Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Njā, sekoju līdzi vienam Ukraiņu kareivim, snaiperim. Katru dienu atskaites. Pedējā atskaitē kareivis redzēja kā krievs nošauj savus ievainotos karavīrus..

Avatars, 18.maijs 2022, 15:36

Arestovičs reiz teica,ka tāda esot kara prakse, šaut savus ievainotos lai nemocītos, vai nekristu gūstā, vai nebūtu par apgrūtinājumu.
Skarbi, bet kaut kā tā.
18.maijs 2022, 21:52 | links
 
Cerams, ka onkulis Sems izrullēs lietas, lai turks paēdis un skandināvi dzīvi... :)
18.maijs 2022, 20:20 | links
 
RaimisD [18.05.22]: Jā, tik viņiem bija nosacījumi.
Nez vai tos piekrita izpildīt. Sīrijas sakarā
18.maijs 2022, 19:52 | links
 
udens2 [18.05.22]: turki pateica ka nav pretenziju,jo piedraudēja ar izolāciju NATO lietās:D
Jā, tik viņiem bija nosacījumi.
18.maijs 2022, 19:50 | links
 
turks izpaužās...
https://www.tvnet.lv/7525765/turcija-blokejusi-somijas-un-zviedrijas-uznemsanu-nato

daddy_j, 18.maijs 2022, 18:59
mums tās ziņas ar pamatīgu novēlošanos raksta,jau dažas dienas atpakaļ turki pateica ka nav pretenziju,jo piedraudēja ar izolāciju NATO lietās:D
18.maijs 2022, 19:20 | links
 
 
 
Ja Krievijai pirms 24.02 bija ~1,5% pasaules ekonomikas, tad divu gadu laikā būs zem 0.5%!

Pasaules ekonomikā neiestāsies haoss, pat ja krievija nogriezīs gāzi Eiropai, kas būs kā iešaut sev kājā.

jegersz, 18.maijs 2022, 12:19

Uz to jau mēs visi ceram. Bet reālā dzīve parādīja, ka "desmit Eiropas Savienības (ES) valstis, arī Vācija un Francija, turpināja pārdot ieročus Krievijai vēl pēc tam, kad 2014. gadā spēkā stājās aizliegums tirgot ieročus Kremlim, vēstīja Polijas medijs “tvp.info”. https://zinas.tv3.lv/arvalstis/medijs-desmit-es-valstis-krievijai-pardevusas-brunojumu-pec-aizlieguma-tirgot-ierocus/

kas Tev liek domāt, ka pašreiz būs savādāk? īpaši ja krievs būs gatavs maksāt 5-10x vairāk (ar mūsu pašu naudiņu). starpnieki noteikti atradīsies...

daddy_j, 18.maijs 2022, 13:49man aizdoma ka šoreiz būs savādāk,pašlaik izskatās ka acis ir atvērušās visiem.Pašlaik notiek milzīga energo tirgus pārdale un plānošana un krievija tajos plānos neietilpst,tā ka visticamāk šoreiz ir nebūs sankcijas skata pēc,vismaz kamēr būs šāds režīms krievijā

udens2, 18.maijs 2022, 17:06

Varenais stratēģis putlers NATO arī kārtīgi atsviedis 90 mito gadu robežās.-D Somi, Zviedri laipni lūgti pulciņā.
18.maijs 2022, 17:51 | links
 
Ja Krievijai pirms 24.02 bija ~1,5% pasaules ekonomikas, tad divu gadu laikā būs zem 0.5%!

Pasaules ekonomikā neiestāsies haoss, pat ja krievija nogriezīs gāzi Eiropai, kas būs kā iešaut sev kājā.

jegersz, 18.maijs 2022, 12:19

Uz to jau mēs visi ceram. Bet reālā dzīve parādīja, ka "desmit Eiropas Savienības (ES) valstis, arī Vācija un Francija, turpināja pārdot ieročus Krievijai vēl pēc tam, kad 2014. gadā spēkā stājās aizliegums tirgot ieročus Kremlim, vēstīja Polijas medijs “tvp.info”. https://zinas.tv3.lv/arvalstis/medijs-desmit-es-valstis-krievijai-pardevusas-brunojumu-pec-aizlieguma-tirgot-ierocus/

kas Tev liek domāt, ka pašreiz būs savādāk? īpaši ja krievs būs gatavs maksāt 5-10x vairāk (ar mūsu pašu naudiņu). starpnieki noteikti atradīsies...

daddy_j, 18.maijs 2022, 13:49
man aizdoma ka šoreiz būs savādāk,pašlaik izskatās ka acis ir atvērušās visiem.Pašlaik notiek milzīga energo tirgus pārdale un plānošana un krievija tajos plānos neietilpst,tā ka visticamāk šoreiz ir nebūs sankcijas skata pēc,vismaz kamēr būs šāds režīms krievijā
18.maijs 2022, 17:06 | links
 
Njā, sekoju līdzi vienam Ukraiņu kareivim, snaiperim. Katru dienu atskaites. Pedējā atskaitē kareivis redzēja kā krievs nošauj savus ievainotos karavīrus..
18.maijs 2022, 15:36 | links
 
Neviens viņus, tā sakot, pāri robežai nestūma. Paši vainīgi.
Un pasaules lielvaras līdzvainīgas, ka šāda mēroga sankcijas neieviesa jau 2014.g...

daddy_j, 18.maijs 2022, 14:16


Pa lielam sankcijas vajadzēja ieviest jau pēc 08.08.2008!
Bet ja 2008 Gruziju un Ukrainu būtu pieņēmuši NATO, tad iespējams kara nebūtu, bet varbūt būtu daudz vietas ar paaugstinātu radiāciju.
18.maijs 2022, 14:34 | links
 
Neviens viņus, tā sakot, pāri robežai nestūma. Paši vainīgi.
Un pasaules lielvaras līdzvainīgas, ka šāda mēroga sankcijas neieviesa jau 2014.g...
18.maijs 2022, 14:16 | links
 
Ja Krievijai pirms 24.02 bija ~1,5% pasaules ekonomikas, tad divu gadu laikā būs zem 0.5%!

Pasaules ekonomikā neiestāsies haoss, pat ja krievija nogriezīs gāzi Eiropai, kas būs kā iešaut sev kājā.

jegersz, 18.maijs 2022, 12:19

Uz to jau mēs visi ceram. Bet reālā dzīve parādīja, ka "desmit Eiropas Savienības (ES) valstis, arī Vācija un Francija, turpināja pārdot ieročus Krievijai vēl pēc tam, kad 2014. gadā spēkā stājās aizliegums tirgot ieročus Kremlim, vēstīja Polijas medijs “tvp.info”. https://zinas.tv3.lv/arvalstis/medijs-desmit-es-valstis-krievijai-pardevusas-brunojumu-pec-aizlieguma-tirgot-ierocus/

kas Tev liek domāt, ka pašreiz būs savādāk? īpaši ja krievs būs gatavs maksāt 5-10x vairāk (ar mūsu pašu naudiņu). starpnieki noteikti atradīsies...

daddy_j, 18.maijs 2022, 13:49


Kā saka nauda nesmird, citam nesagādā problēmas tirgot ieročus, narkotikas...
Bet tādā ar veidā nosacītu kontrabandu tāda izmēra valsti nesanāks noturēt ekonomiskā līmenī kāds bija pirms 24.02, papildus sankcijām krievija pēc būtības ir toksiska tagad un ar viņu izvairās sadarboties daudzi uzņēmumi reputācijas dēļ un tur nekāda kontrabanda nelīdzēs.
Prognozes ir dažādas pat šogad krievijas IKP kritums būšot 12-40%, es sliecos tuvāk lielajam skaitlim, jo pēc būtības šāda embargo radītai ekonomiskai krīzei būs milzīga inerce, kā lavīna ar bezdarbu, preču deficītu un milzīgu inflāciju un reālo rezultātu redzēs pēc 2-3 gadiem, jo patreiz turas uz rezervēm pēc inerces un tas ka nav balts papīrs, naglas pieejamas, nevar notirgot pat ar atlaidēm jēlnaftu ir tikai ziediņi!
Vēl labs jautājums vai Polija maz rudenī piegādās mēslojumu un sēklas krievijai, ja nē, tad pēc pāris gadiem būs arī bads krievijā.
Tā kā ja vispārina, tad perspektīva neizskatās saulaina.
18.maijs 2022, 14:04 | links
 
Ja Krievijai pirms 24.02 bija ~1,5% pasaules ekonomikas, tad divu gadu laikā būs zem 0.5%!

Pasaules ekonomikā neiestāsies haoss, pat ja krievija nogriezīs gāzi Eiropai, kas būs kā iešaut sev kājā.

jegersz, 18.maijs 2022, 12:19


Uz to jau mēs visi ceram. Bet reālā dzīve parādīja, ka "desmit Eiropas Savienības (ES) valstis, arī Vācija un Francija, turpināja pārdot ieročus Krievijai vēl pēc tam, kad 2014. gadā spēkā stājās aizliegums tirgot ieročus Kremlim, vēstīja Polijas medijs “tvp.info”. https://zinas.tv3.lv/arvalstis/medijs-desmit-es-valstis-krievijai-pardevusas-brunojumu-pec-aizlieguma-tirgot-ierocus/

kas Tev liek domāt, ka pašreiz būs savādāk? īpaši ja krievs būs gatavs maksāt 5-10x vairāk (ar mūsu pašu naudiņu). starpnieki noteikti atradīsies...
18.maijs 2022, 13:49 | links
 
Āgenskalna iela rullē,,, malacis, ka veco nolika pie vietas,,,
18.maijs 2022, 13:02 | links
 
Tikmēr te pat pie mums:

https://www.facebook.com/100000571713562/videos/1422107381621658/
18.maijs 2022, 12:38 | links
 
Krievijas premjers paziņoja, ka nolūkā izpildīt valsts pasūtījumu (programmas) par nepieciešamo rietumu tehnoloģiju piegādi, piegādātājiem tiks dotas visas finanšu nodokļu , muitas atlaides. Krievija klaji propone, ka starptautiskie līgumi, kodeksi viņiem tāpat kā rietumiem tagad ir pie kājas. Ja starptautiskās tiesību normas un līgumi netiks ievēroti (krievs vairs nebus vakarejais) pasaules ekonomikā iestāsies haoss, jo starptautiskās arbitrāžas zaudēs lomu un nebūs instrumentu kā nodrošināt pušu tiesības. Nolēmumus reāli karinas uz nagliņas.... Tas būs reāls bezpregels ar visām negācijām kā pirātisms un tt. KURŠ no tā būs zaudētājs ir jautājums. Krievija ātri ir pārorientejusies un iespējamās kontrasankcijas pret nelabvēļiem arī vēl sola. ASV ar krievu nozagtajiem 300 miljardiem bija labs skolotājs. :).

Praviets, 17.maijs 2022, 22:33


Ja prāts nav spējīgs padomāt tālāk par tosteri un mobīlo telefonu, tad tā laikam arī sanāk.

Propagandas umņik pasaki man kā iegūs rietumu tehnoloģijas piemēram HESiem turbīnas un to apkopi - rokas bagāžā no Sīrijas atvedīs? Darbagaldi un rezervēju daļas, robotikai ražošanas nodrošināšanai, elektro komponentes un tā var turpināt.
Ja Krievijai pirms 24.02 bija ~1,5% pasaules ekonomikas, tad divu gadu laikā būs zem 0.5%!

Pasaules ekonomikā neiestāsies haoss, pat ja krievija nogriezīs gāzi Eiropai, kas būs kā iešaut sev kājā.
18.maijs 2022, 12:19 | links
 
Labs :)
18.maijs 2022, 09:56 | links
 
Joks no Ukrainas: Pēc tam kad putins paziņoja, ka visi krievi nonāks paradīzē, tur sāk nopietni apspriest jautājumu par pievienošanos NATO. :)
18.maijs 2022, 09:54 | links
 
Admin, esi cilvēks, nobloķē to pēdējo vates mēslu. Vnk, lai var kaut cik jēdzīgi un saprotami palasīt šo forumu.

Bebrs, 17.maijs 2022, 23:30

Vajag kat kādu muķi te pat ko parēkt ar.
17.maijs 2022, 23:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager