Kas notiek Latgalē

Naktī uz svētdienu, uz 5 copmaņiem 1 lielais, pārējie finieris. Daži 700 līdz 900 gr, pārējie sīki. Ņema trijiem, 2 palika pa nullēm.

WILKS, 11.septembris 2023, 09:42
Sabarotas daudzu mēnešu garumā vietas jau kļūst toksiskas....

spiningists, 11.septembris 2023, 14:07


Tas gan, ezeros it sevišķi, kur nav straumes. Lielupē joprojām ir onkas kas ar spaini grūbu baro brekšus, tā arī neko neizvelk. -šodien neķērās, laika maiņa -, parasti tāda atbilde.
12.septembris 2023, 11:41 | links
 
Lielajā sēklī sabāsti pēc skata gan murdi, gan tīkli. Kas tas i? Izpēte?

spiningists, 11.septembris 2023, 14:12


Vietējo "izpētes" tīkli. Kādreiz jau jāpapēta vai ir kas liekams žāvētāvā vai panā. :)
12.septembris 2023, 11:36 | links
 
Nedēļas nogalē iebraukts uz ašuku Sīverā. No kempinga puses. Pārs stundas uz diviem deva nepilnus 2,5 kg. Lielāku par 170gr nebij gan. Noslēgumā līdaks laba izmēra savāca fļurika galā esošu mānekli pie pašas laivas. Daudz sīko (sprīdīši) 3 m dziļumā trāpījās.
Lielajā sēklī sabāsti pēc skata gan murdi, gan tīkli. Kas tas i? Izpēte?
Kempings sakopts, pieskatīts, iebraukšana 3EUR. Lielu kuteri būs grūtāk iedabūt.
11.septembris 2023, 14:12 | links
 
Naktī uz svētdienu, uz 5 copmaņiem 1 lielais, pārējie finieris. Daži 700 līdz 900 gr, pārējie sīki. Ņema trijiem, 2 palika pa nullēm.

WILKS, 11.septembris 2023, 09:42

Sabarotas daudzu mēnešu garumā vietas jau kļūst toksiskas....
11.septembris 2023, 14:07 | links
 
Naktī uz svētdienu, uz 5 copmaņiem 1 lielais, pārējie finieris. Daži 700 līdz 900 gr, pārējie sīki. Ņema trijiem, 2 palika pa nullēm.
11.septembris 2023, 09:42 | links
 
Brīvdienās ar pasēdējām nakti no salas - kam pārs plauži, kam gandrīz plaudis un pārs sīkaļu, man 3 x 200 gr.
Plauži atsaucās 40m gumijā.... Nu man nevelk tik vilkt....
spiningists, 7.septembris 2023, 15:52

Man gumijas 20m. Šoreiz lielākais bija ap 550 gr un uz leju, bet nebija pliču, kas drāž smadzenes. Augusta pēdējās brīvdienā bija pavisam savādāk. Cikdzirdēju ķēra visi, no visām salām, bija arī 2-nieki un pat pa kādam lielākam.
8.septembris 2023, 13:03 | links
 
Naktī no pirmdienas Sīverā ņēma tikai plaužu jaunēkļi, lielo nebija. Ūdens vēl ļoti silts, tā kā šiem vēl nevajadzētu iet uz dziļumu.

WILKS, 6.septembris 2023, 07:20

Brīvdienās ar pasēdējām nakti no salas - kam pārs plauži, kam gandrīz plaudis un pārs sīkaļu, man 3 x 200 gr.
Plauži atsaucās 40m gumijā.... Nu man nevelk tik vilkt....
7.septembris 2023, 15:52 | links
 
Naktī no pirmdienas Sīverā ņēma tikai plaužu jaunēkļi, lielo nebija. Ūdens vēl ļoti silts, tā kā šiem vēl nevajadzētu iet uz dziļumu.
6.septembris 2023, 07:20 | links
 
Brīvdienu vakara cops 2st. vienā enkurā deva 3 līdaksus un pārs kg asaru. Lielākie 170gr. Sīvers.
Vakardien kolēģa ekipāža tai pat ezerā 07:30 - 16:00 palika bešā. Kā paveicas.
4.septembris 2023, 16:28 | links
 
Overkirils [Vakar]: kurjers6 [24m]: Šodien Rušons. Pārsteidza tikai negatīvā nozīmē. Uz diviem no 6 līdz 15, no viena pointa 3 siļķes un 1 mēra līdaciņa. Panoptix meistari lamājās savā starpā, cik zandarts izvēlīgs un lidoja tik turpu šurpu. Ar ko parunājāmies - pa nulle copju.
Un pats bēdīgakais, kautkāds dandālis nolēma nolaist man riepu :(

gincchs, 3.septembris 2023, 18:35
hmm...parasti jau neviens tāpat vien riepām gaisu nelaiž:)Ja laiž, tad jau parasti visas. Ja viena, tad drīzāk kāda skrūve pie vainas, man domāt.Mož pažēloja
Nez, riepa tika piepumpēta un vairs nelaida gaisu.

gincchs, 3.septembris 2023, 20:36


Gadās, ka vienā stāvoklī laiž, bet citā ne - kā nu sanāk tai riepai nostāties, tā ka šis variants nav gluži atmetams, kas gan nenozīmē, ka nav piedalījies labdaris.
4.septembris 2023, 10:08 | links
 
Overkirils [3.sep]: kurjers6 [24m]: Šodien Rušons. Pārsteidza tikai negatīvā nozīmē. Uz diviem no 6 līdz 15, no viena pointa 3 siļķes un 1 mēra līdaciņa. Panoptix meistari lamājās savā starpā, cik zandarts izvēlīgs un lidoja tik turpu šurpu. Ar ko parunājāmies - pa nulle copju.
Un pats bēdīgakais, kautkāds dandālis nolēma nolaist man riepu :(

gincchs, 3.septembris 2023, 18:35
hmm...parasti jau neviens tāpat vien riepām gaisu nelaiž:)Ja laiž, tad jau parasti visas. Ja viena, tad drīzāk kāda skrūve pie vainas, man domāt.
Mož pažēloja
Nez, riepa tika piepumpēta un vairs nelaida gaisu.
3.septembris 2023, 20:36 | links
 
kurjers6 [3.sep]: Šodien Rušons. Pārsteidza tikai negatīvā nozīmē. Uz diviem no 6 līdz 15, no viena pointa 3 siļķes un 1 mēra līdaciņa. Panoptix meistari lamājās savā starpā, cik zandarts izvēlīgs un lidoja tik turpu šurpu. Ar ko parunājāmies - pa nulle copju.
Un pats bēdīgakais, kautkāds dandālis nolēma nolaist man riepu :(

gincchs, 3.septembris 2023, 18:35
hmm...parasti jau neviens tāpat vien riepām gaisu nelaiž:)
Kautkad pie Rušona tā bij aktuāla tēma, cik ir dzirdēts...
Nu itkā privātīpašumos nelīdu
3.septembris 2023, 20:35 | links
 
kurjers6 [3.sep]: Šodien Rušons. Pārsteidza tikai negatīvā nozīmē. Uz diviem no 6 līdz 15, no viena pointa 3 siļķes un 1 mēra līdaciņa. Panoptix meistari lamājās savā starpā, cik zandarts izvēlīgs un lidoja tik turpu šurpu. Ar ko parunājāmies - pa nulle copju.
Un pats bēdīgakais, kautkāds dandālis nolēma nolaist man riepu :(

gincchs, 3.septembris 2023, 18:35
hmm...parasti jau neviens tāpat vien riepām gaisu nelaiž:)
Ja laiž, tad jau parasti visas. Ja viena, tad drīzāk kāda skrūve pie vainas, man domāt.
3.septembris 2023, 20:21 | links
 
Šodien Rušons. Pārsteidza tikai negatīvā nozīmē. Uz diviem no 6 līdz 15, no viena pointa 3 siļķes un 1 mēra līdaciņa. Panoptix meistari lamājās savā starpā, cik zandarts izvēlīgs un lidoja tik turpu šurpu. Ar ko parunājāmies - pa nulle copju.
Un pats bēdīgakais, kautkāds dandālis nolēma nolaist man riepu :(

gincchs, 3.septembris 2023, 18:35

hmm...parasti jau neviens tāpat vien riepām gaisu nelaiž:)
3.septembris 2023, 20:11 | links
 
Šodien Rušons. Pārsteidza tikai negatīvā nozīmē. Uz diviem no 6 līdz 15, no viena pointa 3 siļķes un 1 mēra līdaciņa. Panoptix meistari lamājās savā starpā, cik zandarts izvēlīgs un lidoja tik turpu šurpu. Ar ko parunājāmies - pa nulle copju.
Un pats bēdīgakais, kautkāds dandālis nolēma nolaist man riepu :(
3.septembris 2023, 18:35 | links
 
Viņš atradās. Atvainojos par spamu, foruma admins drīkst izdzēst manus pēdējos ierakstus.
29.augusts 2023, 18:13 | links
 

Vakar pazuda sēņotājs. Es vakarnakt ar policiju piedalījos meklēšanā, bet neveiksmīgi. Šodien atrasts Kruķos telefona signāls.
29.augusts 2023, 15:08 | links
 
spiningists [28.aug]: Vakar pēcpusdienā uz 3 stundām iebraucām Sīverā ar mērķi apskatīt kas un kā, pie reizes pārbaudot asara apetīti.
2-tā līdz 19:20 saķērām veselus 7 gb. Izmērs nekāds. Izskatās ka šamie pilnīgā zālē tusē. Mailīšu bari ar pazuduši.
Žors izskatās, ka iet uz beigām. Mēnesi (jūlija vidus - augusta vidus), slānīja visi un uz visu ne pa jokam. Tagad, kas aizbrauc, jau ar grūtībām tiek pie 10 zivtiņām :(
29.augusts 2023, 08:06 | links
 
Vakar pēcpusdienā uz 3 stundām iebraucām Sīverā ar mērķi apskatīt kas un kā, pie reizes pārbaudot asara apetīti.
2-tā līdz 19:20 saķērām veselus 7 gb. Izmērs nekāds. Izskatās ka šamie pilnīgā zālē tusē. Mailīšu bari ar pazuduši.
28.augusts 2023, 14:59 | links
 
Vertukšnes ezera konteinerā šodien 16.26 šī meitene izmeta sadzīves atkritumus. Mašīnai ir nauda, bet samaksāt par atkritumu izvešanu nav?
Tie turīgie bieži ir skopāki par nabagiem, kuri cenšas visu darīt pēc iespējas labāk. Lai tauta zina savus varoņus!
Arī jūs filmējat stulbības!

Alex, 27.augusts 2023, 18:46

Ja nu šmuci savāca kur dabā?
Kāpēc uzreiz domāt sliktu.
28.augusts 2023, 14:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager