Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
Nu tad atliek tikai notestet! Lidz copes sezonas sakumam nav talu :-)
7.aprīlis 2015, 22:42 | links

Ehh es ar gribētu kajaku,bet nevaru:D
Izskatās forši!!
7.aprīlis 2015, 22:31 | links

Man ir milzum liels prieks, ka mēs jau kļūstam vairāk. gaidu to pirmo reizi, kad uz ūdens kādu varēs satikt, jo makšķerējot 10 gadus no laivām nevienu kajaku nebiju vēl redzējis :)

janiszilvers, 7.aprīlis 2015, 22:09

nu, mani būs grūti Latvijā sastap - es blakus valstī rezidēju :)
7.aprīlis 2015, 22:25 | links

Man ir milzum liels prieks, ka mēs jau kļūstam vairāk. gaidu to pirmo reizi, kad uz ūdens kādu varēs satikt, jo makšķerējot 10 gadus no laivām nevienu kajaku nebiju vēl redzējis :)
7.aprīlis 2015, 22:09 | links

ramex un janiszilvers

Apsveicu un tiekamies uz ūdeņiem! ;)
7.aprīlis 2015, 22:09 | links

Nu ko, tā diena notika un izmurgojot nezcik scenārijus tomēr nonācu pie gala slēdziena un šodien mājās tika atvests Lure 11,5. Paldies Kajaks.
Tiekamies uz ūdens.

janiszilvers, 7.aprīlis 2015, 20:40

es toties pie Fisherman 12 :)
7.aprīlis 2015, 21:51 | links

Nu ko, tā diena notika un izmurgojot nezcik scenārijus tomēr nonācu pie gala slēdziena un šodien mājās tika atvests Lure 11,5. Paldies Kajaks.
Tiekamies uz ūdens.
7.aprīlis 2015, 20:40 | links

Šo var dabūt, 40 EUR, man jau liekas foršāks par iepriekšējo apspriesto, plus lētāks, un ja nevajag, var turētājā ielikt ko citu no scotty. https://www.youtube.com/watch?v=ezaXCScI3MA
7.aprīlis 2015, 12:50 | links

Kādam ir pieredze ar šādu enkuru sistēmu: http://www.yakattack.us/product_p/aw-ky410.htm ?

streem, 5.aprīlis 2015, 10:48

pieredze nav, bet izskatās baigi labs variants :) tad kad uzstādīsi, pastāsti kā i :)
6.aprīlis 2015, 21:21 | links

Kādam ir pieredze ar šādu enkuru sistēmu: http://www.yakattack.us/product_p/aw-ky410.htm ?
5.aprīlis 2015, 10:48 | links

Paldies par ieteikumi, laikam būs jāpapēta tā enkuru sistēma ar maināmo pozīciju, izskatās interesanti.
4.aprīlis 2015, 19:58 | links

pašu enkuru ar karabīnīti piekabinu kā nu kurā situācijā vajag. man kajakam ir katrā pusē vismaz 3 vietas kur var jamo pieāķēt.

var likt to speciālo enkura troses sistēmu , kad var mainīt enkura atrašanās vietu un līdz ar to kajaka stāvokli attiecība pret straumi. tepat atpakaļ biedrs sandiko par to rakstīja.
4.aprīlis 2015, 18:21 | links

laipni lūgts bariņā :-)

es izmantoju šādu 1.4kg enkuriņu

tas gan labāk notur kad viņam ir kur aizķerties, akmeņi etc. ezerā lielā vēja īsti neder.
Bračka izmanto mazu apaļu 7 kg svina bumbu no davnrigera - tā labi iegrimst dūņās un labi tur vietās, kur plakana gultne. Ventā neesmu tik daudz copējis un nezinu kāda tur grunts, tāpēc nevaru konkrēti ieteikt.
4.aprīlis 2015, 18:20 | links

Sveiki! Tā kā es arī pievienojos kajakistu pulkam (aprīļa beigās atnāks mans kajaks), tad man ir viens jautājums - kāda svara un tipa enkurus jūs izmantojat copējot upju straujākajos posmos - piemēram, Ventā. Es bieži laižos pa upi uz leju un tad apmakšķerēju straujteces, kur mīt sapali un dažreiz ir vēlme , lai straujais posms nepaskrien ātri garām.
4.aprīlis 2015, 16:45 | links

Uz testēšanu jebkurā brīdī dabūjams Moken 12, Lure pagaidām aizrunāta Janim Zilveram.
31.marts 2015, 10:47 | links

nu ja gribi manu mokenu notestēt, varam kādu weekendu sarunāt .

osscar, 14.marts 2015, 20:21

Marta beigās izdosies no kajaks.lv notestēt man vēlemo izmēru un iespējams arī lure.
15.marts 2015, 17:49 | links

nu ja gribi manu mokenu notestēt, varam kādu weekendu sarunāt .
14.marts 2015, 20:21 | links

Cik noprotu jaunie kajakeri ar uz ballīti ieradīsies:)
Kad taisam?

kajaks, 14.marts 2015, 09:43

Vispirms jau pie kajaka jātiek :) bet tā labprāt. Man tik sākot ar maija beigām brīvdienas derēs - darba specifika :)
14.marts 2015, 20:18 | links

Cik noprotu jaunie kajakeri ar uz ballīti ieradīsies:)
Kad taisam?
14.marts 2015, 09:43 | links

nav tik traki, man vismaz ir ok + sot kajakā var kājas likt pār bortu un visādi citādi pārvietoties. Es tāpat parasti pēc kādām 4 h izkāpju malā (vai arī tad ja esmu tuvu krastam) , paēdu vai nopeldos vasarā. Ir bijušas reizes, kad vispār malā nebraucu - bet 7 h copēju non stop. Protams ja ir problēmas ar muguru , tad jāskatās kas un kā.
14.marts 2015, 09:32 | links

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu

Creative templates for Google Ad Manager