Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
Karabinieris:

es savējo pirkušeit:
http://www.eastpole.ee/et/sot-kalamehesustad

bet nu man tā bija loģiska izvēle, jo dzīvoju pats ar Igaunijā :D
23.augusts 2015, 16:07 | links
 
Fisherman nav nogremdējams. Vinam putuplasts galos un pa vidu salikts. Pats pirku cenas un svara pēc. Tomēr arī patīkamāk ar viņu rudenī/pavasarī braukt kā ar sot. Pirku Sofijas laivās. Baigi ātri atgādāja. Kkādās 3jās dienās.
22.augusts 2015, 22:57 | links
 
Paņem nomā vienu un otru un paskaties, Ja brauksi ilgākos braucienus izšķirošā nozīme būs ērtai sēdēšanai un kas ar to saistīts- tad šķirba cenā būs pupu mizas:)

Ja nevari jaunu- pameklē lietotu kādā no nomām, arī EE, LT. Uz rudeni cenām vajadzētu būt draudzīgām. Tas pats kajaks.lv manuprāt tavu sapni nomā.

Subjektīvi lavu es pirktu kajaks.lv

Labdien!

Dažus gadus atpakaļ stipri tecināju siekalu uz copes kajakiem, bet dažādu iemeslu pēc tā ideja bija jāatliek.

Tagad es arī plānoju laika posmā līdz nākamajai sezonai iemantot copes kajaku. Cik nu izdevās šīs dienas laikā izstudēt pieejamo informāciju, sapratu, ka:
1) mans sapņu verķis būtu -http://www.kajaks.lv/interneta-veikals/kajaks-feelfree-lure-10/
(bet to cenu diemžēl nevaru atļauties);

2) izskatās, ka, realitātē būs jāpaliek pie šī -
http://www.sofijaslaivas.lv/veikals_fishingspecial.php?id=2 .

Vai saprotu pareizi - Lure10 ir SOT tipa kajaks, un ir drošāks, jo arī piesmelts negrimst, savukārt Fisherman 12 ir, ja tā var teikt, parastais?

Kam ir pieredze - to Fisherman 12 pirkumu labāk bīdīt caur sofijaslaivas, vai arī kāds var ieteikt vēl citu pārdevēju?

Karabineris, 22.augusts 2015, 13:46
22.augusts 2015, 19:58 | links
 
Labdien!

Dažus gadus atpakaļ stipri tecināju siekalu uz copes kajakiem, bet dažādu iemeslu pēc tā ideja bija jāatliek.

Tagad es arī plānoju laika posmā līdz nākamajai sezonai iemantot copes kajaku. Cik nu izdevās šīs dienas laikā izstudēt pieejamo informāciju, sapratu, ka:
1) mans sapņu verķis būtu -http://www.kajaks.lv/interneta-veikals/kajaks-feelfree-lure-10/
(bet to cenu diemžēl nevaru atļauties);

2) izskatās, ka, realitātē būs jāpaliek pie šī -
http://www.sofijaslaivas.lv/veikals_fishingspecial.php?id=2 .

Vai saprotu pareizi - Lure10 ir SOT tipa kajaks, un ir drošāks, jo arī piesmelts negrimst, savukārt Fisherman 12 ir, ja tā var teikt, parastais?

Kam ir pieredze - to Fisherman 12 pirkumu labāk bīdīt caur sofijaslaivas, vai arī kāds var ieteikt vēl citu pārdevēju?
22.augusts 2015, 13:46 | links
 
Ahoi!

Vakar pirmo reizi iebraucu Tāsī ar kajaku. Laiks bija foršs, pat pārāk, līdz ar to loms nekāds. Bija vairāki knābieni pa vobleri, daži pakaļnācieni. Vienīgais vērā ņemamais loms bija ap 500g asaris, bet to palaidu paaugties vēl lielāku. Praktiski apbraucu apkārt visam ezeram, cilvēku maz, bet kad braucu krastā, tad līņotāji sāka braukt iekšā masveidā. Ir baumas dzirdētas, ka sarkanacainie kustoties.

Tad man viens jautājiens ekspertiem. Kur varētu iegādāties sēdekli ar muguras atbalstu priekš mana kajaka? Pagājušogad nebija problēma, bet šogad kaut kā spiež mugurgalu (ne tur kur mugura zaudē savu cēlo nosaukumu, bet augstāk). Nedaudz komfortablāk sēdēt. Kādam ir idejas? Modelis ir DAG Lagoon 2.

Ne asakas!
29.jūnijs 2015, 08:46 | links
 
Fiskare , kā vienmēr ar piedzīvojumiem ! ne asakas un lai top vēl tev interesanti apraksti :D
24.jūnijs 2015, 14:43 | links
 
es biju līcī - vakarā ar varavīksni un negaisu + 23 no rīta. ašuki kustās.







un daži vēl izlēca no spaiņa ārā, jāmeklē dziļāks :D
24.jūnijs 2015, 14:41 | links
 
Ahoi!

21. un 22. jūnijā sanāca izrauties no ģimenes ligziņas un uz copi tikt! Abas dienas laika apstākļi bija ne pārāk labi - mainīgs vējš, apkārt pērkons ducināja.
Pirmajā dienā biju savā dzimtajā galā Vaiņodē. Apciemoju veco labo Muskatu. Sākums nebija diez ko iepriecinošs. Uz āķa sēdās tikai zīmuļi un nekas vairāk. Tad bija viena cope, kur līdaka norāva garām voblerim un otreiz vairs nebija pierunājama ķerties. Tad pieteicās viena 55cm līdaka, kas traki nāca ārā no niedrēm, un arī vobleri ierija gandrīz līdz aknām. Pēc tam atkal kādas 3 stundas bija klusums. Izbraukāju malu malas, visus voblerus izmēģināju, bet nekā. Tad iebraucu pēdējas cerības līci, un tur sagaidīja nepatīkams pārsteigums - tīkls. Protams, nelegāls. Ielikts bija tik nemākulīgi, ka nevienas zivs nebija iekšā. Pārlieku garš arī nebija, bet biku pastīvēties sanāca, kamēr to izvilku un istiepu krastā. Pēc tam copēju tālāk un nedaudz vēlāk pieteicās vēl viena grilla izmēra līdaka - 52cm. Taisni kā reizi uz Jāņiem. Tad tikai pamanīju, ka apkārt savilkušies normāli mākoņi un pirmais pērkona spēriens lika tīt makšķeres. Braucot krastā ievēroju divas automašīnas, no kurām izkāpa trīs čaļi, iesēdās laivā un taisnā ceļā uz vietu, kur bija tīkls. Laikam kādu laiku bija meklējuši un pēc tam tukšā īrās atpakaļ. Es pa to laika stīvēju savu kajaku uz auto jumta un gaidīju, kas notiks tālāk. Kaut kādi kautrīgi bija, pie autiņiem klāt nenāca. Safotogrāfēju auto numurus. Diez kur varētu uzzināt īpašniekus? Varētu tad facebook ierakstīt lielo fui! Labi, tas nu tā.
Otrajā dienā devos uz senajiem medību laukiem Kalvenes pusē. Bija doma pacopēt Tīreļu dzirnavu ezerā. Sazvanījos ar īpašniekiem, visu sarunāju un laidos iekšā. Atkal manas cerības uz normālu copi pagaisa pēc pirmās stundas mētāšanas pa tukšo. Tad ielīdu vietā, kur iepriekš nebiju līdis un uz popera paņēma 1,5 kilo līdaka. Iemetu praktiski starp kosām un pēc diviem rāvieniem šamā galā bija. Izstīvējāmies pa zālēm, bet tā kā popera abi āķi bija mutē, uzvarēju es. Tālāk atkal klusums. Izbraukāju malu malas, bet rezultātā tikai bezmēri. Tad, pie pašām copes beigām, atvērās žors. Kādu 15 min laikā bija 10 copes. Protams, sīkās un bezmēri. Tad uz mazo strike pro džerkiņu uzsēdās viena 55cm līdaka. Paķēra praktiski gaisā vai arī uzreiz, kad džerks iekrita ūdenī. Izbadusies bija laikam. Ar to arī nofinišēju. Piebraucu pie saimniekiem, samaksāju 5 eirikus un tad arī nedaudz parunājām par ezeru. Priecē tas, ka tur regulāri brauc inspektori, līdz ar to tīklu nav. Viņi tā kā formē dokumentus, lai varētu oficiālas licences tirgot. Tas pozitīvi.
Visumā, cope bija laba, atpūta arī sanāca un uz grilla Jāņos arī bija ko likt.
Ne asakas!
24.jūnijs 2015, 14:05 | links
 
ramex mums gumijniecei ezerā ar tas pats,hantele veco laiku čuguna:Dun otrs kā truba tik pildītā ar 10m striķi katram ar polimēra un itkā ir labi i dūņā i smiltī nav ne vaina?!:))
21.jūnijs 2015, 17:48 | links
 
Ahoi!
Neesmu baigais speciālists par kajaku enkuriem, bet es izmantoju dreifa enkuru. Es aizstaigāju uz vietējo bodi, kur veic apkopes plostiņiem u.c. kuģu glābšanas inventāram. Par 10 eiro gabalā ar man pārdeva dreifa enkuru ar 10m striķi. Papes ezerā u.c. seklās ūdenstilpnēs darbojās arī kā parasts enkurs, kad ierāva gruntī un zālēs.

Fiskare, 14.aprīlis 2015, 08:55



Man ir vēl vienkāršāk, 2kg hantele (tākas apvilkta ar tādu kā gumiju) un polimēra striķis~ 10m garumā pirkti Depo kopsuma kautkas ap 5 Eur :D itkā tur :D
21.jūnijs 2015, 10:32 | links
 
21.jūnijs 2015, 01:06 | links
 
Teorētiski dīleri Latvijā nav, bet ir uzrādīts, ka esot Lietuvā un Igaunijā un līdz turienei pat aizspļaut var.
31.maijs 2015, 21:47 | links
 
Esmu baigi aizrāvies ar kayaku tēmu un plānoju uz nākamo vasaru iegādāties kādu.
Gribēju zināt vai esat skatījušies uz Hobie pro angler 12 mirragedrive kayaka pusi?
31.maijs 2015, 21:44 | links
 


Kajaksezona atklāta...:)
9.maijs 2015, 20:01 | links
 
Lielajā talkā rīt, ap 10.00 kajaks organizē Ulbrokas ezera talku, ja ir interesenti izbraukt ar kajakiem (divvietīgiem Perception) un patalkot, laipni gaidīti:)
Būs iespēja arī notestēt/pabraukt ar Feel Free Mokenu 12. Ja ir idejas, gribēšana, tiekamies rīt!
24.aprīlis 2015, 09:19 | links
 
Labdien.
Vēlos iegādāties savu pirmo SOT kajaku, un pagaidām sliecos uz Winner firmais Leisure Dave modeli:
https://www.youtube.com/watch?v=zkj26nuT1Co
Jo viņa cena man šķiet ļoti atbilstoša un būdams students, nezinu vai stipri vairāk varu atļauties tērēt tādam priekam.
Gribu uzzināt meistaru viedokli:
Vai būs atbilstošs pirmajam, lai iepazītos ar visu šo padarīšanu tuvāk?
Varbūt kādi ieteikumi, un padomi!?
Paldies
21.aprīlis 2015, 19:35 | links
 
Ahoi!
Neesmu baigais speciālists par kajaku enkuriem, bet es izmantoju dreifa enkuru. Es aizstaigāju uz vietējo bodi, kur veic apkopes plostiņiem u.c. kuģu glābšanas inventāram. Par 10 eiro gabalā ar man pārdeva dreifa enkuru ar 10m striķi. Papes ezerā u.c. seklās ūdenstilpnēs darbojās arī kā parasts enkurs, kad ierāva gruntī un zālēs.
14.aprīlis 2015, 08:55 | links
 
bet tavam modelim (lure) , cik skatījos tādi nav > ? tad nederēs tāds variants.
13.aprīlis 2015, 20:41 | links
 
piezūmo to bildi - tur tādi dzelzs stienīši iekausēti korpusā.
13.aprīlis 2015, 20:40 | links
 
neizlauzīs tur neko. es ar mazu karabīnīti āķēju pie tiem dzelžiem kur beņķis stiprinās.



protams, seabirdā viļņos jāuzmanās.
13.aprīlis 2015, 20:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager