Kas notiek Latgalē

Biju divas dienas uz Rāznas..sestdien necope man.....pa 6 h 6 copites uzvilkti 4 pirksta garumā asarīši...bet es spiedub uz Lielo Plakano . Neatradu.Tas Lamašos Vakar biju Strodos...tiku uz smukām raudām 5 m dziļumā...I ko...!. I vienu murmuli Lielajam Brekam atstāju. Vienu ap grami 700 izcēlu pārus plaukstas lieluma atlaidu...nu un raudas gan pavilku lielākāss trīs bija ap 300 gr...kopsvars bik virs 5 kg . Pat karogs 2x izšāva... pienācās mazulīti atlaist augt, otrais šāviens pa tukšo.. Aizbraucu pēc 9 un pats kljovs bija no 11 līdz 14... Ik pa laikam bik pabaroju...bet minimāli . A vakarā krastā satiku ar vienu copmani....pa pusdienu 3 zivītes . Vot i saproti. Bija copes dienā vai nē?
29.janvāris 2024, 08:00 | links
 
Vakar pabūts Cīriti. Cope nekada. Knapi vienu līdaku sanāca piemānīt. Baltā zive negribigi ņēma. Kolēģis paaris smukus asarisus noķēra. Un viss ar to cope beidzās.
29.janvāris 2024, 06:51 | links
 
preilietis [28.jan]: Alex [14.jan]: Jaunumi.Tu cilvēkiem piedirsi ausis sr šo dezu,šodien vienā ezerā no tava saraksta inspektors izrakstija brīdinājumu, tā ka tie saraksti nesakrīt ar inspektoru sarakstiem....
Gribas kko pateikt, bet ok
29.janvāris 2024, 04:12 | links
 

Re:))
28.janvāris 2024, 17:39 | links
 
Alex [14.jan]: Jaunumi.
Tu cilvēkiem piedirsi ausis sr šo dezu,šodien vienā ezerā no tava saraksta inspektors izrakstija brīdinājumu, tā ka tie saraksti nesakrīt ar inspektoru sarakstiem....
28.janvāris 2024, 17:28 | links
 
Sīvers šodien. Asars ļoti neaktīvs, bij jāpierunā. Līdakas vismaz kautcik interesi izrādīja. Iešana kujevata, bilžuks albūmā.
27.janvāris 2024, 18:08 | links
 
Ledus kāds tur?

copeetaaja, 26.janvāris 2024, 16:00


Normals, ap 20 sm.
26.janvāris 2024, 16:11 | links
 
ikr [26.jan]: Nerza 26.01.2024. Lielie ir 800 un 500 grami. Kopā ir 5 kg. Uz mormišku.
Ledus kāds tur?
26.janvāris 2024, 16:00 | links
 
Nerza 26.01.2024. Lielie ir 800 un 500 grami. Kopā ir 5 kg. Uz mormišku.


26.janvāris 2024, 15:55 | links
 
Nerza 24.01.2024. Lielais ir 1.1kg. Uz mormišku.

25.janvāris 2024, 09:40 | links
 
Bebrs [24.jan]: Vilnis62 [13:45]: mohitoo [1:40]: Šodien ar draugu bijām līdakās vienā no Latgales ezeriem. Uz 4 ūdām 18 līdakas no 9 līdz 13. Visas no 1 līdz 2 kg. Desmit lielākās paņēmām. Traka cope, tikai izvelc ļeidaku, uzliec jauno dzīvo, aizsūti misijā un bākš, uzreiz nākamā paķēra. Tā jau gadus 7 nebiju ķērisMan ir jautājums, ko var darīt ar 5 līdakām vienā copes reizē? Ok saprotu, ja ir liela ģimene, tad pārmetums nevietā.

dagnis16, 24.janvāris 2024, 13:16
Kāda mārrutka pēc Tu meklēt skabargu svešā tirzā?
Dēļ kam Teu sip tas, ko citi dara ar zivīm? Laikam skauž, ka pats nemāki tikt pie zives!
Rezumē: copes likumi ir ievēroti.
p.s.
Dēļ šādiem fifelsoniem es copes atskaites šeit vairs nelieku.Ja tu domā par likuma ievērošanu, tad protams, viss ok, par to runa nav. Ir dažādi makšķernieki un katrs dara pa savam. Man personīgi pietiek, ja gada laikā paturu kādas 5 līdakas un varbūt tik pat zandartus. Man cope ir kā atpūta un atslēgšanās no ikdienas. Ja gribu galdā likt zivi, tad aizbraucu uz zivjaudzētavu un nopērku. Zinu, ka zivs vienmēr ir svaiga. Nepatīk likt zivis saldētavā, jo tomēr tad zivs vairs nav tāda. Ja kādu esmu aizvainojoši, tad lūdzu piedošanu. Tiekamies pie ūdeņiem un ne asakas!

dagnis16, 24.janvāris 2024, 18:08
Dagni, cerams Tava nervu sistēma izturēs - šodien paturēju 9.2 kg, smuki safilēju, būs gan kotletes, gan olā apceptas, kā arī smeķīga zivju zupa. Ēd tik vien tās, ar nezibko barotās.
Labu apetīti tev! Ar nervu sistēmu man viss ok.
24.janvāris 2024, 20:00 | links
 
Sveiciens tautiešiem. Kas notiek Aglonas ezerā? Asari ķeras? Pirms diviem gadu desmitiem ar tēvu remontējām dzīvokli Aglonā, un nodzīvojām tur divas nedēļas, tieši ap lielajiem svētkiem. Atceros no rītiem gājām uz ezeru un copējām. Ķēru rudulīšus un likām uz asariem. Zivis bija. Kā ir tagad?
24.janvāris 2024, 19:57 | links
 
Vilnis62 [13:45]: mohitoo [1:40]: Šodien ar draugu bijām līdakās vienā no Latgales ezeriem. Uz 4 ūdām 18 līdakas no 9 līdz 13. Visas no 1 līdz 2 kg. Desmit lielākās paņēmām. Traka cope, tikai izvelc ļeidaku, uzliec jauno dzīvo, aizsūti misijā un bākš, uzreiz nākamā paķēra. Tā jau gadus 7 nebiju ķērisMan ir jautājums, ko var darīt ar 5 līdakām vienā copes reizē? Ok saprotu, ja ir liela ģimene, tad pārmetums nevietā.

dagnis16, 24.janvāris 2024, 13:16
Kāda mārrutka pēc Tu meklēt skabargu svešā tirzā?
Dēļ kam Teu sip tas, ko citi dara ar zivīm? Laikam skauž, ka pats nemāki tikt pie zives!
Rezumē: copes likumi ir ievēroti.
p.s.
Dēļ šādiem fifelsoniem es copes atskaites šeit vairs nelieku.Ja tu domā par likuma ievērošanu, tad protams, viss ok, par to runa nav. Ir dažādi makšķernieki un katrs dara pa savam. Man personīgi pietiek, ja gada laikā paturu kādas 5 līdakas un varbūt tik pat zandartus. Man cope ir kā atpūta un atslēgšanās no ikdienas. Ja gribu galdā likt zivi, tad aizbraucu uz zivjaudzētavu un nopērku. Zinu, ka zivs vienmēr ir svaiga. Nepatīk likt zivis saldētavā, jo tomēr tad zivs vairs nav tāda. Ja kādu esmu aizvainojoši, tad lūdzu piedošanu. Tiekamies pie ūdeņiem un ne asakas!

dagnis16, 24.janvāris 2024, 18:08

Dagni, cerams Tava nervu sistēma izturēs - šodien paturēju 9.2 kg, smuki safilēju, būs gan kotletes, gan olā apceptas, kā arī smeķīga zivju zupa. Ēd tik vien tās, ar nezibko barotās.
24.janvāris 2024, 19:44 | links
 
dagnis16 [24.jan]: Man personīgi pietiek, ja gada laikā paturu kādas 5 līdakas un varbūt tik pat zandartus. Man cope ir kā atpūta un atslēgšanās no ikdienas. Ja gribu galdā likt zivi, tad aizbraucu uz zivjaudzētavu un nopērku. Zinu, ka zivs vienmēr ir svaiga. Nepatīk likt zivis saldētavā, jo tomēr tad zivs vairs nav tāda. Ja kādu esmu aizvainojoši, tad lūdzu piedošanu. Tiekamies pie ūdeņiem un ne asakas!
Līdzīgi, līdaku ziņā. Ņemamus žaņus šogad pat tik daudz noķēris neesmu. Ķerot asarīšus ir gadījušies, bet tā mērķtiecīgi uz tiem nesanāca ieiet.
Asarīši gan dabūn ciest, tie ģimenei labi garšo. Līdaku drīzākais nemāku pagatavot kā nākas.

Asarīšus filēju, līdaku cepju šķēlēs. Filejot padaudz zudumā aiziet.

Māsa dzīvo otrā pusē ezeram. Viņas frāze- noķersi notīrītu līdaku, ieved lūdzu ;)
24.janvāris 2024, 18:36 | links
 
Vilnis62 [24.jan]: mohitoo [1:40]: Šodien ar draugu bijām līdakās vienā no Latgales ezeriem. Uz 4 ūdām 18 līdakas no 9 līdz 13. Visas no 1 līdz 2 kg. Desmit lielākās paņēmām. Traka cope, tikai izvelc ļeidaku, uzliec jauno dzīvo, aizsūti misijā un bākš, uzreiz nākamā paķēra. Tā jau gadus 7 nebiju ķērisMan ir jautājums, ko var darīt ar 5 līdakām vienā copes reizē? Ok saprotu, ja ir liela ģimene, tad pārmetums nevietā.

dagnis16, 24.janvāris 2024, 13:16
Kāda mārrutka pēc Tu meklēt skabargu svešā tirzā?
Dēļ kam Teu sip tas, ko citi dara ar zivīm? Laikam skauž, ka pats nemāki tikt pie zives!
Rezumē: copes likumi ir ievēroti.
p.s.
Dēļ šādiem fifelsoniem es copes atskaites šeit vairs nelieku.
Ja tu domā par likuma ievērošanu, tad protams, viss ok, par to runa nav. Ir dažādi makšķernieki un katrs dara pa savam. Man personīgi pietiek, ja gada laikā paturu kādas 5 līdakas un varbūt tik pat zandartus. Man cope ir kā atpūta un atslēgšanās no ikdienas. Ja gribu galdā likt zivi, tad aizbraucu uz zivjaudzētavu un nopērku. Zinu, ka zivs vienmēr ir svaiga. Nepatīk likt zivis saldētavā, jo tomēr tad zivs vairs nav tāda. Ja kādu esmu aizvainojoši, tad lūdzu piedošanu. Tiekamies pie ūdeņiem un ne asakas!
24.janvāris 2024, 18:08 | links
 
mohitoo [1:40]: Šodien ar draugu bijām līdakās vienā no Latgales ezeriem. Uz 4 ūdām 18 līdakas no 9 līdz 13. Visas no 1 līdz 2 kg. Desmit lielākās paņēmām. Traka cope, tikai izvelc ļeidaku, uzliec jauno dzīvo, aizsūti misijā un bākš, uzreiz nākamā paķēra. Tā jau gadus 7 nebiju ķērisMan ir jautājums, ko var darīt ar 5 līdakām vienā copes reizē? Ok saprotu, ja ir liela ģimene, tad pārmetums nevietā.

dagnis16, 24.janvāris 2024, 13:16


Labi, speciāli priekš tevis atskaitīšos: 2 līdakas aiZvedu mammai, vienu tēvocim un divas paņĒmu savai ģimenei.
24.janvāris 2024, 17:21 | links
 
mohitoo [1:40]: Šodien ar draugu bijām līdakās vienā no Latgales ezeriem. Uz 4 ūdām 18 līdakas no 9 līdz 13. Visas no 1 līdz 2 kg. Desmit lielākās paņēmām. Traka cope, tikai izvelc ļeidaku, uzliec jauno dzīvo, aizsūti misijā un bākš, uzreiz nākamā paķēra. Tā jau gadus 7 nebiju ķērisMan ir jautājums, ko var darīt ar 5 līdakām vienā copes reizē? Ok saprotu, ja ir liela ģimene, tad pārmetums nevietā.

Labi, speciāli priekš tevis atskaitīšos: 2 līdakas aiZvedu mammai, vienu tēvocim un divas paņĒmu savai ģimenei.

dagnis16, 24.janvāris 2024, 13:16
24.janvāris 2024, 17:20 | links
 
mohitoo [1:40]: Šodien ar draugu bijām līdakās vienā no Latgales ezeriem. Uz 4 ūdām 18 līdakas no 9 līdz 13. Visas no 1 līdz 2 kg. Desmit lielākās paņēmām. Traka cope, tikai izvelc ļeidaku, uzliec jauno dzīvo, aizsūti misijā un bākš, uzreiz nākamā paķēra. Tā jau gadus 7 nebiju ķērisMan ir jautājums, ko var darīt ar 5 līdakām vienā copes reizē? Ok saprotu, ja ir liela ģimene, tad pārmetums nevietā.

dagnis16, 24.janvāris 2024, 13:16

Izfilē, aknas, ikrus un kādu daļu izcep, pārējo vakumā un saldētavā. Un martā, aprīlī, kad būs liegums var ņemt ārā no saldētavas.
24.janvāris 2024, 13:47 | links
 
mohitoo [1:40]: Šodien ar draugu bijām līdakās vienā no Latgales ezeriem. Uz 4 ūdām 18 līdakas no 9 līdz 13. Visas no 1 līdz 2 kg. Desmit lielākās paņēmām. Traka cope, tikai izvelc ļeidaku, uzliec jauno dzīvo, aizsūti misijā un bākš, uzreiz nākamā paķēra. Tā jau gadus 7 nebiju ķērisMan ir jautājums, ko var darīt ar 5 līdakām vienā copes reizē? Ok saprotu, ja ir liela ģimene, tad pārmetums nevietā.

dagnis16, 24.janvāris 2024, 13:16

Kāda mārrutka pēc Tu meklēt skabargu svešā tirzā?
Dēļ kam Teu sip tas, ko citi dara ar zivīm? Laikam skauž, ka pats nemāki tikt pie zives!
Rezumē: copes likumi ir ievēroti.
p.s.
Dēļ šādiem fifelsoniem es copes atskaites šeit vairs nelieku.
24.janvāris 2024, 13:45 | links
 
mohitoo [24.jan]: Šodien ar draugu bijām līdakās vienā no Latgales ezeriem. Uz 4 ūdām 18 līdakas no 9 līdz 13. Visas no 1 līdz 2 kg. Desmit lielākās paņēmām. Traka cope, tikai izvelc ļeidaku, uzliec jauno dzīvo, aizsūti misijā un bākš, uzreiz nākamā paķēra. Tā jau gadus 7 nebiju ķēris
Man ir jautājums, ko var darīt ar 5 līdakām vienā copes reizē? Ok saprotu, ja ir liela ģimene, tad pārmetums nevietā.
24.janvāris 2024, 13:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager