Gumijas laiva un elekromotors!

Sveiciens makšķerniekiem! Beidzot esmu saņēmies iegadāties gumijas laivu + elektro motoru un akiņu! Esmu sagrabinājis aptuveni 600Ls! Jau labu laiku pētu laivas un elektromotorus internetā, sortiments ir liels un esmu nedaudz apjucis tā daudzuma dēļ nevaru izvēlēties ko iegādāties! Būtu pateicīgs ja kāds padalītos pieredzē ar laivu iegādi un par kādu ieteikumu! Makšķerēju parasti ar draugu, dažreiz dēlu paņemu līdzi, max 2+1!
Paldies!
18.septembris 2013, 19:20 | links
 
Es domāju, ka par tādu naudu labs komplekts tomēr nesanāks.
18.septembris 2013, 19:33 | links
 
Veel 190ls pieliec klaat un , tad jautaa!:)))
18.septembris 2013, 20:29 | links
 
Akumulators MONBAT SEMI TRACTION 12V 140Ah slodzes Akumulators -123.5 Ls

Laiva Aviks SL280t piepūšamā laiva -223 Ls

Elektromotors Promarine SE 30LBS- 102 Ls.

Tatad manis ieteiktais komplekts sastādītu apm.450Ls.
18.septembris 2013, 21:39 | links
 
ja vēl nesezonā parokās pa netu SS izskatā var dabūt ļoti labus variantus Tikai jārok
18.septembris 2013, 21:46 | links
 
Laiva Dulkan 300r +Fladen elektromotors+ Powerall akm.+ laadeetaajs.
400+125+130+45=700ls
19.septembris 2013, 07:28 | links
 
Nesaprotu, ko var ņemties ar tiem elektromotoriem. Ja nav tā, ka gribi laivu pastāvīgi izmantot kādā ezerā, kur liegts braukt ar iekšdedzes dzinēju, paņem par to pašu naudu lietotu mazo 2,5 zs purkšķi - sver viņš ap 15 kg atkarībā no ražotāja, rij pilnā ručkā 1 L/h, velcējot ar to pašu litru var 3-5 stundas nobraukt (atkarībā no tā, cik daudz dod pilnā ručkā mainot dislokāciju). Un nav jāčakarējas velktot līdzi to 40 kg smago akumulatoru, jāmačkarājas vados u.t.t.

Es pirku ššis sezonas sākumā lietotus:
1) Laiva Dulkan 290 + reģistrācija 300 Ls
2) Motors Suzuki 2,5 zs, 4 taktu - 295 Ls
3) 2x glābšanas vestes (45 Ls), glābšanas riņķis (20 Ls), jauns pumpis (20 Ls), kopā - 85 Ls.

300 + 295 + 85 = 680 Ls.
19.septembris 2013, 08:41 | links
 
Sveiki.
Nesen iegādājos gumijas laivu. Uz laivas ir rakstīt ka max jaudu var likt 1,35 kW. Ja pareiz aprēķinu tad tie ir 1,8 ZS.
Skatoties elektromotorus tiem jauda rakstas tajos lbs. Kā var aprēķināt cik tie būs kW vai zs?
piemēram cik ir 30 lbs?
2.jūlijs 2014, 19:16 | links
 
Es domāju, ka 30-36 lbs ir 0.5-0.6 zs ,Man ir Fladen un tu rakstiits 36lbs 0.6zs.
2.jūlijs 2014, 19:39 | links
 
Tagad nevaru izdomāt vai man tie 30 pietiks.
Tev tie 36 pietiek?
2.jūlijs 2014, 19:41 | links
 
Roliss

Pietiks lai atbrauktu no krasta un noķertu pirmo vēja plūsmu, pēc tam vairs nepietiks :)
Esmu pietiekami atskatījies, kā jaunie entuziasti noparkojas blakus , pārdesmit metru attālumā, uzpumpē laivu, uzkabina elektro motoru un meģinot atbraukt no krasta, lepni pārlaiž tieši pār mūsu gruntenēm.
Un tad, kad satinis auklas uz savu propelleri, tad tā kā ar (Prosķiķe mužiki) ir drusku par maz.
Tā vien prasās izteikt stingro rājienu ar ierakstu sejas rajonā, vai piemest pilnu laivu ar akmeņiem un lai nemokās pats un nečakarē prātu citiem.
Labākais variants tadā gadījumā ir nopirkt vislētāko (kautvai lietotu) benzīn motoru un uzrauj un aizbrauc kur vajag.Ar to vismaz ir cerības arī krastā tikt. Elektro motors ir vairāk domāts aizbraukšanai no krasta, ja izdodas. Par atpakaļ tikšanu ražotājs nav padomājis.
Un tiri no savas pieredzes, tiem kuri saņem dūšu un iegādājas elektro motoru, noteikti uz reiz attaisiet sledžu bloku un vienkārši pārlodējat kontaktu virsmas, citādi būs noteikti pārsteigumi uz ūdens un krastā varēsiet mēģināt tikt ar atpakaļgaitu vien.
3.jūlijs 2014, 17:24 | links
 
:)) grunteņotājs ir un paliek - svariigaakais makškernieks, ka pat nevar pateikt, veči te gruntenes apbrauciet apkāart, bet sēž lidz peedejam un tad protestē :)
3.jūlijs 2014, 18:23 | links
 
Nezinu, kāda atšķirība, piemēram starp minn kotu 30 un 36, bet man ir 36. Ar 120Ah aķi tur ļoti labi (pārsvarā īrēju bāžu laivas- pellas, samus). Tur ļoti labi, te forumā viens rakstīja par jaudām un ar kādu ātrumu cik ilgi var braukt. Man velces ātrums mierīgos ūdeņos ir 2-3 un varu braukt gandrīz vai visu dienu. Lielupē pa vēju un pret straumi velcēšanai vajadzēja 4 ātrumu- te būtu noderējis benzīna motors.

Savu elektromotoru nopirku lietotu. Pirms tam džeki to bija intensīvi lietojuši 2 gadus+ es lietoju 3 gadus. Viss strādā ideāli (aķis tikai jānomaina bija). Neko pārlodējis neesmu, viss strādā.

Katrā ziņā, man patīk elektromotori, jo mierīgos ūdeņos ir izcili, klusi un var atrast labu velces ātrumu. Bet, protams, benzīnniekam ir jauda un nav jāskaita laiks, kad varētu beigies aķis.
3.jūlijs 2014, 18:52 | links
 
..gan elektr,gan benzīnnieks ir gana labi,,,tik vaig riktīgi izpīpot,ko gribi un sagaidi no motora !
.. ja esi skrējējs un copē vislaik sazvanies ar korišiem,,,tjip,kur labāk ņem,,,un tad nu jāmauc uz turieni tad el. toč nav tev! El. motors ir mierīgiem,nosvērtiem copmaņiem,,,ar stabilu nervu sistēmu :)
3.jūlijs 2014, 20:27 | links
 
Mix-master - vai tad termins "iekšdedzes dzinējs" sākas pēc 2,5 ZS?Droši zini?
3.jūlijs 2014, 21:10 | links
 
Ja kādā no ūdenskrātuvēm ir liegums lietot iekšdedzes dzinējus, tad tas attiecās uz VISIEM iekšdedzes dzinējiem. Neatkarīgi no to jaudas.
3.jūlijs 2014, 21:43 | links
 
opusums
Tu laikam esi viens no tiem, kurš kāpjot laivā acis atstāj krastā :)
Runa ir par to, ka pie neliela sānu vēja jau tā laiva ir nevadāma, it sevišķi ja pilnīgs iesācējs ir tajā ieremsies. Un tā grunteņotāju bļaustīšanās neko šajā situācijā vairs nespēj izšķirt.
4.jūlijs 2014, 00:50 | links
 
Paldies vīri par atbildēm. Tad būs jāplāno par 36 un labu aķi ;-)
4.jūlijs 2014, 09:17 | links
 
veliks,,,neba el.motors pie ta vainigs !
... tas tā pat ka ar bmw,,ļoti laba mašīna,,, tik ta blīve, starp stūri un sēdekli :) kada nu kuro reizi patrapās !
4.jūlijs 2014, 09:18 | links
 
Nu nezininu par krastaa atstaataam aciim, bet sanveejaa esmu paprasiijis, lai copmanis izņem makškeri un atļauj iebraukt, ja negrib ka veejš neuzpuš virsū laivu.
Nu nevienam grunteņotājam virsū, kaa ari pludeņotājam neesmu uzbraucis virsuu.....
Ieteikums Velikam redzot laivotaaju- panikaa izņemt makškeres no udens un pašam iet paliigaa laivotaajam pareizi ielaist laivu udenii ::)))
4.jūlijs 2014, 09:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager