Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
kutis-pazīstama nodarbe , motokross, līdz 91.gadam niekojos arī.
10.septembris 2015, 16:07 | links
 
Paga, paga !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Te nju tie man skiet celi biski atskiras !!!!!!!!!!!
Ta par ko mes runajam ?????
Par nirsanu
Par nirsanu ar medibu elementiem !!!
Vai vis kopa............. ka modernie tie kokteilji............. samet visu blenderi un tik jauc kopa..........
Atklati sakot nekad nesmu isaja bet tik raibaja muza redzejis sezam akvalangistu skumji sezot uz laipinas ar makskeri rokaas !!!!!!! ( pat bildes nje ) :-))))))))))
10.septembris 2015, 14:32 | links
 
kutis- nu man te daži pensionāri medī kam ap 70 gadu un bez problēmām uz 8m nirst, nekad nav par vēlu sākt to nodarbi un veselībai ieteicams. Arī gribētu akvalangu tā pat papeldēt, bet maciņš vēl neatļauj iepirkt.

Malikis2011, 10.septembris 2015, 13:17


Motokrosā sačakarēju muguru tāpēc par peldēšanu bija jāaizmirst ;)
10.septembris 2015, 14:14 | links
 
Malikis2011 !!!!!!!!!!!!!!!
Ko nju es vel te piekritisu vai njeee..........Nje es tas zusus alas smiltis esmu redzejis, nje galvu ar tam jusu brillem lielajam iznjemot bernibu zem udens baazis.........
Vienkarsi saku to ko zinu no cilvekiem kam es ticu un uzticos..........
Cik noprotu no viena sejienies teikta....... ka zutis nenaksnjo smiltis ( vai vismaz dienas laika nenogulj tajas diendusu ), bet ka lakstigala........... dienas vidu pavada debesis, vai ligzdas kokku galos..........
Betko ta man prastam dabas bernam zināt un strideties !!!!!!!!!!! tie copes istebie zinataji no ofisa raidot kopa ar mammu googli taks visu labak zina par zuusu parraduemiem diendusu gulot.......
p.s. Pomalkivaju v trubku.
10.septembris 2015, 13:28 | links
 
kutis- nu man te daži pensionāri medī kam ap 70 gadu un bez problēmām uz 8m nirst, nekad nav par vēlu sākt to nodarbi un veselībai ieteicams. Arī gribētu akvalangu tā pat papeldēt, bet maciņš vēl neatļauj iepirkt.
10.septembris 2015, 13:17 | links
 
:)))
10.septembris 2015, 12:33 | links
 
No malas izskatās ne līdaku sammits (to maliķis rakstīja), bet kaķu...
10.septembris 2015, 12:22 | links
 
Maliķi 100%
Jaunībā arī ar zemūdens medībām nodarbojos un naktī ar lukturi nav problēma tikt pie jebkuras zivs .
Tā sanāk pārāk negodīga cīņa un tāpēc kad kļuvu par Delfins kluba biedru un radās iespēja tikt pie akvalanga nomainīju harpūnu uz zemūdens boksu un šāvu ar objektīvu.Zem ūdens ir neiedomājami skaisti skati klusums un miers.
Tagad jau daiveru kustība ir pavisam citā līmenī-mazliet pat skauž ka agrāk nebija tāda līmeņa aprīkojuma.:))
10.septembris 2015, 12:15 | links
 
Kas var būt labāks par zemūdens medībām, klusums un miers, domas tikai par peldēšanu, liels akvārijs apkārt ar zivīm vari paskatīties kā dabiskā vidē zivis uzvedas, šodien pat redzēju trīs līdakas samitu bija uztaisījušas, kaut ko pārsprieda trīsstūri nostājušās, plaudēni barību meklēja pa apakšu, līnis lēnām nekur nesteidzoties pa zālēm peldējās, smuks asaris zālēs malā maili gaidīja, mazie asarēni pa apakšas zālēm salīduši deguni tik ārā.
9.septembris 2015, 23:43 | links
 
EDIITIS es berniba ari ar trubiņu un pleznam bleņojos -pat paštaisita harpuna bija . bet laiki mainas un likumi-tikumi ari ;(
9.septembris 2015, 23:25 | links
 
Sveiciens visiem ,
MALIKI 2011 izradas tadi agregati ari kurzeme saglabajušies - un pat darba kartiba :(
9.septembris 2015, 23:20 | links
 
plesigais- tas gadījumā nebija Daugavā pie robežas, tur vēl izmanto padomju akvalangus kontrabandas cigarešu pludināšanā, vairāk nav nācies citur tos agregātus redzēt.
8.septembris 2015, 22:54 | links
 
Plēsīgais, tie nav zemūdens mednieki, bet maliķi- par tādiem zvani uzreiz Pašvaldības policijai, VVD ...da kaut valsts policijai-arī tie paņems "pie dziesmas"
Tici man, tādus neaizstāvēs mednieki- drīzāk pat paši ziņos par tādiem "imidža" bojātājiem!
Tev jau ar radies iespaids- ka tās ir normālas zemūdens medības! :(
8.septembris 2015, 22:49 | links
 
Maliķi, necepies un netērē laiku šādu "gudriķu" izglītošanai- viņš ne tikai nezina elementāras lietas, ka zuši smiltīs alas netaisa ("gudriķim" tikai viena ala- "cepumā" zināma :( ) un ka Horens(kuru zinu labāk par rakstītāju) ir tīrs daiveris/instruktors+fotogrāfs un Latvijā nav jau daudzus gadus), bet pat pāris vārdus bez kļūdām nevar salikt kopā, nemaz nerunājot par izteikšanās stilu!
Vienīgais, man personīgi, žēl ka šādu "gudrīšu" tekstus daudzi uztver nopietni! :(

Hotentot- to krējumu nosmelt nemaz nav iespējams- ar copeni(dažādās variācijās) noķert var vairāk un lielākas! Protams ir izņēmumu gadījumi, kad trāpies pareizajā laikā un vietā- nu tāpat kā ar makšķeri! Par paņēmiena izvēli- katram savs-citam māte, citam meita :) toties liekais svars kā pazūd :D:D:D
8.septembris 2015, 22:43 | links
 
Sveicinati.
paldies tiem , kas atbildeja .
Netaisos no normala copmaņa (ar pašcieņu un godu ) parmesties uz zemudens medibam , vienkarši palika interesanti , kas , kur un ka . iemesls ļoti vienkarš . tuvakaja udenskratuve tika noverotas zemudens medibas nakts laika , pielietojot padomju laika divu balonu akvalangus .
P,S rodas jautajums - vai tiešam mes esm tada bada un vai musu berniem un mazberniem ari kas paliks .
8.septembris 2015, 22:39 | links
 
Es atceros tādu kā diskusiju te vai kaut kur citur par zemūdens medniekiem. Man ļoti patika viena cilvēka (šķiet, pat zemūdens mednieku ne lielākā drauga) komentārs: "Veči, ja tas cilvēks bez balona ienirst 8 m dziļumā, kur vēl nez kāda redzamība, atrod to zuti, nošauj un iznirst, vai viņš tiešām to zuti nav pelnījis?"

It kā jau es esmu makšķernieks, kam vajadzētu nīst visus konkurentus, ka nosmeļ krējumu, bet, atšķirībā no elektriķiem vai murda licējiem upes vidū, zemūdens medniekam (ja nedarbojas ar skābekļa balonu) vai žebērkļa "operatoram" par spēju darīt savu darbu vien jau grūti ko pārmest. Jaunībā pats ar žebērkli esmu niekojies. Neko prātīgu tā arī nedabūju, bet, atšķirībā no daudziem vaimanātājiem, man ir skaidrs, kā tā lieta notiek un varu droši apgalvot - nav tas ne tuvu tā, kā apraksta - nostājos dajebkur, piedūru maisu lašu un stenēdams mājā gāju.
8.septembris 2015, 22:19 | links
 
Smols- Nu piekrītu, Tad neraksti par jomu ko nepārzini.
8.septembris 2015, 18:52 | links
 
Malikis !!!!!!
Jusu teksti ir bezjedzigi manuprat.......es nevelos, ari laika nav tam diskutet cik maksa dargie makskeresanas katini........... cik vis parejais..............
A ko pleznas ????? piesien delisus pie kajam un peldi uz nebeedu ka sendienas :-)))))))))))))))
8.septembris 2015, 18:40 | links
 
Smols- par to dārdzību salīdzinot ar makšķernieku arī pārspīlēta, kostīms -120eur, pleznas- 50 eur, ierocis-80 eur, pārējie sīkumi vēl kāds 100eur, svinus pats var atliet, "buju" pats sataisi no drošības spilvena un parastas kameras un peldi.
8.septembris 2015, 17:49 | links
 
Ar akvalangu nav atļauts medīt, zemūdens mednieki ir tie kas ar trubiņu peld, jābūt košas krāsas "buja", cik plaušas velk un cik pietiek drosmes tik arī nirsti un tālu peldi. Kļūdās tikai vienreiz.
8.septembris 2015, 17:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu

Akcijas