Asari

Manu jautājumu varam slēgt,būs viss ok. :) Makšķerēju es gadus +-10, vienkārši ne šajā kategorijā,a te spontāni izdomāju,ka tūlīt pat jāizmēģina,tāpēc arī skatījos tādu budžeta galu, jo kā prioritāte tā nebūs,vismaz pagaidām.

Tāds dumjš jautājums par karabīnēm ,jo 95% visu pērku internetveikalos un tur izmēri neko daudz neizsaka,šodien speciāli aizbraucu šādus tādus sīkumus sapirkt un tur mazākās likās lielas.pasūtīju daudz mazākas.
27.jūlijs 2022, 23:30 | links
 

Ja kāds meklē labu laivu!:)varu ieteikt!
27.jūlijs 2022, 22:41 | links
 
Davis-Di [27.07.22]: Šis laikam neskaitās UL
Arī nesen bij 300gr uz 78gr džerku!
27.jūlijs 2022, 22:33 | links
 
andreiko [27.07.22]: Vili, es viņam neieteicu spoļu dārgo galu, bet auklas pašreiz ir dabūjamas par ļoti cilvēcīgu cenu. Turklāt viņš man uzrakstīja pm, es mazu padomiņu iedevu.
Par lomiem. Tik trekni un daudz kā tu es neķeru, bet man netīk visu bildēt, telefona kameru izmantoju ļoti maz, pārsvarā nobildēju savu suni vai pie upes satiktos kaķus. Lai tev āķi siekstā! :)
Tad stasti čalim lietu!jēga tìt uz lētākas sopes dārgāko diegu!?vai nezini cik maksā sabalansēts instruments asarim!?metru domāju var noķert lētāk!:)
27.jūlijs 2022, 22:28 | links
 
Šis laikam neskaitās UL :D

27.jūlijs 2022, 22:23 | links
 
Vili, es viņam neieteicu spoļu dārgo galu, bet auklas pašreiz ir dabūjamas par ļoti cilvēcīgu cenu. Turklāt viņš man uzrakstīja pm, es mazu padomiņu iedevu.
Par lomiem. Tik trekni un daudz kā tu es neķeru, bet man netīk visu bildēt, telefona kameru izmantoju ļoti maz, pārsvarā nobildēju savu suni vai pie upes satiktos kaķus. Lai tev āķi siekstā! :)
27.jūlijs 2022, 22:18 | links
 
Man Daiva Ninja ir bolonēzes makšķerei, tin auklu pārsteidzoši ļoti labi, bremze atstrādā arī ļoti labi. Tiesa nezinu kā būs uz spininga ar ļoti vāju bremzi un ļoti plānai auklai iespējams vajadzēs šeibiņas pamest apakšā, kas nāk līdz.
Par ilgmūžību nemācēšu spriest, makšķerei viņa domāju izturēs līdz dēla pilngadībai, ja netiks smiltīs mētāta :D
27.jūlijs 2022, 22:13 | links
 
andreiko [27.07.22]: Trīs atslēgas vārdi. YGK, Sunline, Varivas. Nu vēl Tikts un Jamatoijo. Mikruhai ņem tikai japošku diegus, nekad nemetīs bārdu un netrūks kā puņķi. Protams, liela nozīme ir spolei, tavā gadījumā Ninja varbūt, ka izvilks. No Ninjām man tikai viena - šešniece uz viena no fīderiem, pārējās Daiwas (Kaldija un Lūvija) ar mazajiem diegiem mani nekad nav pievīlušas. Pašreiz uz abām stāv PE 0,5, taču ir bijuši arī PE 0,4. Uz Lūvijas tagad ir Sanlains, uz Kaldijas Egi Metāls. 0,5 ņemu tāpēc, ka zacepu daudz (un nelīdz īsti nekas).
Tak parādi vinreiz tos savus lomus!:Dmuldoņa!puika vakar nopircis kātu,ninjai sagrabinājis,par karabīnēm pat sajējagas nav....iesaki viñam dārgo galu!!!nolaidies uz zemes!pastrādās ar budžeta diegiem,padirsīs 200gr asari! un!?...tiks arī lìdz japānim!:)
27.jūlijs 2022, 22:02 | links
 
Protams, liela nozīme ir spolei, tavā gadījumā Ninja varbūt, ka izvilks. No Ninjām man tikai viena - šešniece uz viena no fīderiem, pārējās Daiwas (Kaldija un Lūvija) ar mazajiem diegiem mani nekad nav pievīlušas. Pašreiz uz abām stāv PE 0,5, taču ir bijuši arī PE 0,4.

andreiko, 27.jūlijs 2022, 16:49

Man ir lētā gala Daiwa (Exceler LT 2000D). Uztīta #0.3 japāņu aukla Gosen. Pāris sezonas jau kalpo, gan jau Ninjai ar nebūs problēmu ar smalkajām auklām.
27.jūlijs 2022, 19:20 | links
 
Trīs atslēgas vārdi. YGK, Sunline, Varivas. Nu vēl Tikts un Jamatoijo. Mikruhai ņem tikai japošku diegus, nekad nemetīs bārdu un netrūks kā puņķi. Protams, liela nozīme ir spolei, tavā gadījumā Ninja varbūt, ka izvilks. No Ninjām man tikai viena - šešniece uz viena no fīderiem, pārējās Daiwas (Kaldija un Lūvija) ar mazajiem diegiem mani nekad nav pievīlušas. Pašreiz uz abām stāv PE 0,5, taču ir bijuši arī PE 0,4. Uz Lūvijas tagad ir Sanlains, uz Kaldijas Egi Metāls. 0,5 ņemu tāpēc, ka zacepu daudz (un nelīdz īsti nekas).
27.jūlijs 2022, 16:49 | links
 
Visticamāk arī viņu drīz mainīšu, šis tāds sasteigts pirkums, nākamā uz papīra plānākā jau bija 0.4PE, un rīt jābrauc pirmajā testā. Lēnā cena vien jau lika šaubīties, bet nu man tiešām pieredze ar pītajām nekāda, Blue birdam 4-14 stāv mono aukla :)) Varbūt beigās tam noderēs.
27.jūlijs 2022, 16:36 | links
 
Arčij, piedod, bet tavā gadījumā "pisannomu ņeveritj" (rakstīto iemet tuvējā miskastē). Širo aukla ir samērā viduvējs sūds, norādītie testi ir pilnīgi meli. Ieskaties salīdzinājumā. YGK viena no labākajām auklām (turklāt ar metāla dzīslu iekšā), tīrs japānis, vienkārši izcils diedziņš, ar divreiz resnāku diametru (PE 0,5) uzrāda tādus pašus testa svara diametrus. Nekad nepērc amīšu un poļu auklas, tie norādītie testi ir pilnīgs bleķis. Esmu simtprocentīgi pārliecināts, ka tam
širkam diametrs ir nevis 0,06 mm, bet vismaz divarpus reizes resnāks. Pītenei vispār resnumu izmērīt var tikai aptuveni, neslinko, aizņemies no kāda mikrometru un pārbaudi. Bļin, pšeku 0,06 diegs ar 3,8 kg testu, manējie Gaujas breksēni raustās krampjainos smieklos.

https://fishingshop.lv/products/lv/181/796/sort/3/filter/0_0_0_0/YGK-PE-EGI-METAL-WX4-150m-#0.5/-0.117-mm-3.80-kg-krasa-multicolor.html

Reālais tests varētu būt šāds:
https://fishingshop.lv/products/lv/873/5041/sort/3/filter/0_0_0_0/Pita-aukla-Tict-Rhyme-Lime-Sinking-PE-#0.3-/-4.6-lb-2.2-kg-150-m.html

Bet arī noteikti nē, jo nevar salīdzināt poļu ķapļapu ar izcilākajām japāņu auklām.
27.jūlijs 2022, 16:28 | links
 
Archii [27.07.22]: Vēl radās jautājums, uz tik maziem mānekļiem kaut kādas mikro karabīnītes arī var dabūt vai sien pa taisno? Veikalā mazās bija 14. izmēra,bet nu tās stipri par lielu liekas.

Bieži mainot mānekļus sačakarēsies siet katru reizi.
Es lietoju šādu karabīni ar griezuli, jo lieku arī mazos rotiņus. Citi liek pliku aizdari nullīti.
27.jūlijs 2022, 16:28 | links
 
Vēl radās jautājums, uz tik maziem mānekļiem kaut kādas mikro karabīnītes arī var dabūt vai sien pa taisno? Veikalā mazās bija 14. izmēra,bet nu tās stipri par lielu liekas.

Archii, 27.jūlijs 2022, 16:08

Protams, ka ir pieejamas arī dikti sīkas karabīnes gan ar, gan bez griezuļiem.
27.jūlijs 2022, 16:26 | links
 
Paņēmu to kātu, Ninja LT 2000 spoli , 0.06mm 3.8 kg Mistrall Shiro pīto auklu (noteikti jau,ka vajadzēja vēl plānāku,bet notestēšu), 0.2mm fluokarbonu un dažas 1'' līdz 2'' collu gumijas ar volframa čeburaškām.
Patestēšu pāris reizes un tad skatīšos ko pamainīt.

Vēl radās jautājums, uz tik maziem mānekļiem kaut kādas mikro karabīnītes arī var dabūt vai sien pa taisno? Veikalā mazās bija 14. izmēra,bet nu tās stipri par lielu liekas.
27.jūlijs 2022, 16:08 | links
 
Archii [25.07.22]: Ir doma paņemt kaut ko no UL tīri pamuļķoties pāris reizes mēnesī,skatos,ka lētajā galā šis liekas sakarīgs variants pēc cipariem -
LJ Progress MORMIX
Kādas jums domas par šo?
Materiāls - grafīts T30
Akcija - vidēji ātrs
Klase - Ultra Light (UL)
Tests - 0,5-3

Neko nopietnu nemekēju,bet nu tomēr pilnīgu lētuma sajūtu rokās arī nevēlos

Pie reizes,kāda diametra pītā aukla būtu piemērota šādam pasākumam? Līdz šim esmu ākstījies tikai ar monofīlo.
Aukla pītā 0.15-0,2 pe. Tests tomer 3 g kas ir maz
27.jūlijs 2022, 07:25 | links
 
onslovs [25.07.22]: Sveiki veseli! kādu izmēru auklai pavadiņai Jūs lietojat asaru copei? Paldies.
Es personīgi lietoju ap 0,2 fluokarbona pavadas, kuras sienu klāt ar “burkānu” pie pamatauklas. Ir izdevies arī 55cm zandartu ar tādu pavadu izvilkt. Galvenais ir pieregulēt bremzi.
26.jūlijs 2022, 08:49 | links
 
Ir doma paņemt kaut ko no UL tīri pamuļķoties pāris reizes mēnesī,skatos,ka lētajā galā šis liekas sakarīgs variants pēc cipariem -
LJ Progress MORMIX
Kādas jums domas par šo?
Materiāls - grafīts T30
Akcija - vidēji ātrs
Klase - Ultra Light (UL)
Tests - 0,5-3

Neko nopietnu nemekēju,bet nu tomēr pilnīgu lētuma sajūtu rokās arī nevēlos

Pie reizes,kāda diametra pītā aukla būtu piemērota šādam pasākumam? Līdz šim esmu ākstījies tikai ar monofīlo.
25.jūlijs 2022, 21:50 | links
 
Sveiki veseli! kādu izmēru auklai pavadiņai Jūs lietojat asaru copei? Paldies.
25.jūlijs 2022, 20:55 | links
 

Tā izskatās, ka kāds sākumā asarim uzkrāsoja strīpas. Tad atcerējās, ka tas ir Alaukstam un strīpas izsmērēja :))
Ps.
Hedlefs ķertas zives
24.jūlijs 2022, 11:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager