Laivas un to motori

gerks
man paziņa rullē ar kazanku un 2.5 zs mercury un nemaz nesūdzās, protams, ātrums nav nekāds baigais, bet uz priekšu iet tīri labi. ja no šiem abiem jāizvēlas, tad ņem tohatsu, kas būs ne tikai ātrāks, bet arī daudz klusāks, jo ja nemaldos, tad šī honda 2.3 ir ar gaisa dzesi, kas braukšanu padara ievērojami skaļāku un nekomfortablāku. bet protams, ja rocība ļauj, tad nebūtu slikti piemest vēl kādu zirgu klāt
29.decembris 2011, 08:28 | links
 
Bet ņemot Hondu, jāņem vērā, ka ātrums būs mazāks dēļ četrlāpstiņu dzenskrūves :) Ideāls variants aizaugušās vietās, bet uz ātruma rēķina. Tā kā - ideālā variantā nepieciešama papildus dzenskrūve :)
28.decembris 2011, 19:35 | links
 
Un viennoziimigi ieteiktu Hondu, bet nu atkal cipars... Pats sev uz nakamo sezonu esmu noskatiijis Hondu 10 HP...

http://www.eboat.lv/lv/benzinmotori/honda/honda-bf-8-shu
28.decembris 2011, 19:31 | links
 
Domaju, ka Kazankai neviens no shiem modeljiem nebuus piemerots, jo tad ar airiem visi ies garaam smiedamies... Optimaalais variants buutu 8-10 HP, bet ja domaa jaunu pirkt tad arii cipars buus krietni iespaidiigaks... Nu tas tikai mans subjektiivais viedoklis... Kazanka nedaudz par smagu, lai pirktu 2.3 vai 3.5 HP dzineju- tads vairaak piemerots ir gumijas puslim vai stiklskiedras laivinjai...
28.decembris 2011, 19:28 | links
 
vajadzīgs padoms kurš no motoriem labāks,ko iesakat honda 2,3 vai tohatsu 3,5 laiva kazanka .runa ir pa jauniem motoriem...kura firma labāka...
28.decembris 2011, 18:47 | links
 
"...Es arī esmu daudzus gadus nobraukājis ar elektromotoru , tagad to pat redzēt vairs negribu."

Bet, ko Tu darīsi, ja Tev blakus kāds piebrauks ar električku? Griezīsi galvu uz otru pusi? A tur viens ar 50 HP teš garām... Ko nu???
:DDD
28.decembris 2011, 18:09 | links
 
Nekas nav par skaļu , viņš ir ļoti kluss motoriņš . Es arī esmu daudzus gadus nobraukājis ar elektromotoru , tagad to pat redzēt vairs negribu .
27.decembris 2011, 16:51 | links
 
Priekš velces viņš nav par skaļu? Bet nu, priekš velces, man ir električka :))
27.decembris 2011, 16:40 | links
 
Jā iet pilnā klopē , tad 1 litrs stundā , jā tikai velcē , tad 2 litri dienā .
27.decembris 2011, 16:11 | links
 
To Moderators
Vārstu starpes paliek mazākas ekspl.laikā vai lielākas?
27.decembris 2011, 16:07 | links
 
gintsgg, nu tad vispār ideāli :) Un cik apmēram degviela iet viņam? Cik var nopeldēt ar vienu bāku?
27.decembris 2011, 16:05 | links
 
Ar mazu laivu un viens , pa 40 minūtēm , Tu to gabalu izbrauksi turp un atpakaļ pilnīgi droši .
27.decembris 2011, 16:03 | links
 
gintsgg , es ar mazo električku līdz savai copes vietai laižu 10min... Plus 90% gadījumos kad laižu copēt esmu viens! Un laiva man mazā, divietīgā... Domāju ka vajadzētu pietikt.... Nu, citreiz jau gadās aizlaist kautkur tālāk, bet tas ir maks 5 - 7km attālumā no laivas ielaišanas vietas... Un ja Tev ar lielo laivu un divatā iet ar 10km/h, tad domāju ka man vienam vajadzētu spiest ārā visus 15km/h, ja pat ne vairāk.. Taka, domāju ka pārbrauciens varētu aizņemt ap 40min.. un 40min tas nav nekas :)

Un kāda informācija par citu firmu motoriem?
27.decembris 2011, 15:51 | links
 
Mr Daniic , aizmirsu piebilst ka Merkury - 2,5 četrtaktnieks , copei , velcei ir ideāls motors , tikai jā gribēsi ar viņu braukt uz copes vietu 30 - 50 km , tad gan par švaku , ar manu 4 metrīgo laivu , kad 2 veči laivā , viņš iet 10,5 km / h , izbraukāt jau var arī tos lielos gabalus , tikai tas prasa daudz laika , jā gribi braukāt lielos gabalus , tad vajag viss maz 10 zs .
27.decembris 2011, 15:23 | links
 
Tā jau nav, vārstu atstarpes ar kādreiz jāpārbauda!
27.decembris 2011, 15:01 | links
 
Jau 2 gadus strādāju ar Tohatsu 5ZS, četrtakteri neviena slikta vārda,ja būtu kā makšķerniekam, laikam līdz pensijai pietiktu bez remontiem.
27.decembris 2011, 14:53 | links
 
gintsgg, paldies par informāciju! Tad jau laikam būs jāņem tas 200zs :)) Beidzot tās lielās mammas varbūt ķersies! :D
27.decembris 2011, 13:18 | links
 
Tā , Usim , kā vienmēr , humora netrūkst , viņš pat kaimiņa ķēvi gribēja man izprecināt un centās ieskaidrot ka galā sanākšot ļoti smuki kucēni . Par motoru , 2 sezonas ar tādu jau nobraucu esmu ļoti apmierināts , nav bijušas ne vienas problēmas , ņem tik ciet , domāju ka neko labāku neatradīsi , protams jā paņemsi 200 zs zivju izmērs būtiski pieaugs .
27.decembris 2011, 12:54 | links
 
MrDaniiC.Audi un Mercury,ir vienkārši darba zirgi.Ņem tik ciet.
27.decembris 2011, 12:44 | links
 
aakkis, parametrus jau zinu, bet gribas dzirdēt viedokli no cilvēkiem kuriem viņš ir :))

usis, no motora izmēra ir atkarīgs zivs izmērs tagad ar ? :)) Tad jau uzreiz jāņem kāds 200zs :))
27.decembris 2011, 12:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager