21:34 | links
 
elektriķis - literāts? Pazvani zarazam, viņs bija klāt un ir lietas kursā.
18.janvāris 2012, 21:30 | links
 
V.S.O.P
Es paužu savu viedokli.Cepās olas uz pannas.
:))
18.janvāris 2012, 21:28 | links
 
Domāju, ka tev būs par ko turpināt cepties, urmas.
18.janvāris 2012, 21:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager