Kūpinātavas

Veci!ar ko labak izmazgat mucu kupinatavi ja bijusi ella?
staveja veleja menesi.
12.jūnijs 2015, 09:47 | links
 
Izkurini viņā iekšā 2 klēpjus malkas.
12.jūnijs 2015, 10:28 | links
 
tāda doma bija! paldies!
12.jūnijs 2015, 13:43 | links
 
vēl kādas idejais lai mucā ieliktu divas restes? vienu virs otras? lai ātri abas var ielikt un izņemt?
12.jūnijs 2015, 13:44 | links
 
Izurb no sāniem caurumus un ieskrūvē skrūves!Ar četrām pietiek.Uz skrūvēm liec sietu!
12.jūnijs 2015, 14:11 | links
 
Pirms pāris dienām mēģināju savu konstrukciju parādīt. Ar 3 sietiem+tauku poddons, bet var taisīt ar 2.
12.jūnijs 2015, 14:33 | links
 
Lāčuk,izdedzini to mucu bet tā sirsnīgi,lai atlec visa eļļa un krāsa.Wiking,a nahren tauku ķērājs?Nekvestē tik briesmīgi,nav jau tvaika katls.Manējā uzpariktē nav,ja kāda tauku pile nopil,lai ir ,liela skāde no tā neradīsies.Kūpinu no bērna kājas,varat ticēt,varat neticēt.Lai izdodas!
12.jūnijs 2015, 15:29 | links
 
Lāčukam ! Apakšējai restei piekniedē leņķīšus,var skrūves,augšējo ar trim āķiem,restes d-8 apaļdzelža riņķis uz tā trušu siets,tas mīksts,aploka un turas...
12.jūnijs 2015, 15:49 | links
 
leonids, kūpinot vistu stilbus, Es turu ap 80°C. Termometrs ir starp augšējo un vidējo sietu. Tauki tek diezgan pamatīgi. Ja tie visi notek lejā un sadeg, tad kvēpu kārta uz stilbiem ir pamatīga.
12.jūnijs 2015, 19:06 | links
 
vēl kādas idejais lai mucā ieliktu divas restes? vienu virs otras? lai ātri abas var ielikt un izņemt?

lacuks007, 12.jūnijs 2015, 13:44

13.jūnijs 2015, 16:57 | links
 
Wiking,man ir mūrēta kūpināšanas bedre.Attālums nokurināmā līdz produktam vairāk par 80cm,bez termometra,ar izjūtu.Vāku lieto?Es daru tā:izkurinu,kad veidojas ogles,lieku produktu apžāvēties,minūti,divas.Noņemu,uzlieku dažas pagalītes,lieku atpakaļ,vāku virsū,pēc minūtes-pusotras-vāku vaļā,tā cikliski,pusstundā pēc produkta uzlikšanas-gatavs.Pareizi vēdinot nekas netek un nepil.No malas izskatās jocīgi,izklausās savādi,rezultāts labs.Zinu cilvēkus,kuriem ir mucas,rīkojas līdzīgi kā es.Kaimiņš tai pašā bedrē uztaisa apkvēpušas ogles,jūtas pārlaimīgs.Man pagāja pāris gadu,kamēr sapratu,kā tas darbojas
14.jūnijs 2015, 14:14 | links
 
Leonīds, nezinu kas Tev tā par konstrukciju. Buma mucā uguns ar produktu nesaskaras. Nav svarīgi ar ko un kā kurināt. Temperatūras regulēšana notiek ar šīberi skurstenī, ar kurtuves durtiņām un caurumu vākā. Vāks tiek apsegts ar maisu. Procesa kontrolei pietiek pacelt masu un pa caurum novērtēt produkta gatavību. Man nesanāk ielikt bildes, tāpēc te būs links uz dropbox galeriju.
[url=https://www.dropbox.com/sh/b9rw0c6h5t47gc8[/url]/AAA9e7gLSwnZtnOZhqsTf0h3a?dl=0
14.jūnijs 2015, 15:06 | links
 
 
 
Konstrukcija sekojoša:izmūrēta bedre 1m dziļa,virsū pamatīga metāla rāmis ar vāku eņģēs.Ļoti svarīga ir ,,virināšana,,.Katram sava pieredze un konstrukcija,varbūt vajag samazināt kurināmā daudzumu,pagarināt procesu,kaut vai par 5min?Kā jau teicu,katram sava pieredze.Gandzīz aplauzos svešā kūpinātavā,bija garšīgi kamēr silts,pēc tam sauss.Kūpinu visu,kas nekustās:dažādas zivis,putnus,gaļu.
14.jūnijs 2015, 15:28 | links
 
Tieši tā, katram sava pieredze, gaume un metodes!
14.jūnijs 2015, 15:43 | links
 
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=9a7sjv7k7or3lxayfp.jpg
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=nhkmlbd8q0s5nhlu0p16.jpg
Kādas idejas , kā atjaunot kūpinātavu? Uzmūrēt jaunu ķieģeļu kārtu vai kko no apses dēlīšiem kasti uzsist? Un kā ar to trubas garummu , nav sanācis ar kūpinātavām darboties.
14.jūnijs 2015, 17:12 | links
 
Janka,drošāk ir uzmūrēt 3-4 kārtas ķieģeļu ,kasti no dēlīšiem vēl kādu1m,šlepi kādus 2m,diametrā50-60cm.Var arī bez šlepes,bet tad uguns jāuzpasē.Jumtiņam jābūt vismaz uz eņģēm,vēdināšanai,durtiņas.Ja būs kopējais augstums 1,4m,apkalpošana caur durtiņām.
14.jūnijs 2015, 22:49 | links
 
T° 70-90°. 55 min žāvēju, 3 h kūpināju. Vistas kājas izcepās par 99 %, garša lieliska, marinādē liku daudz sāls, sāli nejūt. Vistas kājas jākūpina 3.5 h, spārniem pietiek ar 2.5 h. Kamēr liku uz pagalēm spārnus, pāris spārniņu aizlidoja. Bildē 2 kg saldētu zivju, nevar pateikt ka tik daudz vai ne? :D





14.jūlijs 2015, 21:58 | links
 
Vai dēlīši ir jāapstrāda ar kādu šķidrumu? Vai atstāt dabīgus.
20.jūlijs 2015, 10:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager