Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Karlis_K [17.03.20]: Nu jums izturība, jau kuro dienu zelējat to kroņavīrusu! Vispār dažs labs bizness nu smuki var uzplaukt, piemēram picu un citas paikas piegāde, tam vajadzētu pamatīgi augt. Es te štukoju varbūt aizņemties no zemīšiem mobilo lauku virtuvi, varēs braukalēt pa Reigas guļamrajoniem un barot izsalkušos ar griķiem! Fotobizness ar sāk nosprāgt..
REiga, nja un šis urla kaut ko par nacionālām vērtībām un identitāti te vāvuļo!???
:DDDDD
17.marts 2020, 22:42 | links
 
Kas tad tas pa šķidrām bildēm, visi stāv 2m intervāliem, bankets ar nav, eh..
17.marts 2020, 22:37 | links
 
Karlis_K [17.03.20]: Kaprači jau ar noteikt sarosījušies, kāri lasa ziņas..
tiem ar labi ies...
17.marts 2020, 22:37 | links
 
Karlis_K [17.03.20]: Kaprači jau ar noteikt sarosījušies, kāri lasa ziņas..
Nu re, bildēt ar vajadzēs.
17.marts 2020, 22:36 | links
 
Kaprači jau ar noteikt sarosījušies, kāri lasa ziņas..
17.marts 2020, 22:34 | links
 
Tonim mārketings pa priekšu skrien, satikām 3 kompānijas, šams pat vēl nebij atbraucis, visi pieminēja.
17.marts 2020, 22:34 | links
 
Malgomajfisk [17.03.20]: sven,kas tie par volt čaļiem?
ēdienu piegāde uz mājām
17.marts 2020, 22:33 | links
 
Malgomajfisk [17.03.20]: Fotogrāf,galīgi garām,tagadiņ visiem jātup mājās un pašiem griķi jāvāra...
Toni, tavs laiks ir aizgaajis..
Ja tu zupu vaariitu bez zviinjaam, tici man tev klientu x2 buutu. Un veel minimaalu maarketingu uztaisiitu.
Bet tu tik par kjirzakaam un plakano zemi, ak tu Vecais Laaga Muljkji
17.marts 2020, 22:32 | links
 
vakar uzpļāpāju ar Wolt čali. šis teica ka tik daudz darba nav vēl bijis nekad. minēja ka daudzus restūžus visdrīzāk klapēs ciet. Woltam tagad būs īstais laiks lielai peļņai
svens76, 17.marts 2020, 22:25


Nu re tas bija prognozējams jau. Man radinieks pavārs banketus rīko, tam ar kaput, viss atteikts, nāksies laikam ar atgriezties pie pirmsākumiem, teikavejs uz riteņiem.
17.marts 2020, 22:30 | links
 
sven,kas tie par volt čaļiem?
17.marts 2020, 22:29 | links
 
Shm_didzis [17.03.20]: Malgomajfisk [22m]: Manā bodē brīvdienas nav,,,:)
Viss mani tajā uzjautrinātu,ja tomēr nebūtu tik sūdīgi rezultāti mūsu ekanomikai..Kas to visu tupi izraisīto ārprātu komprnsēs? Uz pasaules regulāri visi vājākie ir sprāguši kā mušas,nu un tāpēc stiprākajai popolācijai ir būtiski jācieš tādēļ ,ka viņi ir vāji? Diezcik humāni jau neizklausās,bet taisnīgi gan..Tad jau vispār priekškam vajadzīgi ārsti un slimnīcas, lai tik visi sprāgst nost, vai ne?
Mūsu mediķi rullee, pat Vinkjeli ar Karlsona balsi saacis esmu dikti cieniit.
Itaalijaa dalja maasu vispaar notinaas, tipa nafig shitos riskus un stresu
17.marts 2020, 22:27 | links
 
Fotogrāf,galīgi garām,tagadiņ visiem jātup mājās un pašiem griķi jāvāra...
17.marts 2020, 22:26 | links
 
Karlis_K [17.03.20]: Nu jums izturība, jau kuro dienu zelējat to kroņavīrusu! Vispār dažs labs bizness nu smuki var uzplaukt, piemēram picu un citas paikas piegāde, tam vajadzētu pamatīgi augt. Es te štukoju varbūt aizņemties no zemīšiem mobilo lauku virtuvi, varēs braukalēt pa Reigas guļamrajoniem un barot izsalkušos ar griķiem! Fotobizness ar sāk nosprāgt..
vakar uzpļāpāju ar Wolt čali. šis teica ka tik daudz darba nav vēl bijis nekad. minēja ka daudzus restūžus visdrīzāk klapēs ciet. Woltam tagad būs īstais laiks lielai peļņai
17.marts 2020, 22:25 | links
 
Karlis_K [17.03.20]: Nu jums izturība, jau kuro dienu zelējat to kroņavīrusu! Vispār dažs labs bizness nu smuki var uzplaukt, piemēram picu un citas paikas piegāde, tam vajadzētu pamatīgi augt. Es te štukoju varbūt aizņemties no zemīšiem mobilo lauku virtuvi, varēs braukalēt pa Reigas guļamrajoniem un barot izsalkušos ar griķiem! Fotobizness ar sāk nosprāgt..
Biku mārketinga pievieno- Pēdējais kadrs. Ģimene un tonna griķu. Utt.
17.marts 2020, 22:24 | links
 
Ja nu vienīgi mūsu draugs Juniors....
17.marts 2020, 22:22 | links
 
Malgomajfisk [17.03.20]: Manā bodē brīvdienas nav,,,:)
Viss mani tajā uzjautrinātu,ja tomēr nebūtu tik sūdīgi rezultāti mūsu ekanomikai..Kas to visu tupi izraisīto ārprātu komprnsēs? Uz pasaules regulāri visi vājākie ir sprāguši kā mušas,nu un tāpēc stiprākajai popolācijai ir būtiski jācieš tādēļ ,ka viņi ir vāji? Diezcik humāni jau neizklausās,bet taisnīgi gan..
Tad jau vispār priekškam vajadzīgi ārsti un slimnīcas, lai tik visi sprāgst nost, vai ne?
17.marts 2020, 22:21 | links
 
Nu jums izturība, jau kuro dienu zelējat to kroņavīrusu! Vispār dažs labs bizness nu smuki var uzplaukt, piemēram picu un citas paikas piegāde, tam vajadzētu pamatīgi augt. Es te štukoju varbūt aizņemties no zemīšiem mobilo lauku virtuvi, varēs braukalēt pa Reigas guļamrajoniem un barot izsalkušos ar griķiem! Fotobizness ar sāk nosprāgt..
17.marts 2020, 22:19 | links
 

:)
17.marts 2020, 22:19 | links
 
Malgomajfisk [17.03.20]: Domāju, ka tevi arī...
+100500 :)))))
17.marts 2020, 22:19 | links
 
Domāju, ka tevi arī...
17.marts 2020, 22:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager