Laivas un to motori

sars> atsauksmes vēl nebūs, jo izstādē Ķīpsala tika pārdoti pirmie un diez vai kāds jau būs paspējis izmēģināt. Kvalitātei vajadzētu būt ok ,jo kā apgalvo piegādātāji, motori tiek ražoti vienā no divām labākajām rūpnicām, atšķirībā no citiem ķīniešu modeļiem ir pieejamas visas rezerves daļas un tiek nodrošināts garantijas remonts.
11.aprīlis 2013, 19:23 | links
 
vai kāds varētu pateikt atsauksmes par ķīnas ražojuma STORM elektromotoru.
11.aprīlis 2013, 18:02 | links
 
Bimini tents motorlaivai maksā ap 450 LVL.
Bet tas ir no 316tās ņeržas.
Ja tevis minētais tents ir no ņeržas tad adekvāta cena. Ja vari uztaisīt lētāk, tad lūdzu, taisi priekš manas LATREX 355. 10 - 15 gb. sezonā vajadzēs.
8.aprīlis 2013, 19:02 | links
 
Nemācēšu teikt, kad uzzināju cenu, interese pārgāja, bet pēc cenas spriežot no kāda dārgmetāla...
Kā kkas tāds var maksāt iepriekšminēto summu, man joprojām nav skaidrs!!!
http://www.youtube.com/watch?v=9oAtLi6Pvm0
8.aprīlis 2013, 17:52 | links
 
imzis,nedomāju,ka kaut kas sanāks.Atraksti man precīzu modeļa numuru,visus tos burtus.Apskatīšos,varbūt varu atrast lētāk.
8.aprīlis 2013, 17:19 | links
 
ir te daži tenti laivām-http://689.lv/lv/category/641/
8.aprīlis 2013, 15:40 | links
 
RobisRobis,
trubas bija alumīnija vai nerūsējošā tērauda?
8.aprīlis 2013, 14:52 | links
 
Jā, es ar biju piegājis pie Dulkan stenda, tieši to tentu skatījos, bet kad paprasīju cenu (250Ls)....... Biju redzējis jau youtube tādus, konstrukcija elementāra, tāpēc nesaprotu kā var prasīt par tādu 250Ls - par 2 trubām un audumu??? Vienīgi cik sapratu, tad tas konkrētais bija paredzēts 360 laivām un domāju, ka nevajadzētu būt problēmām arī Bush laivām uzstādīt, vienīgi 2 trubu gali jānostiprina, pārējais jau tiek nostiepts gar laivas malām, kas abiem ražotājiem ir visai līdzīgas, ja ne vienādas!
8.aprīlis 2013, 13:26 | links
 
man ar izskatās, ka būs jāpalūdz kādam ar "zelta" rokām, lai uztaisa ko līdzīgu....
8.aprīlis 2013, 12:18 | links
 
Vainu jāaiziet pie kāda kas nodarbojas ar stiklšķiedru un var uztaisīt kaut ko no tā :) Bet nu ap 100Ls šķiet kad tik un tā ir jārēķinās.
8.aprīlis 2013, 11:25 | links
 
imzis,ja Tu par motora vāku,pasūtīt nav problēmu,bet cena būs ap 200 Ls:(
8.aprīlis 2013, 11:18 | links
 
laivas tenta karkasu varētu meistarot no krievu razkladuškām. Vispār interesanta ideja, būs jāpamēģina. :D

eerglis, 8.aprīlis 2013, 10:02


Sareizini kādu ,,kabrioletu"...!!!:)))Un ja vēl kādu pajaunāku,kuram ar podziņas piespiešanu pietiek,lai jumts uzliktos...būs pa skaisto!!!:)))
8.aprīlis 2013, 10:36 | links
 
laivas tenta karkasu varētu meistarot no krievu razkladuškām. Vispār interesanta ideja, būs jāpamēģina. :D
8.aprīlis 2013, 10:02 | links
 
benzīnbākas? es ņemu no zāles pļāvēja. Man tagad bākas korķims divas maiņas. :D

Gaisa spilvenam, ar āķi neko nenodarīsi :))
8.aprīlis 2013, 09:59 | links
 
Vajag palīdzību:)

Sanākusi šaize un Yamahas 4zs motoram noslīka vāks...Ņemot vērā, ka 2006.gada verķim tādu ir pagrūti atrast, varbūt kādam no jums ir versijas, moš var pielāgot kādu citu vāku, vai arī kāds tādus LV var uztaisīt?!

Paldies jau iepriekš!
8.aprīlis 2013, 09:39 | links
 
Cmuka laivele,bet copei es tādu negribētu.No tiem ,,propelleriem" baigā ,,trobele" un ja gaisa spilvenos āķis ieķeras...!:)
8.aprīlis 2013, 09:06 | links
 
8.aprīlis 2013, 08:47 | links
 
Sveiki, Vīri! izstādē baigi patikās Dulkanam tas tents, pāri tāds kā jumtins no tada udens necaurlaidiga materiala sasuts kopa caurspidigu biezu plevi karkas no aluminija trubam, baigi forši izskatijas no veja un lietus pasarga ideali, bet man bush laiva a bush neko tadu nepiedava nu protams ari dulkanam tam tentam cenradis pamatigs ja pareizi atceros 250 lati baigais cipars! hmm tagad domaju alternatīvu varbut ir kāds kas izgatavo vai firma kāda vispar ko varat ieteikt šajā sakarā?

latvians88, 7.aprīlis 2013, 22:14


No telts saliekamie stieņi(ar gumiju pa vidu) un ,,dugas" gatavas!Kā viņus nostiprināt laivas galos katra paša improvizācija!Pāri tiem zaļais Depo un citur nopērkamais ,,brezents"(nu tāds sintētisks līdzīgs cukurmaisu audumam)!Izmēri ir dažādi dabonami un naudas nav bargās!Ja uznāk ,,ģorga" es tādu pārmetu pāri laivai un ir ok...drēbes un pārējās ,,panskas",kas laivā sausas!Dugas un cieši salocīts ,,brezents" daudz vietas neaizņem!!!
8.aprīlis 2013, 08:32 | links
 
Murkskis87 - kopšanai un ilglaicīgai materiāla saglabāšanai varu ieteikt laivu nopūst ar silikonu (to pašu ko izmanto pēc auto mazgāšanas, lai durvis neaizsalst). Pirmkārt silikons momentāli iesūcas materiālā, radot aizsargkārtu un mitrumu, lai locījumu vietas neizžūtu. Otrkārt, atgrūž netīrumus. Noder jaunai laivai pirms likšanas ūdenī. Pēc copes atliek vien noslaucīt un neveidojas ar laiku dzeltenīgi pleķi no ūdens. Labāk pūšanasvdarbus veikt dabā, ātri nožūst un nesmako. Droši pūšu visu laivu. Izlietoju 1 baloniņu, kas veičos maksā no 2-5 Ls. Varbūt noder padoms, jo aizgūts no motokrosa.
7.aprīlis 2013, 22:37 | links
 
Sveiki, Vīri! izstādē baigi patikās Dulkanam tas tents, pāri tāds kā jumtins no tada udens necaurlaidiga materiala sasuts kopa caurspidigu biezu plevi karkas no aluminija trubam, baigi forši izskatijas no veja un lietus pasarga ideali, bet man bush laiva a bush neko tadu nepiedava nu protams ari dulkanam tam tentam cenradis pamatigs ja pareizi atceros 250 lati baigais cipars! hmm tagad domaju alternatīvu varbut ir kāds kas izgatavo vai firma kāda vispar ko varat ieteikt šajā sakarā?
7.aprīlis 2013, 22:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager