Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Docents [5.mar]: raivucisk [5.mar]: Sveiki. Iznāca saruna. Tātad īpašnieks var darīt ko grib "dīķī"(nez kā lai savādāk nosauc), kas ir savienots ar upi un atrodas uz viņu zemes?Ja savienots ar upi / caurtece/ tad zeme pieder, bet ūdens ir valsts/ tātad jāievēro MN. Ja ir dīķis/karjers uz privātas zemes tad kaut ar dinamītu īpašnieks var darboties, bet tu nē. Un tauvas jola ir domāta izmantošanai ne kā vieta kur tu stāvēsi un makšķerēsi privātā zemes gabalā. To jāprasa atļauja zemes īpašniekam.
Vai tad runa ir par privato diki savienotu ar caurteku ar Lielupi, pie cepla, mezotnes pagasta, bauska? Tur gan izskatas ka tauvas joslas likumam butu jadarbojas, bet reali ta gan nav.
6.maijs 2018, 21:15 | links
 
Bļāviens!Feisbukā jau kuro reizi nāk tiešraides no viena idiota,cūkmeņa,būtu labi ja kāds atpazītu vietukur šamais tusē,un ierādītu tam īsto vietu.
https://www.facebook.com/kaspars.kemleris.7/videos/542771939452380/UzpfSTM2ODYwNjg0OTk0MzQ4MjoxMjIzOTg5OTg0NDA1MTYw/?q=Vilnis%20Vilnitis
6.maijs 2018, 21:03 | links
 
Ja tevi un tavu ģimeni aplaupīs, bet to izdarīs cilvēks, kurš to darīja ģimenes labā, tad tu ar neturesi ļaunu prātu, ja? :)
29.aprīlis 2018, 19:22 | links
 
Lasītāja jautā: kāpēc sodi makšķerniekiem un zvejniekiem ir tik bargi, pat ja ķer zivis ģimenes vajadzībām?

http://praktiski.la.lv/lasitaja-jauta-kapec-sodi-makskerniekiem-un-zvejniekiem-ir-tik-bargi-pat-ja-ker-zivis-gimenes-vajadzibam/?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=top
29.aprīlis 2018, 18:58 | links
 
raivucisk [5.mar]: Sveiki. Iznāca saruna. Tātad īpašnieks var darīt ko grib "dīķī"(nez kā lai savādāk nosauc), kas ir savienots ar upi un atrodas uz viņu zemes?
Ja savienots ar upi / caurtece/ tad zeme pieder, bet ūdens ir valsts/ tātad jāievēro MN. Ja ir dīķis/karjers uz privātas zemes tad kaut ar dinamītu īpašnieks var darboties, bet tu nē. Un tauvas jola ir domāta izmantošanai ne kā vieta kur tu stāvēsi un makšķerēsi privātā zemes gabalā. To jāprasa atļauja zemes īpašniekam.
5.marts 2018, 23:47 | links
 
raivucisk [5.mar]: Sveiki. Iznāca saruna. Tātad īpašnieks var darīt ko grib "dīķī"(nez kā lai savādāk nosauc), kas ir savienots ar upi un atrodas uz viņu zemes?
Protams kad var ja tas i privats .lizd taujaas joslai upe dar ko grib
5.marts 2018, 22:25 | links
 
Sveiki. Iznāca saruna. Tātad īpašnieks var darīt ko grib "dīķī"(nez kā lai savādāk nosauc), kas ir savienots ar upi un atrodas uz viņu zemes?
5.marts 2018, 22:21 | links
 
wilnis28 [5.mar]: vai pie mums ēsmai pašlaik var izmantot zivs fileju ķerot zandartu?
Protams kad var
5.marts 2018, 21:31 | links
 
vai pie mums ēsmai pašlaik var izmantot zivs fileju ķerot zandartu?
5.marts 2018, 21:28 | links
 
Kas interesants Lietuviešu noteikumos?
7 punkts mainīts 2018 gadā.

4.2. viena zveja - amatieru zveja vai ierobežota zveja no personas ierašanās līdz zvejai līdz zvejas beigām;
7. Рыба, содержащаяся в сетке или другими способами, ограничивающая их свободное перемещение в водном объекте, учитывается в улове. Для всех уловов, совершенных с нарушением правил рыболовства, независимо от их жизнеспособности, учитывается ущерб рыбным запасам.
Zivis, uzskatāma kā režģi vai citādi ierobežota tās pārvietošanās brīvību ūdenstilpē, tiek iekļauta nozvejā. Attiecībā uz visiem loms nozvejotas, pārkāpjot amatieru zvejas tiesību aktiem zivis, neatkarīgi no viņu vitalitāti, aprēķina nodarīto kaitējumu zivju krājumiem.
10. Aizliegtās darbības:
10.6 atroties ūdenstilpnēs vai tuvāk par 25 m no tām ar amatieru zvejas rīkiem, ja šajā laikā ir aizliegta vai aizliegta zveja šajos ūdeņos vai ja nav zvejas amatieru atļaujas, kas dod tiesības zvejot šajā ūdenstilpē vai brīvas zvejas tiesības, kā arī pakļauti zemūdens zvejai pistoles ūdenstilpēs vai tuvāk par 25 m no tām, ja zemūdens zveja šajos ūdeņos nav atļauta;
11. Aizliegts zvejot:
11.21. No 1. janvāra līdz 20. aprīlim, izmantojot dzīvās zivis kā ēsmu (šis aizliegums neattiecas uz zveju Kuršu līcī, kā arī zivju gabalu izmantošanu);
5.marts 2018, 21:14 | links
 
Policistam pec jauna likuma nav vairak jastadas prieksha..tik ja uzprasa vinjam
5.marts 2018, 08:13 | links
 
MN 24.2. kanālos un caurtecēs, kas savstarpēji savieno ezerus vai savieno upes un ezerus ar upēm, vai savieno ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci.
Plus attiecībā uz to posmu ir Rīgas Domes noteiktais aizliegums tur atrasties uz ledus, un ja vēl reibumā, tad vispār zb.
Lūgums Zarazai, uzraksti kā beidzās?
Esmu Juglas patriots, riebjās boļševiku bezpredeļs, atļaujiet zivij ienākt Juglas ezerā un iznārstot!

doggijs, 4.marts 2018, 17:14


Kā beidzās uzrakstīšu...
Šmigošana un cūkošanās uz ledus, kā arī lomu tirgošana u.c. lietas ir cits stāsts, ar to lai cīnās tie paši RPP u.c., darbs viņiem tāds.

A vot ko un ar ko tas kanāls savieno man īsti nav skaidrs, tāpat arī nav skaidrs uz kāda pamata attālumi mērīti, vai RPP rīcībā ir atbilstoši verificētas mērierīces, kāda vella pēc man nekopetenti skalo smadzenes par copi pie tilta. Tāpat interesē kas tas par idiotismu bļaut pa matjugaļņiku no krasta, nevis liekumā noteiktā kārtībā stādīties priekšā, uzrādot apliecību, nosaucot savu vārdu uzvārdu, dienesta pakāpi, pārstāvēto struktūru, norādot uz konkrētu normatīvo aktu pārkāpumu, ja tāds bijis.
4.marts 2018, 20:38 | links
 
Nav taisnība apgalvojumam ka "ja nenoķers migrējošo zivi kanālā, tad noķers to ezerā". Jo pirmsnārsta migrācijas laikā tādās caurtecēs zivis ir sakoncentrētas neskaitāmas reizes blīvāk kā jūrā vai ezerā, no kurienes tās ienāk. Un otrkārt pirms slūžām un noslogotiem tiltiem tās uz kādu brīdi apstājas, jo tās atbaida troksnis, vibrācija. Tieši tāpēc cemmerētāji arī sēž kanālos zivju migrācijas laikā, citās vietās, ezera plašumos aizcemmerēt ir daudz mazak izredžu. Ok zaraza un marģerits atrunāsies ka mēs tak esam godīgie bļitkotāji. Bet kā izkontrolēt ja spāres un citi "legālie" cemmeri visādi čorti ir tik populāri, ievazāti no mūsu pufaikām ? Nebūtu tik daudz ierāveju, tad jau arī nedzenātu.
4.marts 2018, 19:59 | links
 
Nu Tev 100% taisnība! Bet, ja nenoķers visus lielos un nenotirgos pie juglas Maxima, tad ieies viņš Juglas ezerā, un tad iznērstos, un 2-4 gadi un atkal mūs Juglas asaris priecēs!
P.S. Pamāci mani kā bildes ielikt!
Man tādi smuki lomi ar ruduļiem, bet tikai līdz 30. aprīlim. Juglā 1 maijā sākas bradāšanas svētki pakaļ līdakām - visi raudu, ruduļu un citu zivju ikri tiek izbradāti.
Nesēro, tas viss likumīgi!
4.marts 2018, 18:56 | links
 
doggijs [4.mar]: Vai Adzika ar to gribēja teikt, ka ir slikti, ka zivis ienāk Juglas ezerā un iznārsto?
Nenokers tur nokers ezera kada starpiba
4.marts 2018, 18:41 | links
 
Vai Adzika ar to gribēja teikt, ka ir slikti, ka zivis ienāk Juglas ezerā un iznārsto?
4.marts 2018, 18:05 | links
 
Oi patroti un boļševiki jau..nu galig galvu saspiedis
4.marts 2018, 17:30 | links
 
Parasti agrāk par upi uzskatīja ūdens plūsmu ar noteiktu izteku kas tecēja vienā virzienā līdz ietekai vai nu ezerā vai jūrā vai citā upē bet Juglai nav ne sākuma ne beigu jo savieno trīs ezerus savstarpēji, tāpēc drīzāk uzskatāma par caurteku.

kutis, 4.marts 2018, 16:43

Pilnībā piekrītu Kutim, jo šeit ir caurtekas uzskaitītas un tātad nedrīkst ķert: MN 24.2. kanālos un caurtecēs, kas savstarpēji savieno ezerus vai savieno upes un ezerus ar upēm, vai savieno ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci.
Plus attiecībā uz to posmu ir Rīgas Domes noteiktais aizliegums tur atrasties uz ledus, un ja vēl reibumā, tad vispār zb.
Lūgums Zarazai, uzraksti kā beidzās?
Esmu Juglas patriots, riebjās boļševiku bezpredeļs, atļaujiet zivij ienākt Juglas ezerā un iznārstot!
4.marts 2018, 17:14 | links
 
Ja nesedi 50 metri no ,zem tilta ta vinji nevareja piepisties..raksti iesniegumu un pieprasi kompensaciju
4.marts 2018, 16:48 | links
 
Parasti agrāk par upi uzskatīja ūdens plūsmu ar noteiktu izteku kas tecēja vienā virzienā līdz ietekai vai nu ezerā vai jūrā vai citā upē bet Juglai nav ne sākuma ne beigu jo savieno trīs ezerus savstarpēji, tāpēc drīzāk uzskatāma par caurteku.
4.marts 2018, 16:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers