Par hokeju

kuriem interese hokejs
DRG 2 - MMG 1
4.septembris 2018, 21:16 | links
 
Rigas Dinamo pirmie gust vàrtus K Zile,un tad 4 ielaisti...0:0,1:1,0:3
5.augusts 2018, 15:51 | links
 
Otrajà pàrbaudes spele Ñiźñijnovgorodà Gubernatora Kausà,pirmajà turnira spele musejiem zaudejums.Rigas Dinamo 1:4 Maskavas Dinamo.Indrasis nav atzimejies Maskavas Dinamo sastàvà.
5.augusts 2018, 15:47 | links
 
belijs23 [22m]: a ko tu gaidīji, ka baigi rakstīs, ja visur sezonas ir beigušās.Vispār jau futbols sākas, par to arī runāju.

Aigarsbergs, 14.jūnijs 2018, 20:51

vispār jau futbolam ir cita sadaļa forumā, bet tas tā
14.jūnijs 2018, 20:58 | links
 
Krievi nomočīja ne pa jokam! Pēc tās ņirgāšanās internetā man pat žēl viņus bija. Grupu gan sev riktīgi "haļavno" izkārtojuši...
14.jūnijs 2018, 20:53 | links
 
belijs23 [14.06.18]: a ko tu gaidīji, ka baigi rakstīs, ja visur sezonas ir beigušās.
Vispār jau futbols sākas, par to arī runāju.
14.jūnijs 2018, 20:51 | links
 
a ko tu gaidīji, ka baigi rakstīs, ja visur sezonas ir beigušās.
14.jūnijs 2018, 20:36 | links
 
A ko tāds klusums te? Makšķernieki tikai hokeju lūr?
14.jūnijs 2018, 17:55 | links
 
Fishmens [06.04.18]: Aigarsbergs [45m]: Fishmens [20:02]: Aigarsbergs [19:47]: Venta nav bijusi topā? Paskaties, draudziņ, lhf.lv, ja neseko līdzi, kuri ir divkārtējie čempioni :)Malači! Tas protams apsveicami un katrs panākums ir sasniegums gan komandai gan spēlētājiem personīgi. Bet tā pēc jau nevajag seksti celt gaisā un kādu nolikt ar nesmukiem izteicieniem. Vinnēt Rīgas kluba trešo sastāvu kur jauni puiši spēlē 1.līgas čempionātā ir tikai reģeonālas nozīmes liels notikums!:)
Un kā pēc puiši nevar izsisties spēlējot Ventā, bet labprāt pārvācas uz Rīgu! Tātad klubs nespēj radīt apstākļus lai noturētu labus spēlētājus!No Ventspils uz HS praktiski neviens nebrauc, toties Talsi, Tukums un Brocēni pie mums gan. Apstākļi te ir stipri labāki. Rīgai vienīgi labāki treneri (nezinu, pieļauju, ka tā būtu jābūt, ja reiz 400eur mēnesī par treniņiem), un var nodrošināt Pēterburgas čempionātu. Un, protams, tas uzpūstais burbulis, ka HS tā ir sapņu zeme, tas ir pat krutāk kā ASV, jo no HS visi tiek izlasē, bet no Amerikas gan nē.Tikai viena nianse....lai no HS tiktu izlasē, vēl ir tāds sīkums ka jātiek pašā HS. Un ieteicams, ne 1.līgas, bet gan virslīgas vai MHL sastāvā!
Ok. Katram sava taisnība. Un....esot šai virtuvē tuvumā jau gadus 14, varu diezgan droši spriest, ka tas ko un kā tu runā ir tipiska kāda hokeista puiša tēva vai tuva radinieka pārdzīvojuma rezultāts, par to ka šis puika nav pienācīgi novērtēts. Mums visiem un vienmēr liekas, ka mūsējie ir tie labākie un negodīgi nenovērtēti un izlasē nav tikuši tā pēc ka tētis nav biezais!
Ne gluži. Esmu HK Venta fiz. sagatavotības treneris. Nav mans tiešais pienākums kādu mūsējo dabūt Rīgā.
Uz HK Rīgu, cik zinu, diezgan daudzi ventspilnieki aiziet.
Nesaku, ka mūsējie ir labākie, galīgi ne. U18 vecumā mums tikai vienam tur bija jābūt, bet puikam asa mēle, vispirms runā, tad domā. Toties sezonas otro pusi aizvadīja MHL būdams 16 gadīgs, kas arī nav slikti.
Kandidātos laikam 4 vai 5 mums bija.
Liela problēma ir tajā, ka "lauku" čaļi jau paši nokar galvas, ja 15 16 gados nevar spēlēt Rīgā, un atslābst, netrenējas.
Tieši tāpēc ir nepatika pret HS, jo no citiem klubiem uz izlasi neņem, puikas to apzinās un padodas priekšlaicīgi. Diemžēl ne visiem vecākiem Ventspilī, Valmierā, Tukumā utt ir lieki 400eur mēnesī +dzīvoklis Rīgā utt.
6.aprīlis 2018, 21:46 | links
 
Aigarsbergs [06.04.18]: Fishmens [20:02]: Aigarsbergs [19:47]: Venta nav bijusi topā? Paskaties, draudziņ, lhf.lv, ja neseko līdzi, kuri ir divkārtējie čempioni :)Malači! Tas protams apsveicami un katrs panākums ir sasniegums gan komandai gan spēlētājiem personīgi. Bet tā pēc jau nevajag seksti celt gaisā un kādu nolikt ar nesmukiem izteicieniem. Vinnēt Rīgas kluba trešo sastāvu kur jauni puiši spēlē 1.līgas čempionātā ir tikai reģeonālas nozīmes liels notikums!:)
Un kā pēc puiši nevar izsisties spēlējot Ventā, bet labprāt pārvācas uz Rīgu! Tātad klubs nespēj radīt apstākļus lai noturētu labus spēlētājus!No Ventspils uz HS praktiski neviens nebrauc, toties Talsi, Tukums un Brocēni pie mums gan. Apstākļi te ir stipri labāki. Rīgai vienīgi labāki treneri (nezinu, pieļauju, ka tā būtu jābūt, ja reiz 400eur mēnesī par treniņiem), un var nodrošināt Pēterburgas čempionātu. Un, protams, tas uzpūstais burbulis, ka HS tā ir sapņu zeme, tas ir pat krutāk kā ASV, jo no HS visi tiek izlasē, bet no Amerikas gan nē.
Tikai viena nianse....lai no HS tiktu izlasē, vēl ir tāds sīkums ka jātiek pašā HS. Un ieteicams, ne 1.līgas, bet gan virslīgas vai MHL sastāvā!
Ok. Katram sava taisnība. Un....esot šai virtuvē tuvumā jau gadus 14, varu diezgan droši spriest, ka tas ko un kā tu runā ir tipiska kāda hokeista puiša tēva vai tuva radinieka pārdzīvojuma rezultāts, par to ka šis puika nav pienācīgi novērtēts. Mums visiem un vienmēr liekas, ka mūsējie ir tie labākie un negodīgi nenovērtēti un izlasē nav tikuši tā pēc ka tētis nav biezais!
6.aprīlis 2018, 21:37 | links
 
Fishmens [06.04.18]: Aigarsbergs [19:47]: Venta nav bijusi topā? Paskaties, draudziņ, lhf.lv, ja neseko līdzi, kuri ir divkārtējie čempioni :)Malači! Tas protams apsveicami un katrs panākums ir sasniegums gan komandai gan spēlētājiem personīgi. Bet tā pēc jau nevajag seksti celt gaisā un kādu nolikt ar nesmukiem izteicieniem. Vinnēt Rīgas kluba trešo sastāvu kur jauni puiši spēlē 1.līgas čempionātā ir tikai reģeonālas nozīmes liels notikums!:)
Un kā pēc puiši nevar izsisties spēlējot Ventā, bet labprāt pārvācas uz Rīgu! Tātad klubs nespēj radīt apstākļus lai noturētu labus spēlētājus!
No Ventspils uz HS praktiski neviens nebrauc, toties Talsi, Tukums un Brocēni pie mums gan. Apstākļi te ir stipri labāki. Rīgai vienīgi labāki treneri (nezinu, pieļauju, ka tā būtu jābūt, ja reiz 400eur mēnesī par treniņiem), un var nodrošināt Pēterburgas čempionātu. Un, protams, tas uzpūstais burbulis, ka HS tā ir sapņu zeme, tas ir pat krutāk kā ASV, jo no HS visi tiek izlasē, bet no Amerikas gan nē.
6.aprīlis 2018, 20:53 | links
 
Aigarsbergs [06.04.18]: Venta nav bijusi topā? Paskaties, draudziņ, lhf.lv, ja neseko līdzi, kuri ir divkārtējie čempioni :)
Malači! Tas protams apsveicami un katrs panākums ir sasniegums gan komandai gan spēlētājiem personīgi. Bet tā pēc jau nevajag seksti celt gaisā un kādu nolikt ar nesmukiem izteicieniem. Vinnēt Rīgas kluba trešo sastāvu kur jauni puiši spēlē 1.līgas čempionātā ir tikai reģeonālas nozīmes liels notikums!:)
Un kā pēc puiši nevar izsisties spēlējot Ventā, bet labprāt pārvācas uz Rīgu! Tātad klubs nespēj radīt apstākļus lai noturētu labus spēlētājus!
6.aprīlis 2018, 20:02 | links
 
Venta nav bijusi topā? Paskaties, draudziņ, lhf.lv, ja neseko līdzi, kuri ir divkārtējie čempioni :)
6.aprīlis 2018, 19:47 | links
 
Fishmens [06.04.18]: Uj....nu i rokraksts man! Pašam grūti salasīt!:)
Tur jau tā, lieta, ka izsitās tāpēc, ka spēlē HS, nevis tāpēc, ka ir labākie. Cik čaļu katru gadu netiek izlasēs, jo tur jāspēlē bagātnieku bērneļiem.

Varēšana aprobežojas ar runāšanu? Kuri uzvarēja HS 01 ar 3-0 finālā? Kā beidzās otrā finālspēle? 8-0, ko? :DDD kurējie dabūja 5+20 par dūrienu ar nūju? Kuru šmurguli palaida uz 3. Spēli, kaut pēc nolikuma viņš nedrīkstēja? Smieklīgi tie lecīgie rīdzinieki.
6.aprīlis 2018, 19:45 | links
 
Uj....nu i rokraksts man! Pašam grūti salasīt!:)
6.aprīlis 2018, 17:20 | links
 
Aigarsbergs [06.04.18]: Visu Latviju čakarē HS Rīga. Tieši tā, līdz ko parādās, kāds, kam vidēji 2punkti + spēlē, tā pēc sezonas viņš HS spēlē. Tikai jēga? Virslīgā zaudē visiem. 1. līgā arī, līdz ko Venta uzņēma apgriezienus, tā nabagi slapināja biksēs un vāca lielos sodus, par nesportiskām rīcībām. Arī Pēterburgas pseido čempionātā nekā tur nav, ja reiz visus viņi uzvar.

Ja nākamsezon aizies u23 līga, u18 un 1. līgas vietā, varētu būt tīri labs līmenis. Katrā ziņā mums ar Ventu būs atkal jauna iespēja Rīgas puišeļus pazemot :))
Interesant un lecīgs puisis Tu esi! :) Venta protams nav tā švakākā komanda, bet topā nav bijusi ne kad. Un tu saki "Rīgas puišeļus pazemot"! Tāda iespēja ir bijusi vienmēr, arī līdz šim, tikai tā varēšana parasti aprobežojas ar pliku muldēšanu.
Un nd viens ar varu, ai matidm tos kabākos puišus uz Rīgu nevelk. Protams...mazajām komandām tā ir sāpe, jo aiziet līderis, pazūd komanda. Jo sevišķi bērnu un jauniešu čempionātos tas ir sāpīgi. Bet...puišiem caur tādu HS Rīga ir daudz lielākas iespējas uzspēlēt labā līmenī un izsisties. Cik esmu dzirdējis, tad piem.Venta nepiedalās MHL čempionātā! Un tas ir ļoti laps līmenis puišiem un lieliska pieredze!
Tāds lūk ir mans viedoklis!
6.aprīlis 2018, 17:18 | links
 
Visu Latviju čakarē HS Rīga. Tieši tā, līdz ko parādās, kāds, kam vidēji 2punkti + spēlē, tā pēc sezonas viņš HS spēlē. Tikai jēga? Virslīgā zaudē visiem. 1. līgā arī, līdz ko Venta uzņēma apgriezienus, tā nabagi slapināja biksēs un vāca lielos sodus, par nesportiskām rīcībām. Arī Pēterburgas pseido čempionātā nekā tur nav, ja reiz visus viņi uzvar.

Ja nākamsezon aizies u23 līga, u18 un 1. līgas vietā, varētu būt tīri labs līmenis. Katrā ziņā mums ar Ventu būs atkal jauna iespēja Rīgas puišeļus pazemot :))
6.aprīlis 2018, 12:27 | links
 
Kur tā konkurence radīsies, ja resurss nav un nav valsts mēroga stratēģija, kā arī klubiem atbalsts! Uzrīkot valsts čempionātu attiecīgai vecuma grupai, tas ir vienīgais ko šobrīd LHF organizē jauniešiem. Otra lieta, tikko kādā "lauku" komandā kāds talants parādās, tā Rīga cenšas nosmelt to un nav jauniešiem konkurējošs čempionāts. Pieaugušajiem Entuziastu un amatieru čempionāts, tas pats EHL, tikai paliek spēcīgāks, tikai vīriņi ar pārspīlētajām dalības maksām norāva ūdeņus un pazaudēja augstāko līgu, bet līmenis aug ar katru gadu paliek spraigāk, bet LČ neviens negrib sisties, jo nav naudiņas klubiem, kas radītu konkurenci un attieksmi. Tamdēļ arī mūsu virslīga ir tuvu amatieru līmenim, jo profesionāļi tur retais, kas iet uz hokeju kā uz darbu. No tā visa izriet lejupslīdoša attīstība, vājš LČ un visa sistēma!
6.aprīlis 2018, 11:51 | links
 
dzhams [06.04.18]: Viennozīmīgi rezultāts ir labāks par pašu sniegumu laukumā. Ar tādu spēli Elitē būs 0: [DIVCIPARS]. Tāda sajūta, ka vietējāsistēma spēj izaudzināt tikai kaut cik konkurējošu augsta līmeņa vārtusargu, pārējais ir tiešām zems nu varbūt vidējs līmenis. Lai gan kādi var būt rezultāti, ja galvenie treneri ir bez izglītībām un tikai lielajā Hokejā paspīdējuši uzvārdeļi. Kamēr nebūs treneri tikmēr uz entuziasmu arī dreifosim pa līgām!
Kāmēr vietējā čempionātā nebūs daudz maz jēdzīga konkurence, tikmēr nekas arī nebūs. Pašvaki HS Rīga audzēkņi un viss.
Cerams ar nākamo sezonu kaut kas mainīsies, ja izveidos junioru līgu, lai jaunie augstākā līmenī var spēlēt ikdienā.
6.aprīlis 2018, 11:31 | links
 
Viennozīmīgi rezultāts ir labāks par pašu sniegumu laukumā. Ar tādu spēli Elitē būs 0: [DIVCIPARS]. Tāda sajūta, ka vietējāsistēma spēj izaudzināt tikai kaut cik konkurējošu augsta līmeņa vārtusargu, pārējais ir tiešām zems nu varbūt vidējs līmenis. Lai gan kādi var būt rezultāti, ja galvenie treneri ir bez izglītībām un tikai lielajā Hokejā paspīdējuši uzvārdeļi. Kamēr nebūs treneri tikmēr uz entuziasmu arī dreifosim pa līgām!
6.aprīlis 2018, 10:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager