Kas notiek Latgalē

gincchs [14.jan]: Gangsteris [12:13]: gincchs [Vakar]: Šodien trijatā devāmies meklēt asari Rāznas plašumos. Tādu copi laikam dzīvē neaizmirsīšu....
Braucot pa Maltas granteni, ielidojām grāvī, paldies labiem cilvēkiem - izvilka.
Atpakaļ ceļā Maltā ieejot veikalā, piesala kolodkas pie diskiem un nevarējām izkustēties :D
Par copi - 20k soļu noiets, divi asari (drusku virs sotaciņa) kastē. Asara ļoti daudz uz pampakiem - visi kā nomērīti - cigaretes izmērā. Kamerā tikai šos redzi, uzreiz projām.
Pēdējā sēklī pie mašīnas gaidot trešo čomu, apmācīju čomu darboties ar vibiem. Kādā trešajā āliņģī man siļķe nokratījās, un paralēli čoms bļauj : "Ir!". Aizvilcis muļtikam frikcionu tik stipri, ka smagā ja pat vilktu, ne aizietu :D. Ar Dieva palīdzību, divatā izvilkām - uz aci 4.5 līdaks. Acis starā, grib vēl. Dpils copes veikalos vibiem solās sold-out :D.Kas vispār tagad Rāznā notiek? Apsaimniekotāji turpina kāst, vai ir drusku piebremzēti, un sāk atgriesties vecie laiki? Pirms gadiem 10 viss bija baigi bēdīgi..Nezinu godīgi, vakar Rāznā biju pirmo reizi kopš absolvēju videni, 9gadu laikā pirmo reizi biju. Ko redzēju - tīklu daudz, un šie jau ar gudrie uz haļavu tos tīklus neliek, pa sēkļiem/kantīm viss salikts.
Nu jā, tad jau viss pa vecam, bēdīgi..
14.janvāris 2024, 15:48 | links
 
Kas vispār tagad Rāznā notiek? Apsaimniekotāji turpina kāst, vai ir drusku piebremzēti, un sāk atgriesties vecie laiki? Pirms gadiem 10 viss bija baigi bēdīgi..

Gangsteris, 14.janvāris 2024, 12:13


Cik dzirdēts Lubānas zvejnieki braukā jau kādu laiku uz Rāznu.
14.janvāris 2024, 15:05 | links
 
Gangsteris [14.jan]: gincchs [Vakar]: Šodien trijatā devāmies meklēt asari Rāznas plašumos. Tādu copi laikam dzīvē neaizmirsīšu....
Braucot pa Maltas granteni, ielidojām grāvī, paldies labiem cilvēkiem - izvilka.
Atpakaļ ceļā Maltā ieejot veikalā, piesala kolodkas pie diskiem un nevarējām izkustēties :D
Par copi - 20k soļu noiets, divi asari (drusku virs sotaciņa) kastē. Asara ļoti daudz uz pampakiem - visi kā nomērīti - cigaretes izmērā. Kamerā tikai šos redzi, uzreiz projām.
Pēdējā sēklī pie mašīnas gaidot trešo čomu, apmācīju čomu darboties ar vibiem. Kādā trešajā āliņģī man siļķe nokratījās, un paralēli čoms bļauj : "Ir!". Aizvilcis muļtikam frikcionu tik stipri, ka smagā ja pat vilktu, ne aizietu :D. Ar Dieva palīdzību, divatā izvilkām - uz aci 4.5 līdaks. Acis starā, grib vēl. Dpils copes veikalos vibiem solās sold-out :D.Kas vispār tagad Rāznā notiek? Apsaimniekotāji turpina kāst, vai ir drusku piebremzēti, un sāk atgriesties vecie laiki? Pirms gadiem 10 viss bija baigi bēdīgi..
Nezinu godīgi, vakar Rāznā biju pirmo reizi kopš absolvēju videni, 9gadu laikā pirmo reizi biju. Ko redzēju - tīklu daudz, un šie jau ar gudrie uz haļavu tos tīklus neliek, pa sēkļiem/kantīm viss salikts.
14.janvāris 2024, 14:50 | links
 
gincchs [13.jan]: Šodien trijatā devāmies meklēt asari Rāznas plašumos. Tādu copi laikam dzīvē neaizmirsīšu....
Braucot pa Maltas granteni, ielidojām grāvī, paldies labiem cilvēkiem - izvilka.
Atpakaļ ceļā Maltā ieejot veikalā, piesala kolodkas pie diskiem un nevarējām izkustēties :D
Par copi - 20k soļu noiets, divi asari (drusku virs sotaciņa) kastē. Asara ļoti daudz uz pampakiem - visi kā nomērīti - cigaretes izmērā. Kamerā tikai šos redzi, uzreiz projām.
Pēdējā sēklī pie mašīnas gaidot trešo čomu, apmācīju čomu darboties ar vibiem. Kādā trešajā āliņģī man siļķe nokratījās, un paralēli čoms bļauj : "Ir!". Aizvilcis muļtikam frikcionu tik stipri, ka smagā ja pat vilktu, ne aizietu :D. Ar Dieva palīdzību, divatā izvilkām - uz aci 4.5 līdaks. Acis starā, grib vēl. Dpils copes veikalos vibiem solās sold-out :D.
Kas vispār tagad Rāznā notiek? Apsaimniekotāji turpina kāst, vai ir drusku piebremzēti, un sāk atgriesties vecie laiki? Pirms gadiem 10 viss bija baigi bēdīgi..
14.janvāris 2024, 12:13 | links
 
badapiicka [14.jan]: uz aci 4.5 līdaks.

gincchs, 13.janvāris 2024, 19:37
Tikko iedomājos- es būtu dimbā, ja man tāds lopiņš paņemtu- es urbjos ar 100nieku....
Mājās precizēja - 4.2. 130niekā normāli iegāja
14.janvāris 2024, 11:05 | links
 
uz aci 4.5 līdaks.

gincchs, 13.janvāris 2024, 19:37

Tikko iedomājos- es būtu dimbā, ja man tāds lopiņš paņemtu- es urbjos ar 100nieku....
14.janvāris 2024, 00:06 | links
 
Tiskādos tikpat slikti kā Rāznā.
13.janvāris 2024, 23:08 | links
 
Šodien trijatā devāmies meklēt asari Rāznas plašumos. Tādu copi laikam dzīvē neaizmirsīšu....
Braucot pa Maltas granteni, ielidojām grāvī, paldies labiem cilvēkiem - izvilka.
Atpakaļ ceļā Maltā ieejot veikalā, piesala kolodkas pie diskiem un nevarējām izkustēties :D
Par copi - 20k soļu noiets, divi asari (drusku virs sotaciņa) kastē. Asara ļoti daudz uz pampakiem - visi kā nomērīti - cigaretes izmērā. Kamerā tikai šos redzi, uzreiz projām.
Pēdējā sēklī pie mašīnas gaidot trešo čomu, apmācīju čomu darboties ar vibiem. Kādā trešajā āliņģī man siļķe nokratījās, un paralēli čoms bļauj : "Ir!". Aizvilcis muļtikam frikcionu tik stipri, ka smagā ja pat vilktu, ne aizietu :D. Ar Dieva palīdzību, divatā izvilkām - uz aci 4.5 līdaks. Acis starā, grib vēl. Dpils copes veikalos vibiem solās sold-out :D.

gincchs, 13.janvāris 2024, 19:37

Čoms nobankrotēs- smuki vibi ļoti smuki maksā))
13.janvāris 2024, 20:53 | links
 
Šodien trijatā devāmies meklēt asari Rāznas plašumos. Tādu copi laikam dzīvē neaizmirsīšu....
Braucot pa Maltas granteni, ielidojām grāvī, paldies labiem cilvēkiem - izvilka.
Atpakaļ ceļā Maltā ieejot veikalā, piesala kolodkas pie diskiem un nevarējām izkustēties :D
Par copi - 20k soļu noiets, divi asari (drusku virs sotaciņa) kastē. Asara ļoti daudz uz pampakiem - visi kā nomērīti - cigaretes izmērā. Kamerā tikai šos redzi, uzreiz projām.
Pēdējā sēklī pie mašīnas gaidot trešo čomu, apmācīju čomu darboties ar vibiem. Kādā trešajā āliņģī man siļķe nokratījās, un paralēli čoms bļauj : "Ir!". Aizvilcis muļtikam frikcionu tik stipri, ka smagā ja pat vilktu, ne aizietu :D. Ar Dieva palīdzību, divatā izvilkām - uz aci 4.5 līdaks. Acis starā, grib vēl. Dpils copes veikalos vibiem solās sold-out :D.
13.janvāris 2024, 19:37 | links
 
Labvakar! Kā ar ledu salmeja ezera? Vai ir kāds bijis?
12.janvāris 2024, 20:39 | links
 
Sveiki visiem varbūt,kāds var padalīties ar info Lubānas ezerā asaris ķerās vai klusums.

aiviekste, 12.janvāris 2024, 07:39

Dzirdēju,ka pāris dienas atpakaļ labi ņēmis uz bļitku.
12.janvāris 2024, 08:20 | links
 
Sveiki visiem varbūt,kāds var padalīties ar info Lubānas ezerā asaris ķerās vai klusums.
12.janvāris 2024, 07:39 | links
 
Laimīgu Jauno gadu.
Kas ar ledu Lubānā?
1.janvāris 2024, 19:07 | links
 
Par spīti vējelītim, lietutiņam šodien izvilku visu atklātā ūdens ekipējumu no garāžas un aizbraucu padžigot uz Višķiem, nejau atvaļinājumā mājās sēdēt. Pacīnījos no 10 līdz 14, visi pampaki izbraukti pa 2x reizēm, zivtiņas eholotē redzēju pamaz... Karočē nevienas copes. Redzēju vēl 3 trollingistus, bet baigi neko arī nevilka. Pa nedēļu čoms pa sēkļiem patvičoja turpat tīri smuki... A šodien štanga. Laikam pēdējā šī gada cope, visiem Laimīgu Jauno 2024 gadu!
29.decembris 2023, 22:05 | links
 
Vertukšnes ezerā pēcpusdienā sēdēja 2 netālu no krasta.
Kamēr vidējā diennakts t nav zem 0, nelienu uz ezera, bet eju staigāt pa mežiem.
27.decembris 2023, 15:41 | links
 
Labdie,a kā ledus Lubanas ezerā?
27.decembris 2023, 15:18 | links
 
Šodien sanāca braukt caur Ezerniekiem...tur..uz ledus copermaņiBija. 2 gab...
26.decembris 2023, 22:40 | links
 
 
Sveiki! Kāds ir bijis šajās dienās Pērtniekos? Kā tur šobrīd ar ledus/brīvā ūdens situāciju?
23.decembris 2023, 20:07 | links
 
Kāds tagad kaut kur ar spiningu ir mēģinājis noķert? Temperatūra plusos, varbūt kaut kas ķerās?
23.decembris 2023, 14:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager