Asari

Paldies, Ivar! Kādu dienu pamēģināšu tur uz asariem.
24.jūlijs 2021, 10:09 | links
 
Vislabāk piebraukt var Mailīšu ielas stāvlaukumā. Copēt varēsi kaut no bagāžnieka.
24.jūlijs 2021, 10:06 | links
 
Varbūt kāds var padalīties, kur var labi ar mašīnu piebraukt pie Ķīšezera copei no krasta?
24.jūlijs 2021, 09:56 | links
 
Kā copes vīriem ar asaru džigošanu iet? Carnikavā asaris ir sācis nākt no jūras? Pirms nedēļas nebija. Padžigoju no krasta, bet nekā. Turpat Dzirnupē gan sanāca asarus paķert, bet nu jau aizaug tā upīte, ar spiningu grūti un izmērs švaks. Juglas kanālā arī būts, bet laikam asari nemigrē tik daudz. Uz dzīvo kaut ko var noķert, bet uz spini grūti. Uz dropshota bija copes un sanāca kaut ko pierunāt. Varbūt vērts aizbraukt uz Buļļupi, Balto kāpu Lielupē, kāds zina? Interesē spiningot, azartiskāk nekā slieka, uz dzīvo. )
19.maijs 2021, 11:31 | links
 
Will! Kad ar pātadziņu pa pļesi uzvelk, tad noskan pļesis, bet kad uzstiepj ar kamertoni, tad skan kamertonis. Tas pats ar kātiem:). Sāp no abiem vienadi, bet mūziku taisa kamertonis.
15.oktobris 2020, 22:05 | links
 
Davis-Di [15.okt]: Vis kāti skan, kad sadalās reizinātājos :)
Es tev sāku ticēt!:D
15.oktobris 2020, 21:57 | links
 
Vis kāti skan, kad sadalās reizinātājos :)
15.oktobris 2020, 21:55 | links
 
VilnisL [15.okt]: Neesmu baiso ciparu pavēlnieks, bet Aspen stake, kas maksā 1 ciparu, skan, bet Favorite Skyline, kas maksā 2-3 ciparus, neskan. Tiec nu gudrs.
Nu ja...es par to pašu! Ja kāts zem 80e skan!? Tad kas ir ar tiem par 300-400+???
15.oktobris 2020, 21:35 | links
 
Neesmu baiso ciparu pavēlnieks, bet Aspen stake, kas maksā 1 ciparu, skan, bet Favorite Skyline, kas maksā 2-3 ciparus, neskan. Tiec nu gudrs.
15.oktobris 2020, 21:27 | links
 
VilnisL [15.okt]: Tāpat kā klusās vasaras naktīs varot dzirdēt kā Opeļi rūsē, arī kāti var skanēt...
Nekas tur neskan!:DTad jājautā no kādiem cipariem sāk "skanēt"...saprotu, ja tur kātu uz abu roku viena pirksta velcējot un jūt, ka vobleris pieskaras pat mazai zālītei!
Bet daži te apgalvo,ka zivs elpu pat varot just!:)Tie laikam skan...
15.oktobris 2020, 21:23 | links
 
Tāpat kā klusās vasaras naktīs varot dzirdēt kā Opeļi rūsē, arī kāti var skanēt...
15.oktobris 2020, 21:14 | links
 
VilnisL [15.okt]: Ok paldies.. ja.. Daiwa megaforce arī bija variants :) viņam pat ir solid spice.

CAT, 6.oktobris 2020, 13:13
Man ļoti patīk Crazy fish Aspen stake. Noteikti iesaku apskatīties. Ass, viegls, skanīgs.
Ko nozīmē " skanīgs"kāts?? Manējie neviens neskan!
15.oktobris 2020, 21:10 | links
 
Ok paldies.. ja.. Daiwa megaforce arī bija variants :) viņam pat ir solid spice.

CAT, 6.oktobris 2020, 13:13

Man ļoti patīk Crazy fish Aspen stake. Noteikti iesaku apskatīties. Ass, viegls, skanīgs.
15.oktobris 2020, 21:07 | links
 
edzuss2 [6.okt]: Laikam džeks pagaidām nav copējis agri no rīta, ja cimdus nevajag. Ir bijuši rīti kad pamatīgi velk pie rokām. Pirms nedēļas un arī pirms divām nedēļām bija atsevišķi rīti kad bija +2, +3 grādi no rīta pie ūdens.
Ja vēl enkurs jācilā. :)
Lai tak kats dara kā patīk, jautājums gan :
Kas ar asaru aktivitāti? No Ventas arī klusums un Abavnieks no Lielupes uz butēm arī pārslēdzies, cauri ir!?
15.oktobris 2020, 15:52 | links
 
Es vēl cimdus neesmu vilcis ar multu strādājot, sestdien no rīta bija uz robežas.

Kas attiecas uz Savage Gear XLNT3 sēriju man pašam nav bijusi darīšana, bet čomam tā ir topā, ja nemaldos divi ir spiningi (par testiem un garumiem negribu kļūdīties) un viens baitcast līdz 150gr, sestdien ar tiem Lielupē arī asari džigoja tiesa tur ar 7+ grami strādā + māneklis, kas nav īsti light versija.
Pašam ar ir bijusi doma varbūt paņemt, bet smagajam džigam, jo esošais gan spininga versija gan baitcast ir par īsu un prasās jaudīgāku it sevišķi Daugavai februārī.
6.oktobris 2020, 22:30 | links
 
edzuss2 [6.okt]: Laikam džeks pagaidām nav copējis agri no rīta, ja cimdus nevajag. Ir bijuši rīti kad pamatīgi velk pie rokām. Pirms nedēļas un arī pirms divām nedēļām bija atsevišķi rīti kad bija +2, +3 grādi no rīta pie ūdens.
Gaumes lieta, ir salīgi cilvēki un ne tik ļoti! Es cimdus nevelku pat pie mīnusiem....
6.oktobris 2020, 22:20 | links
 
Laikam džeks pagaidām nav copējis agri no rīta, ja cimdus nevajag. Ir bijuši rīti kad pamatīgi velk pie rokām. Pirms nedēļas un arī pirms divām nedēļām bija atsevišķi rīti kad bija +2, +3 grādi no rīta pie ūdens.
6.oktobris 2020, 22:12 | links
 
@Jig.lv pareizi saki ka katram pašam kāti jātausta vienam patīk ass un otram ļurīgs, citam nosaukums!
jegersz, 6.oktobris 2020, 21:44


Vot šitā ir tēma pat ne par ļurīgumu runājot. Pie ļurīgumiema vai stingruma var pierast (pajautājat sievām!:) ). Tīri ergonomiski rokā kā guļ un vai Tavai rokai tas kāts der ir būtiskāk, ja makšķerēšanas sesija ir vairāk kā 1.5h reizi mēnesī. Tas ir laikam vienīgais iemesls kādēļ kātus pērku "kaut kādā Avotielas pagalma bodē"(lai nav reklāma) nevis internetā pēc virtuālas jūtupa aptaustīšanas.
6.oktobris 2020, 21:58 | links
 
Tieši par Silver Creek bija runa, ko piedāvāju un kuru nodir.... un pēc tam vēl cimdus. :) Bet ko tur ar lauku ganu, kurš ar nomi uzskata, ka džigošana ir kaifs, lai tak tā domā.

7up, 6.oktobris 2020, 19:56


Nu tu gan viens umņiks - kurš te uzskatīja ka ar citiem kātiem ir māžošanās es vai, pavelc savu bazaru atpakaļ? Mans teica ka Savage nevar salīdzināt ne ar putniem ne ar daiwu to tu vari pieņemt gan labā gan sliktā jēgā, bet nu šādā laikā ar neoprēna cimdiem džigot asarus tas gan ir stiliņš :)))))))))

@Jig.lv pareizi saki ka katram pašam kāti jātausta vienam patīk ass un otram ļurīgs, citam nosaukums!
6.oktobris 2020, 21:44 | links
 
JIG.LV [6.okt]: O, augstos toņos panesies, a cilvēks ta vienkārši asaru kātiņu uzprasīja :D

Esmu vispār esmu "daiwists", "kreizīfišists" un "riobists", bet te pat sanāk piekrist, ka par Daiwa Megaforce neko labu pateikt nevaru, lēts brīnums, ko man cilvēkiem tirgot negribas, a par Savage Gear XLNT3 varu teikt tikai to labāko. Bet tas tvičam, nu dropšotam, bet ne jau vieglajam džigam, ar tādu extra asu armatūra stienīti nu dikti lielam šāda tipa cienītajam jābūt, vizualkas tur nekādas,tikai uz čuiku rokā ... Bet kopumā tie pilnīgi pilnīgi dažādi kāti, konecepti un klases, principā nav salīdzināmi. Ja salīdzina pretī no DAIWAS tad no tā, kas man pašam patīk, apmēram ap tām naudām, varbūt mazliet, mazliet uz augšu, sanāk Silver Creek līdz 14g - lūk tas tiēšam ir labs specializēts džiga kāts. Jebkurā gadījumā nav jēgas jukt prātā un virtuāli sisties, vienam māte, otram meita, n-to reizi atkārtošos "KĀTI JĀTAUSTA PAŠAM" :D
Tieši par Silver Creek bija runa, ko piedāvāju un kuru nodir.... un pēc tam vēl cimdus. :) Bet ko tur ar lauku ganu, kurš ar nomi uzskata, ka džigošana ir kaifs, lai tak tā domā.
6.oktobris 2020, 19:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager