Sami

Vot es lasu visu šito šittu un domāju-cik gan labi ir iekš Ebro!:) Tajā reģionā,kur mēs copējam,40km upes diapazonā samus bez mums neķer vispār NEVIENS! Visa upe tavējā...
3.augusts 2011, 21:56 | links
 
gintsgg,kas pieķeras un ierij līdz dirsai:))
3.augusts 2011, 20:45 | links
 
Bet pagaidi , kā tad sanāk , visu laiku izskan aicinājumi , lielos laižam vaļā , bet jā paņem kādu mēra samu , ne pārāk lielu - tad esi kurkuļu slānītājs , kādus tad lai ņem ?
3.augusts 2011, 20:42 | links
 
Upe nepieder nevienam,bet spriežot pēc jūsu bildēm Velika kungs tāds kurkuļu slānītājs vien esi?Tā kā ņem vien spaini ar kvokiem un turpini iesākto,lai labi ēdas!
3.augusts 2011, 19:53 | links
 
martins_man vispār kvoka nav,bet nesaprotu tos kas sit kā disenē,kāda jēga ir bliezt uz velna paraušanu.Ir vīri kas māk to lietu un padalās,lai viņiem ne asakas.
3.augusts 2011, 19:47 | links
 
Pilna upe nemākulīgi dauzošu cilvēku ir rezultāts tam, ka tie, kas māk, molčat v trjapku. Negribat konkurentus, saņemat traucēkļus. Pa visu laiku zu ūdeņiem, esmu sastapis divus prasmīgus (par to liecināja rezultāti) kvokotājus, ar kuriem varēja papļāpāt un cilvēki bez vijeboniem, lepnuma un aplinkiem šo to arī pastāstīja.
paši jūs saminieki to vidi sev tādu veidojat.
par līšanu priekšā kā te raihs rakstīja, tiešām prasās noslānīt, bet ņekuj gānīties, ka visi sit nemākulīgi.
3.augusts 2011, 19:44 | links
 
Es tā arī daru , jā braucu uz samiem , tad pa dienu velcēju , jā palieku uz nakti , tad sēžu uz grunteni .
3.augusts 2011, 19:38 | links
 
Labāk ja neproti to lietu darīt tad nesit vispār ar kvoku.Sačakarē visu copi pārējiem.
3.augusts 2011, 19:34 | links
 
Copmani ,
kurā vietā es teicu ka protu ? Tieši otrādi es teicu ka neprotu ar kvoku apieties .
3.augusts 2011, 19:26 | links
 
Gint,
Tu esi kārtīgs klauns. Protu, protu, bet sanāk kā balodim ar ligzdas vīšanu.
3.augusts 2011, 13:15 | links
 
Varu arī uz forelēm , Kurzemes pusē ir daudz labu foreļupju .
3.augusts 2011, 13:01 | links
 
Cirks! Iesaku atvērt jaunu tēmu- "Copē kopā ar gintsgg" Aizvedīs uz jebkuru labo vietu un palīdzēs noķert gan samu , gan foreli, droši, ka pūrā vēl ir vēdzeļu vietas nu un visu pārējo zivju īstās vietas :DD
3.augusts 2011, 10:25 | links
 
Anoņimkas ignorējam. Nu tās, uz burta D...

Visiem, kuri vēlas sākt kvokot vajadzētu sākt ar to, ka noskaidro - kāpēc samu ķer ar kvoka palīdzību. Kaut vai paklausīties kvoka orģinālo skaņu kādā klusā Piedrujas posmā. Tad arī izpratne radīsies. Tad arī nāks sapratne kā kvokot, cik stipri utt.

precīzākus padomus nedošu, jo uzskati, ka katram pašam ar savām idejām galā jātiek. Ak jā - un veikala kvoki neder 95% gadījumu. Tas, ka strādā Volgā var nestrādāt Daugavā un līdzīgi. Būvejam paši, resursi netā.

Ne asakas un tos virs 20 - laižam vaļā!!!
3.augusts 2011, 06:18 | links
 
es nesaprotu juss...mes vakar slidejam tris laivas viena aiz otra pa atstarpem... divas laivas bija copes tikai mazie laikam bija....nezinu vai treseja laiva bija cope vai nee.. ja vins grib ta vins nem un man liekas ta tur var dauzit ari pieci gabali vienlaikus un ari vins nems.....
2.augusts 2011, 23:59 | links
 
Viņš ir prātīgs puika.:)
2.augusts 2011, 22:20 | links
 
daugavietis
Tu vismaz palasi,kādā sakarā mans komentārs bija! Nevis par tevis aizstāvētajiem iesācējiem,bet gan par bezkauņām,kas nostājas pa vējam priekšā un sāk dauzīt...Pamāci to arī saviem kaimiņpuikām
2.augusts 2011, 22:17 | links
 
Tā vietā,lai pateiktu-bietē.:(Nav normāli.Raih,pats arī biji iesācējs.Tevi tad arī vajadzēja slānīt.:)Neuztver to personīgi,vienkārši es kaimiņpuikam šo to mācu un ja kas ne tā,tad pa galvu nesitu.
2.augusts 2011, 21:56 | links
 
Man kaut kā briesmīgi tas izklausās-es,šķiet,tādus sviestus nevarētu izturēt- piebrauktu klāt un iedotu bietē.Tieši un skaidri,un saprotami,un audzinoši...
2.augusts 2011, 21:50 | links
 
> Baltais62
Tad sarunāsim uz citu reizi. Un šajās brīvdienās es tavas zivis izķeršu bet savējās pietaupīšu :)
2.augusts 2011, 21:48 | links
 
visādi gadās ar tiem "apkvokotājiem"...piem laižos pa vējam, te "gudrinieki" piebrauc, pajautā - ceļās? un tad pabrauc 100m uz priekšu, nostājas ceļā un sāk dauzīt...neglīti... bet diemžēl visai parasta lieta...
2.augusts 2011, 21:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager