Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
Labs vakars!
Lēnu garu gatavojoties sezonai knibinos ap jauno rotaļlietu - FF moken 10 lite. Pagaidām, pirms neesmu ieprovējis uz ūdens negribu baigi aizrauties ar caurumu bakstīšanu un dažādu ekstru uzstādīšanu ... tomēr ir jautājums pie zinošākiem un pieredzējušākiem ... tie, kas ir uzstādījuši "anchor trolley" sistēmu ... nu tā, godīgi ... vai bija vērts? jautāju tādēļ, ka visu apzinīgo mūžu enkuru pūslim izmantoju ļoti ļoti reti, kur nu vēl, lai nostādītu laivu ar pareizo bortu uz pareizo virzienu.
Izskatās, ka pagaidām pat eholotu nestellēšu ... savādāk atkal būs tās pašas vecās auzas, kas ar pūsli ... tā vietā, lai vienkārši izkāptu no mašīnas un pēc dažām minūtēm jau sēdētu laiviņā ir jāizcinās ar vadu kaudzi un stiprinājumiem, degvielas kanniņām, pareiziem un nepareiziem spiningiem utt ... tfu nafig :)
šobrīd knibinos tikai un vienīgi ap štrumu kasti un kādu brīdi laikam tas arī būs viss ...
Cita starpā, vai kāds gadījumā nav kādā bodē redzējis neilona vai plastmasas cilpiņas (pusmēnestiņus - nylon loops)? pats baigi neesmu meklējis, bet atmiņā arī nav ... varbūt kādam ir labāka atmiņa :)
2.marts 2018, 21:31 | links

Sveiki kungi. Ko labu speciālisti varētu teikt par Ligums kajakiem?https://m.ss.com/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/kayaks/mmjcf.html
29.decembris 2017, 17:00 | links

Pats dzīvoju Ireland tātad no uk būtu labs variants. Varat ieteikt uz kādiem brendiem labāk skatīties?
7.maijs 2017, 22:11 | links

Nezinu kā tagad, bet pirms 3x gadiem Seabird Fisherman bija lētākais no brendīgajiem. To arī paņēmu. Vēl ir variants noganīt lietotu UK vai DE. UK transports varētu būt lēts, daudzi ar busiņiem kursē.
7.maijs 2017, 15:08 | links

Viss atkarīgs no budžeta...nu skaidrs ja ali express tie kajaki maksā 200usd...kvalitātes kontrole tur nav. Brendu kajakus, katru individuāli testē un katram ir savs sērijas nr. - viņi tomēr domā par drošību...bet protams, ja budžets ir neliels un izmantosi ar prātu - var ņemt ķīnieti - biku pielabot ( kā parsun motorus ) un izmantot. Nav jau viss slikts ķīnā, bet vairums gadījumu lētas preces neko labu nesola...pārbaudīts daudz reiz uz savas pieredzes..protams gadās arī kas labs, bet jāskatās uzmanīgi ko pērc. Labs brenda jaks iekš lv maksā tuvu 4 skaitlim vai pat vairāk...diemžēl.
7.maijs 2017, 13:07 | links

osscar [07.05.17]: Šie ir čaina brīnumi -lasīts , ka nekvalitatīvs izpildījums - kātu turētājs jāpārskrūvē, nav hermētiķis zem tā un iekļūst ūdens iekšā...vēl imho kravnesība neliela...130-140kg - domājams, ka ūdens nāks pa drenāžas caurumiem , ja airētājs būs pasmags. Protams cena salda, bet nu man būtu bailīgi ar tādu čaina brīnumu lielā ūdenstilpnē vizināties rudenī vai pavasarī, kad vēss ūdens,kaut peld ļoti labi aukstumā tas neglābs. Un kā tas uzvedās uz ūdens - izjutīsi tikai saņemot, jo aprakstu maz. Vari par līdzīgiem review paskatīties - galaxy kayak etc.
Paldies par info. Varbūt vari tad ieteikt kādu ņemt?
7.maijs 2017, 12:29 | links

Šie ir čaina brīnumi -lasīts , ka nekvalitatīvs izpildījums - kātu turētājs jāpārskrūvē, nav hermētiķis zem tā un iekļūst ūdens iekšā...vēl imho kravnesība neliela...130-140kg - domājams, ka ūdens nāks pa drenāžas caurumiem , ja airētājs būs pasmags. Protams cena salda, bet nu man būtu bailīgi ar tādu čaina brīnumu lielā ūdenstilpnē vizināties rudenī vai pavasarī, kad vēss ūdens,kaut peld ļoti labi aukstumā tas neglābs. Un kā tas uzvedās uz ūdens - izjutīsi tikai saņemot, jo aprakstu maz. Vari par līdzīgiem review paskatīties - galaxy kayak etc.
7.maijs 2017, 09:13 | links

Sveiki. Ir doma iepirkt pirmo kajaku. Ir kādi ieteikumi? Esmu noskatījis šo pagaidām..
https://kayaksforsale.ie/index.php/kayaks-for-sale-shop/oceanic-tornado-single-sit-on-kayaks/tornado-single-sit-on-kayak-white-blue
6.maijs 2017, 22:44 | links

Kajak copes sezona atklāta. No rīta gribēju līcī reņģi patrenkāt, bet beigās aizlaidu uz Lilastes ezeru bez baigās degsmes un tā arī bija - cope švaka...viens mērs...un kā izrādījās vēl nenārstojusi ...
5.maijs 2017, 20:59 | links

Labrīt!
Maijs tuvojas ar joni, ko teiksiet par saskrieties un izrunāt plānus-nianses???
Ērti protams būtu Rīgā, kādā copes bodē...piem. Anglers Studio pie Goltiņa(Varbūt iedos arī tēju-kafiju un cepumus).
Ir citi priekšlikumi ???
Man kajaks sagatavots maijam.
Tomēr nenoturējos, un uzmontēju Torqeedo 403 UL
20.aprīlis 2017, 13:09 | links

Cope no peldlīdzekļiem būs atļauta no pirmā maija. Liepājas ezerā līdz Jāņiem ir vairākas zonas, kurās ir sezonāls liegums un tajās cope ir aizliegta. Ja tas netraucē, Liepājas ezers ir visai pateicīgs kajakcopei. Idejai un apspriedei - varētu rīkot 2 posmus - vienu pavasaris (maijs, jūnijs), otrs rudenī (septembris). Kopvērtējumā - balva "Zelta airis"...:D, kā ceļojošā balva.
21.februāris 2017, 16:29 | links

Manispēc varētu kā Igaunijā-visu gadu no peldlīdzekļiem copēt. Tur liegums uz zivīm nārsta laikā.
21.februāris 2017, 15:29 | links

Urmas, es par privātajiem vidzemes ezeriņiem, kur var dabūt fīlu bez gaļas ieguves.
21.februāris 2017, 15:25 | links

Šķiet Liepājas ezerā nav nekas jāsaskaņo, brauc un ķer.
Maija sākums???
21.februāris 2017, 15:22 | links

Negribas sev melot, bet spriežot pēc visa, neskatoties uz liegumu līdakām, aprīļa beigās teorētiski varētu laisties ūdenī...

OzoOzo, 21.februāris 2017, 15:05

Izlasi noteikumus un tad spried kad varētu.
21.februāris 2017, 15:21 | links

Runājot par mikromačiem...
Vajadzētu saprast un saskaņot norises vietu.
Tas varētu būt gan Dūņezers, gan Liepājas ezers.
Vai ir kādam pieredze ar šiem ezeriem?
Nedomāju ka saskaņošana ar apsaimniekotāju radīs grūtības.
Varbūt kādam ir kāda feina ideja par norises vietu?

Pats kajakā(FF LURE 13,5) kāpšu pirmo reizi. Līdz šim ar motorlaivu pa Ķīšezeru priecājos.
21.februāris 2017, 15:18 | links

Negribas sev melot, bet spriežot pēc visa, neskatoties uz liegumu līdakām, aprīļa beigās teorētiski varētu laisties ūdenī...
21.februāris 2017, 15:05 | links

jap es ar labrāt uzairētu. eh.. biku jāpagaida vēl
20.februāris 2017, 12:49 | links

ā, tad tapēc es ezera skaņās@ Kāla ezers manīju divus sēžām lielajā tunā :-D labs verķis.
Pašam pagājušo gad maz sanāca ar akjaku pacopēt - jo darba bija daudz un atvaļinājuma maz.
Bet rudenī juniors arī pirmo mēru noķēra savā pirmajā kajak copes reizē.

Es ar piedalos ja pasākums būs.
20.februāris 2017, 12:46 | links

Sveiki! Arī es pagājušajā gadā nopirku Jackson Big Tuna kajaku, ietekmējos no Kaspara un Normunda, kuriem sačās Engurē bija tieši Jackson Big Tuna un Coosa HD kajaki. Nezinu gan, vai šie džeki ir CL, bet viņu numuri ir. Ja tiek rīkoti copes kajaku mači, vai kāds saiets, par visām varītēm centīšos ierasties, jo ir daudz jautājumu, ko un kā uzlabot tālāk, sezonu jau ir pacopēts, nu jau jāsāk, gudrot uzpariktes. Neesmu gan ļoti mobīls šobrīd, jo Rīgā nav kur glabāt to sili, tādēl copēju ap lauku rajonu, kad tur dodos.

P.S. YouTube savulaik redzēju pulka video par motoriem uz kajakiem, bet neuzrunāja... motors, pretsvars, aķis, turētājs, tas viss dod svaru, es kajaku tieši nopikru, lai ar airīšiem šancētu ātri.

P.S.2. Idejai saietam gribētu piedāvāt Liepājas ezeru vasarā, tur jau ir vismaz divi slaveni kajakeri Daniic un Flakais, labprāt viņus apciemotu.

Vincis, 20.februāris 2017, 11:40

Jā, jūs te tādas vasarīgas tēmas cilājat, aš sagribējās paairēt. :) Mana pieredze ar "apgreidu" - gribēju to, šito...beigās neko neesmu uztjūnējis papildus. Vienkārši noceļu kajaku no auto jumta, iemetu copenes un lūrus un laižu baudīt dabas burvību, klusi slīdot pa ūdens virsu. :)
20.februāris 2017, 11:54 | links

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu

Creative templates for Google Ad Manager