Kas notiek Latgalē

Tankus karā nemazgā un tjūnējoties krāns garāks neaug :D:D:D:D
10.decembris 2011, 17:19 | links
 
ta labāk pa mājām kaut ko padarīties vai Lastičku nomazgāt un uzpucēt :DDD
10.decembris 2011, 17:05 | links
 
martins_ pareizi saka, nav ko ņaudēt. Nav ledus - tātad nav un varbūt nebūs. Meklējiet vasaras pīckas un ejiet ķeriet tāpat.

Pašam gan ārā esošais lietus (pašreiz Rīgas pusē esmu) nudien neimponē un drīzāk jau tiešām derētu neliels saliņš, bet ne agrāk par rītdienas vakaru - jābrauc uz copīti. Zivis paredzamas nelielas, tāda specifiska vieta, taču tomēr atpūta pie dabas krūts.
10.decembris 2011, 16:52 | links
 
Lempis bļa
10.decembris 2011, 16:42 | links
 
Martin, vecums nenāk viens! :DDD kā nekā jau 24. gads rit...... :))
a man tā ir, ja es nevaru copēt tā, kā man patīk un kur man patīk, tad es labāk vispār necopēju.....
es vot kā noskaņojos uz zemledus copi- a ļadus ta nafff, es i nebraukšu ar vasaras pīckām, kamēr nebūs ledus uzsalis drošs..... nu ja i neuzsals, pavasarī, kādā, aprīlī aizbraukšu lielās raudas un karūsas paķert ar fīderīti vai mačkātiņu i miers.....
10.decembris 2011, 15:55 | links
 
Lai man nevilktu uz copi, pat, ja iepriekšējās trīs dienas pie ūdens pavadītas.... nu nē.. Un nav jau visi ūdeņi tik totāli izkāsti, bet, ja jau tu tā saki, tad mož sāc izšūšanai pievērsties? :DDDDD
10.decembris 2011, 15:47 | links
 
MArtin -copē neesmu bijis, ja nemaldos jau 6 nedēļas! -a zini ko? -a nemaz i nevelk uz copi :))
nafig to vaļējo ūdeņu copi-tāpat ūdeņi izkāsti -ta labāk sēdi mājās, ja sagribās aizbrauc nopērc kādu karpiņu, zandartiņu i kūko tālāk.....
10.decembris 2011, 15:39 | links
 
Cik var čīkstēt :))))
Cope ir forša un zivis ķeras :) Šodien vietās ne tik tālās 100% realizācija, divas copes - abas laivā - smukas, ziemīgi apaļīgas 2,3 un 1,9. Kad sāka dikti pūst, pačamdīju aizvēja malu un devos mājās.
Rīt laikam ar jāpaprovē, un jums čīkstuļi ar to pašu iesaku :))))))
10.decembris 2011, 15:32 | links
 
cik vakar biju prieka pilns -pateicoties sniegam, tik šodien :( - jo jau no rīta pamostoties konstatētu, ka no sniega nav ne miņas.....
ja tā turpināsies, nebrīnīšos, ka šosezon točna var nesanākt uz ledus sēdēt...... :(
10.decembris 2011, 11:57 | links
 
Es nepaspēju paslidināties, domāju jau atbraukšu sestdien uz laukiem, iedarbināšu audiku un varēšu pirmo reizi šogad normāli padriftot pa sniegu, bet nekā šodien viss jau nokusis.. :(
10.decembris 2011, 10:45 | links
 
jap, šodien ieputināja pa smuko -uzreiz garīgais super :))
i paslidināties varēja :D
9.decembris 2011, 21:48 | links
 
Nu, rīt šūpos? :) Jūtu, ka manējā vēl peld un gaida :)))
9.decembris 2011, 21:33 | links
 
Es sovā krajaa uz pludeņu 2 menešus naasu bejis..
9.decembris 2011, 15:55 | links
 
Līvānos šobrīd sniegputenis..
9.decembris 2011, 15:52 | links
 
Tā kā brīvdienās cops naf paredzēts, iestūrējām ciemos pie māmuļas šodien. Līmens ir drusku augšā un vairāk par 0,5m redzēt ar nevar, kas pasliktināja mūsu šansus. Vēl 2 stirnas baltām pakaļām pa priekšu zirgam noskrēja, nu riņķī autiņu negriezām, bet domas bij tanī virzienā. Nu čomam nepaveicās pavisam, copi neredzēja, bet arī Daugavai neko neuzdāvināja, jau pluss, es vienu pusceļā pasēju, otru gan līdz laivai dabūju, t.i. 2,6kg. Izteikti uzsitieni nebij, kaut kā uzkarinājās abas, no pirmās bij zvīņa uz āķa, otrā aiz apakšžokļa trāpījās....
8.decembris 2011, 20:28 | links
 
Martins +100 !
8.decembris 2011, 11:36 | links
 
Ļads šogad i paredzēts tikai ļadusskapī... nu, varbūt arī Alūksnes autonomajā republikā... :)
8.decembris 2011, 09:53 | links
 
es ar ceru, ka 26. varbuut varees uzkaapt uz ledus karalienes :)
7dien, ja laix iipashi nemainiisies, ja kaadu kompanjonu pierunaashu, vajag meegjinaat uz Asara kraju pusi aizmaukt ar parasto badakaasi upes krastaa paseedeet
7.decembris 2011, 21:57 | links
 
Asaris19, Tu tiešām tā domā? -es jau tikai priecātos, ja šogad varētu uz ledus copēt..... :))
7.decembris 2011, 21:35 | links
 
Nu vo, kei raiz laba dovana bis!
7.decembris 2011, 21:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager