Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
sorit noskatijos to MN raidijumu par to kanalu.nu riktigi pretigi skati.pat ja to zivi laiz vala vina tak ir ievainota un nav teikts ka izdzivos.ta ka pareizi ir ka licenzes vairs netirgo.
27.aprīlis 2013, 18:35 | links
 
Tauta atslābstiet...es šonedēļ nēesmu nevienu cemerētāju tur redzējis. Viss ir nokārtots un stingri kontrolēts;)
27.aprīlis 2013, 15:49 | links
 
Izskatās ka šis ir viens no gadījumiwem kur LM nedarbojas. Tāpēc vajag atjaunot liegumu.
27.aprīlis 2013, 14:26 | links
 
blin bet visiem klat neizstavesi. Tad iznak ka inspektoram jastav visu dienu un jaskatas uz rokam ko katrs dara. Tikpat labi vins copee godigi, bet ir ari makskre bagazhnieka kad aizies inspektors liek lietaa.
27.aprīlis 2013, 14:01 | links
 
Seregins...paldies!!! Nazisss...sorry!
27.aprīlis 2013, 11:03 | links
 
lai internetā to nopirktu, nevis lai gaidītu kamēr bode atvērsies???


https://www.epakalpojumi.lv/Services/LOMS/Lake.aspx?id=8134
27.aprīlis 2013, 10:59 | links
 
jaa pa nakti vajadzetu ljau sedet jo tomer nakts cope ir nakts cope :)
27.aprīlis 2013, 10:24 | links
 
Jolkas matalkas. beidziet cepties! Varkalī vis ir kārtībā. Pa šo nedēļu 2x braucu tur garām, neviena nav.!
Klau, Naziss, a kurā tieši saitnē var internetā tās varkaļu atļaujas nopirkt, kad liegums beigsies protams. Pagājušo gad maija beigās Tu teicies ka tāda opcija būs. kur tieši man ir jāklikšķina, lai internetā to nopirktu, nevis lai gaidītu kamēr bode atvērsies???
27.aprīlis 2013, 10:20 | links
 
Neiet runa pa gruntenēm!Vajadzēja jau zināt.ka naktīs cemmerēšana ar iet pilnā sparā.Jā vasaras vidū nebūs tur tik liels zivju daudzums!
27.aprīlis 2013, 07:34 | links
 
Tie makšķernieki kas naktī sēž uz gruntenēm, nav vainīgi, bet cope ta interesanta!
27.aprīlis 2013, 07:18 | links
 
Tie nemaz tik agresīvi nav. Mums ar tiem daraugiem īpašas attiecības, tādēļ jau iedoti tie vārdi. Aizkrauklē ir kandidāts kurš prasa- amordastij tože jestj?
Varkalī Noteikti ka tiks uztaisīts liegums pavasarī, šis pavasaris bija pirmais un reāli parādija kas jāmaina!
27.aprīlis 2013, 07:16 | links
 
Vienīgai par to nakts copi, es gan atļautu!
Tad tur uz stūriem katrā krastā jāceļ naktsargu būdas!Vispār ar to ar nebūs līdzēts,ko viens tumsā izdarīs tiem..."ja ginta znaju"!!
27.aprīlis 2013, 07:08 | links
 
GZ- Tas ir labi ka zina inspektoru vārdus, jo tas liecina par to ka tie klauni bieži vinu satiek. Vienmēr ir bijuši tādi gan Ķegumā, gan Pļaviņās. Ķegumā vispār bija ķautko pārēdušies, kā pārbaudi tā meženes čupām, paprasi kāda mārutka pēc ķer, atbildē- insektors Jānis lika.
GZ- Tu taču ļoti labi to zini un ja vēl nezini tad arī video vari palūgt, ir saglabāts zem nosaukuma Ja Ginta znaju.
Par Varkaļu kanāla LM nolikumu, Pastāsti kas tur tik nepareizs? Kaut es tur mainīt neko nevaru, bet zināt gribu! Vienīgai par to nakts copi, es gan atļautu!
27.aprīlis 2013, 07:01 | links
 
nazim-ar saukli ja ginta znaju,nekādas nelikumibas tur notikt nevar,bet ja ir nesakartoti licencetas makskeresanas noteikumi,kas ir pretruna ar mk noteikumiem ,par to gan vajag padomat.
27.aprīlis 2013, 05:54 | links
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=nhbr_Pv1F3s

6kg lidaka zaceps varkali
26.aprīlis 2013, 14:24 | links
 
 
Nazi, es kad Varkalī izmetu miskasti visu sanummurēju un parakstu "Varkaļa mēsli", lai Tev vieglāk rokoties pa ūdiem sašķirot, tie ir Varkaļa, par tiem man po, tie lic tie jāsavāc. Tā ka nevajag apvainot nepamatoti.
26.aprīlis 2013, 08:28 | links
 
video vnk pizdec, un tas teikums ļudi lovit!!!!! kur tur ļudi? maitas range roveros, pasus ar aakiem paraustiit
26.aprīlis 2013, 08:16 | links
 
guntarskl- Nav mana prioritāte izvicoties, pietiekoši to esu darijis sportazālē.
Nejauc Varkaļu kanāla mēslus ar licencēto un tās organizēšanu. Viss vienā čupā, nav labi! Ja Tu esi pats tur aizbraucis un piedirs... tad Tu arī esi viens no tiem kas to dara, Laikam jau esi bez grēka! Tikai vēlāk citiem aiz Tevis jānovāc!
26.aprīlis 2013, 07:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager