Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
līcis ar viens kanāls kas iekšējos kanālus savieno ar Jūru ...

Zvaigzne, 9.augusts 2013, 16:10


Līcis Zvaigzne līdz kanāla izpratnei nevelk, pa lielu tā peļķe, bet pēc tā, ka Tavā izpratnē viss, kas savieno kaut ko ir kanāls un ņemot vērā saimnieka nostādījumus, ka tādās vietās makšķerēt aizliegts, nedrīkstēs vairums upju Latvijā tagad makšķerēt.
9.augusts 2013, 18:59 | links
 
Akmens_Viesi - nu atstāj Zvaigzni mierā. Plīz. Viņam tas pats - Zvaigzne - atstāj Akmens_Viesi mierā. Vispār tēma ir Makšķerēšanas noteikumi, nevis savstarpējas intīmas attiecības, kuras nez kāpēc tiek publiskotas. Ja ir kas sakāms par tēmu, tad lūdzu. Pārējo var ielikt jaunā tēmā - paši izdomājiet nosaukumu... es tev, tu man, tu man, es tev... utt...
9.augusts 2013, 18:35 | links
 
O, Zvaigzne te raksta: "ok neiepatikās ka MRK uztaisīja iniciatīvu Mana balss un sāki rakstīt ka MRK jāizslēdz no MOSP rindām....",

Nav tiesa, un šos melus zvaigzne izplata arī mrk lapā, taisnojoties.
Starp šīm lietām ir starpā gandrīz pusgads.

Bet - bija reiz tāda mosp valdes sēde, kurā es pavaicāju par konkrētiem zvaigznes citātiem - kāpēc mosp valdes loceklis atļaujas publiski rakstīt tādas lietas. Un tad reālais zvaigzne noliedza, ka esot CL zvaigzne. Vai vismaz apgalvoja, ka CL zvaigzne esot "literārs tēls".

Vēl pēc mēnešiem 2 Zvaigzni izbalsoja no mosp valdes. Starp citu, VMK nobalsoja "par" zvaigznes atstāšanu, tipa, "viedokļu dažādības" vārdā. Tagad nožēloju protams, bet tāds tas balsojums bija.

Jaukt savas uzvedības sekas kopā ar "manabalss" aptauju nav smuki.
Ja pietiek nekaunības šo tēmu cilāt, tad manuprāt - iniciatīvu, kas dokumentāli pierāda, ka brīva pieeja ūdeņiem Latvijā interesē apmēram 0,7% no makšķerēšanas karšu pircējiem... ko tādu sen vajadzēja godīgi slēgt kā neveiksmi vai modificēt.

Paldies par pārpublicēto 2..08. vēstuli, ko sūtījāt - ZM ZD - vismaz ir priekšstats, ko MRK dara. Jautājumu, cik cilvēku LV spēj uztvert šīs vēstules tekstu un jēgu, laikam nav vērts apspriest. Tur pēkšņi pietrūkst vēlēšanas kaut ko paskaidrot "vienkāršajam makšķerniekam".



Pārējiem - nonāksim, kungi, arī līdz tabulai un salīdzinājumiem. Gandrīz mēnesis līdz tam vēl, pārkarst līdz tam nav jēgas.
9.augusts 2013, 18:22 | links
 
V.S.O.P.
Es visu nelasīju, kas pēdējās dienās sarakstīts.
Baigi daudz. Slinkums iedziļināties un atšķirt, kur savstarpējās vēderdejas, kur pats notikums.
Bet, tava atbilde - "var, nāciet ciemos." Izraisīja interesi. Vai tikai ciemos nākot, var noskaidrot MOSP pozīciju, vai varbūt, un ceru, ka tā - tā tiks tepat iekš cl.lv publicēta?
Nu cik tur darba - iemet šeit rakstu, vai kopiju no Jūsu mājas lapas. I miers, visi izlasa un dod savu vērtējumu - vai MOSP pārstāv visu makšķernieku intereses, vai nē.
Ne visi līdīs MOSP oficiālajā mājas lapā meklēt, kas un kā.
Noformulē 2 teikumos MOSP skatu uz dzīvi nākošiem 5-20 gadiem. I vsjo.
Nu tad, lai pikšķernieki izsakās. + vēl pievieno krievu val. lapas. Lai izsakās visi.
Eļementarno! :)
9.augusts 2013, 18:12 | links
 
Vai par nēģiem arī ir gaidāmas izmaiņas?
Tas tač ir absurds, kad rūpnieciski var kāst tonnām, bet pie mājas upītē nevar pat ne vienu!
9.augusts 2013, 17:25 | links
 
Brakanjērus nevajag, bet copmaņiem - laipni lūdzam. Par taimiem diskusija jau notiek un tiek prātuļots.

V.S.O.P., 9.augusts 2013, 16:59

Bet 99% lašveidīgo copmaņu diemžēl ir spiesti būt brakanjēri. Tā ka nav citu variantu kā dibināt brakanjēru klubiņu :D

Par taimiem diskusija jau notiek un tiek prātuļots.
Varētu, lūdzu, no šīs vietas tā sīkāk pastāstīt kādas tad ir tās domas par nākotnes taimju copi?

micuks, 9.augusts 2013, 17:08


Var, nāciet ciemos.
9.augusts 2013, 17:16 | links
 
Brakanjērus nevajag, bet copmaņiem - laipni lūdzam. Par taimiem diskusija jau notiek un tiek prātuļots.

V.S.O.P., 9.augusts 2013, 16:59


Bet 99% lašveidīgo copmaņu diemžēl ir spiesti būt brakanjēri. Tā ka nav citu variantu kā dibināt brakanjēru klubiņu :D

Par taimiem diskusija jau notiek un tiek prātuļots.
Varētu, lūdzu, no šīs vietas tā sīkāk pastāstīt kādas tad ir tās domas par nākotnes taimju copi?
9.augusts 2013, 17:08 | links
 
Hmm būs jāpamēģina apvienot lašu brakanjerus vienā biedrībā un tad jāstājas MOSPā iekšā, un jābīda savas intereses :)

micuks, 9.augusts 2013, 15:59


Brakanjērus nevajag, bet copmaņiem - laipni lūdzam. Par taimiem diskusija jau notiek un tiek prātuļots.
9.augusts 2013, 16:59 | links
 
Var būt ... Salaca savieno Burtnieku ar Līci, Daugava Aivieksti ar Līci utt. visa Latvija vienos kanālos. Es ar mieru, kaut rīt nosakām ka LV ir tikai kanāli.

Zvaigzne, 9.augusts 2013, 15:51

Zvaigzne beidzot pār Tevi ir nākusi apgaismība visa Latvija ir vienos kanālos, tāpat kā Buļļupe ir kanāls, tā arī citas upes ir kanāli un caurteces.

imations, 9.augusts 2013, 16:09


līcis ar viens kanāls kas iekšējos kanālus savieno ar Jūru ...
9.augusts 2013, 16:10 | links
 
Hmm būs jāpamēģina apvienot lašu brakanjerus vienā biedrībā un tad jāstājas MOSPā iekšā, un jābīda savas intereses :)

micuks, 9.augusts 2013, 15:59


Apvieno gan tos partizānus. Jaunajā padomē būs makšķernieku interešu grupa, ko veidos mašķernieku organizācijas. Interešu grupa atsevišķus jautājumus izskatīs savā starpā, kā arī izvirzīs divus kandidātus darbam padomē - pārstāvēt makšķerniekus. Jo vairāk interešu grupā būs makšķerieku biedrības, jo mazāka iespēja izbīdīt makšķerniekiem nepieņemamas lietas un lielāka iespēja panākt makšķerniekiem vajadzīgas lietas.
9.augusts 2013, 16:09 | links
 
Var būt ... Salaca savieno Burtnieku ar Līci, Daugava Aivieksti ar Līci utt. visa Latvija vienos kanālos. Es ar mieru, kaut rīt nosakām ka LV ir tikai kanāli.

Zvaigzne, 9.augusts 2013, 15:51


Zvaigzne beidzot pār Tevi ir nākusi apgaismība visa Latvija ir vienos kanālos, tāpat kā Buļļupe ir kanāls, tā arī citas upes ir kanāli un caurteces.
9.augusts 2013, 16:09 | links
 
Hmm būs jāpamēģina apvienot lašu brakanjerus vienā biedrībā un tad jāstājas MOSPā iekšā, un jābīda savas intereses :)
9.augusts 2013, 15:59 | links
 
Zvaigzne- ko tu gribi no vienkārša puikas ar traktorista izglītību, rakstu tā kā domāju un redzu.

Ja jau Buļļupe tiek uzskatīta par kanālu, kādēļ Lielupe nevar būt kanāls, kas savieno Mūsu un Mēmeli ar Rīgas jūras līci ?

Cienu par atbildi īsi un konkrēti.....

imations, 9.augusts 2013, 15:30


Var būt ... Salaca savieno Burtnieku ar Līci, Daugava Aivieksti ar Līci utt. visa Latvija vienos kanālos. Es ar mieru, kaut rīt nosakām ka LV ir tikai kanāli.
9.augusts 2013, 15:51 | links
 
micuk

MOSP statūti ir publiski pieejami un kontakttālrunis ir publiski pieejama informācija. Ja tev ir vēlēšanās piedalīties - uz priekšu!
9.augusts 2013, 15:33 | links
 
Zvaigzne- ko tu gribi no vienkārša puikas ar traktorista izglītību, rakstu tā kā domāju un redzu.

Ja jau Buļļupe tiek uzskatīta par kanālu, kādēļ Lielupe nevar būt kanāls, kas savieno Mūsu un Mēmeli ar Rīgas jūras līci ?

Cienu par atbildi īsi un konkrēti.....
9.augusts 2013, 15:30 | links
 
VSOP man ir jautājums? Vai MOSPā var iestāties jebkura copmaņu biedrība?
9.augusts 2013, 15:22 | links
 
Zvaigzne – no kura laika režisora izgājienus var pamatot ar zinātniskiem pamatojumiem. Klauniem nav zinātnisku pamatojumu ir tikai vāji iestudētas teātra izrādes. Man ir savs viedoklis par Buļļupi un Bauskas BMMB, Tev tika paprasīts TAVS. Bet Zvaigzne, kā vienmēr sataisīja lielas acis un kaut ko pietaisīja.......
Par tiem, kas atrodas zivju fondā pie šprices var iegūt brīvi informāciju publiskajā telpā, kā arī to kā viņi taisa tur savas rebes un dala naudu, nav nekā tur slepena, nedomāju, ka ir vajadzība pārrakstīt oficiālu protokolus.

Tad, kāds ir Tavs viedoklis:
Kāpēc ir aizliegums makšķerēt visu gadu Buļļupē?
Kur un kāpēc ir pazudusi norma, kas aizliedza makšķerēt Lielupes baseinā - no 1.aprīļa līdz 31.maijam.

Kāds var pamatot - kam tie jaunie MN vajadzīgi, ko klauns ir sarakstījis?

imations, 9.augusts 2013, 14:35


Pārlasi savu iepriekšējo jautājumu, tiešām prasīji manu viedokli? Ja mans viedoklis, tad tas ir tāds. Buļļupē jābūt tādiem pašiem ierobežojumiem kā jebkurā kanālā, tas arī viss.
Gribētu dzirdēt BIOR viedokli, bet principā neuzskatu ka 30.2. būtu jāpazūd no MN.

Par pārējo, savā apātijā sen jau esi aizgājis pārāk tālu, padomā pats kā raksti.
9.augusts 2013, 15:13 | links
 
Jums neapnīk ? Ko var ņemties tukšgaitā. IK tā nepacelsies :D

Apinis, 9.augusts 2013, 13:29


tāds hobijs
9.augusts 2013, 14:45 | links
 
Zvaigzne – no kura laika režisora izgājienus var pamatot ar zinātniskiem pamatojumiem. Klauniem nav zinātnisku pamatojumu ir tikai vāji iestudētas teātra izrādes. Man ir savs viedoklis par Buļļupi un Bauskas BMMB, Tev tika paprasīts TAVS. Bet Zvaigzne, kā vienmēr sataisīja lielas acis un kaut ko pietaisīja.......
Par tiem, kas atrodas zivju fondā pie šprices var iegūt brīvi informāciju publiskajā telpā, kā arī to kā viņi taisa tur savas rebes un dala naudu, nav nekā tur slepena, nedomāju, ka ir vajadzība pārrakstīt oficiālu protokolus.

Tad, kāds ir Tavs viedoklis:
Kāpēc ir aizliegums makšķerēt visu gadu Buļļupē?
Kur un kāpēc ir pazudusi norma, kas aizliedza makšķerēt Lielupes baseinā - no 1.aprīļa līdz 31.maijam.

Kāds var pamatot - kam tie jaunie MN vajadzīgi, ko klauns ir sarakstījis?
9.augusts 2013, 14:35 | links
 
Zvaigzne – kam tie jaunie MN vajadzīgi viens klauns sarakstīja tagad visi cepās.

imations, 9.augusts 2013, 13:09

Imantions, kāpēc tu man liec atbildēt uz jautājumiem uz kuriem tev ir atbildes, pie tam, pēc tavām domām, ar reāliem zinātniskiem pamatojumiem? Pats uz jautājumu neatbildi, bet sāc kaut ko pavisam citu rakstīt.

Par to, ka LMA pārstāvis ir ZF valdē tu bazūnē pa visiem kaktiem un tas tev kalpo par pierādījumu, ka tā LMA no ZF skalo piķi, bet par to, ka tādi paši pārstāvji ir LMSF un LZF aizmirsti visus informēt un šāda fakta pieminēšana ir sliežu pārbīdīšana.
Varbūt lieta ir vienkārša, kāds vēlējās būt LMA pārstāvja vietā, netika un tagad sava saimnieka uzdevumā nodarbojies ar rakstniecību?

LMA pārstāv savu biedru intereses, tāpat kā MRK pārstāv savu biedru intereses, tāpat kā MOSP savējo biedru intereses. Esi uzēdies vienam LMA. Kā sanāk LMA ir viena cilvēka organizācija, jeb tomēr ir arī BMMB? Kas tad ir pārējo organizāciju biedri un viņu intereses? Ko lobē MRK, ko lobē MOSP? Kāpēc par to neraksti, saimnieks neļauj vai par sarežģītu?

Par to, ka LMA izteica komisijā priekšlikumu aizliegt makšķerēt Buļļupē CL diskusiju aktīvākiem sekotājiem zināms, kādu gaidīji tevis pieprasīto zinātnisko pamatojumu šim jautājumam?

Citām lietām, tev izrādās nevajag zinātnisko pamatojumu, viss ir vienkārši, atstājam jūrā divus kātus un paturam 15kg butes ... kurš no mums gudri [cenzēts]

Būtu labāk paklusējis, ja nespēj objektīvi rakstīt, tieši tava neobjektivitāte vairāk liecina par to ,kuram ir tas saimnieks, domāju, ka tiem, kuri izlasīja un iedziļinājās MRK atbildē ZMZD ir skaidrs, ka MRK ir neatkarīga organizācija, nevis tāda, kādu te taisās uztaisīt atsevišķas personas.
9.augusts 2013, 14:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager