Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
to vismaz var pārbaudīt un izkontrolēt.
ar vienžubura āķi aizcemmerēt ir grūti :)
25.aprīlis 2013, 16:27 | links
 
Sveiciens semināram. Braucu šodien garām Varkalim - neviena cilvēka :)
25.aprīlis 2013, 16:27 | links
 
var piemēram aizliegt Varkalī izmantot daudz žuburu āķus. Un atļaut mānekli tikai ar vienu. utt nav obligāti jāceļ sodi un maksa.

eerglis, 25.aprīlis 2013, 16:25



:D :d un nebūs gudrinieku kas izmantos ?
25.aprīlis 2013, 16:26 | links
 
var piemēram aizliegt Varkalī izmantot daudz žuburu āķus. Un atļaut mānekli tikai ar vienu. utt nav obligāti jāceļ sodi un maksa.
25.aprīlis 2013, 16:25 | links
 
Vienkārš risinājums, nogremdēt betona blokus ar 20 m atstarpēm un sasiet kārtīgus striķus starp tiem, neviens vairs necemmerēs :)

Toties godīgie metīs barību pirms virvēm un vilks savus brekšus uz nebēdu :)

Tā, protams, ir utopija, bet kā savādāk :))
25.aprīlis 2013, 15:23 | links
 
urmass kapēc cipars jāpaaugstina par noteikumu pārkāpšanu. Šitas laikam par mazu :))
25.aprīlis 2013, 15:07 | links
 
Domāju, ja sodu stipri paceltu un pāris lietas novestu līdz galam, būtu arī pārējiem mācība!
Pašlaik ir tā - daru ko gribu, gan jau nenoķers, jo to (inspektoru) ir maz... A ja noķers - pofig, tāpat neko nepierādīs....
Ja zinās, ka ļoti liela iespēja dabūt pa biksēm, tad arī nedarīs!
Bet iesaku darīt tā:
Visiem ir telefoni ar kamerām. Filmējam, fotografējam atklāti! Pēcāk saucam inspektorus, jeb sūtām video tiem un liekam YouTube un dalamies ar video! Brīvā dabā filmēt, fočēt varu ko gribu!
Ja brakars iedos pa biksi - policijai un krimināllieta! Drīkst aizstāvēties un pašiem dot pa ņuņņām! Vai tad maz stipri godīgo makšķernieku?
25.aprīlis 2013, 15:06 | links
 
urmaas- nu kaut kāda iespēja cīnīties ar negodīgiem makšķerniekiem, ja nesaprot tad ar sodiem.

Malikis2011, 25.aprīlis 2013, 14:54


Tur jau tie tūdi,ka copmaņi saprot tik ar soda sankcijām.Dēļ dažu makšķernieku "visatļautības" cieš godīgie copmaņi.:(
25.aprīlis 2013, 15:00 | links
 
silpeiv- ja apliecību saņemsi tur kur dzīvo neviens neprasīs par zivi kas atrodās otrā Latvijas galā:D

Malikis2011, 25.aprīlis 2013, 14:50



Es tev minu piemēru,es noteikumus nelasu to daļu kas man reāli neintresē. Izlasu to ko man vajag zināt.
25.aprīlis 2013, 14:59 | links
 
urmaas- nu kaut kāda iespēja cīnīties ar negodīgiem makšķerniekiem, ja nesaprot tad ar sodiem.
25.aprīlis 2013, 14:54 | links
 
silpeiv- ja apliecību saņemsi tur kur dzīvo neviens neprasīs par zivi kas atrodās otrā Latvijas galā:D
25.aprīlis 2013, 14:50 | links
 
Varam palielināt inspektoru skaitu 2 , 3 reizes nekas nemainīsies būs drusku vairāk protokolu un izņemto rīku, ja gribam kārtību tad man liekas jāievieš makšķernieka apliecība, ja pārkāp apliecība noņemas un gadu pie jaunas netiec un ja tad Tevi noķer bez makšķernieka kartes sods sākas no 500Ls, jāsakārto makšķernieku rindas.Par to kā to makšķernieka karti saņemt varētu domāt, bezmaksas pirmajā reizē atbildot uz jautājumiem par makšķerēšanas noteikumiem, bet ja noķer par pārkāpumu tad pēc gada maksas pakalpojums 100Ls.

Malikis2011, 25.aprīlis 2013, 14:41


Tas jau ož pēc profesionālajiem makšķerniekiem. :))
25.aprīlis 2013, 14:50 | links
 
Varam palielināt inspektoru skaitu 2 , 3 reizes nekas nemainīsies būs drusku vairāk protokolu un izņemto rīku, ja gribam kārtību tad man liekas jāievieš makšķernieka apliecība, ja pārkāp apliecība noņemas un gadu pie jaunas netiec un ja tad Tevi noķer bez makšķernieka kartes sods sākas no 500Ls, jāsakārto makšķernieku rindas.Par to kā to makšķernieka karti saņemt varētu domāt, bezmaksas pirmajā reizē atbildot uz jautājumiem par makšķerēšanas noteikumiem, bet ja noķer par pārkāpumu tad pēc gada maksas pakalpojums 100Ls.

Malikis2011, 25.aprīlis 2013, 14:41


Aha ķeru breksi ,asari un līdaku. Bet man uzdod jautājumu cik drīkst paturēt pieņemsim alatu ?:D
25.aprīlis 2013, 14:48 | links
 
Man ir jautājums - vai nevarētu Lielie cilvēki (gan fiziski, gan garīgi) kā NG, kā tuvu stāvošie, izbīdīt grozījumus, ka maksa gadā par makšķerēšanas karti ir 20Ls, bet 10Ls OBLIGĀTI novirzās tikai un vienīgi inspektoriem? Tādā veidā papildus 10-15 cilvēkus varētu noorganizēt!

Bandito, 25.aprīlis 2013, 12:41


Tu tici,ka LV tā ari būs?Dažus gadiņus atpakaļ jau pacēla MK cenu no 5Ls uz 10Ls ar solijumiem ,ka vairāk zivju salaidīs un aprīkojumu varēšot inspektoriem piepirkt.Ceru ,ka rezultātā kas tika/netika izdarīts pats redzi?
:)
25.aprīlis 2013, 14:45 | links
 
Varam palielināt inspektoru skaitu 2 , 3 reizes nekas nemainīsies būs drusku vairāk protokolu un izņemto rīku, ja gribam kārtību tad man liekas jāievieš makšķernieka apliecība, ja pārkāp apliecība noņemas un gadu pie jaunas netiec un ja tad Tevi noķer bez makšķernieka kartes sods sākas no 500Ls, jāsakārto makšķernieku rindas.Par to kā to makšķernieka karti saņemt varētu domāt, bezmaksas pirmajā reizē atbildot uz jautājumiem par makšķerēšanas noteikumiem, bet ja noķer par pārkāpumu tad pēc gada maksas pakalpojums 100Ls.
25.aprīlis 2013, 14:41 | links
 
nu vajag jau vajag dot pa biksem bet tik daudz cik ir brakaru un cemeretaju tik daudz inspektoru nav iespejams noorganizet tapec saaksim pashi aizraadiit - ja bail aizraadit tad zvans inspektoram un viss,var uzfilmet lai pectam inspektori redz ko shis dar u.t.t.t

sandx__, 25.aprīlis 2013, 14:29


Ja neieraudzīs ka filmē un neiebāzīs to lietu kur nekad saule neiespīd.Ta būs ok :)
25.aprīlis 2013, 14:33 | links
 
Nu var takš prātīgi - viena diena 2Ls; 3 mēnešu - 10Ls, gads - 20Ls! Puse inspektoriem!

Pēc pāris gadiem, ja inspektori labi strādās - i zivis nebūs jālaiž, i ķersies labāk i inspektorus tik daudz nevajadzēs!
Inspektoriem arī pilnvaras lielākas vajadzētu - sodu virsū, rīkus (arī atbraukšanas) nost, bikses nost un rīkus tur, kur bija bikses! :)

Bandito, 25.aprīlis 2013, 13:48



Beidz fantazēt par cenu celšanu
25.aprīlis 2013, 14:32 | links
 
nu vajag jau vajag dot pa biksem bet tik daudz cik ir brakaru un cemeretaju tik daudz inspektoru nav iespejams noorganizet tapec saaksim pashi aizraadiit - ja bail aizraadit tad zvans inspektoram un viss,var uzfilmet lai pectam inspektori redz ko shis dar u.t.t.t
25.aprīlis 2013, 14:29 | links
 
Nu var takš prātīgi - viena diena 2Ls; 3 mēnešu - 10Ls, gads - 20Ls! Puse inspektoriem!

Pēc pāris gadiem, ja inspektori labi strādās - i zivis nebūs jālaiž, i ķersies labāk i inspektorus tik daudz nevajadzēs!
Inspektoriem arī pilnvaras lielākas vajadzētu - sodu virsū, rīkus (arī atbraukšanas) nost, bikses nost un rīkus tur, kur bija bikses! :)
25.aprīlis 2013, 13:48 | links
 
tieshi taa mums tie 10 ls kad riktig cope nav nekas jo braucam biezhi a padoma par tadien kas paris reizes sezona tik ar gimeni pie dabas aizbrauc un grib pludinu joka pec iemest? vinam 2ls par to jamaksa? nee vecit 10ls pietiekosha naudinja ir ..
25.aprīlis 2013, 13:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager