MegaStrike Fish Attractants

Viedokļi un atsauksmes
Nu kādas atsauksmes par MegaStrike Fish Attractants-- rezultāti .??Kādu jūs man ieteiktu balto plēsēju spiningošanai(sapalam)- unversālo, ķiploku vai vežu??Vēžu jau laikam asariem un zanderiem domāts??
17.augusts 2013, 13:11 | links
 
RockDead !
A no kuriem krajiem Tu esi ? Es netālu no Višķiem dzīvoju.
24.janvāris 2013, 22:33 | links
 
es esmu latgola puika :)
10.maijs 2012, 15:16 | links
 
RockDead, tev dzimtā valoda krievu cik noprotu? (nav pārmetums, tik jautajums)

Vienkārši tu raksti gandrīz tik pat smieklīgi, kā mans osobo odarjonnais darba devējs runā :))))
10.maijs 2012, 10:54 | links
 
Man loti patika Megastrike Pike Fish....

aizvakar nokeru 3 lidaka 3st...velceesanu...Izumi brunkarusa
Balvu ezera tresaaa.

1-6 maija vispar nenoker :@ :@ aizvakar no rita nopirkshu Megastrike Pike Fish ap 17:20 - 21:10 home (3 lidaka smuka 2kg,1,8kg,1,4kg)
10.maijs 2012, 10:25 | links
 
Kamēr vien nebūs izdomāts tāds māneklis, kurš pats patstāvīgi peld pa ūdens tilpni bez jebkādām auklām un ātruma ierobežojumiem, sameklē atiecīga izmēra upuri, piepeld tam priekšā, paceļ asti, tad ieslēdz atpakaļgaitu un piepeld pie lūpas, aizkabinājās, pats piecērtās un izved zivi līdz krastam, tikmēr par visiem citiem jaunievedumiem vienmēr būs neviennozīmīgs vērtējums.
Mans viedoklis par ,,smirdpastiņu,, lietošanu būtu šāds, galvenais ievērot saprāta robežas un nepārcensties. Kā jau te veči minēja, tā smaka ilgi un neatlaidīgi liek par sevi manīt, tādēļ nevajag aizmirst, ka zivis arī necieš pārmērības. Citādi panāksiet gluži pretējo efektu, nevis ķersiet tās bet atbaidīsiet. Rezultāts būs tāds, kā visu dienu spiningot ar marinētu gurķi :)
6.maijs 2012, 21:03 | links
 
Gold Fish
4.maijs 2012, 15:02 | links
 
kur var nopirkt so smeri varat pateikt kadu interneta adresi vai pilsetu kur atrodas veikals kura pardodas si smere
4.maijs 2012, 13:09 | links
 
Urmass,viss varbūt,nestrīdēšos.Katrā vietā,gadalaikā,ūdens temperatūrā,duļķainumā situācija mainās,vietām var strādāt,vietām nestrādāt.Žēl,ka zivis šeit forumā nevar izteikt savu viedokli;))
1.oktobris 2011, 13:30 | links
 
nu bez iemesla jau nebutu tak razoti tadi atraktanti!tur jau nav ta ka panem kautkadu smeri ielaiz tulbina un gatavs tur ir kkomandas darbs ilgu laiku tiek veiktas izpetes un testi un ta ari rodas sadi atraktanti!ja tas butu fufelis tad jau sanak ka specialie zivju ienarojamie ka SALMO SENSAS NG un ta talak ar ir fufelis!es uzskatu ka viena udenstilpne tas nestrada bet cita strada tapat ka ar iebarojamo to sogad parbaudiju piemajas ezera nebija nekadu jegas no super dargajiem iebarojamiem uz vienkarsu iebarojamo tapat keras bet aizsavam uz lielaku ezeru un tur gan bija coms ar parasto iebarojamo mocija un es ar labo iebarojamo man copju skaits lielaks neka vinam un zivju izmers ar man bija lielaks!!ka vins iebaroja savejo vietu ar manejo iebarojamo tad uzreiz uzlabojas rezultats!
1.oktobris 2011, 13:27 | links
 
Brusis
Ti,daļēji,ņe prav!!!
Zaraza aprakstītais ir taisnība.Stāstu pēc persōnīgās pieredzes.Jo gandrīz esmu pārliecināts,ka viņš raksta par vienu no mūsu kopējām copes reizēm!!!
:))
1.oktobris 2011, 13:10 | links
 
Megastrike (universālo versiju) esmu lietojis un ik pa brīdim mēģinu... rezultāti nav viennozīmīgi, taču pilnīgs fufelis arī tas nav, bet nua rī nekādā gadījumā ne panaceja... Pašlaik man izkristalizējusies tāda teorija, ka šis atraktants labi strādā uz asari aukstā ūdenī (smaka labāk izplatās aukstā!) un bijuši reāli gadījumu, kad pie pārējiem puslīdz vienādiem nosacījumiem man copju skaits ir ievērojami lielāks. Uz gudrāku un ne tik izteiktu bara zivi kā zandarts nekādu dižu priekšrocību neesmu manījis, taču nav arī uzkrāta pietiekama statistika...
1.oktobris 2011, 12:58 | links
 
Manuprāt tas pievilināšanas smāķis varētu strādāt tikai uz ēsmu,kas stāv uz vietas.Savainotu ēsmas zivtiņu pēc noraušanās iemetot bieži uzreiz ir cope,neskatoties uz to,ka ēsma tiek iemesta tikai aptuveni tuvu noraušanās vietai,Līdz ar to manuprāt varētu arī strādāt,kāda gumijzivs vai žibulis,ar asiņu smaku,kas tiek raustīta vienā vietā,piemēram no laivas.Vienkārši neticu,ka līdaka ir spējīga saost ātri vilktu vizuli.P.S.Jebkuru taukainu vielu uzlabojot ar makšķernieku deguniem it kā piemērotu smaržu un attiecīgi kārtīgi izreklamējot[Piemēram,pasaules čempions ķer tik uz šo] var pārdot.Poka jestj barani ih nado strič.
30.septembris 2011, 20:06 | links
 
es pirms kada laika nopirku Sensas pusamo prieks asariem!jo viens pazina bija izmeginajis un teica ka copju skaits tiesam palielinas pats skeptiski uz to skatijos bet nopirku tas sprejs pie 5ls maksaja pirmaja cope meginaju bez ta ja bija paris copes un 2 asuki pieteicas panemu mazogumiju kuru biju iepriekseja vaakara ielicis plastmasas kastite un uzputis tam gumijam to spreju copes viennozimigi bija divas vai pat tris reizes vairak!biju patikami parsteigt!domaju ka sakritiba tad uzliku parastu gumiju tadu pasu tik bes tas smakas svakak copeja!un ta esmu 10 copes ta ekspirementejis pagaidam!un viens un tas pats atkartojas man ir tik pozetivas atsauksmes pa to Sensas spreju asariem!
30.septembris 2011, 20:03 | links
 
ir man tāds zieķis jau gadus 4. Neteiktu ,ka baigi būtu izručijis. Ja nav cope,tad arī Megastriķis nav palīdzējis. saziedies kaut pats - ja zivs neēd,tad neēd.
30.septembris 2011, 20:01 | links
 
gribētu dfzirdēt lietotāju atsauksmes! ja ar taisis iepirkt to mēslu! kāda atšķirība ir tam parastajam un priekš līdakām?
30.septembris 2011, 19:36 | links
 
Bet ja nopietni , tad tai smaržai ir ietekme uz copi . Pašam ir kaut kāds poļu smāķis un es domāju , ka kā smaržo tas māneklis ir nozīme .
30.septembris 2011, 19:23 | links
 
Reiz bērnībā (panaivs biju, arī laikam :DDDD), vienā makšķerbodē nopirku smērējamo līdakām. Ieziedu pāris voblerus ...
... vienīgais ko sajutu, bij BAIGĀ smaka no copeskastes :DDDDDDD
Ja ķer līdaķus un asarus, man šķiet, ka smakai nav nozīmes.
Ja zanderus ķeru (DSoju tos ar siliconiem no paciņām, ar "garšu"), tomēr nedaudz subjektīvi liekas, ka ar svaigi no pakas izvilktu (smaržīgāku / garšīgāku) siliconu, šie biku ilgāk to mutē notur, un ar piecirtienu var nedaudz nokavēt.
P.s. Nestrīdos ;)
30.septembris 2011, 18:47 | links
 
milijonas9 > -reizēm šitie vecie stūra buki ne to vien sastāstīs . Tā kā pirms ''nogriez'' , labi apdomā... :DD !
30.septembris 2011, 18:18 | links
 
Bez negantās smakas, kas tur radīsies, papildus tam - sāls saēdīs visas metāla detaļas, kas māneklim ir. Tā kā - labāk nemēģiniet, vienīgais, ko pievilinās, tās būs mušas :D
30.septembris 2011, 18:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager