Gauja

Kādus gadus 10 atpakaļ copējot asarus ar neatļautu ēsmu uz grunteni, četras līdakas pēc kārtas. Visas aizgāja pie krasta. Kad uzliku pavadiņu- vairs nevienas:)
7.augusts 2019, 21:01 | links
 
Sveiki Vīri, varbūt, kāds var padalīties ar info.. Interesē ar pludu un barošanu paprovēt uz balto zivi, bet pilnīgi nav ne mazākās nojausmas uz kuru pusi skatīties.. Carnikavas, Ādažu rajona esmu pirmo reizi.. Ceru, ka kāds palīdzēs, paldies.
7.augusts 2019, 19:37 | links
 
Kādi vīriem rezultāti ap siguldas galu uz fīderi?
7.augusts 2019, 14:21 | links
 
Jurasvalis [7.aug]: Ir vietas kur viņas ka biezs ...mazā zivs pieķeras neredz copi normāli un bums līdaka visu nokož
Gaujā vēl tādu točku nekad neesmu atradis , kur līdakas , ka biezs ... Bet nu varbūt ...
7.augusts 2019, 14:00 | links
 
Ir vietas kur viņas ka biezs ...mazā zivs pieķeras neredz copi normāli un bums līdaka visu nokož
7.augusts 2019, 09:25 | links
 
Jurasvalis [7.aug]: Par līdakām neesi aizdomajies kad nokož
Kāda iespēja , ka čalim āķi visu laiku nokož līdaka ? Vainu viņš ir līdaku magnēts un vienmēr trāpa āķi mutē . :D
7.augusts 2019, 09:22 | links
 
Par līdakām neesi aizdomajies kad nokož
7.augusts 2019, 00:47 | links
 
AndrisL [6.aug]: [quote=580600]Sveiki viri, netieku gudrs! Fiderejot nau copites vai ari loti nieciga, bet pie parmetiena pavadinai gala aka nau. Meginaju gan pirktas, gan pats seju, vienos vartos. Katra copes rieze pa 5 un vairak aku. Pavadina 0.18.

nu iespējamie iemesli-
1) pavadiņu aukla gadījumā nav no vectēva mantota? :):)
2) ja nav 1), tad tāpat met to ripuli ārā- iespējams brāķis
3) ja arī pirktās trūkst, tad nopērc citā veiklā no citas partijas- iespējams brāķis
4) gadījumā upes gultnē nav akmeņi? Pārbaudi- iespējams, rīvē pušu straumē
5) ja nav 4) pārbaudi, vai nav upes gliemeņu kolonija apakšā- iespējams, rīvējas gar vākiem
6) ja nav pirmo piecu versiju, tad iespējams, tur dzīvo ļoti kulturālas zivis, kuras ēd nevis tāpat no gultnes, bet servē tavu āķi ar ēsmu uz šķīvja un ar nazi un dakšiņu ēd tāpat, kā tu ēd šašliku no iesma:):) un, centīgi graizot, pārgriež auklu:):)
Paldies, ar auklam vis kartiba, parbaudisu citigak visu parejo, ceru ka neuzrausos uz 6. punktu:)
6.augusts 2019, 22:35 | links
 
[quote=580600]Sveiki viri, netieku gudrs! Fiderejot nau copites vai ari loti nieciga, bet pie parmetiena pavadinai gala aka nau. Meginaju gan pirktas, gan pats seju, vienos vartos. Katra copes rieze pa 5 un vairak aku. Pavadina 0.18.

nu iespējamie iemesli-
1) pavadiņu aukla gadījumā nav no vectēva mantota? :):)
2) ja nav 1), tad tāpat met to ripuli ārā- iespējams brāķis
3) ja arī pirktās trūkst, tad nopērc citā veiklā no citas partijas- iespējams brāķis
4) gadījumā upes gultnē nav akmeņi? Pārbaudi- iespējams, rīvē pušu straumē
5) ja nav 4) pārbaudi, vai nav upes gliemeņu kolonija apakšā- iespējams, rīvējas gar vākiem
6) ja nav pirmo piecu versiju, tad iespējams, tur dzīvo ļoti kulturālas zivis, kuras ēd nevis tāpat no gultnes, bet servē tavu āķi ar ēsmu uz šķīvja un ar nazi un dakšiņu ēd tāpat, kā tu ēd šašliku no iesma:):) un, centīgi graizot, pārgriež auklu:):)
6.augusts 2019, 22:03 | links
 
urmaas [6.aug]: Merebles [14:16]: Sveiki viri, netieku gudrs! Fiderejot nau copites vai ari loti nieciga, bet pie parmetiena pavadinai gala aka nau. Meginaju gan pirktas, gan pats seju, vienos vartos. Katra copes rieze pa 5 un vairak aku. Pavadina 0.18.Pirms metiena, paskaties, vai virs galvas nav zari un vai aizmugurē ir nopļauta zāle.
Tur upe ir tada ka laipa, udens gan prieksa gan aiz muguras. Sezu praktisi upe nevis krasta
6.augusts 2019, 19:57 | links
 
Arviids22 [6.aug]: barteris [9m]: Arviids22 [23m]: Ir kāda jēdzīga vieta, kur pametāt spiningu Gaujā no krasta, Ādažu, Carnikavas apkaimē.?
Vai arī, varbūt, ir zināms kur iznomāt laivu, copei Gaujā?Ādažos, ja brauc pa Tallinas šoseju no Rīgas, nogriezies pie tās mazās degvielas uzpildes stacijas (Kool vai kaut kā tā saucās) un mauc tik taisni. Ļoti ērti var piebraukt, ir vieta auto. Tiesa, "zacepu" padaudz pie krasta, bet mētāt var brīvi.Paldies
Tur vietām krasti stāvi, smilšaini, bet ar atbilstošiem apaviem būs OK. Man gan tik pāris asaru pie krasta tur ir tikuši. Ikdienā tur bieži braucu garām, pa reizei piestāju. Ir pāris gados kungi, kas arī tue bieži tiek manīti spiningojam.
Padalies pēc tam ar pieredzi!
6.augusts 2019, 17:35 | links
 
barteris [6.aug]: Arviids22 [23m]: Ir kāda jēdzīga vieta, kur pametāt spiningu Gaujā no krasta, Ādažu, Carnikavas apkaimē.?
Vai arī, varbūt, ir zināms kur iznomāt laivu, copei Gaujā?Ādažos, ja brauc pa Tallinas šoseju no Rīgas, nogriezies pie tās mazās degvielas uzpildes stacijas (Kool vai kaut kā tā saucās) un mauc tik taisni. Ļoti ērti var piebraukt, ir vieta auto. Tiesa, "zacepu" padaudz pie krasta, bet mētāt var brīvi.
Paldies
6.augusts 2019, 17:32 | links
 
Arviids22 [6.aug]: Ir kāda jēdzīga vieta, kur pametāt spiningu Gaujā no krasta, Ādažu, Carnikavas apkaimē.?
Vai arī, varbūt, ir zināms kur iznomāt laivu, copei Gaujā?
Ādažos, ja brauc pa Tallinas šoseju no Rīgas, nogriezies pie tās mazās degvielas uzpildes stacijas (Kool vai kaut kā tā saucās) un mauc tik taisni. Ļoti ērti var piebraukt, ir vieta auto. Tiesa, "zacepu" padaudz pie krasta, bet mētāt var brīvi.
6.augusts 2019, 17:24 | links
 
Ir kāda jēdzīga vieta, kur pametāt spiningu Gaujā no krasta, Ādažu, Carnikavas apkaimē.?
Vai arī, varbūt, ir zināms kur iznomāt laivu, copei Gaujā?
6.augusts 2019, 17:09 | links
 
Merebles [6.aug]: Sveiki viri, netieku gudrs! Fiderejot nau copites vai ari loti nieciga, bet pie parmetiena pavadinai gala aka nau. Meginaju gan pirktas, gan pats seju, vienos vartos. Katra copes rieze pa 5 un vairak aku. Pavadina 0.18.
Pirms metiena, paskaties, vai virs galvas nav zari un vai aizmugurē ir nopļauta zāle.
6.augusts 2019, 15:11 | links
 
Sveiki viri, netieku gudrs! Fiderejot nau copites vai ari loti nieciga, bet pie parmetiena pavadinai gala aka nau. Meginaju gan pirktas, gan pats seju, vienos vartos. Katra copes rieze pa 5 un vairak aku. Pavadina 0.18.
6.augusts 2019, 14:16 | links
 
Šodien nolaivoju Ādažu tillts -> Tallinas šosejas tilsts. Plezīra brauciena režīmā, kurš izvērtās par baigo karotēšanu pret vēju. Lomā 1 sapals, 1 mēra līdaka un breksis ap kg uz mikrodžīgas. Sapals un līdaka uz mepu nr 3.
3.augusts 2019, 17:46 | links
 
alvilsl [30.jūl]: Labdien, vai kāds zinātājs varētu lūdzu padalīties ar informāciju par to, kāds dziļums ir Gaujā, Carnikavā, tilta rajonā? Būšu pateicīgs par jebkuru informāciju.
Ar cieņu, Alvils.
Tilta abās pusēs ir bedres līdz 4 metri un pie kroga stāvvietas arī liela bedres dziļums.
30.jūlijs 2019, 21:46 | links
 

Labdien, vai kāds zinātājs varētu lūdzu padalīties ar informāciju par to, kāds dziļums ir Gaujā, Carnikavā, tilta rajonā? Būšu pateicīgs par jebkuru informāciju.
Ar cieņu, Alvils.
30.jūlijs 2019, 18:22 | links
 
Vakar rīta pusē pie Strenču estrādes uz DS ar 8gr jiga galvu un balto 7cm silikona zivtiņu trīs plaukstas lieluma asari, vakarā uz tā paša setupa līdakas ņēma, viena ap kg līdaka arī uzkodās. Ja jautājums par gauju, tad šobrīd līmenis zems un pie krācēm nav ko darīt, jāmeklē bedres un jāiet uz DS
28.jūlijs 2019, 10:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager