Laivas un to motori

amucis,
Japāņi Taivānā ražo mazos motorus līz 15 HP, pārejos pie sevis. Pēc cunami SUZUKI bija problēmas ar piegadi, jo daudzas detaļu rūpnīcas nestrādāja.
4.aprīlis 2012, 22:21 | links
 
amucis,
jā, kātad, Ķīna jau sen nav pasaules lētakā zeme.
4.aprīlis 2012, 22:18 | links
 
Tā jau ir :))) Visu pie mums velk no Ķīnas, jo tur darbaspēks lēts. Viņu tur ir dofiga un visi grib pa druskai ēst :))) Vot i pašī priekš visiem.
4.aprīlis 2012, 22:15 | links
 
Nu nu...es vienreiz dzīvē(jācer ne pēdējo) ar auto esmu izbraucis no salona...un aiidāāāā'pa taisno uz šosi Rīga- Ventspils. Un tie,kuri mani pazīst, zin manas braukšanas manieres :))))
4.aprīlis 2012, 22:13 | links
 
A kur nav viņu ražojumi? Pa TV kaut kad nejauši redzēju raidījumu,šķiet bija par štatiem a moš UK, neatceros, bet baigi interesantais...aizrāva! Princips bija: uz ielas noķer cilvi(ģimeni), kurš piekrīt aiziet uz viņa māju un tad nu skatās,skaita, cik tur ir vietējā ražojuma mantas! zinat, paši viņi bija pārsteigti! Grūti bija sameklēt vispār kaut ko! Tas pats bija apavu bodē... māte un meitai vajadzēja atrast sev vietējā ražojuma kurpes.... atrada tikai viena un pateica,ka šīs atradusi principa pēc, bet sev tās tāpat neizvēlētos....
sanāca bik atkāpe no laivām un motoriem :))))
4.aprīlis 2012, 22:11 | links
 
Obkatkas nekur nav pazudušas! Pat jaunai mašīnai tā ir ap 2000km. Vienīgo ko zinu kam nevajag obkatku, ir Husqvarna. Ej un zāģē.
4.aprīlis 2012, 22:07 | links
 
Starp citu angļu spiningi arī ir tīrs kitajozu ražojums :) Cik esmu dzirdējis, tad ātri iekaro popularitāti un esot labi. Japāņu motoru reti kur te atradīsi. Ja vispār atradīsi. Visi made in taiwan :)
4.aprīlis 2012, 22:04 | links
 
Vai tad obkatkas laiki nav pagātne? Lai gan pietiekami esmu ņēmies ar moto, likumsakarības saprotamas... Par cik pie laivas braukšu kad siltāks paliks, tā i domāju...trancis nav vēl salāgots utt... tad i parūcināt tur pat krastā, tukšgaitā. Vai tad nu ar kādu brīdi nebūs gana? Tak ir jau bijis rūcināts!
4.aprīlis 2012, 22:02 | links
 
Sveiki!!! Gribeju pajautat vai ir kadam no 4zs morotam generators???
4.aprīlis 2012, 22:01 | links
 
Tas jau jā... Neskatoties uz angļu slavināšanas un visādu sertifikātu piesaukšanas, biku satrucos,ka šamie iepērk kaut kādu kitajodzu,uzlīmē savas šiltes,moš ko apgreido un laiž kā savu! kaut gan ķīnas ražotājs zināmiem pasūtītājiem ražo ne sliktāk kā populārie brendi. Otrkārt, bik tramīgu darīja tās firmas specializācija,jo motoros tie salīdzinoši nesen. Nopirku "uz sitiena".... funktierēju,vajag/nevajag, varu atļauties, nevaru.... bakstījos pa netu, vairāk aiz intereses un uzgāju šo. Nav galīgā nullīte, bet salona demo aparāts, cena ar visu shippingu pieņemama sanāca ... Tik nodomāju: gribās kā labāk, ka nesanāk kā vienmēr..... :)))
4.aprīlis 2012, 21:54 | links
 
Palasīju par to motorīti. Parametri ir labi. Ja prātīgi uztaisīsi obkatku, braukāsi ilgi un laimīgi. Pirmo iesaku taisīt mucā :) Nekad nedod pilnu ručku. 3/4 un pietiek. Pilna ručka būs tikai skaļāks rēciens, ātrums tāds pats kā uz 3/4. Nu un protams apkopītes.
4.aprīlis 2012, 21:42 | links
 
Linku tak ieliku! Tur ir specifikācijas un cenas utt.
4.aprīlis 2012, 21:33 | links
 
kādā cenā tas vektors ir?
4.aprīlis 2012, 21:27 | links
 
Visu laiku klusēju par savu izvēli, domāju, būs pieredze,runāšu, bet nevar jau sagaidīt... Tātad, iegādājos VECTOR 2.5 ( made in UK)
Gribētos dzirdēt atsauksmes,labas,sliktas, ieteikumus, ....

vector-outboards.co.uk
4.aprīlis 2012, 20:24 | links
 
A bet tieši tā! Sākumā uz viņu skatījos, cena vienkārši burvīga un aizdomīga :))) Pameklējiet tepat Latvijas motoru tirgotāju atsauksmes.
4.aprīlis 2012, 17:04 | links
 
Nu neņemiet to Parsun. Rezultātā tā ir izmesta nauda.
4.aprīlis 2012, 17:01 | links
 
Cik esmu lasījis, tad Bums arī no zāles pļāvēja uztaisīs laivas motoru :) Cepuri nost tādu vīru priekšā!
4.aprīlis 2012, 16:31 | links
 
Bumam jau rokas no pareizās vietas aug..... es negribu čakarēties
4.aprīlis 2012, 16:12 | links
 
Taisni šāds motorelis ir Bumsim, paprasi viņam. Bet ir BET, viņš tomēr meklē citu moriņu, bet tas nu tā!!
4.aprīlis 2012, 15:26 | links
 
Par Parsun kaut kur lasīju, ka tas ir paredzēts tikai 250 darba stundām. Nebija gan nekas teikts par remontu, bet ja tik mazs kalpošanas laiks, tad atliek tikai divi varianti - vai nu viss motors jāpārkrāmē, kas nebūt nebūs lēti, vai arī jāsviež miskastē :)))
4.aprīlis 2012, 15:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager