Kas notiek Latgalē

Ilmar, Tu uzkāpi un nokāpi, nemaz nepatirinājis? -es gan nenociestos.....
23.decembris 2011, 22:11 | links
 
Tākā dzīvoju pie pērkonu ezera šodien pārbaudīju cik stiprs ledus. Uzkāpt uz ezera varēju un pat pagāju kādus 6metrus tālāk ledus krakšķēja riktīgi tāpēc gāju krastā ja būtu vēl kādas 2 naktis uz -8 grādiem varētu iet copēt bet jāciešas vēl.
23.decembris 2011, 21:58 | links
 
Aivar, ja neuzskrien baigie plusi pēkšņi, tad25. decembrī jau ar Eduku tirināsi? -vai arī Eduks jau tirina?
23.decembris 2011, 19:13 | links
 
Jāķer ļurbas a ne pakaļa jāmērcē...
23.decembris 2011, 11:08 | links
 
Kovwikaa 3,8 - 4 cm - uz ledus jau v;aarnas vai kovarnji sdeja metri 70 - 80 no krasta - taa ka .... pagaidam ok !!! Ljadus briest! Zive aug!!!
23.decembris 2011, 09:46 | links
 
Eduk -te vietējie aborigēni pirms putniem uz ledus jau sēž -tikko sāk salt tā sāk mest akmeņus utt. uz ledus -tjipa pārbauda kāds ledus...... un tad tik vēo uz ledus palikušu kasti utt :DDD
22.decembris 2011, 18:17 | links
 
Nu jā, 2 nopietni hobiji tuvojas :)
22.decembris 2011, 18:09 | links
 
Jā vakar visticamāk bij pēdējā šīgada cope:( kaut laiku pēc ziemassvētkiem sola pavasarīgu, bet nedrīkst taču pamest novārtā ari citus interesantus hobijus:)
Tontons jau aprakstīja kā mums apmēram gāja, tik aizmirsa piebilst ka ja es izdarīšu to pašu ko pāris dienu atpakaļ tad viņa korišs man uzlikšot konjaku:) Nodomāju pie sevis ka pie tik haļavna konjaka tikšu pirmoreiz un ķēros pie darba. Nepagāja ne diena kad jau pirmā zaļsvārce 3,8kg uz kukana ir, bet ieraugot drauga padrūmo seju nolēmu ka draudzība tomēr svarīgāka par konjaku un ar slaidu metienu aizmetu rezultatīvāko mānekli prom:)) Draugs saprazdams ka šogad vairs īsti nekas nespīd pārgāja uz gatavošanos nākamajai sezonai-(tas ir vilkt no upes citu mānekļus) Rezultāts neslikts-2pavadiņas, 1voblers un 1gumijas zivtiņa ar džigu:))
Sezona noslēgta veiksmīgi, visiem laimīgo jauno gadu un ne asakas.
22.decembris 2011, 17:23 | links
 
pieaugums par 7-8 mm - tagad ledus biezums 2.3 - 2.5 cm
22.decembris 2011, 11:19 | links
 
Vakar pabijām ciemos pie māmuļas, bet vai pēdējo reizi šogad, naf saprotams, dzīve rādīs. Kā jau stāstīja čomi, līmenis un caurredzamība darīja savu, uz 2 bija 1 cope, un ne man :( Līdaku BIEDS ( skatīt iepr. ierakstus ) izvilka kārtējo pusmamzelīti 3,8kg, bet man nekas cits neatlika kā izvilkt 1 traktorista vobleri divdaļīgu un 1 gumijziftiņu, diemžēl 1 atdevu māmuļai arī pats. Koļega arī bija dāsns un aizlidināja savu visrezultatīvāko tanī dienā māneklīti gumijiņu, diemžēl metiens sanāca diezgan pavājš un līdz krūmiem pietrūka pāris metru. Nu ne asakas uz ledus un Daugavā!
22.decembris 2011, 09:28 | links
 
pec kadas pusstundas ielikshu jaunu infu kas uz kaa uz Kovwika . tipa cik pa nakti ir pieaudzis.. un ja tagad sola veel 3 dienas pa nakti tiiri neko salus ...... jaabuut ok ...
22.decembris 2011, 08:59 | links
 
Vakar sanāca braukt caur Ašukaiņa miestu. Pa ceļam vēroju ar plāno ledus kārtiņu novilktos dīķīšus un purviņus. Manu interesi piesaistīja fakts, ka pa ceļam maršrutā Ašukaiņa miests-Rēzekne uz augstākminētajiem ūdens objektiem, pilnīgi visos, bija jau padauzīts ledus, itkā skatīts biezums... Vot interesanti, kurš jau tik ļoti nepacietīgi gaida...!? :DDD
22.decembris 2011, 08:22 | links
 
šodien biju aizgājis pie dīķa bija jau 3-4mm plāns ledus.
21.decembris 2011, 13:21 | links
 
šorīt uz pastu maucu - un virs hesa ledutina plāna kārtiņa.......
pa peļēm aizsalušām staigājos- kritu cauri ļadum, značit vēl nedrīkst līst uz ledus man :D
ja šitāds dienas 3-4 paturēsies- vietējie aborigēni toč jau sēdēš manā mazpilsētiņā :DDD -aizbraukšu ar mašīnu, nolikšu copmaņu virzienā i sēdēšu siltā mašīnā un skatīšos kā veči tirina un šķidrumu pa riņķi padod stikla tarā, jo cits nekas neatliks, kamēr nebūs drošs ļadus :((
21.decembris 2011, 10:51 | links
 
Nu, jāsāk likt likmes, pēc cik dienām Eduks sāks pa vižņiem bizot? :))))
21.decembris 2011, 07:57 | links
 
nu ja, tā viš i..... es ar savām iepriekšējā saimnieka vsesezonkām knapi līdz rudenim izvilku, kaut kā ātri nodila un bij kauns ar tādām doties uz TA, tāpēc kā uzliku uz tehnisko ap 5. novembri, tā i maucu, slinkums mētātat riepas .....
patīkamāk tomēr slidināties, kad var kontrolēt slīdēšanu, nevis ar lisām vsesezonkām :D
20.decembris 2011, 23:09 | links
 
nē, bija man panēsātas vsesezonkas, pa pilsētu varētu visu ziemu dragāt... nu jau normāli ziemai apāvos..
20.decembris 2011, 21:49 | links
 
Martin, Tu laikam no CP štrapa sabijies=āpēc arī uzvilki ziemas zābakus, pastalu vietā :DDD
20.decembris 2011, 21:07 | links
 
Mans šodien beidzot autiņam kājas pārāva.. laikam zīme.. :)
20.decembris 2011, 21:05 | links
 
pie mūsiem arī patīkams skats bija pat dienas vidū, kad spoži spīzdēja sauļa..... visas peļķītes sāka kristalizēties...... vakarpusē, pēc 17. garāžā mašīnu dzenot -pavisam patīkami peļķes un dubļi mainījuši agregātstāvokli.....
20.decembris 2011, 20:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager