Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
šorīt no 7 līdz 14 - laba rauda, divi plicēni un divi asarēni. Atminos jau krēslā, bet visas labās vietas pie upes aizņemtas. Blakus man uz upes pusi puisietis uz diviem fīderiem un ar pavadiņu nu labi ja 10 cm divas vimbas un kādus tādus uz 400 gramiem. Otrā pusē pie slūžām Matadors izmantoja piecminūti un lepni pasauca mani pēc zivīm- šis laikam tur dzīvo- kā es, tā vienmēr šams- paņēmu breksi ap kilo, ko uzcept:):):)
kaut kā man tas Kakaļu Varnāls negrib atdoties šogad- varbūt vēl paspēs:):)
10.oktobris 2020, 17:56 | links
 
Biju pagājušajā piektdienā, vidēji no 300-700 gr ķērās, vietējie stāsta, ka lielums jau aizgājis!
6.oktobris 2020, 09:49 | links
 
Rimants54 [5.okt]: Sveiki vīri, varbūt kāds var privāti uzrakstīt, vai Varkaļu kanālā vēl brekši ķeras un apstāstīt kas un kā.?Nekad tur neesmu bijis, tik dzirdējis par to Eldorado :) gribas kādu breksi sievai mājās atvest,. Paldies jau iepriekš :)
Paziņas bij brīvdienās pa nakti Varkalī...kko salasīja,daži brekši tīri smuki bij! Sīkāk neko nezinu!:)
5.oktobris 2020, 20:59 | links
 
Sveiki vīri, varbūt kāds var privāti uzrakstīt, vai Varkaļu kanālā vēl brekši ķeras un apstāstīt kas un kā.?Nekad tur neesmu bijis, tik dzirdējis par to Eldorado :) gribas kādu breksi sievai mājās atvest,. Paldies jau iepriekš :)
5.oktobris 2020, 20:36 | links
 
Izlasiet atskaites e-loms pie Varkaļu kanāla- vai nu kādam "slapjie sapņi" uzmākušies vai ar kāds vēlamo par esošo uztver:):)

3 sami ar kopējo svaru 180 kg - bez komentāriem.....
30.septembris 2020, 23:35 | links
 
Pravietis [23.sep]: Cope turpinās. Atjautīgs paziņa notēloja, ka pirmo reizi atbraucis iepazīt Varkali un jūtas vēl kā jaunava uz paneļa. Likumi (ne) darbojas līdz pat šim brīdim, nezinu ne vienu sodīto arī pēc pēdējā Ķīniešu brīdinājuma. Likumu zinātāji varētu pastāstīt kādas tad īsti ir inspektoru funkcijas pie šīs ūdenstilpnes. Visus brīdināt līdz aiziet sakarā ar vecuma iestāšanos uz citiem makšķerēšanas laukiem. Jā man skauž, ka man nav apaļas nekaunīgas actiņas un netieku pie vajadzīgā daudzuma portfeļiem.
Aplikācijā Mana Cope tak skaidri un gaiši kartē redzams, ka Varkalī, no licenzētās vietas līdz ezera liegumam, copēt drīkst un vienmēr ir drīkstēts!
23.septembris 2020, 19:39 | links
 
Cope turpinās. Atjautīgs paziņa notēloja, ka pirmo reizi atbraucis iepazīt Varkali un jūtas vēl kā jaunava uz paneļa. Likumi (ne) darbojas līdz pat šim brīdim, nezinu ne vienu sodīto arī pēc pēdējā Ķīniešu brīdinājuma. Likumu zinātāji varētu pastāstīt kādas tad īsti ir inspektoru funkcijas pie šīs ūdenstilpnes. Visus brīdināt līdz aiziet sakarā ar vecuma iestāšanos uz citiem makšķerēšanas laukiem. Jā man skauž, ka man nav apaļas nekaunīgas actiņas un netieku pie vajadzīgā daudzuma portfeļiem.
23.septembris 2020, 13:00 | links
 
Pats lietoju inline, arī parasto spirāles barotavu var likt. Pirmsākumos lietoju paternosteri, vienīgais mīnuss ir, ka cilpai ir ierobežots gājiens, kur barībai kustēties. Bet kā jau teica- katrs lieto sev ērtāko sistēmu un ko uzskata par vajadzīgu.
17.septembris 2020, 12:34 | links
 
Zirgagjimis [16.sep]: Tieši tā! Tur kur bez lomiem "neaiztikt", tur gribētāju pietiek. Visi jau grib tikt pie lomiem.
Par Varkali runājot, brauc un vietu vis ticamāk dabūsi. Tik licenci nopērc pirms makšķerēt sāc. Bet par lomiem, tas ir atkarīgs arī no tevis. Varkalī zivis ir, bet ir kas māk tās noķert, bet ir kam sistēmas pinās, āķi lūzt un visādas citas herņas notiek un noķert nejēdz.:)
Kā jau visur!
Tā nu viņš ir gan jā.
Starpcitu, kādu sistēmu uz breksi ieteiksi?
17.septembris 2020, 00:44 | links
 
Brauc uz Varkali, no rīgas puses braucot pārbrauc tiltu un pa labi. Mēģini tikt maksimāli tuvu upei. Daudz baro, uz āķa mēslu slieku ar muškāpuru un būs tev brekši. Var apskatīties N. G. P pēdējo raidījumu, tieši tur, kur viņš sēdēja, manuprāt, ir labākā vieta.
16.septembris 2020, 19:39 | links
 
DSV [16.sep]: vēlējāmies Lielupē vai kādā kanālā,varbūt kāds var ieteikt vietu kur bez lomiem neaiztikt? Nemēslojam apkārti un zivis laižam atpakaļ.

Traitor, 16.septembris 2020, 17:37


Lielupè viss nav tik vienkàrßi.
Viss ir uz pierakstu,khe,khe.
Viena kompanija vietu pamet,nàkoßie jau ir klàt.
Sazvanìts,sarunàts.

Vari droši pm man. :)[/quote]vari droši pm man. :)
16.septembris 2020, 18:21 | links
 
vēlējāmies Lielupē vai kādā kanālā,varbūt kāds var ieteikt vietu kur bez lomiem neaiztikt? Nemēslojam apkārti un zivis laižam atpakaļ.

Traitor, 16.septembris 2020, 17:37[/quote]

Lielupè viss nav tik vienkàrßi.
Viss ir uz pierakstu,khe,khe.
Viena kompanija vietu pamet,nàkoßie jau ir klàt.
Sazvanìts,sarunàts.
16.septembris 2020, 18:03 | links
 
Labdien vīri. Ļoti reti dodos makšķerēt ar draugu uz gruntenēm,ir sanacis laiks rītdien un doma doties uz gruntenēm pasēdēt,vēlējāmies Lielupē vai kādā kanālā,varbūt kāds var ieteikt vietu kur bez lomiem neaiztikt? Nemēslojam apkārti un zivis laižam atpakaļ.
16.septembris 2020, 17:37 | links
 
krievu laikā ar tiem kurus noķēra ar gumijas pūšļiem Melnajā caurumā ,bija īsa runa; pūslis tika uzšķētsts visā garumā .Bet tagad irdemokrātija -kā tā var!

skubrags, 7.septembris 2020, 15:48

Stāsts ir par Varkaļu kanāla pagriezienu līdz ezeram. Tur padomijas laikos notika viss, kas tika atļauts. Cope kanālā no krasta un ar laiviņām, kā arī ceļš uz ezeru. No kanāla malas, kas ir augstākā vieta un, kas atradās pie ķieģeļa ar nesankcionētajam MK lieguma zīmēm, tad kad tās parādījās, diezgan labi varēja pārredzēt Melnā cauruma lieguma ezera daļu. Ļoti reti tur iemaldījās kāds makšķernieks ar laivu. Respekts bija.
7.septembris 2020, 20:06 | links
 
krievu laikā ar tiem kurus noķēra ar gumijas pūšļiem Melnajā caurumā ,bija īsa runa; pūslis tika uzšķētsts visā garumā .Bet tagad irdemokrātija -kā tā var!
7.septembris 2020, 15:48 | links
 
Otrdien esot noticis reids "muskuļu demonstrācija". Pazīstamiem copmaņiem par vairākkārtīgu copi kanalā pie Melnā cauruma, esot izteikts mutisks pēdējais ķīniešu brīdinājums. Ja nestrādā Latvijas likumi, tad jāatsaucās uz kaut kādiem Ķīniešu likumiem un tradīcijām. :),:). Šodien gan sēžot pie cauruma tikai pāris copmaņu, kas stāsta leģendu par Ķīnas Tautas Republikas varas tradīcijām Mao Dzeduna valdīšanas laikā. Atsvaidzināju sev atmiņu par šo brīdinājumu jēgu. ....." Diemžēl stāsts klusē par pirmo no pēdējiem brīdinājumiem. Bet droši zināms, ka tas notika Mao valdīšanas laikā. Mēģinot saglabāt valsts autoritāti starptautiskajā arēnā, oficiālās Ķīnas varas iestādes sāka sūtīt pretiniekiem diplomātiskas protesta notas. Ir vērts atzīmēt, ka autori labi apzinājās šo dokumentu bezcerību, bet viņi vienkārši neko citu nevarēja izdarīt".....Cirks turpinās.
7.septembris 2020, 13:23 | links
 
Tieši otrādi - ir informācija par izciliem lomiem, jau kādu labu laiku tur viss notiek
4.septembris 2020, 09:46 | links
 
Sveiki, ka Varkalos ar atskaitēm? Ir kādi brekseni?

Atputnieks1, 3.septembris 2020, 16:02

Pagaidām man informācija ; 5 gab. un uz augšu ar vidējo svaru kā jau šajā laikā ierasts. Par izciliem lomiem informācijas nav.
4.septembris 2020, 09:22 | links
 
Sveiki, ka Varkalos ar atskaitēm? Ir kādi brekseni?
3.septembris 2020, 16:02 | links
 
Pravietis [25.aug]: Nenoliedzu, ka sāpe ir...... Nu un tad. Bet par ko man būtu jālokas, fakti acīmredzami. Izpratne par tiesisko tikai katram dažāda. Ir vai nav Melnais caurums vispār ar liegumiem.

Pravietis, 4.augusts 2020, 20:03
Dzīve līdz pat šai dienai pierāda, ka likumiem var spļaut virsu visi kas vēlas. Melnā cauruma nav, velk kas grib un vēl rindā jāstāv, lai tiktu "robā". Nupat stāstīja, ka vienam ornitologam , par smadzeņu kompostrēšanu , pa zobiem pat esot piesolīts. Nodaļa gan mirusi........:),:)
Nekas jau nav mainījies! Tā pat, kā pagājušos gadus likumiem špļāvi virsū tu, tā tg to turpina darīt citi, kamēr tu uz copi netiec karantīnas dēļ!
25.augusts 2020, 13:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager